Divize E › 2019 O1A › Divize E

O1A - Divize E

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0305Arsenal BrnoTJ Sokol Troubsko9:5 (3:2)8
Branky: Cvingráf Patrik 3, Krejčí Michal 2, Táborský Petr 2, Baghdasaryan Armen 2 - Němeček Milan 3, Korol Yaroslav 2; Rozhodčí: Vala Michal (8.4), Vala Zdeněk (8.4); Delegát: Bartoš Jan
O1A0306Brikety-pelety VyškovPramen Havlíčkův Brod6:3 (4:1)10
Branky: Doležel Jan 3, Jakeš Martin, Šoupal Martin, Flajzar David - Jaroš Martin, Votoupal Michal, Zelenka Jan; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.4), Dadák David (8.4); Delegát: Šišma Ondřej
O1A0301TJ Agrotec HustopečeTechnika Brno8:2 (1:1)46
Branky: Popp Thomas 4, Mach Petr 3, Unger Jiří - Slezák Jiří, Malínek Jiří; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.2), Hřebíček Zdeněk (8.2); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: 0 - Lošťák Martin
O1A0303Helas Brno BKalábek Brno6:5 (1:3)25
Branky: Lidmila Patrik 3, Lukšija Tarik, Šarkózy Ivan, Bílý Jiří - Kalina Martin 3, Hodžić Dino 2; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.4), Sýkora Tomáš (8.4); Delegát: Marek Pavel
O1A0304Panama Boys BrnoASM Dolní Loučky3:6 (1:2)50
Branky: Bělák Martin 3 - Šnédar Jaroslav 2, Skoumal Lukáš 2, Hanuš Martin, Urbánek Petr; Rozhodčí: Machala Karel (8.4), Jurča Lukáš (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ČK: Studený Jiří - 0
O1A0302FFT Vinohrady BrnoSokol Repromeda Jehnice3:1 (1:0)13
Branky: Zouhar Matěj, Maruš Pavel, Sedlák Tomáš - Král Matouš; Rozhodčí: Pozidis Charalambos (8.3), Rohrer Libor (8.3); Delegát: Odehnal Michal; ŽK: Valík Petr, Koutný Roman - Marek Ondřej, Jičinský Bartoloměj


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.FFT Vinohrady Brno3210 17: 77 ( 1)
2.Helas Brno B3201 19: 126 ( 0)
3.Brikety-pelety Vyškov2200 14: 76 ( 3)
4.ASM Dolní Loučky3201 14: 176 ( 3)
5.Kalábek Brno3111 15: 144 ( 1)
6.Pramen Havlíčkův Brod3111 8: 74 ( 1)
7.Sokol Repromeda Jehnice3102 9: 93 ( -3)
8.Arsenal Brno2101 9: 93 ( 0)
9.TJ Agrotec Hustopeče3102 13: 153 ( -3)
10.Technika Brno3102 11: 173 ( 0)
11.TJ Sokol Troubsko3102 12: 213 ( 0)
12.Panama Boys Brno3012 7: 131 ( -5)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401Technika BrnoPramen Havlíčkův Brod18.10. 20:15Pohořelice
O1A0402TJ Sokol TroubskoBrikety-pelety Vyškov20.10. 19:15NEBrno Bohunice
O1A0403ASM Dolní LoučkyArsenal Brno19.10. 20:00SOTišnov
O1A0404Kalábek BrnoPanama Boys Brno19.10. 19:15SOBrno Bohunice
O1A0405Sokol Repromeda JehniceHelas Brno B20.10. 18:45NEKuřim
O1A0406TJ Agrotec HustopečeFFT Vinohrady Brno19.10. 20:00SOHustopeče