Středoškolská futsalová liga

Výsledky Jižní Morava - Divize H

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.11.2018

1/ H13-OA,SZŠ a SOŠS Jihlava, H5-SOŠ NMNM, H19-GYMNÁZIUM A SOŠ Moravské Budějovice
výsledky: H13-OA,SZŠ a SOŠS Jihlava - H5-SOŠ NMNM 4:2, H19-GYMNÁZIUM A SOŠ Moravské Budějovice - H13-OA,SZŠ a SOŠS Jihlava 1:5, H19-GYMNÁZIUM A SOŠ Moravské Budějovice - H5-SOŠ NMNM 2:4
postupují: H13-OA,SZŠ a SOŠS Jihlava

2/ H27-SVŠ Valtice, H17-Gymnazium TGM Hustopeče, H28-SOŠ a SOU Hustopeče, H2-Gymnázium Velké Pavlovice
výsledky: H28-SOŠ a SOU Hustopeče - H2-Gymnázium Velké Pavlovice 1:3 (1:1), H28-SOŠ a SOU Hustopeče - H17-Gymnazium TGM Hustopeče 5:1 (3:0), H28-SOŠ a SOU Hustopeče - H27-SVŠ Valtice 3:3 (1:1), H2-Gymnázium Velké Pavlovice - H17-Gymnazium TGM Hustopeče 4:3 (2:2), H2-Gymnázium Velké Pavlovice - H27-SVŠ Valtice 5:4 (3:3), H17-Gymnazium TGM Hustopeče - H27-SVŠ Valtice 1:5 (0:2)
postupují: H2-Gymnázium Velké Pavlovice a H27-SVŠ Valtice

3/ H1-Gym, OA a JŠ Hodonín II, H6-Gym, OA a JŠ Hodonín I, H11-SŠPU Hodonín
výsledky: H6-Gym, OA a JŠ Hodonín I - H11-SŠPU Hodonín 2:4 (0:3), H1-Gym, OA a JŠ Hodonín II - H11-SŠPU Hodonín 4:6 (1:3), H1-Gym, OA a JŠ Hodonín II - H6-Gym, OA a JŠ Hodonín I 3:4 (2:3)
postupují: H11-SŠPU Hodonín a H6-Gym, OA a JŠ Hodonín I

4/ H32-SŠA Kyjov, H12-PG Strážnice, H15-SŠPU Hodonín, H18-ISŠ Hodonín
výsledky: H18-ISŠ Hodonín - H12-PG Strážnice 5:3 (2:1), H18-ISŠ Hodonín - H32-SŠA Kyjov 3:1 (2:1), H32-SŠA Kyjov - H12-PG Strážnice 2:1 (1:1), H15-SŠPU Hodonín se nezúčastnila
postupují: H18-ISŠ Hodonín a H32-SŠA Kyjov

5/ H35-Gymnázium Uherské Hradiště, H4-Střední škola letecká Kunovice, H29-OA a SOU Veselí nad Moravou, H36-Stojanovo gymnázium Velehrad
výsledky: H35-Gymnázium Uherské Hradiště - H36-Stojanovo gymnázium Velehrad 8:1, H29-OA a SOU Veselí nad Moravou - H4-Střední škola letecká Kunovice 4:2, H36-Stojanovo gymnázium Velehrad - H4-Střední škola letecká Kunovice 0:4, H35-Gymnázium Uherské Hradiště - H29-OA a SOU Veselí nad Moravou 1:1, H35-Gymnázium Uherské Hradiště - H4-Střední škola letecká Kunovice 4:1, H29-OA a SOU Veselí nad Moravou - H36-Stojanovo gymnázium Velehrad 2:4
postupují: H35-Gymnázium Uherské Hradiště a H29-OA a SOU Veselí nad Moravou

6/ H24-Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov, H21-SPŠ Otrokovice, H23-Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť
výsledky: H21-SPŠ Otrokovice - H23-Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť 3:3 (1:0), H24-Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov - H23-Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť 3:3 (0:2), H24-Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov - H21-SPŠ Otrokovice 3:2 (0:0),
postupují: H24-Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov, H23-Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť

7/ H3-OA Tomáše Bati Zlín, H10-Gy TGM Zlín, H14-SŠGaO Zlín
výsledky: H3-OA Tomáše Bati Zlín – H10-Gy TGM Zlín 9:1 (4:1), H3-OA Tomáše Bati Zlín – H14-SŠGaO Zlín 11:3 (8:1), H14-SŠGaO Zlín – H10-Gy TGM Zlín 4:5 (1:3)
postupují: H3-OA Tomáše Bati Zlín a H10-Gy TGM Zlín

8/ H9-CMGaSOŠPg Brno, H25-SŠSE Trnkova Brno, H26-Biskupské gymnázium Barvičova Brno
výsledky: H9-CMGaSOŠPg Brno - H25-SŠSE Trnkova Brno 5:3 (1:2), H26-Biskupské gymnázium Barvičova Brno - H25-SŠSE Trnkova Brno 6:5 (4:2), H9-CMGaSOŠPg Brno - H26-Biskupské gymnázium Barvičova Brno 4:0 (1:0)
postupují: H9-CMGaSOŠPg Brno a H26-Biskupské gymnázium Barvičova Brno

9/ H20-ISŠA Brno, H8-SPŠ Purkyňova Brno, H31-Moravské gymnázium Brno
výsledky: H20-ISŠA Brno - H31-Moravské gymnázium Brno 12:0 (7:0), H8-SPŠ Purkyňova Brno - H31-Moravské gymnázium Brno 9:0 (4:0), H20-ISŠA Brno - H8-SPŠ Purkyňova Brno 3:3 (0:2)
postupují: H20-ISŠA Brno a H8-SPŠ Purkyňova Brno

10/ H30-SŠTE Brno, H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno, H33-Gellnerka Brno
výsledky: H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno - H33-Gellnerka Brno 5:2 (3:0), H30-SŠTE Brno – H33-Gellnerka Brno 2:1 (0:1), H30-SŠTE Brno – H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno 6:8 (2:4)
postupují: H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno a H30-SŠTE Brno

11/ H7-Gymnázium Tišnov, H22-BPA Brno, H34-Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Brno
výsledky: H7-Gymnázium Tišnov - H22-BPA Brno 3:2 (2:1), H22-BPA Brno - H34-Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Brno 5:3 (3:2), H7-Gymnázium Tišnov - H34-Gymnázium tř. Kpt. Jaroše Brno 8:3 (2:2)
postupují: H7-Gymnázium Tišnov a H22-BPA Brno


2.kolo: Výsledky z turnajů 2.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2018

A/ H2-Gymnázium Velké Pavlovice, H27-SVŠ Valtice, H11-SŠPU Hodonín, H6-Gym, OA a JŠ Hodonín I
výsledky: H6-Gym, OA a JŠ Hodonín I - H27-SVŠ Valtice 2:2 (0:1), H11-SŠPU Hodonín - H2-Gymnázium Velké Pavlovice 4:4 (1:3), H11-SŠPU Hodonín - H6-Gym, OA a JŠ Hodonín I 7:2 (5:0), H27-SVŠ Valtice - H2-Gymnázium Velké Pavlovice 3:0 (0:0), H6-Gym, OA a JŠ Hodonín I - H2-Gymnázium Velké Pavlovice 9:1 (5:1), H11-SŠPU Hodonín - H27-SVŠ Valtice 3:2 (3:2)
postupují: H11-SŠPU Hodonín a H6-Gym, OA a JŠ Hodonín I

B/ H18-ISŠ Hodonín, H32-SŠA Kyjov, H35-Gymnázium Uherské Hradiště, H29-OA a SOU Veselí nad Moravou
výsledky: H18-ISŠ Hodonín - H32-SŠA Kyjov 1:1 (1:1), H35-Gymnázium Uherské Hradiště - H29-OA a SOU Veselí nad Moravou 5:1 (4:1), H18-ISŠ Hodonín - H35-Gymnázium Uherské Hradiště 1:4 (0:2), H32-SŠA Kyjov - H29-OA a SOU Veselí nad Moravou 2:5 (1:2), H18-ISŠ Hodonín - H29-OA a SOU Veselí nad Moravou 3:3 (0:1), H32-SŠA Kyjov - H35-Gymnázium Uherské Hradiště 0:12 (0:4)
postupují: H35-Gymnázium Uherské Hradiště a H29-OA a SOU Veselí nad Moravou

C/ H24-Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov, H23-Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť, H3-OA Tomáše Bati Zlín, H10-Gy TGM Zlín
výsledky: H10-Gy TGM Zlín – H3-OA Tomáše Bati Zlín 3:2 (1:1), H23-Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť – H24-Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov 2:1 (1:0), H24-Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov – H10-Gy TGM Zlín 0:3 (0:1), H3-OA Tomáše Bati Zlín – H23-Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť 4:2 (2:1), H24-Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov – H3-OA Tomáše Bati Zlín 3:9 (1:6), H23-Gymnázium Zlín-Lesní čtvrť – H10-Gy TGM Zlín 2:3 (0:2)
postupují: H10-Gy TGM Zlín a H3-OA Tomáše Bati Zlín

D/ H9-CMGaSOŠPg Brno, H8-SPŠ Purkyňova Brno, H7-Gymnázium Tišnov
výsledky: H9-CMGaSOŠPg Brno - H7-Gymnázium Tišnov 1:3, H7-Gymnázium Tišnov - H8-SPŠ Purkyňova Brno 5:2, H9-CMGaSOŠPg Brno - H8-SPŠ Purkyňova Brno 5:2
postupují: H7-Gymnázium Tišnov a H9-CMGaSOŠPg Brno

E/ H26-Biskupské gymnázium Barvičova Brno, H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno, H22-BPA Brno
výsledky: H26-Biskupské gymnázium Barvičova Brno - H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno 0:2 (0:1), H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno - H22-BPA Brno 4:2 (3:0), H22-BPA Brno - H26-Biskupské gymnázium Barvičova Brno 7:0 (0:0)
postupují: H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno a H22-BPA Brno

F/ H13-OA,SZŠ a SOŠS Jihlava, H20-ISŠA Brno, H30-SŠTE Brno
výsledky: H20-ISŠA Brno - H30-SŠTE Brno 3:10 (1:5), H13-OA,SZŠ a SOŠS Jihlava se nezúčastnila
postupují: H30-SŠTE Brno a H20-ISŠA Brno


3.kolo: Výsledky z turnajů 3.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.1.2019

I/ H11-SŠPU Hodonín, H29-OA a SOU Veselí nad Moravou, H10-Gy TGM Zlín
výsledky: H10-Gy TGM Zlín – H11-SŠPU Hodonín 10:2 (6:0), H11-SŠPU Hodonín – H29-OA a SOU Veselí nad Moravou 3:6 (2:1), H29-OA a SOU Veselí nad Moravou – H10-Gy TGM Zlín 0:7 (0:6)
postupují: H10-Gy TGM Zlín

II/ H6-Gym, OA a JŠ Hodonín I, H35-Gymnázium Uherské Hradiště, H3-OA Tomáše Bati Zlín
výsledky: H6-Gym, OA a JŠ Hodonín I - H3-OA Tomáše Bati Zlín 3:5 (2:2), H3-OA Tomáše Bati Zlín - H35-Gymnázium Uherské Hradiště 3:0 (1:0), H6-Gym, OA a JŠ Hodonín I - H35-Gymnázium Uherské Hradiště 3:7 (1:3)
postupují: H3-OA Tomáše Bati Zlín

III/ H7-Gymnázium Tišnov, H22-BPA Brno, H30-SŠTE Brno
výsledky: H7-Gymnázium Tišnov - H22-BPA Brno 3:5 (1:2), H30-SŠTE Brno - H22-BPA Brno 3:2 (3:0), H30-SŠTE Brno - H7-Gymnázium Tišnov 7:1 (1:1)
postupují: H30-SŠTE Brno

IV/ H9-CMGaSOŠPg Brno, H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno, H20-ISŠA Brno
výsledky: H9-CMGaSOŠPg Brno - H20-ISŠA Brno 2:6 (0:2), H9-CMGaSOŠPg Brno - H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno 3:9 (1:6), H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno - H20-ISŠA Brno 6:4 (4:1)
postupují: H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno

Finále Divize:
H10-Gy TGM Zlín, H3-OA Tomáše Bati Zlín, H30-SŠTE Brno, H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno
Podrobnosti zde