Středoškolská futsalová liga

Výsledky Západní Čechy - Divize C

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 30.11.2018

1/ C3-OA, VOŠcr a JŠ Karlovy Vary, C16-TRIVIS Karlovy Vary, C14-Střední lesnická škola Žlutice, C19-Živnostenská Sokolov
výsledky: C16-TRIVIS Karlovy Vary – C19-Živnostenská Sokolov 6:1 (4:0), C14-Střední lesnická škola Žlutice – C16-TRIVIS Karlovy Vary 10:0 (5:0), C3-OA, VOŠcr a JŠ Karlovy Vary - C16-TRIVIS Karlovy Vary 6:0 (3:0), C19-Živnostenská Sokolov - C14-Střední lesnická škola Žlutice 3:3 (1:1), C3-OA, VOŠcr a JŠ Karlovy Vary - C14-Střední lesnická škola Žlutice 1:1 (1:1), C19-Živnostenská Sokolov - C3-OA, VOŠcr a JŠ Karlovy Vary 2:6 (1:5)
postupují: C3-OA, VOŠcr a JŠ Karlovy Vary

2/ C4-SOŠ a SOU Horšovský Týn, C1-SOU Domažlice, C5-OA Domažlice, C17-GJŠB Domažlice
výsledky: C5-OA Domažlice - C17-GJŠB Domažlice 3:2 (2:2), C4-SOŠ a SOU Horšovský Týn - C1-SOU Domažlice 1:3 (1:0), C5-OA Domažlice - C1-SOU Domažlice 2:0 (1:0), C4-SOŠ a SOU Horšovský Týn - C17-GJŠB Domažlice 1:3 (0:1), C5-OA Domažlice - C4-SOŠ a SOU Horšovský Týn 4:3 (2:3), C1-SOU Domažlice - C17-GJŠB Domažlice 1:7 (0:4)
postupují: C5-OA Domažlice a C17-GJŠB Domažlice

3/ C6-SOU elektrotechnické Plzeň, C2-SPŠ dopravní Plzeň, C12-SaPSŠ Plzeň, C18-OA Plzeň
výsledky: C18-OA Plzeň - C2-SPŠ dopravní Plzeň 2:8 (0:1), C6-SOU elektrotechnické Plzeň - C12-SaPSŠ Plzeň 0:12 (0:6), C12-SaPSŠ Plzeň - C2-SPŠ dopravní Plzeň 5:1 (1:1), C18-OA Plzeň - C6-SOU elektrotechnické Plzeň 2:5 (1:2), C6-SOU elektrotechnické Plzeň - C2-SPŠ dopravní Plzeň 2:6 (2:3), C12-SaPSŠ Plzeň - C18-OA Plzeň 10:5 (8:1)
postupují: C12-SaPSŠ Plzeň a C2-SPŠ dopravní Plzeň

4/ C9-INFIS Plzeň, C7-Masarykovo gymnázium Plzeň, C11-Gymnázium Luďka Pika Plzeň, C13-SŠ a ZŠ Oselce
výsledky: C11-Gymnázium Luďka Pika Plzeň - C7-Masarykovo gymnázium Plzeň 2:3 (2:2), C9-INFIS Plzeň - C13-SŠ a ZŠ Oselce 19:0 (11:0), C11-Gymnázium Luďka Pika Plzeň - C9-INFIS Plzeň 1:8 (0:4), C7-Masarykovo gymnázium Plzeň - C13-SŠ a ZŠ Oselce 13:1 (9:1), C13-SŠ a ZŠ Oselce - C11-Gymnázium Luďka Pika Plzeň 2:7 (1:2), C9-INFIS Plzeň - C7-Masarykovo gymnázium Plzeň 2:4 (1:2)
postupují: C7-Masarykovo gymnázium Plzeň a C9-INFIS Plzeň

5/ C15-Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany, C8-SOU stavební Plzeň, C10-VOŠ a SPŠE Plzeň
výsledky: C10-VOŠ a SPŠE Plzeň - C8-SOU stavební Plzeň 8:5 (4:2), C8-SOU stavební Plzeň - C15-Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany 6:7 (0:4), C15-Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany - C10-VOŠ a SPŠE Plzeň 4:6 (4:3)
postupují: C10-VOŠ a SPŠE Plzeň a C15-Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany


2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 31.12.2018

A/ C5-OA Domažlice, C2-SPŠ dopravní Plzeň, C7-Masarykovo gymnázium Plzeň, C15-Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany
výsledky: C2-SPŠ dopravní Plzeň - C7-Masarykovo gymnázium Plzeň 9:1 (3:0), C15-Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany - C7-Masarykovo gymnázium Plzeň 2:6 (1:3), C2-SPŠ dopravní Plzeň - C15-Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany 5:3 (3:3), C7-Masarykovo gymnázium Plzeň - C5-OA Domažlice 1:0 (1:0), C15-Gymnázium a Střední odborná škola Rokycany - C5-OA Domažlice 2:3 (1:3), C5-OA Domažlice - C2-SPŠ dopravní Plzeň 2:7 (1:3)
postupují: C2-SPŠ dopravní Plzeň a C7-Masarykovo gymnázium Plzeň

B/ C10-VOŠ a SPŠE Plzeň, C17-GJŠB Domažlice, C12-SaPSŠ Plzeň, C9-INFIS Plzeň
výsledky: C9-INFIS Plzeň - C17-GJŠB Domažlice 3:3 (1:2), C12-SaPSŠ Plzeň - C10-VOŠ a SPŠE Plzeň 3:1 (1:0), C9-INFIS Plzeň - C12-SaPSŠ Plzeň 3:4 (1:2), C17-GJŠB Domažlice - C10-VOŠ a SPŠE Plzeň 1:0 (0:0), C10-VOŠ a SPŠE Plzeň - C9-INFIS Plzeň 2:4 (1:2), C17-GJŠB Domažlice - C12-SaPSŠ Plzeň 3:0 (1:0)
postupují: C17-GJŠB Domažlice a C12-SaPSŠ Plzeň


3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2019

I/ C2-SPŠ dopravní Plzeň, C7-Masarykovo gymnázium Plzeň, C17-GJŠB Domažlice, C12-SaPSŠ Plzeň
výsledky: C2-SPŠ dopravní Plzeň - C7-Masarykovo gymnázium Plzeň 5:3, C17-GJŠB Domažlice - C12-SaPSŠ Plzeň 1:4, , C2-SPŠ dopravní Plzeň - C17-GJŠB Domažlice 5:0, C7-Masarykovo gymnázium Plzeň - C12-SaPSŠ Plzeň 2:2, C7-Masarykovo gymnázium Plzeň - C17-GJŠB Domažlice 3:4, C2-SPŠ dopravní Plzeň - C12-SaPSŠ Plzeň 2:7 postupují: SaPSŠ Plzeň, SPŠ dopravní Plzeň
postupují: C12-SaPSŠ Plzeň a C2-SPŠ dopravní Plzeň


Finále Divize:
C3-OA, VOŠcr a JŠ Karlovy Vary, C12-SaPSŠ Plzeň, C2-SPŠ dopravní Plzeň
Podrobnosti zde