Středoškolská futsalová liga

Výsledky Praha - Divize A

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2018

1/ A9-Gymnázium Jana Palacha, A12-OA Heroldovy sady, A15-OA Dušní, A16-SOŠ Civilního letectví
výsledky: A12-OA Heroldovy sady - A9-Gymnázium Jana Palacha 5:3 (2:2), A15-OA Dušní - A16-SOŠ Civilního letectví 11:0 (7:0), A15-OA Dušní - A9-Gymnázium Jana Palacha 10:1 (7:0), A12-OA Heroldovy sady - A16-SOŠ Civilního letectví 8:0 (3:0), A12-OA Heroldovy sady - A15-OA Dušní 4:4 (1:1), A16-SOŠ Civilního letectví - A9-Gymnázium Jana Palacha 4:1 (2:0)
postupují: A15-OA Dušní, A12-OA Heroldovy sady a A16-SOŠ Civilního letectví

2/ A7-OA Vinohradská, A11-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha, A1-Gymnázium Nad Štolou, A5-OA Holešovice
výsledky: A5-OA Holešovice - A7-OA Vinohradská 0:7 (0:4), A11-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha - A1-Gymnázium Nad Štolou 1:7 (0:3), A1-Gymnázium Nad Štolou - A5-OA Holešovice 7:1 (3:0), A7-OA Vinohradská - A11-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha 4:0 (1:0), A11-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha - A5-OA Holešovice 2:1 (1:1), A7-OA Vinohradská - A1-Gymnázium Nad Štolou 1:4 (0:2)
postupují: A1-Gymnázium Nad Štolou, A7-OA Vinohradská a A11-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha

3/ A13-OA Hovorčovická, A4-SŠT Zelený pruh, A8-SZŠ 5.května Praha, A6-Gymnázium Přípotoční
výsledky: A13-OA Hovorčovická - A4-SŠT Zelený pruh 3:4,A8-SZŠ 5.května Praha - A6-Gymnazium Přípotoční 1:3,A13-OA Hovorčovická - A8-SZŠ 5.května Praha 0:0,A4-SŠT Zelený pruh - A6-Gymnazium Přípotoční 2:7,A13-OA Hovorčovická - A6-Gymnazium Přípotoční 1:7,A4-SŠT Zelený pruh - A8-SZŠ 5.května Praha 1:2
postupují: A6-Gymnazium Přípotoční, A8-SZŠ 5.května Praha a A4-SŠT Zelený pruh

4/ A3-SŠ Náhorní, A10-TRIVIS Praha, A2-SOŠ Jarov, A14-Gymnázium Čakovice
výsledky: A14-Gymnázium Čakovice - A10-TRIVIS Praha 2:1, A2-SOŠ Jarov - A3-SŠ Náhorní 13:0, A14-Gymnázium Čakovice - A2-SOŠ Jarov 1:5, A3-SŠ Náhorní - A10-TRIVIS Praha 1:8, A10-TRIVIS Praha - A2-SOŠ Jarov 1:4, A14-Gymnázium Čakovice - A3-SŠ Náhorní 10:0
postupují: A2-SOŠ Jarov, A14-Gymnázium Čakovice a A10-TRIVIS Praha


2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2018

A/ A15-OA Dušní, A7-OA Vinohradská, A6-Gymnázium Přípotoční, A10-TRIVIS Praha
výsledky: A6-Gymnázium Přípotoční - A7-OA Vinohradská 5:2, A15-OA Dušní - A10-TRIVIS Praha 4:3, A7-OA Vinohradská - A10-TRIVIS Praha 1:3, A6-Gymnázium Přípotoční - A15-OA Dušní 6:0, A15-OA Dušní - A7-OA Vinohradská 0:1, A10-TRIVIS Praha - A6-Gymnázium Přípotoční 0:2
postupují: A6-Gymnázium Přípotoční, A10-TRIVIS Praha a A15-OA Dušní

B/ A2-SOŠ Jarov, A12-OA Heroldovy sady, A8-SZŠ 5.května Praha, A11-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha
výsledky: A2-SOŠ Jarov - A12-OA Heroldovy sady 6:2 (4:2), A8-SZŠ 5.května Praha - A11-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha 6:3 (3:1), A2-SOŠ Jarov - A8-SZŠ 5.května Praha 4:1 (2:0), A12-OA Heroldovy sady - A11-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha 11:0 (6:0), A2-SOŠ Jarov - A11-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha 6:0 (5:0), A12-OA Heroldovy sady - A8-SZŠ 5.května Praha 2:2 (2:1)
postupují: A2-SOŠ Jarov, A12-OA Heroldovy sady a A8-SZŠ 5.května Praha

C/ A16-SOŠ Civilního letectví, A14-Gymnázium Čakovice, A1-Gymnázium Nad Štolou, A4-SŠT Zelený
výsledky: A16-SOŠ Civilního letectví - A14-Gymnazium Čakovice 1:2, A1-Gymnazium Nad Štolou - A4-SŠT Zelený pruh 4:2, A16-SOŠ Civilního letectví - A1-Gymnazium Nad Štolou 0:6, A14-Gymnazium Čakovice - A4-SŠT Zelený pruh 0:2, A16-SOŠ Civilního letectví - A4-SŠt Zelený pruh 0:2, A14-Gymnazium Čakovice - A1-Gymnazium Nad Štolou 1:3
postupují: A1-Gymnazium Nad Štolou, A4-SŠT Zelený pruh a A14-Gymnazium Čakovice


3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2019

I/ A6-Gymnázium Přípotoční, A12-OA Heroldovy sady, A14-Gymnazium Čakovice
výsledky: A12-OA Heroldovy sady - A14-Gymnazium Čakovice 2:0 (0:0), A12-OA Heroldovy sady - A6-Gymnázium Přípotoční 3:2 (1:2), A6-Gymnázium Přípotoční - A14-Gymnazium Čakovice 6:2 (4:1)
postupují: A12-OA Heroldovy sady

II/ A1-Gymnazium Nad Štolou, A10-TRIVIS Praha, A8-SZŠ 5.května Praha
výsledky: A10-TRIVIS Praha - A8-SZŠ 5.května Praha 0:0, A1-Gymnazium Nad Štolou - A10-TRIVIS Praha 4:1, A8-SZŠ 5.května Praha - A1-Gymnazium Nad Štolou 1:5
postupují: A1-Gymnazium Nad Štolou

III/ A2-SOŠ Jarov, A4-SŠT Zelený pruh, A15-OA Dušní
výsledky: A2-SOŠ Jarov - A4-SŠT Zelený pruh 2:2, A4-SŠT Zelený pruh - A15-OA Dušní 1:1, A2-SOŠ Jarov - A15-OA Dušní 1:3
postupují: A15-OA Dušní


Finále Divize:
A12-OA Heroldovy sady, A1-Gymnazium Nad Štolou, A15-OA Dušní
Podrobnosti zde