Středoškolská futsalová liga

Výsledky Západní Čechy - Divize C

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2019

1/ C3-OA, VOŠcr a JŠ Karlovy Vary, C13-SLŠ Žlutice
výsledky: C13-SLŠ Žlutice - C3-OA, VOŠcr a JŠ Karlovy Vary 9:12 (4:10)
postupují: C3-OA, VOŠcr a JŠ Karlovy Vary

2/ C1-SOU Domažlice, C2-OA Domažlice, C17-GJŠB Domažlice
výsledky: C2-OA Domažlice - C1-SOU Domažlice 5:1, C2-OA Domažlice - C17-GJŠB Domažlice 1:4, C1-SOU Domažlice - C17-GJŠB Domažlice 6:1
postupují: C1-SOU Domažlice a C2-OA Domažlice

3/ C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň, C8-SOŠ a SOU Horšovský Týn, C21-OA Plzeň
výsledky: C21-OA Plzeň - C8-SOŠ a SOU Horšovský Týn 6:7 (3:4), C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň - C8-SOŠ a SOU Horšovský Týn 8:0 (5:0), C21-OA Plzeň - C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň 2:8 (1:3)
postupují: C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň a C8-SOŠ a SOU Horšovský Týn

4/ C14-SŠINFIS Plzeň, C4-Hotelová škola Plzeň, C19-ISŠŽ Plzeň
výsledky: C14-SŠINFIS Plzeň - C4-Hotelová škola Plzeň 6:4 (2:2), C19-ISŠŽ Plzeň se nedostavila.
postupují: C14-SŠINFIS Plzeň a C4-Hotelová škola Plzeň

5/ C15-SOU elektrotechnické Plzeň, C6-SOU stavební Plzeň, C16-VOŠ a SPŠE Plzeň
výsledky: C16-VOŠ a SPŠE Plzeň - C15-SOU elektrotechnické Plzeň 5:3, C16-VOŠ a SPŠE Plzeň - C6-SOU stavební Plzeň 6:2 (0:3), C15-SOU elektrotechnické Plzeň - C6-SOU stavební Plzeň 12:1 (3:0)
postupují: C16-VOŠ a SPŠE Plzeň a C15-SOU elektrotechnické Plzeň

6/ C20-Gymnázium a SOŠ Rokycany, C5-SPŠ dopravní Plzeň, C11-Masarykovo gymnázium Plzeň
výsledky: C20-Gymnázium a SOŠ Rokycany - C5-SPŠ dopravní Plzeň 2:6 (0:3), C5-SPŠ dopravní Plzeň - C11-Masarykovo gymnázium Plzeň 10:1 (4:1), C11-Masarykovo gymnázium Plzeň - C20-Gymnázium a SOŠ Rokycany 2:6 (1:3)
postupují: C5-SPŠ dopravní Plzeň a C20-Gymnázium a SOŠ Rokycany

7/ C18-SOU stavební Horní Bříza, C7-SaPSŠ Plzeň, C9-Gymnázium Luďka Pika Plzeň
výsledky: C9-Gymnázium Luďka Pika Plzeň - C7-SaPSŠ Plzeň 2:8 (0:4), C18-SOU stavební Horní Bříza - C7-SaPSŠ Plzeň 1:12 (0:8), C18-SOU stavební Horní Bříza - C9-Gymnázium Luďka Pika Plzeň 1:6 (1:1)
postupují: C7-SaPSŠ Plzeň a C9-Gymnázium Luďka Pika Plzeň



2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019

A/ C1-SOU Domažlice, C20-Gymnázium a SOŠ Rokycany, C16-VOŠ a SPŠE Plzeň
výsledky: C16-VOŠ a SPŠE Plzeň - C20-Gymnázium a SOŠ Rokycany 5:4 (3:1), C20-Gymnázium a SOŠ Rokycany - C1-SOU Domažlice 4:2 (1:2), C1-SOU Domažlice - C16-VOŠ a SPŠE Plzeň 6:2 (4:0)
postupují: C1-SOU Domažlice a C20-Gymnázium a SOŠ Rokycany

B/ C2-OA Domažlice, C14-SŠINFIS Plzeň, C15-SOU elektrotechnické Plzeň
výsledky: C14-SŠINFIS Plzeň - C15-SOU elektrotechické Plzeň 4:2 (1:1), C2-OA Domažlice - C15-SOU elektrotechnické Plzeň 2:3 (1:0), C14-SŠINFIS Plzeň - C2-OA Domažlice 5:2 (2:1)
postupují: C14-SŠINFIS Plzeň a C15-SOU elektrotechnické Plzeň

C/ C5-SPŠ dopravní Plzeň, C8-SOŠ a SOU Horšovský Týn, C7-SaPSŠ Plzeň
výsledky: C5-SPŠ dopravní Plzeň - C7-SaPSŠ Plzeň 1:8 (1:3), C7-SaPSŠ Plzeň - C8-SOŠ a SOU Horšovský Týn 9:0 (5:0), C8-SOŠ a SOU Horšovský Týn - C5-SPŠ dopravní Plzeň 0:11 (0:3)
postupují: C7-SaPSŠ Plzeň a C5-SPŠ dopravní Plzeň

D/ C9-Gymnázium Luďka Pika Plzeň, C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň, C4-Hotelová škola Plzeň
výsledky: C4-Hotelová škola Plzeň - C9-Gymnázium Luďka Pika Plzeň 6:4, C4-Hotelová škola Plzeň - C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň 7:0, C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň - C9-Gymnázium Luďka Pika Plzeň 4:3
postupují: C4-Hotelová škola Plzeň a C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň



3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2020

I/ C3-OA, VOŠcr a JŠ Karlovy Vary, C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň, C14-SŠINFIS Plzeň
výsledky: C14-SŠINFIS Plzeň - C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň 1:3 (0:2), C3-OA, VOŠcr a JŠ Karlovy Vary se předem omluvila, že nedorazí.
postupují: C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň

II/ C5-SPŠ dopravní Plzeň, C1-SOU Domažlice, C15-SOU elektrotechnické Plzeň
výsledky: C5-SPŠ dopravní Plzeň - C1-SOU Domažlice 10:2 (5:2), C5-SPŠ dopravní Plzeň - C15-SOU elektrotechnické Plzeň 10:7 (6:3), C15-SOU elektrotechnické Plzeň - C1-SOU Domažlice 1:3 (1:1)
postupují: C5-SPŠ dopravní Plzeň

III/ C7-SaPSŠ Plzeň, C20-Gymnázium a SOŠ Rokycany, C4-Hotelová škola Plzeň
výsledky: C7-SaPSŠ Plzeň - C20-Gymnázium a SOŠ Rokycany 9:1 (4:1), C20-Gymnázium a SOŠ Rokycany - C4-Hotelová škola Plzeň 0:5 (0:2), C4-Hotelová škola Plzeň - C7-SaPSŠ Plzeň 0:5 (0:1)
postupují: C7-SaPSŠ Plzeň


Finále Divize:
C10-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň, C5-SPŠ dopravní Plzeň, C7-SaPSŠ Plzeň
Podrobnosti zde