Školská futsalová liga 7

Fotbalová asociace ČR, Svaz futsalu ČR, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Asociace školních a sportovních klubů přichází s 11. ročníkem fotbalové/futsalové soutěže pro všechny střední školy v České republice - "Školskou futsalovou ligou". V rámci programu FAČR - Fotbal ve školách, který byl v roce 2020 spuštěn pod záštitou UEFA, nabízí ŠkoFL šanci desetitisícům chlapců a děvčat, registrovaných i neregistrovaných ve FAČR!

Při dodržení všech aktuálních hygienických nařízení ze strany vlády České republiky bychom rádi žákům základních škol poskytli možnost sportovních aktivit, které jsou zároveň důležité pro zdravý životní styl, posilování imunitního systému mládeže, ale i možnosti budování týmového ducha, sounáležitosti a třeba i radosti z úspěchů v rámci jednotlivých škol.
Věříme, že i přes tyto komplikace letošní 11. ročník opět přiláká co nejvíce mladých hráčů a hráček, a to nejen z řad studentů, kteří turnaj znají a kteří ho již hráli.

PROPOZICE ŠkoFL7   Ředitelství   PŘIHLÁŠKA
do ŠkoFL7
  Soupiska a Zápis   ADRESÁŘ ŠkoFL7   Los soutěže
Propozice a další ustanovení ŠkoFL7  Ředitelství soutěže, adresář koordinátorů ŠkoFL7  Přihlášku zaregistrujte podle pokynů v ní uvedených na emailové adrese
SkoFL7@FOTBAL.CZ
  Dokumenty k aktuálnímu ročníku ŠkoFL7  Adresář škol, přihlášených do ŠkoFL7  Los je zveřejněn po uzávěrce přihlášek na začátku října