Středočeský kraj

Pohár FAČR

  

Středočeská část poháru FAČR 2020 – aktualizace

 

Rozlosování Středočeské části poháru FAČR 2020

         
           

1.kolo - odehrát do 30.6.2020

         
 

místo

 termín

čas

rozhodčí

výsledek

B1:

         

vítěz: Startip Řečany - Malibu Ml. Boleslav

SH Chvaletice

25.6.2020 20:00

 Vala, Kopic

 2:16 (0:7)

B2:

         

vítěz: Cobra Ml. Boleslav - Mazáci Přelouč

MSH

M. Boleslav

 21.6.2020  19:00  Trlida, Nejedlo  6:0 (2:0)

B3:

         

vítěz: TJ Bystřice - Sokol Dobřichovice

SH Neveklov

 3.7.2020 18:00 Chaloupka, Borek

 3:3 (2:1)

1:0 pen.

B4:

         

vítěz: SK Olympik Mělník (nasazen)

 SH Neveklov        
           

2.kolo - semifinále odehrát do 31.7.2020

         
 

místo

termín

čas

rozhodčí

výsledek

C1:

         

vítěz: FC Malibu Mladá Boleslav- Cobra Ml. Boleslav

 SH Mladá Boleslav  24.7.2020  20:30

 Trlida,  Černý M.

 8:5 (3:1)

C2:

         

vítěz: TJ Bystřice – SK Olympik Mělník

 SH Bystřice  27.7.2020 19:30  Borek, Chaloupka  1:3 (0:3)
           

3.kolo - finále odehrát do 15.9.2020

místo

termín

čas

rozhodčí

výsledek

D1: FC Malibu Mladá      Boleslav - SK Olympik Mělník

 SH Mladá Boleslav  7.8.2020 20:30

 Stádník,      Říha

Delegát: Kudrna

 

vítěz:

         
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Čtvrtfinále:

B1: STARTIP ŘEČANY – FC MALIBU MLADÁ BOLESLAV 2 : 16 (0 : 7)

Rozhodčí: Vala Luboš, Kopic Miloslav Diváků: 35 Místo konání: SH Chvaletice Datum konání: 25. 6. 2020 Výkop: 20:00 AF: D 2/1 – H 2/4

Branky (asistence): 37. Živný L. (Moravec J.), 45. Rozsévač M. (Moravec J.) – 1. Maňas M. (Rudzan O.), 9. Maňas M. (Volf J.), 10. Maňas M. (Rudzan O.), 22. Machů D. (Volf J.), 24. Rudzan O. (Volf J.), 25. Rudzan O. (Maňas M.), 26. Jirdásek A. (Volf J.), 27. Vaněk M. (Ploc D.), 30. Rudzan O. (Volf J.), 31. Volf J. (Maňas M.), 38. Machů D. (Ploc D.), 39. Vaněk M. (Ploc D.), 40. Rudzan O. (Skalický M.), 41. Maňas M. (Volf J.), 48. Machů D. (Jirdásek A.), 49. Pitloun S. (Ploc D.)

Startip Řečany: Loužil Martin – Rozsévač Michal, Živný Lukáš, Moravec Jakub, Wiesner Martin, Hostinský Lukáš, Bank Filip

FC Malibu Ml. Boleslav: Maryška Jakub – Volf Jiří, Vaněk Matěj, Jirdásek Adam, Ploc David, Maňas Marek, Rudzan Ondřej, Machů Dominik, Pitloun Stanislav, Skalický Michal

Nejlepší hráči: Moravec J. (Řečany), Pitloun S., Skalický M. (oba Ml. Boleslav)

 

B2: SC COBRA MLADÁ BOLESLAV – FC MAZÁCI PŘELOUČ 6 : 0 (2 : 0)

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Nejedlo Tomáš Diváků: 20 Místo konání: MSH Mladá Boleslav Datum konání: 21. 6. 2020 Výkop: 19:00 AF: D 1/2 – H 1/1

Branky (asistence): 15. Tvrzník B. (Valeš J.), 19. Prskavec T. (Vitmajer P.), 27. Vitmajer P. (Vitmajer T.), 29. Tvrzník B. (Prskavec T.), 47. Chaloupka D. (Valeš J.), 48. Valeš J. (Tvrzník B.)

Žluté karty: Fiksel J. (Ml. Boleslav), Novák J., Machač D., Čada D. (všichni Přelouč)

SC Cobra Ml. Boleslav: Patočka Josef – Tvrzník Břetislav, Prskavec Tomáš, Šulc Daniel, Valeš J., Vitmajer Petr, Vitmajer Tomáš, Fiksel Jan, Chaloupka David

FC Mazáci Přelouč: Záruba Marek – Rokyta Václav, Hajn David, Novák Jakub, Sůra Jan, Jedlička Martin, Machač David, Rokyta Vojtěch, Čada David, Jirka Michal

Nejlepší hráči: Valeš J., Fiksel J. (oba Ml. Boleslav), Rokyta V. (Přelouč)

 

B3: TJ BYSTŘICE – TJ SOKOL DOBŘICHOVICE 3 : 3 (2 : 1)  1 : 0 p.k.

Rozhodčí: Chaloupka Jiří, Borek Alexandr Diváků: 5 Místo konání: SH Neveklov Datum konání: 3. 7. 2020 Výkop: 18:00 AF: D 2/4 – H 3/4

Branky (asistence): 7. Maršoun L. (Stibůrek J.), 12. Stibůrek J. (Jasz A.), 39. Maršoun L. (Říha T.), rozhodující p.k. Stibůrek J. – 19. Seidler Z. (Šlapák M.), 32. Janoušek V., 50. Seidler Z. (Rada J.)

Žluté karty: Šlapák M. (Dobřichovice)

TJ Bystřice: Malík Dominik – Brabenec Vojtěch, Balata Vojtěch, Konopiský Jan, Maršoun Lukáš, Jasz Adam, Stibůrek Jan, Říha Tomáš, Mádl Jan

TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří – Rada Lukáš, Obermajer Ladislav, Rada Jan, Šlapák Marcel, Janoušek Václav, Halenka Jakub, Plzák Michal, Seidler Zdeněk

Nejlepší hráči: Stibůrek J. (Bystřice), Geissler J. (Dobřichovice), Malík D. (Bystřice)

 

Semifinále:

C1: FC MALIBU MLADÁ BOLESLAV – COBRA MLADÁ BOLESLAV 8 : 5 (3 : 1)

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Černý Martin Diváků: 100 Místo konání: SH Mladá Boleslav Datum konání: 24. 7. 2020 Výkop: 20:30 AF: D 6/5 – H 6/5

Branky (asistence): 1. Vaněk M. (Maryška J.), 3. Rudzan O. (Pitloun S.), 12. Kateřiňák J., 22. Maňas M. (Maryška J.), 28. Vaněk M., 34. Ploc D. (Maňas M.), 35. Machů D. (Kateřiňák J.), 37. Machů D. (Volf J.) – 20. Tvrzník B. (10mPK), 32. Vitmajer P. (Valeš J.), 36. Valeš J. (Sedlák M.), 38. Vitmajer T., 40. Vitmajer P. (Valeš J.)

Žluté karty: Vaněk M., Maňas M., Kateřiňák J. (všichni Malibu Mb), Fiksel J. (Cobra Mb)

Červené karty: Kateřiňák J. (Malibu Mb)

FC Malibu Ml. Boleslav: Roudnický Filip – Volf Jiří, Maryška Jakub, Polanka Petr, Rudzan Ondřej, Vaněk Matěj, Ploc David, Maňas Marek, Machů Dominik, Pitloun Stanislav, Kateřiňák Jiří

Cobra Ml. Boleslav: Patočka Josef – Tvrzník Břetislav, Fiksel Jan, Prskavec Tomáš, Rys Marek, Vitmajer Tomáš, Vitmajer Petr, Sedlák Martin, Valeš Jan

 

C2: TJ BYSTŘICE – SK OLYMPIK MĚLNÍK 1 : 3 (0 : 3)

Rozhodčí: Borek Alexandr, Chaloupka Jiří Diváků: 25 Místo konání: SH Bystřice Datum konání: 27. 7. 2020 Výkop: 19:30 AF: D 4/1 – H 2/5

Branky (asistence): 25. Maršoun L. (Říha T.) – 11. Gabčo J. ml. (Prejsa T.), 12. Gombáš J. (Mikyska M.), 16. Gabčo J. ml. (Moravec J.)

Žluté karty: Šmejkal R. (Olympik Me)

TJ Bystřice: Malík Dominik – Říha Tomáš, Konopiský Adam, Stibůrek Adam, Stibůrek Jan, Brabenec Vojtěch, Maršoun Lukáš, Šahin David, Hašek Zdeněk

SK Olympik Mělník: Rusak Pavlo – Gabčo Josef ml., Lehner Lukáš, Mikyska Michal, Šmejkal Radek, Moravec Jakub, Kalabis Jan, Gombáš Jakub, Prejsa Tomáš, Šup Dominik, Machytka Patrik, Hnízdil Dominik

 

 


Seznam týmů pro Středočeskou část turnaje poháru FAČR 2020!!!

      název týmu, soutěž, kontaktní osoba, mobil, email, hala

Mazáci Přelouč, KP, Václav Rokyta 739 143 717 vaclavrokyta@gmail.com SH Přelouč                                              NPC Kutná Hora, OP Kolín, David Mukařovský 776 114 273 david.mukarovsky@seznam.cz SH Klimeška K.Hora   Startip Řečany, OP Kolín, Lukáš Hostinský 724 545 731 Ho.s.ta@seznam.cz SH Přelouč                                           TJ Sokol Dobřichovice, KP, Jakub Halenka 775 855 869 halenkakuba@seznam.cz Bios Dobřichovice                       TJ Bystřice, OP Benešov, Josef Hájek 604 233 961 hajek01@seznam.cz  Neveklov                                           Olympik Mělník, 1.liga, Pavel Šuba 777 755 088 pavel.suba@seznam.cz SH Gymnázium Mělník                              FC Malibu Ml. Boleslav, 2.liga, Jaroslav Bílek 724 527 396 fkmb@seznam.cz MSH Ml. Boleslav                               SC Cobra Ml. Boleslav, OP Ml. Boleslav. Martin Sedlák728 219 305 sedy.tipac@gmail.com   MSH Ml. Boleslav

 
ADRESÁŘ SPORTOVNÍCH HAL
Neveklov SH ZŠ Školní 302, Neveklov              603 243 404       40x20 m

Kutná Hora SH Klimeška Čáslavská 274, Kutná Hora 702 152 253     40x20 m

Mladá Boleslav SH U Stadionu 1322, Mladá Boleslav 722 946 095     40x20 m

Mělník SH GJP Pod Vrchem 3421, Mělník           315 622 044       40x20 m
 
Přelouč SH Za Fontánou 1611, Přelouč               466 265 625       40x20 m
 
Dobřichovice Bios Pražská 376                             608 152 167      34x17 m                                                                    P O H Á R    F A Č R STŘEDOČESKÁ ČÁST 2020 PROPOZICE

1. Pořadatel

Středočeský krajský svaz futsalu FAČR

 

2. Termín

1. leden 2020 až 30. září 2020.

 

3. Přihlášky

Vyplněnou přihlášku je nutno doručit na určenou e-mailovou adresu Stč. KrSF pohar2020@seznam.cz, a to nejpozději do 15. ledna 2020.

V Poháru FAČR se startovné neplatí.

4. Systém soutěže

Středočeská část Poháru FAČR se hraje od počátku vyřazovacím systémem vždy pouze na jedno utkání. V případě remízy následuje penaltový rozstřel.

Pořadatelem utkání (domácím celkem) je tým z nižší soutěže. V případě, že se utkají týmy ze stejné soutěže, rozhodne o pořadateli los.

Kompletní rozlosování bude zveřejněno na https://futsal.fotbal.cz/futsal-subject/subjekt/31

 

5. Termíny utkání

Úředními hracími dny jsou pátky, kdy je začátek utkání stanoven nejdříve na 19.00h a nejpozději na 21.00h, a sobota a neděle, kdy je začátek utkání stanoven nejdříve na 9.00h a nejpozději na 20.00h.

V případě písemné dohody obou týmů jsou povoleny jakékoliv jiné dny a časy výkopů.

 

6. Místo konání

Sportovní haly, splňující parametry divize „A“ (hrací plocha min. 17 x 34 m, min. 50 míst pro diváky, min. 3 šatny, časomíra a ukazatel akumulovaných chyb).

 

 

7. Hrací doba

Je stanovena v délce 2x 25. minut hrubého času, s přestávkou dlouhou max. 5 minut. V případě remízy následuje okamžitě penaltový rozstřel.

V semifinále a finále je hrací doba stanovena na 2x 20. minut čistého času, v případě nerozhodného výsledku se hraje prodloužení 2x 5. minut čistého času.

 

8. Povinnosti

domácího celku

Povinností pořadatele utkání je zajistit:

- sportovní halu k odehrání pohárového utkání,

- pořadatelskou službu, alespoň v minimálním složení (hlavní pořadatel,

  časoměřič, zapisovatel),

- zdravotní zabezpečení utkání.

 

9. Postup při

zajištění

termínu utkání

Domácí celek je povinen nabídnout hostujícímu týmu celkem tři termíny v rozmezí min. dvou víkendů pro odehrání pohárového utkání v rámci daného kola, a to v souladu s článkem 5. těchto propozic, a to vždy nejpozději do 10. dne měsíce, do jehož konce má být dané kolo odehráno nebo nejpozději 14dní před datem prvního nabízeného zápasu.

Hostující celek je povinen jeden z navržených termínů akceptovat, a do 3 dnů ho zástupci domácího celku potvrdit. Domácí celek pak dohodnutý termín obratem potvrdí na e-mailovou adresu, uvedenou v článku 3. Přihlášky.

Pokud se soupeři do stanoveného termínu nedohodnou na termínu odehrání utkání příslušného kola, vystavuje se celek, který prokazatelně termín dohody nedodržel, finančnímu postihu až do výše 1.000,- Kč.

Pokud se soupeři do stanoveného termínu nedohodnou na termínu utkání příslušného kola, stanoví termín a místo konání utkání ve spolupráci s domácím celkem Pořadatel.

 

10. Finanční náležitosti – pronájem haly, odměny rozhodčím

Pronájem sportovní haly - hradí v plné výši pořádající, domácí oddíl.

Rozhodčí – o proplacení odměny pro rozhodčí dle schváleného tarifu (300,- Kč/utkání/jednoho v 1. – 3. kole /příp. čtvrtfinále/ a 500,- Kč/utkání/jednoho v semifinále a finále) a cestovného dle platných řádů, tzn. V případě dopravy hromadnou dopravou oproti předložené jízdence, v případě dopravy autem ve výši 4,5 Kč/km, se podělí stejným dílem oba celky.

Delegát –v případě, že je na utkání nasazen delegát, podělí se oba celky o jeho odměnu ve výši 200,- Kč/utkání v 1. – 3. kole (příp. čtvrtfinále) a 300,- Kč/utkání v semifinále a finále a dále analogicky s rozhodčími i o cestovní výdaje.

K vyplacení odměn a náhrad cestovného dojde zástupci obou celků ihned po ukončení utkání.

 

11. Rozhodčí

Ke všem pohárovým utkáním bude SubKR Stč KrSF delegovat dva rozhodčí, nasazen na utkání může být i delegát.

Delegát (příp. rozhodčí) zajistí doručení naskenovaného vyplněného Zápisu o utkání na e-mailovou adresu j.chaloupka@post.cz a pohar2020@seznam.cz, a to nejpozději do 3 dnů po odehrání utkání. Originál ZoU si rozhodčí, příp. delegát ponechá do konce středočeské části Poháru FAČR u sebe.

Delegát utkání dále naskenuje ZD na adresu pohar2020@seznam.cz a to ve stejném termínu jako zápis.

 

12. Povinnosti celků

Oba soupeři jsou povinni dostavit se k utkání včas, čekací dobu řeší SŘ. Prezence týmu proběhne nejpozději 30 minut před zahájením utkání.

Soupisky se v krajské části pohárové soutěže nepředkládají.

 

13. Technická ustanovení

Středočeská část Poháru FAČR se hraje dle platných pravidel futsalu FIFA, s výjimkou hrací doby – viz čl. 7.

14. Pojištění

Pohár FAČR je pojištěn dle norem SF ČR.

 

15. Disciplinární tresty

Veškeré disciplinární přestupky řeší Disciplinární komise Stč KrSF v souladu s Disciplinárním řádem SF ČR.

 

16. Červená karta

O trestu hráče, který obdržel ČK, rozhodne na základě zprávy delegáta, příp.  popisu skutku rozhodčím dalších podkladů, DK Stč KrSF. Minimálním trestem je zastavení závodní činnosti na 1 soutěžní utkání.

Přenos trestů probíhá v souladu se zněním směrnice „Působnost trestů zastavení závodní činnosti v soutěžích SF ČR“.

 

17. Žlutá karta

Za dvě ŽK bude hráči automaticky zastavena činnost na jedno soutěžní utkání. Evidenci je povinen sledovat vedoucí celku.

 

18. Ceny

Vítěz středočeské části Poháru FAČR obdrží prémii 2.000,- Kč, putovní pohár (věnovala firma JS Agency) a pohár, oba finalisté obdrží medaile.

19. Další ustanovení

a)      Každý celek má za povinnost dostavit se k utkání alespoň s jedním míčem dle pravidel futsalu.

b)      Každý celek je povinen mít alespoň jednu sadu očíslovaných dresů (je nutno předem domluvit odlišnost barev dresů), chrániče, stulpny, kapitán musí být označen páskou.

c)      Zodpovědnost za své peníze a jiné cenné věci nese každý účastník utkání.

d)      Maximální povolený počet cizích státních příslušníků v ZoU je 4.

e)      Každý klub má možnost do Poháru FAČR nasadit pouze jedno družstvo (v Poháru FAČR tedy nemůže startovat A-tým, B-tým případně další, tak jak je tomu v dlouhodobých soutěžích), za nějž mohou nastoupit hráči v souladu s čl. 13 Soutěžního řádu SF ČR.

f)       Na všechny kluby se vztahuje sazebník trestů a pokut, který je přílohou Disciplinárního řádu SF ČR.

g)      Hráč Poháru FAČR nastupuje  v průběhu za klub, v němž je řádně registrován (hráč se tedy během ročníku může objevit v dresu různých klubů, ovšem v souladu s Přestupním řádem) a má platné členství.

h)      Každý tým musí do Zápisu o utkání uvést vedoucího celku, který je registrován v systému FUTis a má uhrazen členský příspěvek v aktuálním kalendářním roce.

Vedoucí celku vyplňuje a podepisuje před utkáním Zápis o utkání, po utkání kapitán celku, stejně tak jako v mistrovských zápasech svých celků,

 

20. Další informace

 Mgr. Michal Škopek mobil: 606 165 167 (volejte i v případě jakýchkoliv problémů a dotazů).