Středoškolská futsalová liga

Výsledky základních kol - dívky

Praha + Střední Čechy - Divize A+B

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019

1/ W31-SOŠ Jarov, W36-VOŠ a SZŠ 5. května Praha, W37-TRIVIS Praha, W42-OA Heroldovy sady, W43-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha
výsledky: W37-TRIVIS Praha - W43-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha 4:1 (3:0), W31-SOŠ Jarov - W36-VOŠ a SZŠ 5. května Praha 2:0 (2:0), W42-OA Heroldovy sady - W37-TRIVIS Praha 0:3 (0:1), W36-VOŠ a SZŠ 5. května Praha - W43-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha 3:0 (1:0), W31-SOŠ Jarov - W42-OA Heroldovy sady 2:1 (1:0), W36-VOŠ a SZŠ 5. května Praha - W37-TRIVIS Praha 0:0, W42-OA Heroldovy sady - W43-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha 3:2 (2:1), W31-SOŠ Jarov - W37-TRIVIS Praha 4:0 (1:0), W36-VOŠ a SZŠ 5. května Praha - W42-OA Heroldovy sady 1:2 (1:2), W31-SOŠ Jarov - W43-VOŠ, SPŠ a SOŠ Podskalská Praha 7:0 (4:0)
postupují: W31-SOŠ Jarov, W37-TRIVIS Praha a W42-OA Heroldovy sady

2/ W23-Gymnázium a SOŠ ekonomická Sedlčany, W26-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram
výsledky: W23-Gymnázium a SOŠ ekonomická Sedlčany - W26-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram 3:4 (2:1)
postupují: W26-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram


Finále Divize:
W31-SOŠ Jarov, W37-TRIVIS Praha, W42-OA Heroldovy sady, W26-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram


Západní Čechy - divize C

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019

1/ W21-SZŠ a VOZŠ Zdrávka Plzeň, W10-SaPSŠ Plzeň, W50-OA Plzeň, W12-SOŠ a SOU Horšovský Týn
výsledky: OA Plzeň (W50) - SaPSŠ (W10) 3:7 (0:5), SZŠ a VOZŠ (W21) - SOŠ a SOU H. Týn (W12) 0:0, SaPSŠ (W10) - SOŠ a SOU H. Týn (W12) 6:1 (4:0), OA Plzeň (W50) - SZŠ a VOZŠ (W21) 6:1 (4:0), SZŠ a VOZŠ (W21) - SaPSŠ (W10) 4:2 (3:0), OA Plzeň (W50) - SOŠ a SOU H. Týn (W12) 4:2 (3:0)
postupují: W10-SaPSŠ Plzeň a W50-OA Plzeň

2/ W47-Gymnázium a SOŠ Rokycany, W32-SŠINFIS Plzeň, W22-Masarykovo gymnázium Plzeň, W39-GJŠB Domažlice
výsledky: W22-Masarykovo gymnázium Plzeň - W32-SŠINFIS Plzeň 3:0 (2:0), W22-Masarykovo gymnázium Plzeň - W39-GJŠB Domažlice 10:1 (6:0), W32-SŠINFIS Plzeň - W39-GJŠB Domažlice 1:3 (1:1), W47-Gymnázium a SOŠ Rokycany se nezúčastnila
postupují: W22-Masarykovo gymnázium Plzeň a W39-GJŠB Domažlice


Finále Divize:
W10-SaPSŠ Plzeň, W50-OA Plzeň, W22-Masarykovo gymnázium Plzeň, W39-GJŠB Domažlice


Severní Čechy - divize D

Finále Divize:
W51-Gymnázium Teplice, W52-VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf, W25-OA a JŠ Šamánkova Liberec


Východní Čechy - divize E

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 31.12.2019

1/ W3-SŠSOG Hradec Králové, W2-GYBON Hradec Králové, W34-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové, W29-SŠGS Nová Paka
výsledky: W3-SŠSOG Hradec Králové - W2-GYBON Hradec Králové 3:1, W34-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové - W29-SŠGS Nová Paka 6:0, W2-GYBON Hradec Králové - W29-SŠGS Nová Paka 2:0, W3-SŠSOG Hradec Králové - W34-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové 0:0, W29-SŠGS Nová Paka - W3-SŠSOG Hradec Králové 0:6, W2-GYBON Hradec Králové - W34-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové 0:3
postupují: W34-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové a W3-SŠSOG Hradec Králové

2/ W35-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň, W49-ISŠT Vysoké Mýto, W1-Gymnázium Žamberk
výsledky: W35-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň - W1-Gymnázium Žamberk 1:1 (1:0), W35-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň - W49-ISŠT Vysoké Mýto 10:0 (6:0), W1-Gymnázium Žamberk - W49-ISŠT Vysoké Mýto 7:1 (4:0)
postupují: W35-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň


Finále Divize:
W34-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové, W3-SŠSOG Hradec Králové, W35-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň


Severní Morava - divize F

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 15.12.2019

1/ W41-Gymnázium Jeseník, W48-SOŠ Řepčínská Olomouc, W45-SŠ U Hradiska Olomouc, W27-SZŠ Olomouc
výsledky: W41-Gymnázium Jeseník - W45-SŠ U Hradiska Olomouc 1:1 (1:0), W41-Gymnázium Jeseník - W27-SZŠ Olomouc 2:0 (1:0), W48-SOŠ Řepčínská Olomouc - W41-Gymnázium Jeseník 1:3 (0:1), W45-SŠ U Hradiska Olomouc - W27-SZŠ Olomouc 1:0 (0:0), W48-SOŠ Řepčínská Olomouc - W27-SZŠ Olomouc 1:1 (0:1), W48-SOŠ Řepčínská Olomouc - W45-SŠ U Hradiska Olomouc 1:1 (1:0)
postupují: W41-Gymnázium Jeseník

2/ W33-Slovanské gymnázium Olomouc, W4-SOŠPO Prostějov, W19-GJB–SPgŠ Přerov, W20-SŠ Polygrafická Olomouc
výsledky: W4-SOŠPO Prostějov - W20-SŠ Polygrafická Olomouc 8:0 (4:0), W33-Slovanské gymnázium Olomouc - W4-SOŠPO Prostějov 0:6 (0:4), W33-Slovanské gymnázium Olomouc - W20-SŠ Polygrafická Olomouc 0:0, W4-SOŠPO Prostějov - W19-GJB–SPgŠ Přerov 1:1 (0:0), W19-GJB–SPgŠ Přerov - W20-SŠ Polygrafická Olomouc 10:2 (6:1), W19-GJB–SPgŠ Přerov - W33-Slovanské gymnázium Olomouc 3:0 (2:0)
postupují: W4-SOŠPO Prostějov

3/ W38-Střední zdravotnická škola Hranice, W28-Matiční gymnázium Ostrava, W9-SOU DAKOL Petrovice u Karviné, W55-Střední škola Odry
výsledky: W9-SOU DAKOL Petrovice u Karviné - W55-Střední škola Odry 1:1 (0:1), W9-SOU DAKOL Petrovice u Karviné - W28-Matiční gymnázium Ostrava 1:6 (0:2), W9-SOU DAKOL Petrovice u Karviné - W38-Střední zdravotnická škola Hranice 2:2 (0:1), W55-Střední škola Odry - W28-Matiční gymnázium Ostrava 1:7 (0:4), W55-Střední škola Odry - W38-Střední zdravotnická škola Hranice 1:2 (0:1), W28-Matiční gymnázium Ostrava - W38-Střední zdravotnická škola Hranice 4:0 (2:0)
postupují: W28-Matiční gymnázium Ostrava


Finále Divize:
W41-Gymnázium Jeseník, W4-SOŠPO Prostějov, W28-Matiční gymnázium Ostrava


Jižní Čechy - divize G

Finále Divize:
W7-SŠIPS Žižkova Č. Budějovice, W15-SPŠ stavební Č. Budějovice, W54-Gymnázium J.V.Jirsíka České Budějovice, W6-OA TGM J. Hradec


Jižní Morava - divize H

1.kolo: Výsledky z turnajů 1.kola musí být zaslány emailem na ředitelství SFL nejpozději do 31.12.2019

1/ W14-OA,SZŠ a SOŠS Jihlava, W40-SZŠ Merhautova Brno, W17-SPŠ Purkyňova Brno, W18-Gymnázium tř. Kapitána Jaroše Brno
výsledky: W14-OA,SZŠ a SOŠS Jihlava - W18-Gymnázium tř. Kapitána Jaroše Brno (W-18) 0:3 (0:0), W40-SZŠ Merhautova Brno - W17-SPŠ Purkyňova Brno 3:2 (1:1), W14-OA,SZŠ a SOŠS Jihlava - W17-SPŠ Purkyňova Brno 5:1 (2:0), W40-SZŠ Merhautova Brno - W18-Gymnázium tř. Kapitána Jaroše Brno 2:0 (1:0), W14-OA,SZŠ a SOŠS Jihlava - W40-SZŠ Merhautova Brno 1:2 (1:0), W18-Gymnázium tř. Kapitána Jaroše Brno - W17-SPŠ Purkyňova Brno 3:1 (2:0)
postupují: W40-SZŠ Merhautova Brno

2/ W13-SŠTE Olomoucká Brno, W8-BPA Brno, W16-CMGaSOŠPg Brno, W46-Biskupské gymnázium a MŠ Barvičova Brno
výsledky: W8-BPA Brno – W16-CMGaSOŠPg Brno 6:1 (2:1), W13-SŠTE Olomoucká Brno – W46-Biskupské gymnázium a MŠ Barvičova Brno 1:2 (1:0), W46-Biskupské gymnázium a MŠ Barvičova Brno – W16-CMGaSOŠPg Brno 0:1 (0:1), W13-SŠTE Olomoucká Brno – W8-BPA Brno 2:6 (0:1), W46-Biskupské gymnázium a MŠ Barvičova Brno – W8-BPA Brno 0:4 (0:3), W13-SŠTE Olomoucká Brno – W16-CMGaSOŠPg Brno 3:0 (0:0)
postupují: W8-BPA Brno

3/ W30-SOŠ G Staré Město, W5-OA Tomáše Bati Zlín, W11-Střední škola oděvní a služeb Vizovice
výsledky: W30-SOŠ G Staré Město - W5-OA Tomáše Bati Zlín 13:0 (7:0), W30-SOŠ G Staré Město - W11-Střední škola oděvní a služeb Vizovice 12:0 (6:0), W5-OA Tomáše Bati Zlín - W11-Střední škola oděvní a služeb Vizovice 4:0 (3:0)
postupují: W30-SOŠ G Staré Město


Finále Divize:
W40-SZŠ Merhautova Brno, W8-BPA Brno, W30-SOŠ G Staré Město