Moravskoslezský kraj

Los poháru + výsledky 2018/2019

Pohár KF FAČR 2018/2019

Finále krajské části

Odehrát do 10.9.2019

FC Smíšené Fulnek - FC Baník Ostrava / Ferram Opava

Semifinále krajské části

Odehrát do 31.5.2019

FC Baník Ostrava – Ferram Opava

30.5.2019 20:15 SC Dubina

Rozhodčí: Radim Filipský, Přemysl Havlík

 

FC Smíšené Fulnek – FC VSK VŠB TU Ostrava 11:6 (4:3)

13.5.2019 19:00 SH Bílovec

Rozhodčí: Přemysl Havlík, Tomáš Brevčínský

 

Čtvrtfinále krajské části

Odehrát do 30.4.2019

 

Oskarol Orlová – FC Baník Ostrava 3:5 pp 2:2 (1:1)

3.5.2019 19:45 SH Orlová

Rozhodčí: Tomáš Brevčínský, Mirko Bokroš

 

Ferram Opava – SKP Likop Třinec 6:4 (4:2)

25.4.2019 19:00 SH Budišov nad Budišovkou

Rozhodčí: Tomáš Markovský, Jiří Honěk

 

FC Smíšené Fulnek – Baracuda Jakubčovice 6:2 (2:1)

12.4.2019 18:00 SH Bílovec

Rozhodčí: Přemysl Havlík, Jiří Honěk

 

Static ComProMis Ostrava – FC VSK VŠB TU Ostrava 6:7 (0:3)

23.4.2019 20:30 SH Brušperk

Rozhodčí: Radim Filipský, Přemysl Havlík

 


2. kolo krajské části

Odehrát do 31.3.2019


Beach Boys Odry  – Oskarol Orlová 6:9 (3:3)

Rozhodčí: Tomáš Markovský, Jiří Honěk

 

LW Malibu Ostrava – Ferram Opava 5:8 (1:3)

5.4.2019 20:30 SH Sareza Ostrava

Rozhodčí: Přemysl Havlík, Radim Filipský

 

FC Smíšené Fulnek – KFV Roub Vítkovice 7:2 (2:2)

Rozhodčí: Mirko Bokroš, Tomáš Brevčínský

ŽK: - Jiřičný Jakub

Branky: Nový Dalibor 2, Dybal Dominik 2, Kotrla Kryštof, Mráz David, Kotrla Matěj  – Jiřičný Jakub

FC Smíšené Fulnek: Návrat Ondřej, Šesták Jaroslav, Kotrla Kryštof, Kotrla Matěj, Mráz David, Nový Dalibor, Mrkvice Daniel, Janovský Dominik, Dybal Dominik, Dresler Zdeněk, Mrkvice Daniel, Kořený Radim

KFV Roub Vítkovice: Musiol Petr, Bláha Martin, Šalamon Jiří, Vavrušák Radim, Šmíd Roman, Törok Kristián, Gadziala Radek, Jiřičný Jakub, Vašek David

 

Static ComProMis Ostrava – USK Slávie OU Ostrava 2:1 (1:0)

Rozhodčí:Tomáš Brevčínský, Mirko Bokroš

ŽK: Jurásek Josef - Wellisch Simon Johannes, Chlopek Patrik, Vyka Marek

Branky: Zezulka Jaroslav, Macík Lukáš - Wellisch Simon Johannes

Static ComProMis Ostrava: Pelikanudis Kostas, Preisner Tomáš, Pich Libor, Výduch Luděk, Dvořák Vojtěch, Macík Lukáš, Skalík David, Jurásek Josef, Zezulka Jaroslav, Poloch Michal

USK Slávie OU Ostrava: Krumnikl Marek, Papadopulos Nikolas, Wellisch Simon Johannes, Chlopek Patrik, Vyka Marek, Račovský Milan, Teofil Lukáš, Študler Dominik, Vyka Marek

 

 

1. kolo krajské části

 

Beach Boys Odry – TJ Sviadnov 20:8 (8:4)

Rozhodčí: Radim Filipský, Mirko Bokroš

ŽK: - Kočár Ervin

Branky: Maléř Lubomír 5, Repta Jaroslav 2, Murín Ondřej, Veselý Filip 3, Hurta Lukáš 3, Vičánek Patrik 4, Zagol Martin, Zagol Pavel - Stříž Marcel 4, Bednárek Jan 2, Světelský Daniel, Szlauer Lukáš

Beach Boys Odry: Šustek Daniel, Hurta Lukáš, Maléř Lubomír, Chuděj Tadeáš, Veselý Filip, Zagol Martin, Zagol Pavel, Repta Jaroslav, Vičánek Patrik. Murín Ondřej

TJ Sviadnov: Trupka Jiří, Fasuga Jan, Hill Domonik, Kočár Ervin, Světelský Daniel, Szlauer Lukáš, Bednárek Jan, Neumann Karek, Stříž Marcel, Kaulinec Lukáš

 

Javor Bordovice LW Malibu Ostrava 1:7 (1:4)

Rozhodčí: Jiří Honěk, Mirko Bokroš

Branky: Jakub Najvar -

Javor Bordovice: Radek Enčev, Lukáš Adamec, Martin Adamec, Přemysl Geryk, Radomír Knybel, Jan Kučera, Vojtěch Matúš, Jakub Najvar, Lukáš Najvar, Michael Turoň

LW Malibu Ostrava: Ognjan Ognjanov, Matěj Gaži, Jakub Němec, Jakub Šimko, Martin Šimko, Marcel Bednář, Robin Wanecki, Filip Chrašč, Adam Taraba, Daniel Vidlička, Tomáš Hanečák, Tomáš Klečka

 

FC Smíšené Bílovec – G.T. Trojanovice 8:3 (3:0)

Rozhodčí: Přemysl Havlík, Mirko Bokroš

ŽK: - Šuhajda Dalibor

Branky: Kotrla Kryštof 2, Nový Dalibor 2, Dybal Dominik 2, Mráz David, Dresler Zdeněk – Petrželka Dalibor, Klimpar Pavel, Špaček Radim

FC Smíšené Fulnek: Návrat Ondřej, Šesták Jaroslav, Kotrla Kryštof, Kotrla Matěj, Mráz David, Nový Dalibor, Mrkvice Daniel, Janovský Dominik, Dybal Dominik, Dresler Zdeněk, Šťasný Daniel

G.T. Trojanovice: Šimara Radomír, Špaček Radim, Žídek Karel, Košelík Radim, Klimpar Pavel, Kovář Jiří, Vaverka Roman, Šuhajda Dalibor, Petrželka Dalibor

 

Static ComProMis Ostrava – Jokerit Kopřivnice 8:3 (3:3)

Rozhodčí: Radim Filipský, Přemysl Havlík

ŽK: Dvořák Vojtěch, Jurásek Josef - Holub Jonáš

Branky:  Macík Lukáš 3, Pilch Libor 2, Jurásek Josef, Dvořák Vojtěch, Skalík david - Macíček Jakub 2, Chromečka Ondřej

Static ComProMis Ostrava: Jendřejek Marek, Pilch Libor, Neuvirt Zdeněk, Dvořák Vojtěch, Macík Lukáš, Jurásek Josef, Zezulka Jaroslav, Skalík David,  Poloch Michal

Jokerit Kopřivnice: Fajmon Lukáš, Hanzelka Ondřej, Pítr Lukáš, Bortel Petr, Kružliak Petr, Chromečka Ondřej, Macíček Jakub, Holub Jonáš, Martinovský Petr