Futsalový svaz oblasti A

Rozhodnutí DK

Zápis ze dne 27.2.2020

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Ukončené tresty: Slezák Lukáš (SKP Kolín), Klempt Kamil (FC Slatina)

Zápis ze dne 20.2.2020

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

16.kolo:

4.ŽK v soutěži:

Slezák Lukáš (SKP Kolín) – 1 SU

Probíhající tresty:

Klempt Kamil (FC Slatina) – 1 SU

Ukončené tresty:

Urbánszský Alexandr (Boca Ústí n.L.)

Jiránek Jakub (Čechie Slaný)

Ostatní:

Hráči Lukášovi Slezákovi (SKP Kolín) se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin opakované napomínání hráče v soutěžním ročníku dle ustanovení § 51 odst. 1, písm. a) Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v 16.kole divize „A“ SKP Kolín – Boca Ústí n. L. tím, že byl počtvrté v soutěžním ročníku napomenut žlutou kartou.

Rozhodčí Pavle Navrátilové se ukládá pořádková pokuta ve výši 200,- Kč za pozdní odeslání zápisu o utkání řídícímu orgánu ve stanoveném termínu dle ustanovení § 65 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR. Pokuta udělena na základě přílohy 1 odst. 6 sazebníku pokut, který je nedílnou součástí RMS. Pokuta je splatná do 2.3.2020 na účet 51-4483560237/0100. Doklad o zaplacení zašle na email: j.chaloupka@post.cz a michalmilner@seznam.cz

Klub Atletico Chomutov se trestá pořádkovou pokutou ve výši 200,- Kč za nepředložení soupisky hráčů v utkání 16.kola Reas Česká Lípa – Atletico Chomutov. Pokuta udělena na základě přílohy 1 odst. 6 sazebníku pokut, který je nedílnou součástí RMS. Pokuta bude stržena z jistiny.


Zápis ze dne 13.2.2020

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

15.kolo:

Jiránek Jakub (Čechie Slaný) – vyloučen pro druhé napomenutí – 1 SU

4.ŽK v soutěži:

Klempt Kamil (FC Slatina) – 1 SU

Urbánszský Alexandr – 1 SU

Ostatní:

Hráči Jakubovi Jiránkovi (Čechie Slaný) se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin vyloučení pro druhé napomenutí dle ustanovení § 50 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 15. kola divize „A“ Čechie Slaný – Reas Česká Lípa

Hráči Kamilovi Klemptovi (FC Slatina) se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin opakované napomínání hráče v soutěžním ročníku dle ustanovení § 51 odst. 1, písm. a) Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v 15.kole divize „A“ Atletico Chomutov –FC Slatina tím, že byl počtvrté v soutěžním ročníku napomenut žlutou kartou.

Hráči Alexandrovi Urbánszkému (Boca Ústí n.L.) se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin opakované napomínání hráče v soutěžním ročníku dle ustanovení § 51 odst. 1, písm. a) Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v 15.kole divize „A“ Boca Ústí n.L. – Spartak Perštejn tím, že byl počtvrté v soutěžním ročníku napomenut žlutou kartou.


Zápis ze dne 7.2.2020

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

14.kolo:

Ukončené tresty:

Benda Karel (Boca Juniors Ústí n.L.)

Slezák Daniel (Olympik Mělník „B“)

Gabčo Josef ml. (Olympik Mělník „B“)

Jiránek Jakub (Čechie Slaný)

Zápis ze dne 30.1.2020

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

13.kolo:

Jiránek Jakub (Čechie Slaný) – vyloučen pro druhé napomenutí – 1 SU

Gabčo Josef ml. (Olympik Mělník „B“) – zmaření zjevné brankové možnosti – 1 SU

4.ŽK v soutěži:

Slezák Daniel (Olympik Mělník „B“) – 1 SU

Probíhající tresty:

Benda Karel (Boca Juniors Ústí n.L.) – 4 SU (Zbytek trestu 1 SU)

Ukončené tresty:

Kopecký Miroslav (SKP Kolín)

Ostatní:

Hráči Jakubovi Jiránkovi (Čechie Slaný) se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin vyloučení pro druhé napomenutí dle ustanovení § 50 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 12. kola divize „A“ Čechie Slaný – SKP Kolín.

Hráči Danielovi Slezákovi (Olympik Mělník „B“) se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin opakované napomínání hráče v soutěžním ročníku dle ustanovení § 51 odst. 1, písm. a) Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v 12.kole divize „A“ Boca Ústí n. L. – Olympik Mělník „B“ tím, že byl počtvrté v soutěžním ročníku napomenut žlutou kartou.

Hráči Josefovi Gabčovi ml. (Olympik Mělník „B“) se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin zmaření zjevné brankové možnosti dle ustanovení § 47 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 12. kola divize „A“ Boca Ústí nad Labem – SK Olympik Mělník „B“.


Zápis ze dne 23.1.2020

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

12.kolo:

Probíhající tresty:

Benda Karel (Boca Juniors Ústí n.L.) – 4 SU (Zbytek trestu 2 SU)

Kopecký Miroslav (SKP Kolín) – 3 SU (Zbytek trestu 1 SU)

Ukončené tresty:

Kašpar Jiří (SKP Kolín)

Ostatní:

Rozhodčímu Lukášovi Mollingerovi se ukládá pořádková pokuta ve výši 200,- Kč za pozdní odeslání zápisu o utkání řídícímu orgánu ve stanoveném termínu dle ustanovení § 65 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR. Pokuta udělena na základě přílohy 1 odst. 6 sazebníku pokut, který je nedílnou součástí RMS. Pokuta je splatná do 3.2.2020 na účet 51-4483560237/0100. Doklad o zaplacení zašle na email: j.chaloupka@post.cz a michalmilner@seznam.cz

Zápis ze dne 16.1.2020

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

11.kolo:

Probíhající tresty:

Benda Karel (Boca Juniors Ústí n.L.) – 4 SU (Zbytek trestu 2 SU)

Kašpar Jiří (SKP Kolín) –2 SU (Zbytek trestu 1 SU)

Kopecký Miroslav (SKP Kolín) – 3 SU (Zbytek trestu 2 SU)

Ukončené tresty:

Cibrik Michal (Boca Juniors Ústí n.L.)

Halbich David (Reas Česká Lípa)

Ostatní:

Rozhodčímu Danielovi Plzákovi se ukládá pořádková pokuta ve výši 200,- Kč neuhrazení pokuty za pozdní odeslání zápisu o utkání řídícímu orgánu ve stanoveném termínu dle ustanovení § 65 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR ze dne 31.10.2019. Celková pokuta ve výši 400,- Kč je splatná do 27.1.2020 na účet 51-4483560237/0100. Celková pokuta udělena dle ustanovení § 67 odst. 1/c disciplinárního řádu SFČR. V případě neuhrazení částky do stanoveného termínu, bude přihlédnuto k § 23 odst. c disciplinárního řádu SFČR. Doklad o zaplacení zašle na email: j.chaloupka@post.cz a michalmilner@seznam.cz


Zápis ze dne 9.1.2020

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

10.kolo:

Halbich David (Reas Česká Lípa) – vyloučen pro druhé napomenutí – 1 SU

Kašpar Jiří (SKP Kolín) – hanlivé výroky vůči delegovaným osobám – 2 SU

Kopecký Miroslav (SKP Kolín) – pohoršující, urážlivé a ponižující výroky vůči delegovaným osobám – 3 SU

4.ŽK v soutěži:

Cibrik Michal (Boca Juniors Ústí n.L.) – 1 SU

Probíhající tresty:

Benda Karel (Boca Juniors Ústí n.L.) – 4 SU (Zbytek trestu 3 SU)

Ukončené tresty:

Jiránek Jakub (Čechie Slaný)

Ostatní:

Hráči Davidovi Halbichovi (Reas Česká Lípa) se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin vyloučení pro druhé napomenutí dle ustanovení § 50 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 10. kola divize „A“ Betis Kadaň – Reas Česká Lípa

Hráči Michalovi Cibrikovi (Boca Juniors Ústí n.L) se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin opakované napomínání hráče v soutěžním ročníku dle ustanovení § 51 odst. 1, písm. a) Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v 10.kole divize „A“ Boca Ústí n. L. – Čehie Slaný tím, že byl počtvrté v soutěžním ročníku napomenut žlutou kartou.

Hráči Jiřímu Kašparovi (SKP Kolín) se ukládá úhrnný disciplinární trest zákazu závodní činnosti na dvě soutěžní utkání za disciplinární přečin hanlivé výroky vůči delegovaným osobám dle ustanovení § 49 odst. 1 disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 10. kola divize „A“ Olympik Mělník „B“ – SKP Kolín.

Hráči Miroslavovi Kopeckému (SKP Kolín) se ukládá úhrnný disciplinární trest zákazu závodní činnosti na tři soutěžní utkání za disciplinární přečin pohoršující, urážlivé a ponižující výroky vůči delegovaným osobám dle ustanovení § 49 odst. 1 disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 10. kola divize „A“ Olympik Mělník „B“ – SKP Kolín.

Zápis ze dne 2.1.2020

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

5.kolo-dohrávka: Benda Karel (Boca Juniors Ústí nad Labem)–4 SU

Probíhající tresty: Jiránek Jakub (Čechie Slaný)–1 SU

Ukončené tresty:

Ostatní: Hráči Karlovi Bendovi (Boca Juniors Ústí nad Labem) se ukládá úhrnný disciplinárnítrest zákazu závodní činnosti na čtyři soutěžní utkání za disciplinární přečin vyloučení pro druhé napomenutí dle ustanovení § 50 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR a pohoršující, urážlivé a ponižující výroky vůči delegovaným osobám při odchodu z hrací plochy dle ustanovení § 49 odst. 1 disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 5. kola divize „A“ Boca Juniors Ústí nad Labem –Betis Kadaň. 

Zápis ze dne 19.12.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

9.kolo:

Probíhající tresty: Jiránek Jakub (Čechie Slaný) –1 SU

Ukončené tresty: Seifert Lukáš (SKP Kolín), Gabčo Josef (Olympik Mělník „B“)

Zápis ze dne 12.12.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

8.kolo:

Seifert Lukáš (SKP Kolín) – vyloučen pro druhé napomenutí – 1 SU

4.ŽK v soutěži:

Gabčo Josef (Olympik Mělník „B“) – 1 SU

Jiránek Jakub (Čechie Slaný) – 1 SU

Probíhající tresty:

Uličný Václav (Reas Česká Lípa) – vyloučen pro druhé napomenutí – 1 SU

Ukončené tresty:

Hajný Vladimír (Atletico Chomutov)

Valta Jakub (Atletico Chomutov)

Ostatní:

Hráči Lukášovi Seifertovi se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin vyloučení pro druhé napomenutí dle ustanovení § 50 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 8. kola divize „A“ SKP Kolín – Betis Kadaň

Hráči Josefovi Gabčovi se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin opakované napomínání hráče v soutěžním ročníku dle ustanovení § 51 odst. 1, písm. a) Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v 8.kole divize „A“ Olympik Mělník „B“ – Spartak Perštejn tím, že byl počtvrté v soutěžním ročníku napomenut žlutou kartou.

Hráči Jakubovi Jiránkovi se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin opakované napomínání hráče v soutěžním ročníku dle ustanovení § 51 odst. 1, písm. a) Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v 8.kole divize „A“ Čechie Slaný – Atletico Chomutov tím, že byl počtvrté v soutěžním ročníku napomenut žlutou kartou.

Poučení:

Dle ustanovení § 83 odst. 2 Disciplinárního řádu SFČR jsou výše uvedená rozhodnutí o spáchání disciplinárního přečinu a uložení trestu doručena dnem následujícím po jejich zveřejnění na Úřední desce.

Dle ustanovení § 109 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR má účastník řízení právo požádat o vydání odůvodnění rozhodnutí disciplinárního orgánu prvního stupně, pokud je proti němu podáno odvolání, je uhrazen poplatek za odvolání podle § 2 Přílohy č. 1 Disciplinárního řádu SFČR a odvolatel současně s odvoláním výslovně požádá o vyhotovení odůvodnění.

Dle ustanovení § 114 Disciplinárního řádu SFČR může účastník řízení do pěti dnů ode dne doručení tohoto rozhodnutí podat odvolání u Odvolací komise SFČR. Lhůta je zachována také tehdy, je-li odvolání podáno u Svazové disciplinární komise, nebo je-li ve lhůtě podáno k poštovní přepravě.

ROZHODNUTÍ DK FSObA ze dne 6.12.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Na základě návrhu STK FSObA ze dne 5.12.2019 uděluje DK FSObA klubu Legii Příbram pořádkovou pokutu ve výši 5.000,-Kč za porušení podmínek účasti článku 7 odst. 2 RMS, kdy klub po řádném přihlášení do soutěžního ročníku 2019/2020 divize „A“ následně odstoupil.

Dále dle přílohy 1 odst. 6 RMS klubu Legie Příbram propadá veškerá jistina ve výši 10.000,-Kč.

Uhrazené startovné ve výši 2.700,-Kč bude vráceno na účet klubu, jelikož klub do soutěžního ročníku nenastoupil.

Celková částka ve výši 15.000,-Kč je splatná na účet 51-4483560237/0100 do 17.12.2019. Doklad o zaplacení zašle na email: j.chaloupka@post.cz a michalmilner@seznam.cz

Poučení: Dle ustanovení § 83 odst. 2 Disciplinárního řádu SFČR jsou výše uvedená rozhodnutí o spáchání disciplinárního přečinu a uložení trestu doručena dnem následujícím po jejich zveřejnění na Úřední desce.

Dle ustanovení § 109 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR má účastník řízení právo požádat o vydání odůvodnění rozhodnutí disciplinárního orgánu prvního stupně, pokud je proti němu podáno odvolání, je uhrazen poplatek za odvolání podle § 2 Přílohy č. 1 Disciplinárního řádu SFČR a odvolatel současně s odvoláním výslovně požádá o vyhotovení odůvodnění.

Dle ustanovení § 114 Disciplinárního řádu SFČR může účastník řízení do pěti dnů ode dne doručení tohoto rozhodnutí podat odvolání u Odvolací komise SFČR. Lhůta je zachována také tehdy, je-li odvolání podáno u Svazové disciplinární komise, nebo je-li ve lhůtě podáno k poštovní přepravě.

Zápis ze dne 5.12.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

7.kolo:

Valta Jakub (Atletico Chomutov) – vyloučen pro druhé napomenutí – 1 SU

Uličný Václav (Reas Česká Lípa) – vyloučen pro druhé napomenutí – 1 SU

4.ŽK v soutěži:

Hajný Vladimír (Atletico Chomutov) – 1 SU

Probíhající tresty:

Ukončené tresty:

Filinger David (Spartak Perštejn)

Kýček Daniel (Reas Česká Lípa)

Šuba Pavel ml. (SK Olympik Mělník „B“)

Ostatní:

Hráči Jakubovi Valtovi se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin vyloučení pro druhé napomenutí dle ustanovení § 50 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 7. kola divize „A“ Atletico Chomutov – Reas Česká Lípa

Hráči Václavovi Uličenému se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin vyloučení pro druhé napomenutí dle ustanovení § 50 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 7. kola divize „A“ Atletico Chomutov – Reas Česká Lípa

Hráči Vladimírovi Hajnému se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin opakované napomínání hráče v soutěžním ročníku dle ustanovení § 51 odst. 1, písm. a) Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v 7.kole divize „A“ Atletico Chomutov - Reas Česká Lípa tím, že byl počtvrté v soutěžním ročníku napomenut žlutou kartou.

Rozhodčímu Lukášovi Paškovi se ukládá pořádková pokuta ve výši 200,- Kč za pozdní odeslání zápisu o utkání řídícímu orgánu ve stanoveném termínu dle ustanovení § 65 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR. Pokuta udělenana základě přílohy 1 odst. 6 sazebníku pokut, který je nedílnou součástí RMS. Pokuta je splatná do 15.12.2019 na účet 51-4483560237/0100. Doklad o zaplacení zašle na email: j.chaloupka@post.cz a michalmilner@seznam.cz

Poučení:

Dle ustanovení § 83 odst. 2 Disciplinárního řádu SFČR jsou výše uvedená rozhodnutí o spáchání disciplinárního přečinu a uložení trestu doručena dnem následujícím po jejich zveřejnění na Úřední desce.

Dle ustanovení § 109 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR má účastník řízení právo požádat o vydání odůvodnění rozhodnutí disciplinárního orgánu prvního stupně, pokud je proti němu podáno odvolání, je uhrazen poplatek za odvolání podle § 2 Přílohy č. 1 Disciplinárního řádu SFČR a odvolatel současně s odvoláním výslovně požádá o vyhotovení odůvodnění.

Dle ustanovení § 114 Disciplinárního řádu SFČR může účastník řízení do pěti dnů ode dne doručení tohoto rozhodnutí podat odvolání u Odvolací komise SFČR. Lhůta je zachována také tehdy, je-li odvolání podáno u Svazové disciplinární komise, nebo je-li ve lhůtě podáno k poštovní přepravě

Zápis ze dne 28.11.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

6.kolo:

Filinger David (Spartak Perštejn) – zabránění dosažení branky rukou – 1 SU

Šuba Pavel ml. (SK Olympik Mělník „B“) – vyloučen pro druhé napomenutí – 1 SU

4.ŽK v soutěži: Kýček Daniel (Reas Česká Lípa) – 1 SU

Probíhající tresty:

Ukončené tresty:

Ostatní:

Hráči Davidovi Filingerovi se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin zabránění dosažení branky rukou dle ustanovení § 47 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 6. kola divize „A“ Spartak Perštejn –Boca Ústí nad Labem.

Hráči Pavlovi Šubovi ml. se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin vyloučení pro druhé napomenutí dle ustanovení § 50 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 6. kola divize „A“ SK Olympik Mělník „B“ - Betis Kadaň.

Hráči Danielovi Kýčkovi se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin opakované napomínání hráče v soutěžním ročníku dle ustanovení § 51 odst. 1, písm. a) Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v 6.kole divize „A“ Reas Česká Lípa vs. Čechie Slaný tím, že byl počtvrté v soutěžním ročníku napomenut žlutou kartou.

Poučení:

Dle ustanovení § 83 odst. 2 Disciplinárního řádu SFČR jsou výše uvedená rozhodnutí o spáchání disciplinárního přečinu a uložení trestu doručena dnem následujícím po jejich zveřejnění na Úřední desce.

Dle ustanovení § 109 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR má účastník řízení právo požádat o vydání odůvodnění rozhodnutí disciplinárního orgánu prvního stupně, pokud je proti němu podáno odvolání, je uhrazen poplatek za odvolání podle § 2 Přílohy č. 1 Disciplinárního řádu SFČR a odvolatel současně s odvoláním výslovně požádá o vyhotovení odůvodnění.

Dle ustanovení § 114 Disciplinárního řádu SFČR může účastník řízení do pěti dnů ode dne doručení tohoto rozhodnutí podat odvolání u Odvolací komise SFČR. Lhůta je zachována také tehdy, je-li odvolání podáno u Svazové disciplinární komise, nebo je-li ve lhůtě podáno k poštovní přepravě.

Zápis ze dne 14.11.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

4.kolo:

Probíhající tresty:

Tajč Tomáš (SK Olympik Mělník „B“) – nastoupení bez zaplaceného členského příspěvku – 3 SU (zbytek trestu 1 SU)

Valta Jakub (Atletico Chomutov) – urážlivé výroky vůči rozhodčím – 3 SU (zbytek trestu 1 SU)

Ukončené tresty:

Hejduk Zdeněk (SKP Kolín)

Ostatní:

Klub FC Slatina se trestá pořádkovou pokutou ve výši 900,- Kč za změnu termínu času a pořadatelství utkání 5.kola FC Slatina vs. Čechie Slaný v období méně než 10 dní před začátkem. Pokuta udělena na základě přílohy 3/II, která je nedílnou součástí RMS. Pokuta bude stržena z jistiny.

Poučení:

Dle ustanovení § 83 odst. 2 Disciplinárního řádu SFČR jsou výše uvedená rozhodnutí o spáchání disciplinárního přečinu a uložení trestu doručena dnem následujícím po jejich zveřejnění na Úřední desce.

Dle ustanovení § 109 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR má účastník řízení právo požádat o vydání odůvodnění rozhodnutí disciplinárního orgánu prvního stupně, pokud je proti němu podáno odvolání, je uhrazen poplatek za odvolání podle § 2 Přílohy č. 1 Disciplinárního řádu SFČR a odvolatel současně s odvoláním výslovně požádá o vyhotovení odůvodnění.

Dle ustanovení § 114 Disciplinárního řádu SFČR může účastník řízení do pěti dnů ode dne doručení tohoto rozhodnutí podat odvolání u Odvolací komise SFČR. Lhůta je zachována také tehdy, je-li odvolání podáno u Svazové disciplinární komise, nebo je-li ve lhůtě podáno k poštovní přepravě.


Zápis ze dne 7.11.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

3.kolo:

Probíhající tresty:

Hejduk Zdeněk (SKP Kolín) – urážlivé a ponižující výrazy vůči rozhodčím s následným odmítnutím odchodu do kabin – 5 SU (zbytek trestu 1 SU)

Tajč Tomáš (SK Olympik Mělník „B“) – nastoupení bez zaplaceného členského příspěvku – 3 SU (zbytek trestu 2 SU)

Valta Jakub (Atletico Chomutov) – urážlivé výroky vůči rozhodčím – 3 SU (zbytek trestu 2 SU)

Ukončené tresty:

Řehák Zdeněk (Čechie Slaný)

Ostatní:

Klub Boca Juniors Ústí nad Labem se trestá pořádkovou pokutou ve výši 450,- Kč za změnu termínu utkání5.kola Boca Juniors Ústí nad Labem vs. Betis Kadaň v období 10-30 dní před začátkem. Pokuta udělena na základě přílohy 3/II, která je nedílnou součástí RMS. Pokuta bude stržena z jistiny.

Poučení:

Dle ustanovení § 83 odst. 2 Disciplinárního řádu SFČR jsou výše uvedená rozhodnutí o spáchání disciplinárního přečinu a uložení trestu doručena dnem následujícím po jejich zveřejnění na Úřední desce.

Dle ustanovení § 109 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR má účastník řízení právo požádat o vydání odůvodnění rozhodnutí disciplinárního orgánu prvního stupně, pokud je proti němu podáno odvolání, je uhrazen poplatek za odvolání podle § 2 Přílohy č. 1 Disciplinárního řádu SFČR a odvolatel současně s odvoláním výslovně požádá o vyhotovení odůvodnění.

Dle ustanovení § 114 Disciplinárního řádu SFČR může účastník řízení do pěti dnů ode dne doručení tohoto rozhodnutí podat odvolání u Odvolací komise SFČR. Lhůta je zachována také tehdy, je-li odvolání podáno u Svazové disciplinární komise, nebo je-li ve lhůtě podáno k poštovní přepravě.


Zápis ze dne 31.10.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

2.kolo: Řehák Zdeněk (Čechie Slaný) – zmaření zjevné brankové možnosti – 1 SU

Valta Jakub (Atletico Chomutov) – urážlivé výroky vůči rozhodčím – 3 SU

Probíhající tresty:

Hejduk Zdeněk (SKP Kolín) – urážlivé a ponižující výrazy vůči rozhodčím s následným odmítnutím odchodudo kabin – 5 SU (zbytek trestu 2 SU)

Tajč Tomáš (SK Olympik Mělník „B“) – nastoupení bez zaplaceného členského příspěvku – 3 SU (zbytek trestu 2 SU)

Ukončené tresty:

Ostatní:

Hráči Zdeňku Řehákovi (Čechie Slaný) se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na jedno soutěžní utkání za disciplinární přečin zmaření zjevné brankové možnosti dle ustanovení § 47 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 2. kola divize „A“ Betis Kadaň – Čechie Slaný.

Hráči Jakubovi Valtovi (Atletico Chomutov) se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na tři soutěžní utkání za disciplinární přečin pohoršující, ponižující a urážlivé výrazy vůči rozhodčím dle ustanovení § 49odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 2. kola divize „A“BOCA Juniors Ústí n.L. – Atletico Chomutov.

Rozhodčímu Danielovi Plzákovise ukládá pořádková pokuta ve výši 200,- Kč za pozdní odeslání zápisu o utkání řídícímu orgánu ve stanoveném termínu dle ustanovení § 65 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR. Pokuta udělena na základě přílohy 1 odst. 6 sazebníku pokut, který je nedílnou součástí RMS. Pokuta je splatná do 10.11.2019 na účet 51-4483560237/0100. Doklad o zaplacení zašle na email: j.chaloupka@post.cz a michalmilner@seznam.cz

Poučení:Dle ustanovení § 83 odst. 2 Disciplinárního řádu SFČR jsou výše uvedená rozhodnutí o spáchání disciplinárního přečinu a uložení trestu doručena dnem následujícím po jejich zveřejnění na Úřední desce.
Dle ustanovení § 109 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR má účastník řízení právo požádat o vydání odůvodnění rozhodnutí disciplinárního orgánu prvního stupně, pokud je proti němu podáno odvolání, je uhrazen poplatek za odvolání podle § 2 Přílohy č. 1 Disciplinárního řádu SFČR a odvolatel současně s odvoláním výslovně požádá o vyhotovení odůvodnění.
Dle ustanovení § 114 Disciplinárního řádu SFČR může účastník řízení do pěti dnů ode dne doručení tohoto rozhodnutí podat odvolání u Odvolací komise SFČR. Lhůta je zachována také tehdy, je-li odvolání podáno u Svazové disciplinární komise, nebo je-li ve lhůtě podáno kpoštovní přepravě.

Zápis ze dne 24.10.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

1.kolo:Tajč Tomáš (SK Olympik Mělník „B“)–nastoupení bez zaplaceného členského příspěvku –3 SU

Probíhající tresty: Hejduk Zdeněk (SKP Kolín) – urážlivé a ponižující výrazy vůči rozhodčím s následným odmítnutím odchodu do kabin –5 SU (zbytek trestu 3 SU)

Ostatní:

Klub Reas Česká Lípa se trestá pořádkovou pokutou ve výši 500,-Kč za nepředložení dokladu o odborné způsobilosti zdravotního dozoru. Pokuta udělena na základě přílohy 1 odst. 6 sazebníku pokut, který je nedílnou součástí RMS. Pokuta bude stržena zjistiny.

Na základě nastoupení hráče SK Olympik MělníkTomáše Tajče ID 99071152 bez zaplaceného členského příspěvku se utkání 1.kola SKP Kolín –SK Olympik Mělník „B“ kontumuje vpoměru 5-0. Střelci SKP Kolín zůstávají vplatnosti včetně všech udělených osobních trestů hráčů obou mužstev. Na základě přílohy 1 odst. 5 sazebníku pokut a §40 odst. 1DŘ se klubu SK Olympik Mělník „B“ uděluje pořádková pokuta ve výši 500,-Kč. Pokuta bude stržena zjistiny.

Hráči Tomáši Tajčovi (ID 99071152, SK Olympik Mělník „B“) se ukládá disciplinární trest zákazu závodní činnosti na tři soutěžní utkání za disciplinární přečin nastoupení hráče kutkání bez zaplaceného členského příspěvku dle ustanovení § 56 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR, který spáchal v utkání 1. kola divize „A“–SKP Kolín –SK Olympik Mělník „B“.

Poučení:

Dle ustanovení § 83 odst. 2 Disciplinárního řádu SFČR jsou výše uvedená rozhodnutí o spáchání disciplinárního přečinu a uložení trestu doručena dnem následujícím po jejich zveřejnění na Úřední desce.

Dle ustanovení § 109 odst. 1 Disciplinárního řádu SFČR má účastník řízení právo požádat o vydání odůvodnění rozhodnutí disciplinárního orgánu prvního stupně, pokud je proti němu podáno odvolání, je uhrazen poplatek za odvolání podle § 2 Přílohy č. 1 Disciplinárního řádu SFČR a odvolatel současně s odvoláním výslovně požádá o vyhotovení odůvodnění.

Dle ustanovení § 114 Disciplinárního řádu SFČR může účastník řízení do pěti dnů ode dne doručení tohoto rozhodnutí podat odvolání u Odvolací komise SFČR. Lhůta je zachována také tehdy, je-li odvolání podáno u Svazové disciplinární komise, nebo je-li ve lhůtě podáno k poštovní přepravě.

Převody trestů 2019/2020

Tvrdý Vojtěch (Dalmach Turnov) – 1 SU – převod do 2.ligy západ

Hejduk Zdeněk (SKP Kolín) – zbytek trestu 4 SU

Zápis ze dne 25.3.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Play-off:

Lovecký Tomáš (Kobylisy Praha) 2 zápas SF – zabránění dosažení branky rukou – 1 SU

Tvrdý Vojtěch (Dalamach Turnov) finále – vyloučen po 2.ŽK – 1 SU

Probíhající tresty:

Hejduk Zdeněk (SKP Kolín) – urážlivé a ponižující výrazy vůči rozhodčím s následným odmítnutím odchodu do kabin – 5 SU (zbytek trestu 4 SU)

Ukončené tresty:

Nový Michal (Baník Chomutov)

Bachor Filip (Atletico Chomutov)

Lovecký Tomáš (Kobylisy Praha) – hráč si trest odstál

 Ostatní:

 Proti těmto rozhodnutím je možno podat odvolání v souladu s čl.25 Disciplinárního řádu.


Zápis ze dne 1.3.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Play-off:

Probíhající tresty:

Nový Michal (vedoucí mužstva Baník Chomutov „B“) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R a časoměřiči s následnými HNCH po utkání a při odchodu do kabin vůči R – zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 4 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.3.2019. (I/2b)

Bachor Filip (Atletico Chomutov) – vyloučen po 2.ŽK s následnými urážlivými výrazy vůči rozhodčím – 5 SU (zbytek trestu 2 SU)

Hejduk Zdeněk (SKP Kolín) – urážlivé a ponižující výrazy vůči rozhodčím s následným odmítnutím odchodu do kabin – 5 SU (zbytek trestu 4 SU)

Ukončené tresty:

Ostatní:

Na základě žádosti hráče Filipa Bachora (Atletico Chomutov) o prominutí zbytku trestu se DK rozhodla žádosti nevyhovět. Poplatek bude stržen z jistiny.

Proti těmto rozhodnutím je možno podat odvolání v souladu s čl.25 Disciplinárního řádu.

Zápis ze dne 21.2.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

14.kolo:

Probíhající tresty:

Nový Michal (vedoucí mužstva Baník Chomutov „B“) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R a časoměřiči s následnými HNCH po utkání a při odchodu do kabin vůči R – zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 4 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.3.2019. (I/2b)

Bachor Filip (Atletico Chomutov) – vyloučen po 2.ŽK s následnými urážlivými výrazy vůči rozhodčím – 5 SU (zbytek trestu 3 SU)

Hejduk Zdeněk (SKP Kolín) – urážlivé a ponižující výrazy vůči rozhodčím s následným odmítnutím odchodu do kabin – 5 SU (zbytek trestu 4 SU)

Ukončené tresty:

Barnat Petr (Combix Ústí n.L)

Hurt Daniel (Dalmach Turnov)

Ostatní:

Proti těmto rozhodnutím je možno poda

Zápis ze dne 14.2.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

13.kolo:

Hejduk Zdeněk (SKP Kolín) – urážlivé a ponižující výrazy vůči rozhodčím s následným odmítnutím odchodu do kabin – 5 SU (I/2b)

Obdržená 4.ŽK

Hurt Daniel (Dalmach Turnov) – 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Probíhající tresty:

Nový Michal (vedoucí mužstva Baník Chomutov „B“) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R a časoměřiči s následnými HNCH po utkání a při odchodu do kabin vůči R – zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 4 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.3.2019. (I/2b)

Barnat Petr (Combix Ústí n.L). – urážlivé a ponižující výroky vůči rozhodčím – 3 SU (zbytek trestu 1SU)

Bachor Filip(Atletico Chomutov) – vyloučen po 2.ŽK s následnými urážlivými výrazy vůči rozhodčím – 5 SU (zbytek trestu 4 SU)

Ukončené tresty:

Tenkl Tomáš (Slatina)

Ostatní:

Miroslav Šnýdr se trestá zastavení činnosti ve funkci rozhodčího na 2 soutěžního utkání za nerespektování rozhodnutí řídícího orgánu, kdy se nevyjádřil k podání vysvětlení ŘO. Dle DŘ III/13.

Proti těmto rozhodnutím je možno podat odvolání v souladu s čl.25 Disciplinárního řádu


Zápis ze dne 7.2.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

12.kolo:

Bachor Filip(Atletico Chomutov) – vyloučen po 2.ŽK s následnými urážlivými výrazy vůči rozhodčím – 5 SU (I/2b)

Obdržená 4.ŽK

Tenkl Tomáš (Slatina) – 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Probíhající tresty:

Nový Michal (vedoucí mužstva Baník Chomutov „B“) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R a časoměřiči s následnými HNCH po utkání a při odchodu do kabin vůči R – zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 4 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.3.2019. (I/2b)

Barnat Petr (Combix Ústí n.L). – urážlivé a ponižující výroky vůči rozhodčím – 3 SU (zbytek trestu 2SU)

Ukončené tresty:

Kubaška Jan (vedoucí mužstva Combix Ústí n.L.)

Kopečný Patrik (Atletico Chomutov)

Ostatní:

Rozhodčímu Miroslavu Vlašičovi se uděluje pořádková pokuta ve výši 200,- Kč za pozdní zaslání zápisu o utkání řídícímu orgánu. Pokuta udělena na základě sazebníku pokut čl. 8, která je nedílnou součástí RMS. Pokuta je splatná do 22.2.2019 na číslo účtu 51-4483560237/0100. Doklad o zaplacení bude zaslání na adresu j.chaloupka@post.cz , j.hanzlik@seznam.cz , michalmilner@seznam.cz

 Proti těmto rozhodnutím je možno podat odvolání v souladu s čl.25 Disciplinárního řádu.


Zápis ze dne 31.1.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

11.kolo:

Barnat Petr (Combix Ústí n.L). – urážlivé a ponižující výroky vůči rozhodčím – 3 SU (I/2b)

Obdržená 4.ŽK

Kopečný Patrik (Atletico Chomutov) – 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Probíhající tresty:

Nový Michal (vedoucí mužstva Baník Chomutov „B“) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R a časoměřiči s následnými HNCH po utkání a při odchodu do kabin vůči R – zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 4 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.3.2019. (I/2b)

Kubaška Jan (vedoucí mužstva Combix Ústí n.L.) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R - zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 3 SU – zbytek trestu 1 SU

Ukončené tresty:

Ostatní:

Proti těmto rozhodnutím je možno podat odvolání v souladu s čl.25 Disciplinárního řádu.

Zápis ze dne 24.1.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

10.kolo:

Probíhající tresty:

Nový Michal (vedoucí mužstva Baník Chomutov „B“) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R a časoměřiči s následnými HNCH po utkání a při odchodu do kabin vůči R – zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 4 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.3.2019. (I/2b)

Kubaška Jan (vedoucí mužstva Combix Ústí n.L.) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R - zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 3 SU – zbytek trestu 2 SU

Ukončené tresty:

Zoula Ladislav (Baník Chomutov „B“) – zákaz výkonu funkce kapitána

Klusáček Petr (Hrasl Slaný)

Ostatní:

Proti těmto rozhodnutím je možno podat odvolání v souladu s čl.25 Disciplinárního řádu.

 

Zápis ze dne 17.1.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

9.kolo:

Kubaška Jan (vedoucí mužstva Combix Ústí n.L.) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R - zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 3 SU (I/2b)

Obdržená 4.ŽK

Klusáček Petr (Hrasl Slaný) – 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Probíhající tresty:

Nový Michal (vedoucí mužstva Baník Chomutov „B“) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R a časoměřiči s následnými HNCH po utkání a při odchodu do kabin vůči R – zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 4 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.3.2019. (I/2b)

Zoula Ladislav (Baník Chomutov „B“) – zákaz výkonu funkce kapitána na 2 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.1.2019 za odmítnutí podepsání zápisu o utkání. (I/13)

Ukončené tresty:

Zoula Ladislav (Baník Chomutov „B“)

Hnízdil Dominik (Slatina)

Ostatní:

Proti těmto rozhodnutím je možno podat odvolání v souladu s čl.25 Disciplinárního řádu.

Zápis ze dne 10.1.2019

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

8.kolo:

Hnízdil Dominik (Slatina) – zabránění dosažení branky rukou – 1 SU (I/6)

Zoula Ladislav (Baník Chomutov „B“) – vyloučen po 2.ŽK – 1 SU (I/7)

Probíhající tresty:

Nový Michal (vedoucí mužstva Baník Chomutov „B“) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R a časoměřiči s následnými HNCH po utkání a při odchodu do kabin vůči R – zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 4 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.3.2019. (I/2b)

Zoula Ladislav (Baník Chomutov „B“) – zákaz výkonu funkce kapitána na 2 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.1.2019 za odmítnutí podepsání zápisu o utkání. (I/13)

Ukončené tresty: Ostatní:

Proti těmto rozhodnutím je možno podat odvolání v souladu s čl.25 Disciplinárního řádu.

Zápis ze dne 22.12.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

7.kolo:

Probíhající tresty:

Nový Michal (vedoucí mužstva Baník Chomutov „B“) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R a časoměřiči s následnými HNCH po utkání a při odchodu do kabin vůči R – zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 4 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.3.2019. (I/2b)

Zoula Ladislav (Baník Chomutov) – zákaz výkonu funkce kapitána na 2 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.1.2019 za odmítnutí podepsání zápisu o utkání. (I/13)

Ukončené tresty:  Hajný Vladimír (Atletico Chomutov)

Zápis ze dne 13.12.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

6.kolo:

Hajný Vladimír (Atletico Chomutov) – vyloučení po 2.ŽK – 1 SU (I/7)

Probíhající tresty:

Nový Michal (vedoucí mužstva Baník Chomutov „B“) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R a časoměřiči s následnými HNCH po utkání a při odchodu do kabin vůči R – zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 4 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.3.2019. (I/2b)

Zoula Ladislav (Baník Chomutov) – zákaz výkonu funkce kapitána na 2 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.1.2019 za odmítnutí podepsání zápisu o utkání. (I/13)

Ukončené tresty:Ostatní:

Proti těmto rozhodnutím je možno podat odvolání v souladu s čl.25 Disciplinárního řádu


Zápis ze dne 6.12.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

5.kolo:

Probíhající tresty:

Hurt Vojtěch (Dalmach Turnov) – vyloučen po 2.ŽK, hrubé urážky a vyhrožování vůči rozhodčích s následnými hrubými urážkami vůči DS – 9 měsíců nepodmíněně od 4.3.2018 do 3.12.2018 (I/2c)

Nový Michal (vedoucí mužstva Baník Chomutov „B“) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R a časoměřiči s následnými HNCH po utkání a při odchodu do kabin vůči R – zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 4 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.3.2019. (I/2b)

Zoula Ladislav (Baník Chomutov) – zákaz výkonu funkce kapitána na 2 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.1.2019 za odmítnutí podepsání zápisu o utkání. (I/13)

Ukončené tresty:

Ostatní:

Proti těmto rozhodnutím je možno podat odvolání v souladu s čl.25 Disciplinárního řádu.


Zápis ze dne 29.11.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

4.kolo:

Probíhající tresty:

Hurt Vojtěch (Dalmach Turnov) – vyloučen po 2.ŽK, hrubé urážky a vyhrožování vůči rozhodčích s následnými hrubými urážkami vůči DS – 9 měsíců nepodmíněně od 4.3.2018 do 3.12.2018 (I/2c)

Nový Michal (vedoucí mužstva Baník Chomutov „B“) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R a časoměřiči s následnými HNCH po utkání a při odchodu do kabin vůči R – zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 4 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.3.2019. (I/2b)

Zoula Ladislav (Baník Chomutov) – zákaz výkonu funkce kapitána na 2 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.1.2019 za odmítnutí podepsání zápisu o utkání. (I/13)

Ukončené tresty:

Ostatní:

Klub Baník Chomutov „B“ uhradí prokazatelné náklady klubu SKP Kolín ve výši 400,- Kč za pronájem haly v odloženém utkání 1.kola SKP Kolín – Baník Chomutov „B“. Na základě požadavku SKP Kolín. Částka bude stržena z jistiny a přepsána na jistinu SKP Kolín.

 Proti těmto rozhodnutím je možno podat odvolání v souladu s čl.25 Disciplinárního řádu.

Zápis ze dne 22.11.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

3.kolo:

Nový Michal (vedoucí mužstva Baník Chomutov „B“) – vykázání z lavičky za urážlivé a ponižující výroky vůči R a časoměřiči s následnými HNCH po utkání a při odchodu do kabin vůči R – zákaz vstupu na lavičku náhradníků v jakékoliv funkci včetně hráčské na 4 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.3.2019. (I/2b)

Zoula Ladislav (Baník Chomutov) – zákaz výkonu funkce kapitána na 2 měsíce nepodmíněně od 23.11.2018 – 22.1.2019 za odmítnutí podepsání zápisu o utkání. (I/13)

Probíhající tresty:

Hurt Vojtěch (Dalmach Turnov) – vyloučen po 2.ŽK, hrubé urážky a vyhrožování vůči rozhodčích s následnými hrubými urážkami vůči DS – 9 měsíců nepodmíněně od 4.3.2018 do 3.12.2018 (I/2c)

 Ukončené tresty:

 Ostatní:

 Proti těmto rozhodnutím je možno podat odvolání v souladu s čl.25 Disciplinárního řádu.

Zápis ze dne 8.11.2018

 

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

 

Probíhajícítresty:                                                                                                                                                                     Hurt Vojtěch (Dalmach Turnov) – vyloučen po 2.ŽK, hrubé urážky a vyhrožování vůči rozhodčích s následnými hrubými urážkami vůči DS – 9 měsíců nepodmíněně od 4.3.2018 do 3.12.2018 (I/2c)

 

Ukončené tresty: Malec Jan (Combix Ústí n.L.)

 

Ostatní: Klubu Baníku Chomutov „B“ se strhává z jistiny poplatek ve výši 900,- Kč za přeložení utkání 1.kola SKP Kolín – Baník Chomutov „B“. Poplatek udělen na základě přílohy 3 RMS. Klub Baník Chomutov „B“ uhradí případné náklady na přípravu utkání klubu SKP Kolín. Termín do 23.11.2018

Proti těmto rozhodnutím je možno podat odvolání v souladu s čl.25 Disciplinárního řádu.



Převody trestů do ročníku 2018/2019

Slezák Lukáš (SKP Kolín) – 1 SU

Malec Jan (Combix Ústí n.L.) – 1 SU

Hurt Vojtěch (Dalmach Turnov) – do 3.12.2018


Zápis ze dne 22.3.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Slezák Lukáš (SKP Kolín) - 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Probíhající tresty:

Somol Martin (Atlantic Rakovník) zákaz výkonu funkce hlavního pořadatele na 3 měsíce nepodmíněně od 4.1.2018 do 3.4.2018

Malec Jan (Combix Ústí n.L.) – hrubá urážka rozhodčího – 3 SU (zbytek trestu 1 SU)

Hurt Vojtěch (Dalmach Turnov) – vyloučen po 2.ŽK, hrubé urážky a vyhrožování vůči rozhodčích s následnými hrubými urážkami vůči DS – 9 měsíců nepodmíněně od 4.3.2018 do 3.12.2018 (I/2c)

Ukončené tresty:

Verner David (Arsenal Benešov)

Ostatní:


Zápis ze dne 15.3.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Probíhající tresty:

Somol Martin (Atlantic Rakovník) zákaz výkonu funkce hlavního pořadatele na 3 měsíce nepodmíněně od 4.1.2018 do 3.4.2018

Verner David (Arsenal Benešov) – urážlivé a ponižující výroky vůči rozhodčím – 4 SU (zbytek trestu 1 SU)

Malec Jan (Combix Ústí n.L.) – hrubá urážka rozhodčího – 3 SU (zbytek trestu 2 SU)

Hurt Vojtěch (Dalmach Turnov) – vyloučen po 2.ŽK, hrubé urážky a vyhrožování vůči rozhodčích s následnými hrubými urážkami vůči DS – 9 měsíců nepodmíněně od 4.3.2018 do 3.12.2018 (I/2c)

Ukončené tresty:

Klusáček Petr (Hrasl Slaný)

Ostatní:

Klub Realvestav Slatina se trestá pořádkovou pokutou ve výši 300,- Kč za pozdní zahájení utkání 21.kola Chomutov – Slatina. Pokuta udělena dle sazebníku pokut 1/6, která je nedílnou součástí RMS. Pokuta bude stržena z jistiny.


Zápis ze dne 8.3.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Martínek Jan (Combix Ústí n.L.) – vyloučen po 2.ŽK – 1 SU (I/7a) – trest vykonán v dohrávce 17.kola

Malec Jan (Combix Ústí n.L.) – hrubá urážka rozhodčího – 3 SU (I/2b)

Hurt Vojtěch (Dalmach Turnov) – vyloučen po 2.ŽK, hrubé urážky a vyhrožování vůči rozhodčích s následnými hrubými urážkami vůči DS – 9 měsíců nepodmíněně od 4.3.2018 do 3.12.2018 (I/2c)

Obdržená 4.ŽK

Klusáček Petr (Hrasl Slaný) - 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Probíhající tresty:

Somol Martin (Atlantic Rakovník) zákaz výkonu funkce hlavního pořadatele na 3 měsíce nepodmíněně od 4.1.2018 do 3.4.2018

Zákoucký Matěj (Legie Příbram)– Hrubé nesportovní chování vůči soupeři – 2 SU (zbytek trestu 1 SU)

Verner David (Arsenal Benešov) – urážlivé a ponižující výroky vůči rozhodčím – 4 SU (zbytek trestu 2 SU)

Ukončené tresty:

Landvojtovič Jan ml. (Hrasl Slaný)

Kozel Michal (Realstav Slatina)

Martínek Jan (Combix Ústí n.L.)


Zápis ze dne 1.3.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Zákoucký Matěj (Legie Příbram)– Hrubé nesportovní chování vůči soupeři – 2 SU (I/8a)

Landvojtovič Jan ml. (Hrasl Slaný) – zmaření zjevné brankové možnosti – 1 SU (I/6)

Verner David (Arsenal Benešov) – urážlivé a ponižující výroky vůči rozhodčím – 4 SU (I/2b)

Obdržená 4.ŽK

Kozel Michal (Realstav Slatina) - 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Probíhající tresty:

Somol Martin (Atlantic Rakovník) zákaz výkonu funkce hlavního pořadatele na 3 měsíce nepodmíněně od 4.1.2018 do 3.4.2018

 

Ukončené tresty:

Schmied Lukáš (Combix Ústí n.L)


Zápis ze dne 22.2.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Schmied Lukáš (Combix Ústí n.L) – vyloučen po 2.ŽK – 1 SU (I/7a)

Probíhající tresty:

Somol Martin (Atlantic Rakovník) zákaz výkonu funkce hlavního pořadatele na 3 měsíce nepodmíněně od 4.1.2018 do 3.4.2018

Ukončené tresty:

Lácha Patrik (Combix Ústí n.L.)


Zápis ze dne 15.2.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Obdržená 4.ŽK

Lácha Patrik (Combix Ústí n.L.) - 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Probíhající tresty:

Somol Martin (Atlantic Rakovník) zákaz výkonu funkce hlavního pořadatele na 3 měsíce nepodmíněně od 4.1.2018 do 3.4.2018

Ukončené tresty:

Obdržal Miroslav (Legie Příbram)

Lácha Patrik (Combix Ústí n.L.)

Tošovský Jakub (Legie Příbram)

Hnízdil Daniel (Hrasl Slaný)

Schwendt Matěj (Atlantic Rakovník)


Zápis ze dne 8.2.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Hnízdil Daniel (Hrasl Slaný) – zmaření zjevné brankové možnosti – 1 SU (I/6)

Schwendt Matěj (Atlantic Rakovník) – vyloučen po 2.ŽK – 1 SU (I/7a)

Obdržená 4.ŽK

Lácha Patrik (Combix Ústí n.L.) - 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Tošovský Jakub (Legie Příbram) - 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Probíhající tresty:

Somol Martin (Atlantic Rakovník) zákaz výkonu funkce hlavního pořadatele na 3 měsíce nepodmíněně od 4.1.2018 do 3.4.2018

 

Obdržal Miroslav (Legie Příbram) – HNCH – kopnutí míče do soupeře – 2 SU (zbytek trestu 1 SU)

Ukončené tresty:

Hejda Marek (Atlantic Rakovník)

Sklenka Jakub (Atlantic Rakovník)

Šperer Josef (Legie Příbram)


Zápis ze dne 1.2.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Obdržal Miroslav (Legie Příbram) – HNCH – kopnutí míče do soupeře – 2 SU (I/8a)

Obdržená 4.ŽK

Šperer Josef (Legie Příbram)– 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Probíhající tresty:

Sklenka Jakub (Atlantic Rakovník) - zákaz výkonu jakékoliv funkce pořadatelského sboru na 2 měsíce nepodmíněně od 8.12.2017 do 7.2.2018

Somol Martin (Atlantic Rakovník) zákaz výkonu funkce hlavního pořadatele na 3 měsíce nepodmíněně od 4.1.2018 do 3.4.2018

 

Hejda Marek (Atlantic Rakovník) – vyloučen po 2.ŽK s následnými urážlivými výroky – 5 SU (zbytek trestu 1 SU)

Ukončené tresty:

Zákoucký Matěj (Legie Příbram)


Zápis ze dne 25.1.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Obdržená 4.ŽK

Zákoucký Matěj (Legie Příbram) – 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Probíhající tresty:

Sklenka Jakub (Atlantic Rakovník) - zákaz výkonu jakékoliv funkce pořadatelského sboru na 2 měsíce nepodmíněně od 8.12.2017 do 7.2.2018

Somol Martin (Atlantic Rakovník) zákaz výkonu funkce hlavního pořadatele na 3 měsíce nepodmíněně od 4.1.2018 do 3.4.2018

 

Hejda Marek (Atlantic Rakovník) – vyloučen po 2.ŽK s následnými urážlivými výroky – 5 SU (zbytek trestu 2 SU)

Ukončené tresty:

Haba Radek (Betis Kadaň)

Procházka David (Hrasl Slaný)


Zápis ze dne 18.1.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Obdržená 4.ŽK

Haba Radek (Betis Kadaň) – 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Procházka David (Hrasl Slaný) – 4.ŽK v soutěži - 1 SU (I/13)

Probíhající tresty:

Sklenka Jakub (Atlantic Rakovník) - zákaz výkonu jakékoliv funkce pořadatelského sboru na 2 měsíce nepodmíněně od 8.12.2017 do 7.2.2018

Somol Martin (Atlantic Rakovník) zákaz výkonu funkce hlavního pořadatele na 3 měsíce nepodmíněně od 4.1.2018 do 3.4.2018

 

Hejda Marek (Atlantic Rakovník) – vyloučen po 2.ŽK s následnými urážlivými výroky – 5 SU (zbytek trestu 3 SU)

Ukončené tresty:

Mates Tomáš (Atlantic Rakovník)


Zápis ze dne 11.1.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal, Řeháček Lubomír

Probíhající tresty:

Sklenka Jakub (Atlantic Rakovník) - zákaz výkonu jakékoliv funkce pořadatelského sboru na 2 měsíce nepodmíněně od 8.12.2017 do 7.2.2018

Mates Tomáš (Atlantic Rakovník) – vražení do soupeře s následným NCH vůči rozhodčím - 4 SU (zbytek trestu 1 SU)

Somol Martin (Atlantic Rakovník) zákaz výkonu funkce hlavního pořadatele na 3 měsíce nepodmíněně od 4.1.2018 do 3.4.2018

 

Hejda Marek (Atlantic Rakovník) – vyloučen po 2.ŽK s následnými urážlivými výroky – 5 SU (zbytek trestu 4 SU)

Ukončené tresty:

Vácha Zdeněk (Kobylisy)

Bohuněk David (Legie Příbram)

Tvrz Marek (Atlantic Rakovník)

Kabele Petr (Atlantic Rakovník)


Zápis ze dne 4.1.2018

Přítomni: Milner Michal, Chyba Michal

Hejda Marek (Atlantic Rakovník) – vyloučen po 2.ŽK s následnými urážlivými výroky – 5 SU (I/2b)

Kabele Petr (Atlantic Rakovník) - vyloučen po 2.ŽK – 1 SU (I/7a)

Tvrz Marek (Atlantic Rakovník) – vyloučen po 2.ŽK – 1 SU (I7a)

Probíhající tresty:

Sklenka Jakub (Atlantic Rakovník) - zákaz výkonu jakékoliv funkce pořadatelského sboru na 2 měsíce nepodmíněně od 8.12.2017 do 7.2.2018

Bohuněk David (Legie Příbram) – urážlivé výroky vůči rozhodčím – 3 SU (zbytek trestu 1 SU)

Mates Tomáš (Atlantic Rakovník) – vražení do soupeře s následným NCH vůči rozhodčím - 4 SU (zbytek trestu 2 SU)

Vácha Zdeněk (Kobylisy) – vyloučen po 2.ŽK – 1 SU (I/7a)

Ukončené tresty:

Hrdinka Petr (Betis Kadaň)

Hurt Vojtěch (Dalmach Turnov)

Holly Marek (Combix Ústí n.L.)

Klempt Kamil (Realstav Slatina)

Ostatní:

Klub Atlantic Rakovník se trestá pořádkovou pokutou ve výši 1500,- Kč za opakované nedostatky pořadatelské služby, výkonu hlavního pořadatele a časoměřič. Pokuta udělena dle sazebníku pokut, článek I/6, který je nedílnou součástí RMS. Pokuta bude stržena z jistiny.

Hlavní pořadatel Somol Martin (Atlantic Rakovník) se trestá zákazem výkonu funkce hlavního pořadatele na 3 měsíce nepodmíněně od 4.1.2018 do 3.4.2018