Středoškolská futsalová liga

Los soutěže


V případě nalezených nesrovnalostí či nejasností nás prosím kontaktujte na emailu SFL@fotbal.cz  



Praha - Divize A

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2019
1/ A1-OA Vinohradská, A4-SOŠ Civilního letectví, A6-Gymnázium Nad Štolou, A-Gymnázium Jana Palacha
2/ A18-OA Hovorčovická, A13-ART ECON, A14-TRIVIS Praha
3/ A12-Gymnázium Nový PORG, A19-SŠ a MŠ Aloyse Klara, A7-VOŠ a SZŠ 5. května, A3-EDUCAnet
4/ A15-Gymnázium Čakovice, A11-SOŠ Jarov, A16-OA Heroldovy sady, B34-Masarykovo klasické gymnázium Říčany
5/ A5-SOŠ a SOU Čakovice, A10-SŠ Náhorní, A8-OA Holešovice
6/ A2-Gymnázium Přípotoční, A9-SPŠG Hellichova, A17-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská, A20-OA Dušní

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019
A/ Vítěz 1, Druhý 5, Vítěz 3
B/ Druhý 4, Vítěz 2, Druhý 3
C/ Vítěz 6, Druhý 2, Vítěz 4
D/ Druhý 1, Vítěz 5, Druhý 6

3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2020
I/ Vítěz A, Druhý B, Vítěz C, Druhý D
II/ Vítěz D, Druhý A, Vítěz B, Druhý C

Finále Divize:
Vítěz I, Druhý I, Vítěz II, Druhý II


 



Střední Čechy - divize B
B34 nalosován do Divize A

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2019
1/ B48-ISŠ Rakovník, B21-SOU Nové Strašecí, B22-SŠARS Stochov, B45-SPŠS a OA Kladno
2/ B20-OA Slaný, B3-SŠDŘ Kladno, B17-SOŠ a SOU Dubská Kladno, B52-SOŠ a SOU Kladno
3/ B30-SPŠ a VOŠ Kladno, B9-SG Kladno, B31-SZŠ a VOŠZ Kladno, B39-OA, SPgŠ Beroun
4/ B36-SPŠ stavební Mělník, B47-Gymnázium Jana Palacha Mělník, B50-ISŠT Mělník
5/ B8-SOU Hubalov, B41-Gymnázium Mnichovo Hradiště, B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav
6/ B43-OPEN GATE Babice, B33-Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem, B51-SOŠ Čelákovice, B46-OA Lysá nad Labem
7/ B29-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, B5-SOU Poděbrady, B44-SOŠ a SOU Nymburk, B6-HŠ Poděbrady
8/ B19-SOŠ a SOU Městec Králové, B12-SZeŠ a SOŠ Poděbrady, B38-Gymnázium Jiřího z Poděbrad, B35-EKO Gymnázium Poděbrady
9/ B4-SOŠ a SOU stavební Kolín, B49-OA Kolín, B53-SOŠ a SOU informatiky a spojů Kolín
10/ B1-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora, B7-VOŠ, SPŠ A JŠ Kutná Hora, B18-Církevní gymnázium v Kutné Hoře
11/ B24-SZŠ Čáslav, B37-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav, B42-SOŠ a SOU dopravní Čáslav
12/ B2-VOŠ a SZeŠ Benešov, B16-ISŠT Benešov, B14-SPŠ Vlašim, B40-Obchodní akademie Vlašim
13/ B13-ISS HPOS Příbram, B32-Gymnázium pod Svatou Horou Příbram, B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram
14/ B23-Gymnázium a SOŠ ekonomická Sedlčany, B11-SOŠ a SOU Dubno, B27-Gymnázium Legionářů Příbram "A"
15/ B15-OA a VOŠ Příbram, B28-Gymnázium Legionářů Příbram "B", B10-SPŠ a VOŠ Příbram

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019
A/ Vítěz 1, Druhý 2, Vítěz 3
B/ Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 3
C/ Vítěz 4, Druhý 5, Vítěz 6
D/ Druhý 4, Vítěz 5, Druhý 6
E/ Vítěz 7, Druhý 7, Vítěz 8, Druhý 8
F/ Vítěz 9, Druhý 10, Vítěz 11
G/ Druhý 9, Vítěz 10, Druhý 11
H/ Vítěz 12, Druhý 13, Vítěz 14, Druhý 15
J/ Vítěz 15, Druhý 12, Vítěz 13, Druhý 14

3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2020
I/ Vítěz A, Druhý A, Vítěz B, Druhý B
II/ Vítěz C, Druhý C, Vítěz D, Druhý D
III/ Vítěz E, Druhý E, Vítěz F, Vítěz G
IV/ Vítěz H, Druhý H, Vítěz J, Druhý J

Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz III, Vítěz IV


 



Západní Čechy - divize C

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2019
1/ C3-OA, VOŠcr a JŠ Karlovy Vary, C13-SLŠ Žlutice
2/ C1-SOU Domažlice, C2-OA Domažlice, C17-GJŠB Domažlice
3/ C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň, C8-SOŠ a SOU Horšovský Týn, C21-OA Plzeň
4/ C14-SŠINFIS Plzeň, C4-Hotelová škola Plzeň, C19-ISŠŽ Plzeň
5/ C15-SOU elektrotechnické Plzeň, C6-SOU stavební Plzeň, C16-VOŠ a SPŠE Plzeň
6/ C20-Gymnázium a SOŠ Rokycany, C5-SPŠ dopravní Plzeň, C11-Masarykovo gymnázium Plzeň
7/ C18-SOU stavební Horní Bříza, C7-SaPSŠ Plzeň, C9-Gymnázium Luďka Pika Plzeň

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019
A/ Vítěz 2, Druhý 6, Vítěz 5
B/ Druhý 2, Vítěz 4, Druhý 5
C/ Vítěz 6, Druhý 3, Vítěz 7
D/ Druhý 7, Vítěz 3, Druhý 4

3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2020
I/ Vítěz 1, Druhý D, Vítěz B
II/ Druhý C, Vítěz A, Druhý B
III/ Vítěz C, Druhý A, Vítěz D

Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz III


 



Severní Čechy - divize D

Týmy z Libereckého kraje sehrají zvláštní soutěž, vítěz postupuje do finále Divize - soutěž řídí Leoš Bím, předseda KR AŠSK Libereckého kraje
D1-SŠaMŠ Na Bojišti Liberec, D2-SSSSaD Ještědská Liberec, D4-SŠHL Frýdlant, D13-SPŠ stavební Liberec, D15-SOŠO Broumovská Liberec , D17-SŠSSaD Liberec, D18-OA a JŠ Šamánkova Liberec, D20-Gymnázium a SOŠPg Liberec, D21-Doctrina Liberec, D29-SPŠSE a VOŠ Liberec, D32-SŠ Gastronomie a služeb Liberec

Týmy ze Šluknovska sehrají zvláštní soutěž, vítěz postupuje do 3.kola - soutěž řídí Miroslav Kvíz, Gymnázium Rumburk
D5-SPŠ TOS Varnsdorf, D9-VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf, D14-SLŠ a SOŠ Šluknov, D27-Gymnázium Rumburk, D28-Gymnázium Varnsdorf

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2019
1/ D25-Podkrušnohorské gymnázium Most, D24-SPŠS a OA Kadaň, D19-GSOŠ Podbořany
2/ D31-SŠT Most, D11-SPŠ a SOŠGS Most, D16-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
3/ D33-SOŠ TaZ Lovosice, D26-SOŠGS Most, D22-Gymnázium Lovosice
4/ D30-Gymnázium Teplice, D6-SŠ Keplerova Ústí n.L., D8-HŠ, OA a SPŠ Teplice B, D10-HŠ, OA a SPŠ Teplice A
5/ D12-SPŠS a SOŠST Ústí n.L., D3-EOA Děčín, D7-VOŠ a SPŠ strojní, stavební a dopravní Děčín, D23-HŠ, OA a SPŠ Teplice „C“

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019
A/ Vítěz 1, Druhý 2, Vítěz 3
B/ Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 3
C/ Vítěz 4, Druhý 4, Vítěz 5, Druhý 5

3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2020
I/ Vítěz A, Druhý A, Vítěz B, Druhý B
II/ Vítěz C, Druhý C, Vítěz Šluknovsko

Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz Liberecko


 



Východní Čechy - divize E
Tým E26-SOU opravárenské Králíky nalosován do divize F

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2019
1/ E1-SŠGS Nová Paka, E6-SPŠ Školní Trutnov, E7-Jiráskovo gymnázium Náchod
2/ E10-SŠTŘ Nový Bydžov, E4-Gymnázium, SOŠ a VOŠ Nový Bydžov, E30-HŠ Hradec Králové
3/ E5-SŠSOG Hradec Králové, E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové, E12-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové, E2-GYBON Hradec Králové
4/ E9-SPŠ Chrudim, E23-SPŠE Pardubice, E17-SOUz Chvaletice
5/ E24-Bohemia Chrudim, E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim, E3-EDUCA Pardubice
6/ E14-Střední škola podnikání Vysoké Mýto, E15-VOŠ a SŠ stavební Vysoké Mýto, E18-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň, E29-ISŠT Vysoké Mýto
7/ E11-Gymnázium Žamberk, E25-SŠ automobilní Ústí nad Orlicí, E19-VOŠ a SŠ technická Česká Třebová
8/ E16-Gymnázium Polička, E28-Gymnázium a Letecká SOŠ Moravská Třebová, E27-Gymnázium Jevíčko
9/ E21-Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou, E13-Akademie Světlá nad Sázavou, E22-OA a HŠ Havlíčkův Brod

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019
A/ Vítěz 1, Druhý 2, Vítěz 3
B/ Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 3
C/ Vítěz 4, Druhý 5, Vítěz 9
D/ Druhý 4, Vítěz 5, Druhý 9
E/ Vítěz 6, Druhý 7, Vítěz 8
F/ Druhý 6, Vítěz 7, Druhý 8

3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2020
I/ Vítěz A, Druhý A, Vítěz B, Druhý B
II/ Vítěz D, Druhý D, Vítěz C, Druhý C
III/ Vítěz F, Druhý F, Vítěz E, Druhý E

Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz III


 



Severní Morava - divize F
Tým F31-SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín nalosován do divize H
1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2019
1/ E26-SOU opravárenské Králíky, F3-Gymnázium Šumperk, F36-SPŠE a OA Mohelnice
2/ F18-SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník, F21-Hotelová škola VP a OA Jeseník, F30-Gymnázium Jeseník, F20-SOŠ a ZŠ Město Albrechtice
3/ F8-SOŠPO Prostějov, F26-RG a ZŠ města Prostějova, F1-GJB-SPGŠ Přerov, F28-SŠZe Přerov
4/ F2-VOŠ a SPŠE Olomouc, F16-SOŠ obchodu a služeb Štursova Olomouc, F19-SZŠ Olomouc, F35-SOŠ Řepčínská Olomouc
5/ F5-SŠ U Hradiska Olomouc, F15-SŠ polygrafická Olomouc, F22-SPŠS Olomouc, F27-SŠS Horstav Olomouc
6/ F10-SŠP Rooseveltova Olomouc, F11-OA Olomouc, F24-SŠTO Olomouc, F25-Slovanské gymnázium Olomouc
7/ F23-Střední škola Odry, F29-Střední zdravotnická škola Hranice, F33-SŠTZ Nový Jičín
8/ F34-Soukromá střední škola podnikatelská Opava, F14-Gymnázium Josefa Kainara Hlučín, F4-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba, F32-GMK Bílovec
9/ F13-SOU DAKOL Petrovice u Karviné, F12-Polské gymnázium Český Těšín, F17-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava
10/ F37-Biskupské gymnázium v Ostravě, F9-SPŠ elektrotechniky a informatiky Ostrava, F6-SG Zátopkových Ostrava, F7-Střední škola teleinformatiky Ostrava-Poruba

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019
A/ Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 2
B/ Vítěz 3, Druhý 4, Vítěz 5, Druhý 6
C/ Vítěz 6, Druhý 3, Vítěz 4, Druhý 5
D/ Vítěz 7, Druhý 7, Vítěz 8, Druhý 8
E/ Vítěz 9, Druhý 9, Vítěz 10, Druhý 10

3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2020
I/ Vítěz B, Druhý B, Vítěz C, Druhý C
II/ Vítěz D, Druhý D, Vítěz E, Druhý E

Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz A


 



Jižní Čechy - divize G

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 31.11.2019
1/ G6-VOŠ, SPŠ a SOŠŘaS Strakonice, G20-SRŠ Vodňany, G14-Střední zemědělská škola v Písku
2/ G17-Gymnázium Písek, G1-SOŠ a SOU Písek, G13-Gymnázium Milevsko
3/ G8-SŠO Husova Č. Budějovice, G12-SPŠSE Č. Budějovice, G16-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín, G9-SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou
4/ G2-SŠIPS Č. Budějovice, G7-OA Husova Č. Budějovice, G15-VOŠ, SPŠ automobilní a technická Č. Budějovice, G23-Gymnázium J.V.Jirsíka Č. Budějovice
5/ G3-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice, G5-SPŠ stavební Č. Budějovice, G21-SOŠ VMZ a JZ Č. Budějovice
6/ G4-Gymnázium Třeboň, G18-SŠRV Jakuba Krčína Třeboň, G22-SŠ České Velenice
7/ G11-OA TGM J. Hradec, G19-SPŠSOU Pelhřimov, G10-SČMSD Humpolec

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2020
A/ Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 2
B/ Vítěz 3, Druhý 4, Vítěz 5, Třetí 3
C/ Třetí 4, Druhý 3, Vítěz 4, Druhý 5
D/ Vítěz 6, Druhý 6, Vítěz 7, Druhý 7

Finále Divize:
Vítěz A, Vítěz B, Vítěz C, Vítěz D


 



Jižní Morava - divize H

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2019
1/ H24-SŠ PTA Jihlava, H15-OA, SZŠ a SOŠS Jihlava, H4-SOŠ NMNM
2/ H20-SPŠT Třebíč, H26-SŠV a VOŠ TRIVIS Jihlava, H11-GYMNÁZIUM A SOŠ Moravské Budějovice
3/ H14-Gymnázium Tišnov, H16-CMGaSOŠPg Brno, H17-SPŠ Purkyňova Brno, H28-SŠ Gellnerka
4/ H13-SŠTE Olomoucká Brno, H9-BPA Brno, H25-SZŠ Merhautova Brno, H30-G+ZUŠ Šlapanice
5/ H19-ISŠA Brno, H1-Gymnázium tř. Kapitána Jaroše Brno, H27-Biskupské gymnázium Barvičova Brno, H3-SŠcrg Blansko
6/ H10-SVŠ Valtice, H23-Gymnázium T. G. Masaryka Hustopeče, H31-SOŠ Hustopeče
7/ H2-OA a JŠ Hodonín, H18-ISŠ Hodonín, H8-Gymnázium Hodonín
8/ H7-OA a SOU Veselí nad Moravou, H6-Střední škola letecká Kunovice, H12-SŠPU Hodonín
9/ H21-SPŠ Otrokovice, H29-Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov, H22-Stojanovo gymnázium Velehrad
10/ H5-OA Tomáše Bati Zlín, H32-GJŠ Zlín, F31-SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín

2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019
A/ Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 2
B/ Vítěz 3, Druhý 4, Vítěz 5, Druhý 6
C/ Vítěz 6, Druhý 3, Vítěz 4, Druhý 5
D/ Vítěz 7, Druhý 7, Vítěz 8, Druhý 8
E/ Vítěz 9, Druhý 9, Vítěz 10, Druhý 10

3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2020
I/ Vítěz B, Druhý B, Vítěz C, Druhý C
II/ Vítěz D, Druhý D, Vítěz E, Druhý E

Finále Divize:
Vítěz I, Vítěz II, Vítěz A



 

SFL dívky

Praha + Střední Čechy - Divize A+B

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019
1/ W31-SOŠ Jarov, W36-VOŠ a SZŠ 5. května Praha, W37-TRIVIS Praha, W42-OA Heroldovy sady, W43-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha
2/ W23-Gymnázium a SOŠ ekonomická Sedlčany, W26-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram

Finále Divize:
Vítěz 1, Druhý 1, Třetí 1, Vítěz 2


Západní Čechy - divize C

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019
1/ W21-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň, W10-SaPSŠ Plzeň, W50-OA Plzeň , W12-SOŠ a SOU Horšovský Týn
2/ W47-Gymnázium a SOŠ Rokycany, W32-SŠINFIS Plzeň, W22-Masarykovo gymnázium Plzeň, W39-GJŠB Domažlice

Finále Divize:
Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2, Druhý 2


Severní Čechy - divize D

Finále Divize:
W51-Gymnázium Teplice, W52-VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf, Vítěz Liberecko


Východní Čechy - divize E

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 31.12.2019
1/ W3-SŠSOG Hradec Králové, W2-GYBON Hradec Králové, W34-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové, W29-SŠGS Nová Paka
2/ W35-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň, W49-ISŠT Vysoké Mýto, W1-Gymnázium Žamberk

Finále Divize:
Vítěz 1, Druhý 1, Vítěz 2


Severní Morava - divize F

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019
1/ W41-Gymnázium Jeseník, W48-SOŠ Řepčínská Olomouc, W45-SŠ U Hradiska Olomouc, W27-SZŠ Olomouc
2/ W33-Slovanské gymnázium Olomouc, W4-SOŠPO Prostějov, W19-GJB – SPgŠ Přerov, W20-SŠ POLYGRAFICKÁ Olomouc
3/ W38-Střední zdravotnická škola Hranice, W28-Matiční gymnázium Ostrava, W9-SOU DAKOL Petrovice u Karviné

Finále Divize:
Vítěz 1, Vítěz 2, Vítěz 3


Jižní Čechy - divize G

Finále Divize:
W7-SŠIPS Žižkova Č. Budějovice, W15-SPŠ stavební Č. Budějovice, W54-Gymnázium J.V.Jirsíka České Budějovice, W6-OA TGM J. Hradec


Jižní Morava - divize H

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 31.12.2019
1/ W14-OA,SZŠ a SOŠS Jihlava, W40-SZŠ Merhautova Brno, W17-SPŠ Purkyňova Brno, W18-Gymnázium tř. Kapitána Jaroše Brno
2/ W13-SŠTE Brno, W8-BPA Brno, W16-CMGaSOŠPg Brno, W46-Biskupské gymnázium a MŠ Barvičova Brno
3/ W30-SOŠ G Staré Město, W5-OA Tomáše Bati Zlín, W11-Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Finále Divize:
Vítěz 1, Vítěz 2, Vítěz 3