Středoškolská futsalová liga

Výsledky Severní Čechy - Divize D

Týmy z Libereckého kraje sehrají zvláštní soutěž, vítěz postupuje do finále Divize - soutěž řídí Leoš Bím, předseda KR AŠSK Libereckého kraje
D3, D5, D8, D16, D25, D23, D28, D31, D32, D35

Týmy ze Šluknovska sehrají zvláštní soutěž, vítěz postupuje do 3.kola - soutěž řídí Miroslav Kvíz, Gymnázium Rumburk
D33, D14, D29, D10, D27



1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2018

1/ D18-SPŠS a OA Kadaň, D11-ESOZ Chomutov, D24-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most
výsledky: D11-ESOZ Chomutov - D24-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 8:4 (5:2), D18-SPŠS a OA Kadaň se nedostavila
postupují: D11-ESOZ Chomutov a D24-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most

2/ D6-Podkrušnohorské gymnázium Most, D13-SPŠ Most, D17-SŠDVS Most
výsledky: D13-SPŠ Most - D17-SŠDVS Most 9:1 (4:0), D6-Podkrušnohorské gymnázium Most se nezúčastnilo
postupují: D13-SPŠ Most a D17-SŠDVS Most

3/ D12-Educhem Meziboří, D34-Hotelová škola, OA a SPŠ Teplice "A", D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice B, D9-Gymnázium Teplice
výsledky: D9-Gymnázium Teplice - D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice B 5:3, D34-HŠ, OA a SPŠ Teplice "A" - D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice B 3:7, D9-Gymnázium Teplice - D34-HŠ, OA a SPŠ Teplice "A" 10:6, D12-Educhem Meziboří se nezúčastnilo
postupují: D9-Gymnázium Teplice, D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice B a D34-HŠ, OA a SPŠ Teplice A

4/ D21-HŠ, OA a SPŠ Teplice "C", D1-SŠ Keplerova Ústí n.L., D19-Gymnázium Jateční Ústí n.L.
výsledky: D21-HŠ, OA a SPŠ Teplice "C" - D1-SŠ Keplerova Ústí n.L. 5:6 (4:3), D21-HŠ, OA a SPŠ Teplice "C" – D19-Gymnázium Jateční Ústí n.L. 1:4 (1:3), D1-SŠ Keplerova Ústí n.L. – D19-Gymnázium Jateční Ústí n.L. 1:10 (0:6)
postupují: D19-Gymnázium Jateční Ústí n.L. a D1-SŠ Keplerova Ústí n.L.

5/ D7-Gymnázium Lovosice, D20-SOŠ TaZ Lovosice, D26-Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
výsledky: D20-SOŠ TaZ Lovosice - D26-Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice 3:4 (2:2), D20-SOŠ TaZ Lovosice - D7-Gymnázium Lovosice 6:1 (3:1), D26-Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice - D7-Gymnázium Lovosice 9:3 (4:1)
postupují: D26-Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice a D20-SOŠ TaZ Lovosice

6/ D15-EOA Děčín, D2-Euroškola Česká Lípa, D22-Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Ústí n.L., D30-SPŠS a SOŠST Čelakovského ÚL
výsledky: D30-SPŠS a SOŠST Čelakovského ÚL - D15-EOA Děčín 4:5 (1:3), D15-EOA Děčín - D22-Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Ústí n.L. 3:2 (0:2), D22-Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala Ústí n.L. - D30-SPŠS a SOŠST Čelakovského ÚL 3:6 (1:2), D2-Euroškola Česká Lípa se omluvila
postupují: D15-EOA Děčín a D30-SPŠS a SOŠST Čelakovského ÚL


2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2018

A/ D11-ESOZ Chomutov, D24-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most, D13-SPŠ Most, D17-SŠDVS Most
výsledky: D17-SŠDVS Most - D13-SPŠ Most 3:13 (2:5), D24-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most - D17-SŠDVS Most 12:3 (6:2), D13-SPŠ Most - D24-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 7:3 (3:1)
postupují: D13-SPŠ Most a D24-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most

B/ D9-Gymnázium Teplice, D1-SŠ Keplerova Ústí n.L., D15-EOA Děčín
výsledky: D9-Gymnázium Teplice - D1-SŠ Keplerova Ústí n.L. 3:3, D9-Gymnázium Teplice - D15-EOA Děčín 5:2, D15-EOA Děčín - D1-SŠ Keplerova Ústí n.L 5:5
postupují: D9-Gymnázium Teplice a D1-SŠ Keplerova Ústí n.L

C/ D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice B, D26-Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice, D30-SPŠS a SOŠST Čelakovského ÚL
výsledky: D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice B - D26-Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice 5:4 (3:1), D30-SPŠS a SOŠST Čelakovského ÚL - D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice B 5:4 (2:2), D26-Gymnázium J. Jungmanna Ltm - D30-SPŠS a SOŠST Čelakovského ÚL 4:4 (3:1)
postupují: D30-SPŠS a SOŠST Čelakovského ÚL a D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B"

D/ D19-Gymnázium Jateční Ústí n.L., D20-SOŠ TaZ Lovosice, D34-HŠ, OA a SPŠ Teplice "A"
výsledky: D34-HŠ, OA a SPŠ Teplice "A" - D20-SOŠ TaZ Lovosice 1:6 (0:3), D34-HŠ, OA a SPŠ Teplice "A" – D19-Gymnázium Jateční Ústí n.L. 1:9 (1:3), D20-SOŠ TaZ Lovosice – D19-Gymnázium Jateční Ústí n.L. 3:5 (1:2)
postupují: D19-Gymnázium Jateční Ústí n.L. a D20-SOŠ TaZ Lovosice


3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2019

I/ D13-SPŠ Most, D24-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most, D9-Gymnázium Teplice
výsledky: D13-SPŠ Most - D9-Gymnázium Teplice 5:2 (2:1), D13-SPŠ Most - D24-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most 2:1 (0:0), D24-VOŠ, OA, SPgŠ a SZŠ Most - D9-Gymnázium Teplice 3:2 (2:0)
postupují: D13-SPŠ Most

II/ D1-SŠ Keplerova Ústí n.L, D30-SPŠS a SOŠST Čelakovského ÚL, D20-SOŠ TaZ Lovosice
výsledky: D1-SŠ Keplerova Ústí n.L. - D20-SOŠ TaZ Lovosice 6:1 (4:0), D1-SŠ Keplerova Ústí n.L. - D30-SPŠS a SOŠST Čelakovského ÚL 4:4 (1:2), D30-SPŠS a SOŠST Čelakovského ÚL - D20-SOŠ TaZ Lovosice 6:4 (4:2)
postupují: D1-SŠ Keplerova Ústí n.L

III/ D19-Gymnázium Jateční Ústí n.L., D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B", D10-VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf
výsledky: D19-Gymnázium Jateční Ústí n.L. - D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B" 1:6 (0:3), D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B" - D10-VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf 4:1 (4:0), D10-VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf - D19-Gymnázium Jateční Ústí n.L. 5:6 (1:5)
postupují: D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B"


Finále Divize:
D13-SPŠ Most, D1-SŠ Keplerova Ústí n.L, D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B", D8-SOŠO Liberec
Podrobnosti zde