Středoškolská futsalová liga

Fotbalová asociace ČR, Svaz futsalu ČR, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Asociace školních a sportovních klubů přichází s jubilejním 20. ročníkem fotbalové/futsalové soutěže pro všechny střední školy v České republice - "Středoškolskou futsalovou ligou". V rámci programu FAČR - Fotbal ve školách, který byl v roce 2020 spuštěn pod záštitou UEFA, nabízí SFL šanci desetitisícům chlapců a děvčat, registrovaných i neregistrovaných ve FAČR!

Bohužel vzhledem k aktuální situaci okolo šíření viru COVID-19 jsme byli na základě rozhodnutí ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy nuceni odložit začátek letošního ročníku, a to nejdříve na leden 2021. Pokud to průběžná situace dovolí, rádi bychom informaci o obnově soutěží zasílali ke konci listopadu a přihlášky registrovali v průběhu prosince 2020. Formát soutěží se samozřejmě může oproti minulým ročníkům lišit tak, abychom zajistili bezproblémový průběh a důstojné dokončení soutěží.


přidejte se do rodiny futsalu a hrejte po celý rok
Líbila se Vám Středoškolská futsalová liga a chtěli byste si zahrát futsal i jindy, organizovaně a podle všech pravidel? Pak neváhejte, vstupte do Svazu futsalu ČR, najděte si klub a hrejte!!! Podrobnosti zde