Ligová komise SFČR › 2022 O2Z › 2. Futsal liga západ

O2Z - 2. Futsal liga západ

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2Z0106FK KladnoMALIBU M.Boleslav2:6 (1:2)70
Branky: Zíka Jan, Řehák Zdeněk - Kopa Radek 2, Machů Dominik 2, Maňas Marek, Vaněk Matěj; Rozhodčí: Lafek David (8.4), Stádník Vladimír (8.3); Delegát: Černý Martin; ŽK: Verner David - Velechovský Jakub
O2Z0102Jerigo 94 PlzeňMGC Teplice5:5 (1:4)90
Branky: Kristl Tomáš 3, Frémund Adam, Bodnaruk Petro - Švábenský Ondřej, Chabr František, Batelka David, Ruda Jan, Šedina Vlastimil; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.3), Černý Ondřej (8.4); Delegát: Hora Jan; ŽK: 0 - Batelka David
O2Z0104Baník ChomutovBohemians 19054:3 (2:1)130
Branky: Kolařík Ondřej, Vlach Lukáš, Gedeon Filip, Krok Lukáš - Hruška Filip, Lízálek Kryštof, Prejsa Tomáš; Rozhodčí: Šmid Jiří (8.4), Mollinger Lukáš (8.4); Delegát: Drobný Ladislav; ŽK: Gedeon Filip, Vlach Lukáš - Hruška Filip, Veselovský Matěj; ČK: Vlach Lukáš - Prejsa Tomáš
O2Z0101Dalmach TurnovFTZS Liberec B3:5 (1:2)140
Branky: Krejčík Aleš 2, Novák Daniel - Rumler Pavel 3, Vlastní (Krejčík Aleš), Franc Jan; Rozhodčí: Milner Michal (8.3), Nešněra Filip (8.3); Delegát: Poppr Zbyněk; ŽK: Schmeiler Tomáš, Špína Marcel - Rumler Štěpán
O2Z0105Absolut Černý DubBOCA Chotěboř5:4 (3:1)80
Branky: Kadlec Viktor 2, Grigera Jiří, Ďurica Milan, Staněk Radim - Klimeš Pavel 2, Novotný Pavel, Vymetal Petr; Rozhodčí: Pelikán Jiří (8.2), Kaštánek Libor (8.4); Delegát: Tanáč Vladislav; ŽK: Pacholík Stanislav - Novotný Pavel, Klimeš Pavel


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.MALIBU M.Boleslav1100 6: 23 ( 3)
2.FTZS Liberec B1100 5: 33 ( 3)
3.Absolut Černý Dub1100 5: 43 ( 0)
4.Baník Chomutov1100 4: 33 ( 0)
5.Jerigo 94 Plzeň1010 5: 51 ( -2)
6.MGC Teplice1010 5: 51 ( 1)
7.BOCA Chotěboř1001 4: 50 ( 0)
8.Bohemians 19051001 3: 40 ( 0)
9.Dalmach Turnov1001 3: 50 ( -3)
10.FK Kladno1001 2: 60 ( -3)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0202BOCA ChotěbořFK Kladno30.09. 20:30SH Světlá nad Sázavou
O2Z0204Betis KadaňBaník Chomutov30.09. 19:30MSH Kadaň
O2Z0203Bohemians 1905Absolut Černý Dub01.10. 19:05SOSH Jižní Město, Praha 11
O2Z0201FTZS Liberec BMALIBU M.Boleslav02.10. 19:30NESH Dukla Liberec
O2Z0206Dalmach TurnovJerigo 94 Plzeň02.10. 19:00NESH TJ Turnov
O2Z0301Jerigo 94 PlzeňFTZS Liberec B07.10. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O2Z0305FK KladnoBohemians 190507.10. 20:00MSH Kladno
O2Z0303Baník ChomutovMGC Teplice08.10. 19:00SOMSH Chomutov
O2Z0306MALIBU M.BoleslavBOCA Chotěboř08.10. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z0304Absolut Černý DubBetis Kadaň09.10. 18:00NEMSH České Budějovice
O2Z0401FTZS Liberec BBOCA Chotěboř14.10. 19:30SH Dukla Liberec
O2Z0403Betis KadaňFK Kladno14.10. 19:30MSH Kadaň
O2Z0404MGC TepliceAbsolut Černý Dub14.10. 20:30Sportaréna Teplice
O2Z0402Bohemians 1905MALIBU M.Boleslav15.10. 19:05SOSH Jedenáctka, Praha 11
O2Z0405Dalmach TurnovBaník Chomutov16.10. 19:00NESH TJ Turnov
O2Z0503Absolut Černý DubDalmach Turnov21.10. 20:30MSH České Budějovice
O2Z0504FK KladnoMGC Teplice21.10. 20:00MSH Kladno
O2Z0505MALIBU M.BoleslavBetis Kadaň21.10. 21:00SH Zalužanská, Ml.Boleslav
O2Z0506BOCA ChotěbořBohemians 190521.10. 20:30SH Světlá nad Sázavou