Středoškolská futsalová liga

Výsledky Jižní Čechy - Divize G

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2018

1/ G7-VOŠ, SPŠ a SOŠŘaS Strakonice, G3-SOŠ a SOU Písek, G5-SZeŠ Písek, G16-SRŠ a VOŠ VHE Vodňany
výsledky: G5-SZeŠ Písek – G3-SOŠ a SOU Písek 2:5 (0:1), G7-VOŠ, SPŠ a SOŠŘaS Strakonice – G16-SRŠ a VOŠ VHE Vodňany 5:4 (3:1), G3-SOŠ a SOU Písek - G16-SRŠ a VOŠ VHE Vodňany 2:3 (1:2), G5-SZeŠ Písek - G7-VOŠ, SPŠ a SOŠŘaS Strakonice 2:7 (2:4), G7-VOŠ, SPŠ a SOŠŘaS Strakonice - G3-SOŠ a SOU Písek 6:5 (4:1), G16-SRŠ a VOŠ VHE Vodňany - G5-SZeŠ Písek 10:1 (9:0)
postupují: G7-VOŠ, SPŠ a SOŠŘaS Strakonice a G16-SRŠ a VOŠ VHE Vodňany

2/ G13-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín, G9-SŠ Trhové Sviny, G10-VOŠ Husova Č. Budějovice, G12-SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou
výsledky: G10-VOŠ Husova Č. Budějovice - G12-SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou 7:2 (4:1), G13-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín - G9-SŠ Trhové Sviny 10:1 (5:1), G13-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín - G12-SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou 2:0 (1:0), G10-VOŠ Husova Č. Budějovice - G9-SŠ Trhové Sviny 10:2 (4:0), G12-SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou - G9-SŠ Trhové Sviny 7:1 (2:0), G13-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín - G10-VOŠ Husova Č. Budějovice 3:1 (1:0)
postupují: G13-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín, G10-VOŠ Husova Č. Budějovice a G12-SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou

3/ G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice, G20-SOŠ a JŠ Rudolfovská Č. Budějovice, G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice
výsledky: G20-SOŠ a JŠ Rudolfovská Č. Budějovice - G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice 0:8 (0:6), G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice - G20-SOŠ a JŠ Rudolfovská Č. Budějovice 6:0 (3:0), G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice - G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice 1:2 (0:1)
postupují: G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice a G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice

4/ G2-SŠips Č. Budějovice, G6-SŠ a JŠ Č. Budějovice, G14-Gymnázium J.V.Jirsíka Č. Budějovice
výsledky: G2-SŠips Č. Budějovice - G6-SŠ a JŠ Č. Budějovice 1:3 (1:2), G14-Gymnázium J.V.Jirsíka České Budějovice - G2-SŠips Č. Budějovice 5:3 (1:3), G6-SŠ a JŠ Č. Budějovice - G14-Gymnázium J.V.Jirsíka České Budějovice 10:3 (6:0)
postupují: G6-SŠ a JŠ Č. Budějovice a G14-Gymnázium J.V.Jirsíka Č. Budějovice

5/ G8-VOŠ, SPŠat Č. Budějovice, G4-Gymnázium Třeboň, G15-SŠRV Jakuba Krčina Třeboň
výsledky: G4-Gymnázium Třeboň - G15-SŠRV Jakuba Krčina Třeboň 7:3, G4-Gymnázium Třeboň - G8-VOŠ, SPŠat Č. Budějovice 1:3, G15-SŠRV Jakuba Krčina Třeboň - G8-VOŠ, SPŠat Č. Budějovice 2:9
postupují: G8-VOŠ, SPŠat Č. Budějovice a G4-Gymnázium Třeboň

6/ G18-OA TGM J. Hradec, G17-SPŠSOU Pelhřimov, G19-SČMSD Humpolec
výsledky: G17-SPŠSOU Pelhřimov - G18-OA TGM J. Hradec 8:2, o 2. místo (v náhradním termínu): G18-OA TGM J. Hradec - G19-SČMSD Humpolec 2:4
postupují: G17-SPŠSOU Pelhřimov


2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2018

A/ G13-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín, G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice, G14-Gymnázium J.V.Jirsíka Č. Budějovice
výsledky: G14-Gymnázium J. V. Jirsíka Č. Budějovice - G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice 2:4 (0:2), G13-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín - G14-Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice 3:0 (1:0), G11-SPŠ Resslova České Budějovice - G13-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 3:1 (2:1)
postupují: G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice a G13-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín

B/ G10-VOŠ Husova Č. Budějovice, G8-VOŠ, SPŠat Č. Budějovice, G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice
výsledky: G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice - G8-VOŠ, SPŠat Č. Budějovice 5:3 (4:0), G10-VOŠ Husova Č. Budějovice - G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice 1:1 (1:1), G10-VOŠ Husova Č. Budějovice - G8-VOŠ, SPŠat Č. Budějovice 4:3 (3:2)
postupují: G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice a G10-VOŠ Husova Č. Budějovice

C/ G12-SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou, G6-SŠ a JŠ Č. Budějovice, G4-Gymnázium Třeboň
výsledky: G12-SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou - G4-Gymnázium Třeboň 0:2 (0:0), G4-Gymnázium Třeboň - G6-SŠ a JŠ Č. Budějovice 3:1 (2:1), G6-SŠ a JŠ Č. Budějovice - G12-SOŠE, COP Hluboká nad Vltavou 3:3 (3:3)
postupují: G4-Gymnázium Třeboň a G6-SŠ a JŠ Č. Budějovice


3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2019

I/ G7-VOŠ, SPŠ a SOŠŘaS Strakonice, G13-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín, G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice, G6-SŠ a JŠ Č. Budějovice
výsledky: G7-VOŠ, SPŠ a SOŠŘaS Strakonice - G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice 1:10, G6-SŠ a JŠ Č. Budějovice - G13-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 4:2, G7-VOŠ, SPŠ a SOŠŘaS Strakonice - G13-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 0:4, G6-SŠ a JŠ Č. Budějovice - G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice 2:2, G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice - G13-SOŠ strojní a elektrotechnická Velešín 2:0, G6-SŠ a JŠ Č. Budějovice - G7-VOŠ, SPŠ a SOŠŘaS Strakonice 7:4
postupují: G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice

II/ G4-Gymnázium Třeboň, G16-SRŠ a VOŠ VHE Vodňany, G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice, G10-VOŠ Husova Č. Budějovice
výsledky: G16-SRŠ a VOŠ VHE Vodňany - G10-VOŠ Husova Č. Budějovice 4:2 (1:1), G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice - G4-Gymnázium Třeboň 4:1 (2:0), G4-Gymnázium Třeboň - G16-SRŠ a VOŠ VHE Vodňany 2:6 (1:4), G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice - G10-VOŠ Husova Č. Budějovice 7:0 (4:0), G4-Gymnázium Třeboň - G10-VOŠ Husova Č. Budějovice 6:1 (1:0), G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice - G16-SRŠ a VOŠ VHE Vodňany 9:4 (4:1)
postupují: G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice


Finále Divize:
G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice, G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice, G17-SPŠSOU Pelhřimov
Podrobnosti zde