Středoškolská futsalová liga

Výsledky Severní Morava - Divize F

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2018

1/ F12-Gymnázium Šumperk, F7-SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník, F21-Gymnázium Jeseník, F16-SOŠ a ZŠ Město Albrechtice
výsledky: F12-Gymnázium Šumperk - F16-SOŠ a ZŠ Město Albrechtice 9:2 (5:2), F7-SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník - F21-Gymnázium Jeseník 2:1 (1:0), F21-Gymnázium Jeseník - F16-SOŠ a ZŠ Město Albrechtice 5:5 (2:2), F12-Gymnázium Šumperk - F7-SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník 1:1 (1:0), F7-SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník - F16-SOŠ a ZŠ Město Albrechtice 6:4 (2:2), F21-Gymnázium Jeseník - F12-Gymnázium Šumperk 2:4 (1:1)
postupují: F12-Gymnázium Šumperk a F7-SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník

2/ F11-SOŠPO Prostějov, F24-SŠA Prostějov, F26-RG Prostějov
výsledky: F11-SOŠPO Prostějov - F26-RG Prostějov 11:2 (6:0), F11-SOŠPO Prostějov - F24-SŠA Prostějov 6:2 (1:1), F26-RG Prostějov - F24-SŠA Prostějov 5:2 (3:1)
postupují: F11-SOŠPO Prostějov

3/ F2-SŠP Rooseveltova Olomouc, F22-SŠS Horstav Olomouc, F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc, F4-SŠTO Olomouc
výsledky: F2-SŠP Rooseveltova Olomouc - F22-SŠS Horstav Olomouc 8:0 (4:0), F2-SŠP Rooseveltova Olomouc - F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc 0:8 (0:3), F2-SŠP Rooseveltova Olomouc - F4-SŠTO Olomouc 2:3 (2:2), F4-SŠTO Olomouc - F22-SŠS Horstav Olomouc 7:1 (3:1), F4-SŠTO Olomouc - F4- F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc 1:3 (1:2), F22-SŠS Horstav Olomouc - F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc 0:7 (0:3)
postupují: F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc a F4-SŠTO Olomouc

4/ F1-SZŠ Olomouc, F13-SGO Olomouc, F18-SPŠ a SOU Uničov
výsledky: F1-SZŠ Olomouc - F18-SPŠ a SOU Uničov 0:10 (0:5), F13-SGO Olomouc - F1-SZŠ Olomouc 13:2 (6:0), F13-SGO Olomouc - F18-SPŠ a SOU Uničov 4:7 (1:4)
postupují: F18-SPŠ a SOU Uničov a F13-SGO Olomouc

5/ F28-SŠ U Hradiska Olomouc, F15-SOŠ Řepčínská Olomouc, F9-SŠ a SOU služeb Velký Újezd, F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov
výsledky: F15-SOŠ Řepčínská Olomouc - F28-SŠ U Hradiska Olomouc 0:12 (0:5), F9-SŠ a SOU služeb Velký Újezd - F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov 2:10 (1:5), F15-SOŠ Řepčínská Olomouc - F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov 1:10 (0:4), F9-SŠ a SOU služeb Velký Újezd - F28-SŠ U Hradiska Olomouc 0:6 (0:2), F28-SŠ U Hradiska Olomouc - F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov 5:0 (2:0), F15-SOŠ Řepčínská Olomouc - F9-SŠ a SOU služeb Velký Újezd 1:2 (1:1)
postupují: F28-SŠ U Hradiska Olomouc a F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov

6/ F10-SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín, F17-SŠTZ Nový Jičín, F27-Gymnázium Bílovec, F20-Matiční gymnázium Ostrava
výsledky: F27-Gymnázium Bílovec - F10-SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín 6:2, F17-SŠTZ Nový Jičín - F10-SOŠ Josefa Sousedíka Vsetín 12:2, F17-SŠTZ Nový Jičín - F27-Gymnázium Bílovec 16:1, F20-Matiční gymnázium Ostrava se odhlásilo
postupují: F17-SŠTZ Nový Jičín a F27-Gymnázium Bílovec

7/ F3-SŠt Ostrava-Poruba, F5-Biskupské gymnázium v Ostravě, F6-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba, F29-International school of Ostrava
výsledky: F5-Biskupské gymnázium v Ostravě - F3-SŠ teleinformatiky Ostrava-Poruba 1:3 (1:1), F6-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba - F29-International school of Ostrava 11:2 (6:1), F3-SŠ teleinformatiky Ostrava-Poruba - F6-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba 0:3 (0:1), F5-Biskupské gymnázium v Ostravě - F29-International school of Ostrava 6:0 (2:0), F3-SŠ teleinformatiky Ostrava-Poruba - F29-International school of Ostrava 8:2 (4:0), F5-Biskupské gymnázium v Ostravě - F6-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba 2:8 (0:5)
postupují: F6-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba a F3-SŠ teleinformatiky Ostrava-Poruba

8/ F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba, F23-Petrovice u Karviné, F19-SG Zátopkových Ostrava
výsledky: F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba – F19-SG Zátopkových Ostrava 5:6 (3:2), F23-Petrovice u Karviné - F19-SG Zátopkových Ostrava 1:7 (1:1), F23-Petrovice u Karviné - F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba 2:11 (0:5).
postupují: F19-SG Zátopkových Ostrava a F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba


2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2018

A/ F11-SOŠPO Prostějov, F4-SŠTO Olomouc, F18-SPŠ a SOU Uničov, F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov
výsledky: F4-SŠTO Olomouc - F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov 4:3, F11-SOŠPO Prostějov - F18-SPŠ a SOU Uničov 2:1, F4-SŠTO Olomouc - F18-SPŠ a SOU Uničov 4:1, F11-SOŠPO Prostějov - F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov 4:0, F4-SŠTO Olomouc - F11-SOŠPO Prostějov 2:0, F18-SPŠ a SOU Uničov - F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov 0:3
postupují: F4-SŠTO Olomouc, F11-SOŠPO Prostějov a F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov

B/ F28-SŠ U Hradiska Olomouc, F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc, F13-SGO Olomouc
výsledky: F28-SŠ U Hradiska Olomouc - F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc 0:1 (0:1), F28-SŠ U Hradiska Olomouc - F13-SGO Olomouc 2:4 (1:1), F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc - F13-SGO Olomouc 7:3 (3:0)
postupují: F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc, F13-SGO Olomouc a F28-SŠ U Hradiska Olomouc

C/ F17-SŠTZ Nový Jičín, F3-SŠ teleinformatiky Ostrava-Poruba, F19-SG Zátopkových Ostrava
výsledky: F3-SŠ teleinformatiky Ostrava-Poruba - F19-Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava 9:3 (3:2), F3-SŠ teleinformatiky Ostrava-Poruba - F17-SŠTZ Nový Jičín 2:7 (0:3), F19-Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava - F17-SŠTZ Nový Jičín 5:9 (2:5)
postupují: F17-SŠTZ Nový Jičín a F3-SŠ teleinformatiky Ostrava-Poruba

D/ F27-Gymnázium Bílovec, F6-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba, F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba
výsledky: F27-Gymnázium Bílovec - F6-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba 0:11 (0:4), F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F6-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba 1:4 (1:2), F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F27-Gymnázium Bílovec 10:1 (4:1)
postupují: F6-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba a F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba


3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2019

I/ F4-SŠTO Olomouc, F13-SGO Olomouc, F12-Gymnázium Šumperk, F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov
výsledky: F4-SŠTO Olomouc - F13-SGO Olomouc 4:6 (2:4), F12-Gymnázium Šumperk - F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov 1:3 (0:2), F4-SŠTO Olomouc - F12-Gymnázium Šumperk 5:7 (3:4), F13-SGO Olomouc - F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov 1:4 (0:2), F4-SŠTO Olomouc - F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov 3:2 (1:2), F13-SGO Olomouc - F12-Gymnázium Šumperk 2:5 (1:3)
postupují: F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov

II/ F28-SŠ U Hradiska Olomouc, F11-SOŠPO Prostějov, F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc, F7-SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník
výsledky: F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc - F11-SOŠPO Prostějov 3:1 (1:1), F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc – F28-SŠ U Hradiska Olomouc 4:2 (3:0), F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc- F7-SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník 2:0 (1:0), F28-SŠ U Hradiska Olomouc - F7-SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník 5:0 (3:0), F7-SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník - F11-SOŠPO Prostějov 2:2 (0:0), F11-SOŠPO Prostějov - F28-SŠ U Hradiska Olomouc 1:0 (1:0)
postupují: F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc

III/ F17-SŠTZ Nový Jičín, F3-SŠ teleinformatiky Ostrava-Poruba, F6-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba, F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba
výsledky: F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F17-SŠTZ Nový Jičín 2:1 (1:1), F6-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba - F3-SŠ teleinformatiky Ostrava-Poruba 2:0 (1:0), F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F6-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba 3:3 (1:2), F17-SŠTZ Nový Jičín - F3-SŠ teleinformatiky Ostrava-Poruba 0:1 (0:1), F17-SŠTZ Nový Jičín - F6-SŠ služeb a podnikání Ostrava-Poruba 4:3 (2:1), F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F3-SŠ teleinformatiky Ostrava-Poruba 2:0 (1:0)
postupují: F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba


Finále Divize:
F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov, F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc, F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba
Podrobnosti zde