Středoškolská futsalová liga

Divizní finále - chlapci

Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jižní Čechy - divize G
Jižní Morava - divize H  


Praha - Divize A

26.2.2019 ve SH Jedenáctka, Mírového Hnutí 2385/3
Účastníci: A12-OA Heroldovy sady, A1-Gymnazium Nad Štolou, A15-OA Dušní
Výsledky:
9.20 ... A1-Gymnazium Nad Štolou - A15-OA Dušní 0:3 (0:0)
10.40 ... A1-Gymnazium Nad Štolou - A12-OA Heroldovy sady 1:5 (1:1)
12.00 ... A15-OA Dušní - A12-OA Heroldovy sady 1:1 (1:0)
postupuje: A12-OA Heroldovy sady  


Střední Čechy - Divize B

7. 2. 2019, SH SOŠ Kolín, Brankovická ul.
Účastníci: B10-SG Kladno, B11-Gymnázium a SOŠE Sedlčany, B12-Gymnázium Jiřího z Poděbrad, B2-SOŠ a SOU stavební Kolín
Výsledky:
09.30 ... B2-SOŠ a SOU stavební Kolín – B12-Gymnázium Jiřího z Poděbrad 6:3 (3:1)
10.15 ... B11-Gymnázium a SOŠE Sedlčany – B10-SG Kladno 4:2 (2:2)
11.00 ... B10-SG Kladno – B2-SOŠ a SOU stavební Kolín 4:4 (2:2)
11.45 ... B12-Gymnázium Jiřího z Poděbrad – B11-Gymnázium a SOŠE Sedlčany 2:7 (0:5)
12.30 ... B10-SG Kladno – B12-Gymnázium Jiřího z Poděbrad 8:2 (4:1)
13.15 ... B2-SOŠ a SOU stavební Kolín – B11-Gymnázium a SOŠE Sedlčany 1:0 (0:0)
postupuje: B2-SOŠ a SOU stavební Kolín
 


Západní Čechy - divize C

5. 3. 2019, SH Lokomotiva Plzeň
Účastníci: C3-OA, VOŠcr a JŠ Karlovy Vary, C12-SaPSŠ Plzeň, C2-SPŠ dopravní Plzeň
Výsledky:
9.00 ... C12-SaPSŠ Plzeň - C2-SPŠ dopravní Plzeň 4:3 (0:3)
9.50 ... C2-SPŠ dopravní Plzeň - C3-VOŠcr a JŠ Karlovy Vary 2:3 (1:2)
10.40 ... C3-VOŠcr a JŠ Karlovy Vary - C12-SaPSŠ Plzeň 4:7 (0:6)
postupuje: C12-SaPSŠ Plzeň
 


Severní Čechy - divize D

15. 2. 2019, MSH Krupka, U Stadionu 626
Účastníci: D13-SPŠ a SOU Most, D1-SŠ Keplerova Ústí n.L., D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B", D8-SOŠO Liberec
Výsledky:
09.30 ... D1-SŠ Keplerova Ústí n.L. – D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B" 0:8 (0:5)
10.10 ... D13-SPŠ a SOU Most – D8-SOŠO Liberec 1:6 (0:2)
10.50 ... D8-SOŠO Liberec – D1-SŠ Keplerova Ústí n.L. 12:3 (4:0)
11.30 ... D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B" – D13-SPŠ a SOU Most 3:3 (1:1)
12.10 ... D8-SOŠO Liberec – D4-HŠ, OA a SPŠ Teplice "B" 7:0 (4:0)
12.50 ... D1-SŠ Keplerova Ústí n.L. – D13-SPŠ a SOU Most 2:3 (2:1)
postupuje: D8-SOŠO Liberec
 


Východní Čechy - divize E

12. 3., Česká Třebová
Účastníci: E5-Jiráskovo gymnázium Náchod, E19-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové, E31-Gymnázium Moravská Třebová, E6-VOŠ a SŠT Česká Třebová
Výsledky:
E6-VOŠ a SŠT Česká Třebová - E19-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové 5-4 (3-0)
E31-Gymnázium Moravská Třebová - E5-Jiráskovo gymnázium Náchod 0-1 (0-0)
E19-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové - E5-Jiráskovo gymnázium Náchod 6-0 (2-0)
E6-VOŠ a SŠT Česká Třebová - E31-Gymnázium Moravská Třebová 3-0 (2-0)
E31-Gymnázium Moravská Třebová - E19-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové 3-8 (2-2)
E5-Jiráskovo gymnázium Náchod - E6-VOŠ a SŠT Česká Třebová 3-2 (0-2)
postupuje: E19-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové  


Severní Morava - divize F

středa 27. 2. 2019, SH Gymnázium Čajkovského Olomouc
Účastníci: F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov, F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc, F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba
Výsledky:
8.30 ... F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc - F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov 4:3
9.30 ... F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F14-Gymnázium a SPedŠ Přerov 2:2
10.30 ... F8-Gymnázium Olgy Havlové Ostrava-Poruba - F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc 2:2
postupuje: F25-Gymnázium Čajkovského Olomouc
 


Jižní Čechy - divize G

15. 2. 2019, SH Č. Budějovice
Účastníci: G1-SZŠ a VOŠZ Č. Budějovice, G11-SPŠ Resslova Č. Budějovice, G17-SPŠSOU Pelhřimov
Výsledky:
G1-SZŠ Č. Budějovice - G11-SPŠ Č. Budějovice 1:5 (0:4)
G17-Pelhřimov - G1-SZŠ Č. Budějovice 2:2 (1:1)
G11-SPŠ Č. Budějovice - G17-Pelhřimov 3:2 (0:0)
postupuje: G11-SPŠ Č. Budějovice
 


Jižní Morava - divize H

14. 3. 2019, SH Rousínov
Účastníci: H10-Gy TGM Zlín, H3-OA Tomáše Bati Zlín, H30-SŠTE Brno, H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno
Výsledky:
9:00 ... H10-Gy TGM Zlín - H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno 2:4 (0:2)
9:50 ... H3-OA Tomáše Bati Zlín - H30-SŠTE Brno 1:2 (0:0)
10:40 ... SŠTE Brno - H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno 4:2 (2:1)
11:30 ... H10-Gy TGM Zlín - H3-OA Tomáše Bati Zlín 2:6 (2:1)
12:20 ... H3-OA Tomáše Bati Zlín - H16-SZŠ a VOŠz Merhautova Brno 3:5 (1:1)
13:10 ... SŠTE Brno - H10-Gy TGM Zlín 3:1 (1:0)
postupuje: H30-SŠTE Brno