Ligová komise SFČR › 2019 O1A › VARTA futsal liga

O1A - VARTA futsal liga

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0402PCO Dynamo Č.Bud.Vysoké Mýto6:3 (4:2)180
Branky: Radouch David 4, Benát Petr, Hric Jakub - Vladyka Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav; Rozhodčí: Dragoun Radek (8.4), Lafek David (8.4); Delegát: Tanáč Vladislav; ŽK: 0 - Vágner Jakub, Jiráský Michal, Kubát Jaroslav
O1A0403FTZS LiberecSK Slavia Praha5:7 (2:5)330
Branky: Vébr Matěj 3, Benek Aleš 2 - Brychta Martin 2, Sláma Zdeněk, Radovanovič Marko, Homola Jan, Směřička Martin, Jošt David; Rozhodčí: Šmíd Jiří (8.4), Vlašič Miroslav (7.9); Delegát: Bydžovský Zdeněk
O1A0504SK Slavia PrahaDémoni Č.Lípa4:1 (1:1)180
Branky: Brychta Martin, Směřička Martin, Záruba Radim, Jošt David - Fichtner Tomáš; Rozhodčí: Matyš Jakub, Lasch Jiří; Delegát: Chyba Michal; ŽK: Vondráček Adam, Brychta Martin, Křemen Jan - Havrda Ondřej, Abrham Tomáš
O1A0501Olympik MělníkSvarog Teplice4:8 (3:4)155
Branky: Gabčo Josef, Hrdina Antonín, Zdržálek Dominik, Vokoun Jiří - Černý David 3, Teka-Da Costa Dias Cesar 2, Sebiskveradze Archil, Litvinov Maksym, Baran Jiří; ŽK: Zdržálek Dominik - Baran Jiří
O1A0503Tango HodonínERA-PACK Chrudim0:10 (0:4)220
O1A0505Vysoké MýtoFTZS Liberec8:2 (4:0)230
Branky: Gerčák Jakub 3, Vladyka Petr 2, Jiráský Michal 2, Jeníček Petr - Daněk Jakub, Janáček Tomáš
O1A0506Interobal PlzeňPCO Dynamo Č.Bud.11:2 (4:0)230
Branky: Vnuk Tomáš 3, Rešetár Lukáš 2, Štrajt Michal 2, Holý Michal 2, Vlastní, Rozboud Karel - Hric Jakub, Hric Dominik; ŽK: Štrajt Michal - Hrbáč Jiří


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Interobal Plzeň5500 37: 1015 ( 9)
2.ERA-PACK Chrudim5401 33: 812 ( 3)
3.SK Slavia Praha5401 35: 1412 ( 3)
4.AC Sparta Praha4301 28: 119 ( 3)
5.Svarog Teplice4301 28: 119 ( 3)
6.Démoni Č.Lípa5212 26: 217 ( 1)
7.FTZS Liberec5203 19: 326 ( 0)
8.PCO Dynamo Č.Bud.5203 17: 436 ( 0)
9.Helas Brno3111 9: 94 ( -2)
10.Vysoké Mýto5104 15: 313 ( -3)
11.Olympik Mělník5005 19: 440 ( -9)
12.Tango Hodonín5005 9: 410 ( -9)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301Helas BrnoSvarog Teplice14.10. 19:30POSH KP Brno, Vodova
O1A0601Svarog TeplicePCO Dynamo Č.Bud.18.10. 20:00MSH Teplice
O1A0602FTZS LiberecInterobal Plzeň16.10. 20:00STSH Dukla Liberec
O1A0604ERA-PACK ChrudimSK Slavia Praha17.10. 18:10ČTMSH Chrudim, ČT sport
O1A0605Helas BrnoTango Hodonín18.10. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A0606Olympik MělníkAC Sparta Praha18.10. 20:30SH Mělník, Gymnázium