Středoškolská futsalová liga

Výsledky Praha - Divize A

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2019

1/ A1-OA Vinohradská, A4-SOŠ Civilního letectví, A6-Gymnázium Nad Štolou, A21-Gymnázium Jana Palacha
výsledky: A1-OA Vinohradská - A6-Gymnázium Nad Štolou 4:4 (1:4), A4-SOŠ Civilního letectví - A21-Gymnázium Jana Palacha 2:4 (1:3), A21-Gymnázium Jana Palacha - A1-OA Vinohradská 4:7 (4:5), A6-Gymnázium Nad Štolou - A4-SOŠ Civilního letectví 12:1 (4:1), A1-OA Vinohradská - A4-SOŠ Civilního letectví 13:4 (7:1), A6-Gymnázium Nad Štolou - A21-Gymnázium Jana Palacha 8:0 (4:0)
postupují: A6-Gymnázium Nad Štolou a A1-OA Vinohradská

2/ A18-OA Hovorčovická, A13-ART ECON, A14-TRIVIS Praha
výsledky: A18-OA Hovorčovická - A14-TRIVIS Praha 2:2 (0:2), A13-ART ECON - A18-OA Hovorčovická 2:1 (1:1), A14-TRIVIS Praha - A13-ART ECON 8:6 (5:3)
postupují: A14-TRIVIS Praha a A13-ART ECON

3/ A12-Gymnázium Nový PORG, A19-SŠ a MŠ Aloyse Klara, A7-VOŠ a SZŠ 5. května, A3-EDUCAnet
výsledky: A19-SŠ a MŠ Aloyse Klara - A3-EDUCAnet 2:4 (2:2), A7-VOŠ a SZŠ 5. května - A12-Gymnázium Nový PORG 3:3 (1:3), A19-SŠ a MŠ Aloyse Klara - A12-Gymnázium Nový PORG 1:12 (1:6), A7-VOŠ a SZŠ 5. května - A3-EDUCAnet 2:0 (1:0), A3-EDUCAnet - A12-Gymnázium Nový PORG 0:4 (0:1), A19-SŠ a MŠ Aloyse Klara - A7-VOŠ a SZŠ 5. května 0:15 (0:8)
postupují: A7-VOŠ a SZŠ 5. května a A12-Gymnázium Nový PORG

4/ A15-Gymnázium Čakovice, A11-SOŠ Jarov, A16-OA Heroldovy sady, B34-Masarykovo klasické gymnázium Říčany
výsledky: B34-Masarykovo klasické gymnázium Říčany - A16-OA Heroldovy sady 2:3 (2:0), A11-SOŠ Jarov - A15-Gymnázium Čakovice 3:0 (0:0), B34-Masarykovo klasické gymnázium Říčany - A11-SOŠ Jarov 4:0 (2:0), A16-OA Heroldovy sady - A15-Gymnázium Čakovice 5:0 (3:0), B34-Masarykovo klasické gymnázium Říčany - A15-Gymnázium Čakovice 1:3 (1:1), A16-OA Heroldovy sady - A11-SOŠ Jarov 0:1 (0:0)
postupují: A11-SOŠ Jarov a A16-OA Heroldovy sady

5/ A5-SOŠ a SOU Čakovice, A10-SŠ Náhorní, A8-OA Holešovice
výsledky: A8-OA Holešovice - A5-SOŠ a SOU Čakovice 7:0, A5-SOŠ a SOU Čakovice - A10-SŠ Náhorní 3:2, A8-OA Holešovice - A10-SŠ Náhorní 7:1
postupují: A8-OA Holešovice a A5-SOŠ a SOU Čakovice

6/ A2-Gymnázium Přípotoční, A9-SPŠG Hellichova, A17-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská, A20-OA Dušní
výsledky: A2-Gymnázium Přípotoční - A20-OA Dušní 9:0, A2-Gymnázium Přípotoční - A17-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská 14:1, A20-OA Dušní - A17-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská 10:2, A9-SPŠG Hellichova se z turnaje omluvila
postupují: A2-Gymnázium Přípotoční a A20-OA Dušní



2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019

A/ A6-Gymnázium Nad Štolou, A5-SOŠ a SOU Čakovice, A7-VOŠ a SZŠ 5. května
výsledky: A6-Gymnázium Nad Štolou - A5-SOŠ a SOU Čakovice 10:0, A6-Gymnázium Nad Štolou - A7-VOŠ a SZŠ 5. května 5:0, A7-VOŠ a SZŠ 5. května - A5-SOŠ a SOU Čakovice 10:0
postupují: A6-Gymnázium Nad Štolou a A7-VOŠ a SZŠ 5. května

B/ A16-OA Heroldovy sady, A14-TRIVIS Praha, A12-Gymnázium Nový PORG
výsledky: A16-OA Heroldovy sady – A14-TRIVIS Praha 6:2 (4:1), A14-TRIVIS Praha – A12-Gymnázium Nový PORG 4:4 (2:2), A12-Gymnázium Nový PORG – A16-OA Heroldovy sady 6:3 (2:1)
postupují: A12-Gymnázium Nový PORG a A16-OA Heroldovy sady

C/ A2-Gymnázium Přípotoční, A13-ART ECON, A11-SOŠ Jarov
výsledky: A2-Gymnázium Přípotoční - A13-ART ECON 9:1, A11-SOŠ Jarov - A2-Gymnázium Přípotoční 4:3, A11-SOŠ Jarov - A13-ART ECON 7:2
postupují: A11-SOŠ Jarov a A2-Gymnázium Přípotoční

D/ A1-OA Vinohradská, A8-OA Holešovice, A20-OA Dušní
výsledky: A1-OA Vinohradská - A8-OA Holešovice 2:3 (1:0), A20-OA Dušní - A1-OA Vinohradská 2:4 (0:3), A8-OA Holešovice - A20-OA Dušní 2:5 (2:2)
postupují: A20-OA Dušní a A1-OA Vinohradská



3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2020

I/ A6-Gymnázium Nad Štolou, A16-OA Heroldovy sady, A11-SOŠ Jarov, A1-OA Vinohradská
výsledky: A6-Gymnázium Nad Štolou - A1-OA Vinohradská 9:1 (5:1), A6-Gymnázium Nad Štolou - A16-OA Heroldovy sady 5:1 (3:1), A1-OA Vinohradská - A16-OA Heroldovy sady 11:1 (5:0), A6-Gymnázium Nad Štolou - A11-SOŠ Jarov 1:2 (1:1), A11-SOŠ Jarov - A1-OA Vinohradská 8:0 (5:0), A11-SOŠ Jarov - A16-OA Heroldovy sady 1:0 (0:0)
postupují: A11-SOŠ Jarov a A6-Gymnázium Nad Štolou

II/ A20-OA Dušní, A7-VOŠ a SZŠ 5. května, A12-Gymnázium Nový PORG, A2-Gymnázium Přípotoční
výsledky: A12-Gymnázium Nový PORG – A20-OA Dušní 3:4 (2:0), A7-VOŠ a SZŠ 5. května – A2-Gymnázium Přípotoční 2:10 (0:3), A12-Gymnázium Nový PORG - A2-Gymnázium Přípotoční 2:5 (0:5), A7-VOŠ a SZŠ 5. května - A20-OA Dušní 2:6 (2:3), A12-Gymnázium Nový PORG - A7-VOŠ a SZŠ 5. května 7:0 (3:0), A2-Gymnázium Přípotoční - A20-OA Dušní 2:3 (1:1)
postupují: A20-OA Dušní a A2-Gymnázium Přípotoční


Finále Divize:
A11-SOŠ Jarov, A6-Gymnázium Nad Štolou, A20-OA Dušní, A2-Gymnázium Přípotoční
Podrobnosti zde