Středoškolská futsalová liga

Výsledky Střední Čechy - Divize B

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2019

1/ B48-ISŠ Rakovník, B21-SOU Nové Strašecí, B22-SŠARS Stochov, B45-SPŠS a OA Kladno
výsledky: B21-SOU Nové Strašecí - B22-SŠARS Stochov 10:1 (8:1), B45-SPŠS a OA Kladno - B48-ISŠ Rakovník 1:3 (1:1), B21-SOU Nové Strašecí - B45-SPŠS a OA Kladno 6:2 (4:1), B22-SŠARS Stochov - B48-ISŠ Rakovník 1:8 (1:3), B21-SOU Nové Strašecí - B48-ISŠ Rakovník 5:4 (2:2), B45-SPŠS a OA Kladno - B22-SŠARS Stochov 5:4 (3:2)
postupují: B21-SOU Nové Strašecí a B48-ISŠ Rakovník

2/ B20-OA Slaný, B3-SŠDŘ Kladno, B17-SOŠ a SOU Dubská Kladno, B52-SOŠ a SOU Kladno
výsledky: B20-OA Slaný - B3-SŠDŘ Kladno 8:2 (3:1), B17-SOŠ a SOU Dubská Kladno - B52-SOŠ a SOU Kladno 2:2 (0:2), B20-OA Slaný - B17-SOŠ a SOU Dubská Kladno 8:5 (6:1), B17-SOŠ a SOU Dubská Kladno - B3-SŠDŘ Kladno 19:2 (8:2), B20-OA Slaný - B52-SOŠ a SOU Kladno 6:6 (2:1), B52-SOŠ a SOU Kladno - B3-SŠDŘ Kladno 13:4 (7:1)
postupují: B20-OA Slaný a B52-SOŠ a SOU Kladno

3/ B30-SPŠ a VOŠ Kladno, B9-SG Kladno, B31-SZŠ a VOŠZ Kladno, B39-OA, SPgŠ Beroun
výsledky: B30-SPŠ a VOŠ Kladno - B9-SG Kladno 4:5 (3:1), B39-OA, SPgŠ Beroun - B31-SZŠ a VOŠZ Kladno 25:0 (8:0), B30-SPŠ a VOŠ Kladno - B39-OA, SPgŠ Beroun 4:4 (3:1), B31-SZŠ a VOŠZ Kladno - B9-SG Kladno 1:15 (1:5), B31-SZŠ a VOŠZ Kladno - B30-SPŠ a VOŠ Kladno 2:22 (2:7), B39-OA, SPgŠ Beroun - B9-SG Kladno 4:4 (2:1)
postupují: B9-SG Kladno a B39-OA, SPgŠ Beroun

4/ B36-SPŠ stavební Mělník, B47-Gymnázium Jana Palacha Mělník, B50-ISŠT Mělník
výsledky: B50-ISŠT Mělník - B36-SPŠ stavební Mělník 8:2 (4:2), B47-Gymnázium Jana Palacha Mělník se omluvilo
postupují: B50-ISŠT Mělník a B36-SPŠ stavební Mělník

5/ B8-SOU Hubalov, B41-Gymnázium Mnichovo Hradiště, B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav
výsledky: B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav - B41-Gymnázium Mnichovo Hradiště 6:4 (4:2), B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav - B8-SOU Hubalov 3:0 (2:0), B41-Gymnázium Mnichovo Hradiště - B8-SOU Hubalov 4:4 (2:2)
postupují: B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav a B41-Gymnázium Mnichovo Hradiště

6/ B43-OPEN GATE Babice, B33-Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem, B51-SOŠ Čelákovice, B46-OA Lysá nad Labem
výsledky: B43-OPEN GATE Babice - B33-Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem 2:4 (1:0), B43-OPEN GATE Babice - B46-OA Lysá nad Labem 1:5 (1:2), B33-Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem - B46-OA Lysá nad Labem 1:3 (0:2), B51-SOŠ Čelákovice se nezúčastnila
postupují: B46-OA Lysá nad Labem a B33-Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem

7/ B29-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, B5-SOU Poděbrady, B44-SOŠ a SOU Nymburk, B6-HŠ Poděbrady
výsledky: B5-SOU Poděbrady - B6-HŠ Poděbrady 3:3 (2:1), B44-SOŠ a SOU Nymburk - B29-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce 4:2 (2:1), B6-HŠ Poděbrady - B44-SOŠ a SOU Nymburk 6:2 (4:1), B5-SOU Poděbrady - B29-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce 0:4 (0:3), B29-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce - B6-HŠ Poděbrady 2:1 (1:0), B44-SOŠ a SOU Nymburk - B5-SOU Poděbrady 6:1 (4:0)
postupují: B44-SOŠ a SOU Nymburk a B29-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce

8/ B19-SOŠ a SOU Městec Králové, B12-SZeŠ a SOŠ Poděbrady, B38-Gymnázium Jiřího z Poděbrad, B35-EKO Gymnázium Poděbrady
výsledky: B38-Gymnázium Jiřího z Poděbrad - B35-EKO Gymnázium Poděbrady 8:2 (1:0), B19-SOŠ a SOU Městec Králové - B12-SZeŠ a SOŠ Poděbrady 1:9 (0:6), B38-Gymnázium Jiřího z Poděbrad - B12-SZeŠ a SOŠ Poděbrady 6:2 (2:2), B35-EKO Gymnázium Poděbrady - B19-SOŠ a SOU Městec Králové 5:1 (4:1), B38-Gymnázium Jiřího z Poděbrad - B19-SOŠ a SOU Městec Králové 13:1 (6:1), B35-EKO Gymnázium Poděbrady - B12-SZeŠ a SOŠ Poděbrady 1:9 (0:6)
postupují: B38-Gymnázium Jiřího z Poděbrad a B12-SZeŠ a SOŠ Poděbrady

9/ B4-SOŠ a SOU stavební Kolín, B49-OA Kolín, B53-SOŠ a SOU informatiky a spojů Kolín, B54-Gymnázium Kolín
výsledky: B4-SOŠ a SOU stavební Kolín - B53-SOŠ a SOU informatiky a spojů Kolín 4:1 (0:0), B49-OA Kolín - B54-Gymnázium Kolín 4:4 (1:1), B4-SOŠ a SOU stavební Kolín - B54-Gymnázium Kolín 6:1 (4:1), B49-OA Kolín - B53-SOŠ a SOU informatiky a spojů Kolín 9:6 (6:5), B4-SOŠ a SOU stavební Kolín - B49-OA Kolín 3:2 (1:0), B53-SOŠ a SOU informatiky a spojů Kolín - B54-Gymnázium Kolín 2:5 (0:4)
postupují: B4-SOŠ a SOU stavební Kolín a B49-OA Kolín

10/ B1-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora, B7-VOŠ, SPŠ A JŠ Kutná Hora, B18-Církevní gymnázium v Kutné Hoře
výsledky: B1-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora - B7-VOŠ, SPŠ A JŠ Kutná Hora 6:4 (4:3), B1-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora - B18-Církevní gymnázium v Kutné Hoře 4:5 (2:3), B18-Církevní gymnázium v Kutné Hoře - B7-VOŠ, SPŠ A JŠ Kutná Hora 5:3 (2:2)
postupují: B18-Církevní gymnázium v Kutné Hoře a B1-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora

11/ B24-SZŠ Čáslav, B37-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav, B42-SOŠ a SOU dopravní Čáslav
výsledky: B42-SOŠ a SOU dopravní Čáslav - B37-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav 2:5 (0:3), B42-SOŠ a SOU dopravní Čáslav - B24-SZŠ Čáslav 1:4 (0:2), B24-SZŠ Čáslav - B37-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav 2:6 (1:2)
postupují: B37-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav a B24-SZŠ Čáslav

12/ B2-VOŠ a SZeŠ Benešov, B16-ISŠT Benešov, B14-SPŠ Vlašim, B40-Obchodní akademie Vlašim
výsledky: B14-SPŠ Vlašim - B16-ISŠT Benešov 9:1 (4:1), B2-VOŠ a SZeŠ Benešov - B16-ISŠT Benešov 0:4 (0:1), B14-SPŠ Vlašim - B40-Obchodní akademie Vlašim 2:2 (1:2), B40-Obchodní akademie Vlašim - B16-ISŠT Benešov 1:5 (1:2), B14-SPŠ Vlašim - B2-VOŠ a SZeŠ Benešov 9:1 (3:0), B40-Obchodní akademie Vlašim - B2-VOŠ a SZeŠ Benešov 4:4 (1:3)
postupují: B14-SPŠ Vlašim a B16-ISŠT Benešov

13/ B13-ISS HPOS Příbram, B32-Gymnázium pod Svatou Horou Příbram, B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram
výsledky: B13-ISS HPOS Příbram – B32-Gymnázium pod Svatou Horou Příbram 5:3 (3:1), B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram – B32-Gymnázium pod Svatou Horou Příbram 4:2 (2:1), B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram – B13-ISS HPOS Příbram 4:3 (0:2)
postupují: B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram a B13-ISS HPOS Příbram

14/ B23-GaSOŠE Sedlčany, B11-SOŠ a SOU Dubno, B27-Gymnázium Legionářů Příbram "A"
výsledky: B23-GaSOŠE Sedlčany - B11-SOŠ a SOU Dubno 4:1 (0:0), B11-SOŠ a SOU Dubno - B27-Gymnázium Legionářů Příbram "A" 3:5 (0:4), B23-GaSOŠE Sedlčany - B27-Gymnázium Legionářů Příbram "A" 5:2 (3:0)
postupují: B23-GaSOŠE Sedlčany a B27-Gymnázium Legionářů Příbram "A"

15/ B15-OA a VOŠ Příbram, B28-Gymnázium Legionářů Příbram "B", B10-SPŠ a VOŠ Příbram
výsledky: B15-OA a VOŠ Příbram – B10-SPŠ a VOŠ Příbram 3:5, B28-Gymnázium Legionářů Příbram "B" – B15-OA a VOŠ Příbram 3:10, B10-SPŠ a VOŠ Příbram – B28-Gymnázium Legionářů Příbram "B" 8:3
postupují: B10-SPŠ a VOŠ Příbram a B15-OA a VOŠ Příbram



2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019

A/ B21-SOU Nové Strašecí, B52-SOŠ a SOU Kladno, B9-SG Kladno
výsledky: B21-SOU Nové Strašecí - B9-SG Kladno 3:10 (1:5), B21-SOU Nové Strašecí - B52-SOŠ a SOU Kladno 1:1 (0:1), B9-SG Kladno - B52-SOŠ a SOU Kladno 8:2 (3:1)
postupují: B9-SG Kladno a B52-SOŠ a SOU Kladno

B/ B48-ISŠ Rakovník, B20-OA Slaný, B39-OA,SPgŠ Beroun
výsledky: B48-ISŠ Rakovník - B20-OA Slaný 3:6 (3:2), B20-OA Slaný - B39-OA,SPgŠ Beroun 5:10 (2:4), B39-OA,SPgŠ Beroun - B48-ISŠ Rakovník 6:4 (3:1)
postupují: B39-OA,SPgŠ Beroun a B20-OA Slaný

C/ B50-ISŠT Mělník, B41-Gymnázium Mnichovo Hradiště, B46-OA Lysá nad Labem
výsledky: B41-Gymnázium Mnichovo Hradiště - B50-ISŠT Mělník 1:11 (1:3), B41-Gymnázium Mnichovo Hradiště - B46-OA Lysá nad Labem 2:5 (1:3), B50-ISŠT Mělník - B46-OA Lysá nad Labem 9:3 (3:2)
postupují: B50-ISŠT Mělník a B46-OA Lysá nad Labem

D/ B36-SPŠ stavební Mělník, B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav, B33-Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem
výsledky: B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav - B33-Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem 11:8 (3:4), B36-SPŠ stavební Mělník se nezúčastnila
postupují: B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav a B33-Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem

E/ B44-SOŠ a SOU Nymburk, B29-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, B38-Gymnázium Jiřího z Poděbrad, B12-SZeŠ a SOŠ Poděbrady
výsledky: B29-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce - B38-Gymnázium Jiřího z Poděbrad 2:1 (1:0), B44-SOŠ a SOU Nymburk - B12-SZeŠ a SOŠ Poděbrady 6:0 (3:0), B29-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce - B44-SOŠ a SOU Nymburk 3:1 (3:0), B12-SZeŠ a SOŠ Poděbrady - B38-Gymnázium Jiřího z Poděbrad 2:3 (0:2), B44-SOŠ a SOU Nymburk - B38-Gymnázium Jiřího z Poděbrad 3:2 (2:2), B29-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce - B12-SZeŠ a SOŠ Poděbrady 4:1 (2:1)
postupují: B29-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce a B44-SOŠ a SOU Nymburk

F/ B4-SOŠ a SOU stavební Kolín, B1-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora, B37-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav
výsledky: B4-SOŠ a SOU stavební Kolín - VOŠ, SPŠ a OA Čáslav (B37) 8:3 (3:0), B4-SOŠ a SOU stavební Kolín - B37-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav 4:2 (2:1), B1-Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora - B37-VOŠ, SPŠ a OA Čáslav 2:0 (1:0)
postupují: B4-SOŠ a SOU stavební Kolín

G/ B49-OA Kolín, B18-Církevní gymnázium v Kutné Hoře, B24-SZŠ Čáslav
výsledky: B49-OA Kolín - B18-Církevní gymnázium v Kutné Hoře 5:1 (3:1), B24-SZŠ Čáslav - B18-Církevní gymnázium v Kutné Hoře 3:2 (1:1), B49-OA Kolín - B24-SZŠ Čáslav 4:1 (3:0)
postupují: B49-OA Kolín

H/ B14-SPŠ Vlašim, B13-ISS HPOS Příbram, B23-GaSOŠE Sedlčany, B15-OA a VOŠ Příbram
výsledky: B14-SPŠ Vlašim - B13-ISS HPOS Příbram 0:8 (0:6), B15-OA a VOŠ Příbram - B23-GaSOŠE Sedlčany 4:2 (2:2), B14-SPŠ Vlašim - B15-OA a VOŠ Příbram 0:6 (0:2), B13-ISS HPOS Příbram - B23-GaSOŠE Sedlčany 2:0 (1:0), B23-GaSOŠE Sedlčany - B14-SPŠ Vlašim 5:0 (3:0), B13-ISS HPOS Příbram - B15-OA a VOŠ Příbram 6:3 (3:1)
postupují: B13-ISS HPOS Příbram a B15-OA a VOŠ Příbram

J/ B10-SPŠ a VOŠ Příbram, B16-ISŠT Benešov, B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram, B27-Gymnázium Legionářů Příbram "A"
výsledky: B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram - B16-ISŠT Benešov 7:2 (5:1), B10-SPŠ a VOŠ Příbram - B27-Gymnázium Legionářů Příbram "A" 3:2 (2:1), B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram - B10-SPŠ a VOŠ Příbram 4:4 (1:2), B27-Gymnázium Legionářů Příbram "A" - B16-ISŠT Benešov 15:0 (6:0), B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram - B27-Gymnázium Legionářů Příbram "A" 5:1 (2:1), B10-SPŠ a VOŠ Příbram - B16-ISŠT Benešov 13:1 (6:1)
postupují: B10-SPŠ a VOŠ Příbram a B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram



3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2020

I/ B9-SG Kladno, B52-SOŠ a SOU Kladno, B39-OA,SPgŠ Beroun, B20-OA Slaný
výsledky: B20-OA Slaný - B9-SG Kladno 2:2 (1:0), B52-SOŠ a SOU Kladno - B39-OA,SPgŠ Beroun 1:3 (1:2), B20-OA Slaný - B52-SOŠ a SOU Kladno 8:4 (3:2), B9-SG Kladno - B39-OA,SPgŠ Beroun 3:11 (2:3), B20-OA Slaný - B39-OA,SPgŠ Beroun 3:2 (2:1), B9-SG Kladno - B52-SOŠ a SOU Kladno 5:5 (2:3)
postupují: B20-OA Slaný

II/ B50-ISŠT Mělník, B46-OA Lysá nad Labem, B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav, B33-Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem
výsledky: B50-ISŠT Mělník - B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav 1:3 (0:2), B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav - B33-Gymnázium J.S.Machara Brandýs n L. 4:2 (1:1), B33-Gymnázium J.S.Machara Brandýs nad Labem - B50-ISŠT Mělník 3:6 (1:4)
postupují: B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav

III/ B29-Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce, B44-SOŠ a SOU Nymburk, B4-SOŠ a SOU stavební Kolín, B49-OA Kolín
výsledky: B49-OA Kolín - B44-SOŠ a SOU Nymburk 1:4 (0:2), B4-SOŠ a SOU stavební Kolín - B29-Gymnázium B. Hrabala Nymburk 4:2 (1:1), B49-OA Kolín - B29-Gymnázium B. Hrabala Nymburk 3:1 (2:0), B4-SOŠ a SOU stavební Kolín - B44-SOŠ a SOU Nymburk 8:0 (3:0), B44-SOŠ a SOU Nymburk - B29-Gymnázium B. Hrabala Nymburk 7:3 (3:3), B4-SOŠ a SOU stavební Kolín - B49-OA Kolín 3:2 (1:1)
postupují: B4-SOŠ a SOU stavební Kolín

IV/ B13-ISŠ HPOS Příbram, B15-OA a VOŠ Příbram, B10-SPŠ a VOŠ Příbram, B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram
výsledky: B15-OA a VOŠ Příbram - B10-SPŠ a VOŠ Příbram 4:5, B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram - B13-ISŠ HPOS Příbram 4:2, B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram - B10-SPŠ a VOŠ Příbram 4:1, B13-ISŠ HPOS Příbram - B10-SPŠ a VOŠ Příbram 4:0, B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram - B15-OA a VOŠ Příbram 5:1, B13-ISŠ HPOS Příbram - B15-OA a VOŠ Příbram 2:3
postupují: B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram


Finále Divize:
B20-OA Slaný, B26-SOŠ a SOU Mladá Boleslav, B4-SOŠ a SOU stavební Kolín, B25-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram
Podrobnosti zde