Středoškolská futsalová liga

Výsledky Východní Čechy - Divize E

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2019

1/ E1-SŠGS Nová Paka, E6-SPŠ Školní Trutnov, E7-Jiráskovo gymnázium Náchod
výsledky: E6-SPŠ Školní Trutnov - E7-Jiráskovo gymnázium Náchod 3:3 (1:3), E1-SŠGS Nová Paka - E7-Jiráskovo gymnázium Náchod 2:12 (2:3), E6-SPŠ Školní Trutnov - E1-SŠGS Nová Paka 19:3 (8:3)
postupují: E6-SPŠ Školní Trutnov a E7-Jiráskovo gymnázium Náchod

2/ E10-SŠTŘ Nový Bydžov, E4-Gymnázium, SOŠ a VOŠ Nový Bydžov, E30-HŠ Hradec Králové
výsledky: E4-Gymnázium, SOŠ a VOŠ Nový Bydžov - E10-SŠTŘ Nový Bydžov 9:5 (7:3), E30-HŠ Hradec Králové - E4-Gymnázium, SOŠ a VOŠ Nový Bydžov 4:14 (1:8), E10-SŠTŘ Nový Bydžov - E30-HŠ Hradec Králové 3:5 (2:3),
postupují: E4-Gymnázium, SOŠ a VOŠ Nový Bydžov a E30-HŠ Hradec Králové

3/ E5-SŠSOG Hradec Králové, E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové, E12-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové, E2-GYBON Hradec Králové
výsledky: E5-SŠSOG Hradec Králové - E2-GYBON Hradec Králové 1:0, E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové - E12-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové 4:3, E5-SŠSOG Hradec Králové - E12-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové 3:3, E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové - E2-GYBON Hradec Králové 2:2, E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové - E5-SŠSOG Hradec Králové 5:2, E2-GYBON Hradec Králové - E12-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové 1:0
postupují: E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové a E5-SŠSOG Hradec Králové

4/ E9-SPŠ Chrudim, E23-SPŠE Pardubice, E17-SOUz Chvaletice, E31-Gymnázium Dr. E. Holuba Holice
výsledky: E31-Gymnázium Dr. E. Holuba Holice - E9-SPŠ Chrudim 0:5, E31-Gymnázium Dr. E. Holuba Holice - E23-SPŠE Pardubice 3:2, E9-SPŠ Chrudim - E17-SOUz Chvaletice 8:0, E31-Gymnázium Dr. E. Holuba Holice - E17-SOUz Chvaletice 11:0, E9-SPŠ Chrudim - E23-SPŠE Pardubice 1:1, E23-SPŠE Pardubice - E17-SOUz Chvaletice 9:0
postupují: E9-SPŠ Chrudim a E31-Gymnázium Dr. E. Holuba Holice

5/ E24-Bohemia Chrudim, E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim, E3-EDUCA Pardubice
výsledky: E24-Bohemia Chrudim - E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim 1:1 (0:1), E24-Bohemia Chrudim - E3-EDUCA Pardubice 8:1 (3:1), E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim - E3-EDUCA Pardubice 4:0 (3:0)
postupují: E24-Bohemia Chrudim a E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim

6/ E14-Střední škola podnikání Vysoké Mýto, E15-VOŠ a SŠ stavební Vysoké Mýto, E18-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň, E29-ISŠT Vysoké Mýto
výsledky: E15-VOŠ a SŠ stavební Vysoké Mýto - E29-ISŠT Vysoké Mýto 0:1 (0:0), E14-Střední škola podnikání Vysoké Mýto - E18-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 2:3 (0:1), E15-VOŠ a SŠ stavební Vysoké Mýto - E14-Střední škola podnikání Vysoké Mýto 8:1 (3:1), E18-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň - E29-ISŠT Vysoké Mýto 3:0 (0:0), E15-VOŠ a SŠ stavební Vysoké Mýto - E18-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 1:2 (0:0), E14-Střední škola podnikání Vysoké Mýto - E29-ISŠT Vysoké Mýto 3:2 (0:1)
postupují: E18-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň a E15-VOŠ a SŠ stavební Vysoké Mýto

7/ E11-Gymnázium Žamberk, E25-SŠ automobilní Ústí nad Orlicí, E19-VOŠ a SŠ technická Česká Třebová
výsledky: E19-VOŠ a SŠ technická Česká Třebová - E25-SŠ automobilní Ústí nad Orlicí 2:1 (1:0), E11-Gymnázium Žamberk se nezúčastnil
postupují: E19-VOŠ a SŠ technická Česká Třebová a E25-SŠ automobilní Ústí nad Orlicí

8/ E16-Gymnázium Polička, E28-Gymnázium a Letecká SOŠ Moravská Třebová, E27-Gymnázium Jevíčko
výsledky: E16-Gymnázium Polička - E27-Gymnázium Jevíčko 1:1 (0:0), E16-Gymnázium Polička - E28-Gymnázium a Letecká SOŠ Moravská Třebová 5:2 (2:0), E28-Gymnázium a Letecká SOŠ Moravská Třebová - E27-Gymnázium Jevíčko 6:4 (3:2)
postupují: E16-Gymnázium Polička a E28-Gymnázium a Letecká SOŠ Moravská Třebová

9/ E21-Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou, E13-Akademie Světlá nad Sázavou, E22-OA a HŠ Havlíčkův Brod
výsledky: E21-Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou - E22-OA a HŠ Havlíčkův Brod 2:3 (1:1), E22-OA a HŠ Havlíčkův Brod - E13-Akademie Světlá nad Sázavou 1:9 (0:5), E13-Akademie Světlá nad Sázavou - E21-Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou 4:4 (3:2)
postupují: E13-Akademie Světlá nad Sázavou a E22-OA a HŠ Havlíčkův Brod


2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019

A/ E6-SPŠ Školní Trutnov, E30-HŠ Hradec Králové, E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové
výsledky: E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové - E30-HŠ Hradec Králové 4:0 (2:0), E6-SPŠ Školní Trutnov - E30-HŠ Hradec Králové 5:0 (2:0), E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové - E6-SPŠ Školní Trutnov 4:2 (2:2)
postupují: E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové a E6-SPŠ Školní Trutnov

B/ E7-Jiráskovo gymnázium Náchod, E4-Gymnázium, SOŠ a VOŠ Nový Bydžov, E5-SŠSOG Hradec Králové
výsledky: E7-Jiráskovo gymnázium Náchod - E4-Gymnázium, SOŠ a VOŠ Nový Bydžov 3:2, E4-Gymnázium, SOŠ a VOŠ Nový Bydžov - E5-SŠSOG Hradec Králové 0:5, E7-Jiráskovo gymnázium Náchod - E5-SŠSOG Hradec Králové 3:7
postupují: E5-SŠSOG Hradec Králové a E7-Jiráskovo gymnázium Náchod

C/ E9-SPŠ Chrudim, E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim, E13-Akademie Světlá nad Sázavou
výsledky: E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim - E13-Akademie Světlá nad Sázavou 8:2 (5:1), E13-Akademie Světlá nad Sázavou - E9-SPŠ Chrudim 0:8 (0:3), E9-SPŠ Chrudim - E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim 2:3 (1:1)
postupují: E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim a E9-SPŠ Chrudim

D/ E31-Gymnázium Dr. E. Holuba Holice, E24-Bohemia Chrudim, E22-OA a HŠ Havlíčkův Brod
výsledky: E24-Bohemia Chrudim - E22-OA a HŠ Havlíčkův Brod 4:3 (1:1), E31-Gymnázium Dr. E. Holuba Holice - E22-OA a HŠ Havlíčkův Brod 4:3 (0:2), E24-Bohemia Chrudim - E31-Gymnázium Dr. E. Holuba Holice 8:0 (4:0)
postupují: E24-Bohemia Chrudim a E31-Gymnázium Dr. E. Holuba Holice

E/ E18-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň, E25-SŠ automobilní Ústí nad Orlicí, E16-Gymnázium Polička
výsledky: E18-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň - E16-Gymnázium Polička 3:1 (1:0), E16-Gymnázium Polička - E25-SŠ automobilní Ústí nad Orlicí 3:1 (2:1), E18-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň - E25-SŠ automobilní Ústí nad Orlicí 4:1 (1:0)
postupují: E18-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň a E16-Gymnázium Polička

F/ E15-VOŠ a SŠ stavební Vysoké Mýto, E19-VOŠ a SŠ technická Česká Třebová, E28-Gymnázium a Letecká SOŠ Moravská Třebová
výsledky: E19-VOŠ a SŠT Česká Třebová - E28-Gymnázium a Letecká SOŠ Moravská Třebová 2:3 (2:0), E19-VOŠ a SŠT Česká Třebová - E15-VOŠ a SŠ stavební Vysoké Mýto 4:2 (2:2), E15-VOŠ a SŠ stavební Vysoké Mýto - E28-Gymnázium a Let. SOŠ Moravská Třebová 0:4 (0:2)
postupují: E28-Gymnázium a Letecká SOŠ Moravská Třebová a E19-VOŠ a SŠ technická Česká Třebová


3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2020

I/ E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové, E6-SPŠ Školní Trutnov, E5-SŠSOG Hradec Králové, E7-Jiráskovo gymnázium Náchod
výsledky: E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové - E7-Jiráskovo gymnázium Náchod 5:2 (4:1), E7-Jiráskovo gymnázium Náchod - E6-SPŠ Školní Trutnov 3:4 (2:2), E5-SŠSOG Hradec Králové - E6-SPŠ Školní Trutnov 3:3 (2:3), E5-SŠSOG Hradec Králové - E7-Jiráskovo gymnázium Náchod 2:2 (2:0), E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové - E6-SPŠ Školní Trutnov 6:2 (4:0), E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové - E5-SŠSOG Hradec Králové 0:2 (0:1)
postupují: E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové

II/ E24-Bohemia Chrudim, E31-Gymnázium Dr. E. Holuba Holice, E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim, E9-SPŠ Chrudim
výsledky: E24-Bohemia Chrudim - E31-Gymnázium Dr. E. Holuba Holice 8:2 (4:0), E24-Bohemia Chrudim - E9-SPŠ Chrudim 4:1 (4:0), E24-Bohemia Chrudim - E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim 3:1 (1:1), E9-SPŠ Chrudim - E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim 2:1 (1:1), E9-SPŠ Chrudim - E31-Gymnázium Dr. E. Holuba Holice 6:1 (2:0), E20-Gymnázium Josefa Ressela Chrudim - E31-Gymnázium Dr. E. Holuba Holice 4:0 (4:0)
postupují: E24-Bohemia Chrudim

III/ E28-Gymnázium a Letecká SOŠ Moravská Třebová, E19-VOŠ a SŠ technická Česká Třebová, E18-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň, E16-Gymnázium Polička
výsledky: E19-VOŠ a SŠT Česká Třebová - E28-Gymnázium a Letecká SOŠ Moravská Třebová 4:1 (1:0), E19-VOŠ a SŠT Česká Třebová - E18-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 5:5 (2:3), E19-VOŠ a SŠT Česká Třebová - E16-Gymnázium Polička 0:1 (0:0), E18-OA a SOŠ cest. ruchu Choceň - E28-Gymnázium a Letecká SOŠ Moravská Třebová 1:1 (0:0), E18-OA a SOŠ cest. ruchu Choceň - E16-Gymnázium Polička 4:0 (1:0), E16-Gymnázium Polička - E28-Gymnázium a Letecká SOŠ Moravská Třebová 5:1 (1:1)
postupují: E16-Gymnázium Polička


Finále Divize:
E8-SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové, E24-Bohemia Chrudim, E16-Gymnázium Polička
Podrobnosti zde