Středoškolská futsalová liga

Divizní finále - dívky

Praha - Divize A
Střední Čechy - divize B
Západní Čechy - divize C
Severní Čechy - divize D
Východní Čechy - divize E
Severní Morava - divize F
Jižní Čechy - divize G
Jižní Morava - divize H    


Praha + Střední Čechy - Divize A+B

29. 1. - SH Jedenáctka, Mírového Hnutí 2385/3, Praha 11
Účastníci: W31-SOŠ Jarov, W37-TRIVIS Praha, W42-OA Heroldovy sady, W26-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram
Výsledky:
W31-SOŠ Jarov - W42-OA Heroldovy sady 8:2 (2:0)
W37-TRIVIS Praha - W26-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram 2:2 (1:1)
W31-SOŠ Jarov - W37-TRIVIS Praha 6:1 (3:0)
W42-OA Heroldovy sady - W26-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram 0:2 (0:1)
W37-TRIVIS Praha - W42-OA Heroldovy sady 3:1 (2:0)
W31-SOŠ Jarov - W26-SZŠ a VOŠ zdravotnická Příbram 7:1 (2:0)
postupují: W31-SOŠ Jarov a W37-TRIVIS Praha
 


Západní Čechy - divize C

25. 2. - SH Lokomotiva Plzeň č.1
Účastníci: W10-SaPSŠ Plzeň, W50-OA Plzeň, W22-Masarykovo gymnázium Plzeň, W39-GJŠB Domažlice
Výsledky:
W10-SaPSŠ Plzeň - W50-OA Plzeň 12:2 (4:1)
W50-OA Plzeň - W22-Masarykovo gymnázim Plzeň 3:9 (2:2)
W22-Masarykovo Gymnázium Plzeň - W10-SaPSŠ Plzeň 5:2 (3:1)
W39-GJŠB Domažlice se nezúčastnilo
postupují: W22-Masarykovo Gymnázium Plzeň
 


Severní Čechy - divize D

7. 2. - SH Teplice
Účastníci: W51-Gymnázium Teplice, W52-VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf, W25-OA a JŠ Šamánkova Liberec
Výsledky:
W25-OA a JŠ Šamánkova Liberec – W51-Gymnázium Teplice 2:0 (1:0)
W52-VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf – W25-OA a JŠ Šamánkova Liberec 2:1 (2:1)
W51-Gymnázium Teplice – W52-VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf 2:2 (0:2)
postupují: W52-VOŠ, SPŠ a SOŠS a CR Varnsdorf
 


Východní Čechy - divize E

19.2. - Předměřice n. Labem
Účastníci: W34-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové, W3-SŠSOG Hradec Králové, W35-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň
Výsledky:
W34-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové - W3-SŠSOG Hradec Králové 2:1
W3-SŠSOG Hradec Králové - W35-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň 0:1
W35-OA a SOŠ cestovního ruchu Choceň - W34-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové 1:2
postupují: W34-OA, SOŠ a JŠ Hradec Králové  


Severní Morava - divize F

9. 3. - Sareza Ostrava
Účastníci: W41-Gymnázium Jeseník, W4-SOŠPO Prostějov, W28-Matiční gymnázium Ostrava
Výsledky:
W28-Matiční gymnázium Ostrava - W4-SOŠPO Prostějov 2:1
W28-Matiční gymnázium Ostrava - W41-Gymnázium Jeseník 3:0
W41-Gymnázium Jeseník - W4-SOŠPO Prostějov 1:4
postupují: W28-Matiční gymnázium Ostrava
 


Jižní Čechy - divize G

3. 2. - SH Č. Budějovice
Účastníci: W7-SŠIPS Žižkova Č. Budějovice, W15-SPŠ stavební Č. Budějovice, W54-Gymnázium J.V.Jirsíka České Budějovice, W6-OA TGM J. Hradec
Výsledky:
W7-SŠIPS Žižkova Č. Budějovice - W54-Gymnázium J.V.Jirsíka České Budějovice 1:5
W6-OA TGM J. Hradec - W15-SPŠ stavební Č. Budějovice 2:0
W54-Gymnázium J.V.Jirsíka České Budějovice - W15-SPŠ stavební Č. Budějovice 1:2
W7-SŠIPS Žižkova Č. Budějovice - W6-OA TGM J. Hradec 0:5
W6-OA TGM J. Hradec W54-Gymnázium J.V.Jirsíka České Budějovice 2:0
W15-SPŠ stavební Č. Budějovice - W7-SŠIPS Žižkova Č. Budějovice 3:0
postupují: W6-OA TGM J. Hradec
 


Jižní Morava - divize H

25. 2. - SH ZŠ Habrovanská 3 v Rousínově
Účastníci: W40-SZŠ Merhautova Brno, W8-BPA Brno, W30-SOŠ G Staré Město
Výsledky:
W40-SZŠ Merhautova Brno - W8-BPA Brno 6:3 (2:1)
W8-BPA Brno - W30-SOŠ G Staré Město 1:14 (0:8)
W30-SOŠ G Staré Město - W40-SZŠ Merhautova Brno 2:0 (0:0)
postupují: W30-SOŠ G Staré Město