Futsalový svaz oblasti E › 2020 O2A › Krajský přebor jižní Moravy

O2A - Krajský přebor jižní Moravy

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2A0104Gladiators BrnoOrel Řečkovice10:1 (3:1)40
Branky: Soukup Adam 3, Bodický Michal 2, Vašina Jiří 2, Němec Vojtěch, Hložánek Tomáš, vlastní - vlastní; Rozhodčí: Prokop David (8.2), Vala Zdeněk (8.3); Delegát: Herynek Luboš
O2A0105Nasan BrnoTriangl Rájec-Jestřebí1:4 (0:1)28
Branky: Bartůněk Pavel - Ševčík Radim 2, Štěpánek Filip, Keprt Radek; Rozhodčí: Čep Radim (8.4), Korčák Jaroslav (8.1); Delegát: Marek Pavel; ŽK: Rampula David- 0
O2A0106Triangl Rájec-JestřebíWest Žab Brno4:0 (2:0)18
Branky: Souček Radek, Ševčík Radim, Štěpánek Filip, Keprt Radek; Rozhodčí: Korčák Jaroslav (8.3), Čep Radim (8.3); Delegát: Marek Pavel; ŽK: 0 - Hlavai Patrik, Pokorný Tomáš
O2A0107Eliška BrnoHombres Brno3:4 (0:2)40
Branky: Kalvoda Michal, Vogt Patrik, Bartl Denis - Ryšavý Michal 3, Janoušek Martin; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Prokop David (8.1); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Okleštěk Michal, Bartl Denis- 0
O2A0201Orel ŘečkoviceNasan Brno4:3 (2:1)
Branky: Novák Ivo 2, Kratochvíl Lukáš, Kugler Patrik - Čejka Lukáš 2, Burian Luboš; Rozhodčí: Hřebíček Zdeněk (8.3), Rohrer Libor (8.3); Delegát: Marek Pavel; ŽK: 0 - Burian Luboš, Jaša Alois
O2A0202Hombres BrnoGladiators Brno4:3 (1:1)
Branky: Janoušek Martin, Pokorný Petr, Ryšavý Michal, Žák Rudolf - Němec Vojtěch, Soukup Adam, Vašina Jiří; Rozhodčí: Prokop David (8.2), Vévodová Alice (8.3); Delegát: Bednář Kamil
O2A0203ASM Dolní Loučky CEliška Brno4:2 (1:2)
Branky: Cajzl Jakub 2, Burian David, Midrla Petr - Okleštěk Michal, Bartl Denis; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.3), Hřebíček Zdeněk (8.3); Delegát: Marek Pavel
O2A0204Gladiators BrnoASM Dolní Loučky C1:2 (0:0)
Branky: Bodický Michal - Cajzl Jakub, Koky Josef; Rozhodčí: Vévodová Alice (8.2), Prokop David (8.2); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: 0 - Špicl Martin
O2A0205Amor Kloboučky BTriangl Rájec-Jestřebí4:6 (2:3)
Branky: Chubirka Vadim, Procházka Lukáš, Skokan Daniel, Zápotočný Ladislav - Semčuk Jurij 2, Keprt Radek 2, Štěpánek Filip, Šíbl Vladimír; Rozhodčí: Horváth Ladislav (8.2), Jurča Lukáš (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Procházka Lukáš- 0
O2A0206Inexis BučoviceKvětnice Tišnov0:14 (0:8)
Branky: Kučera Patrik 5, Červený Pavel 4, Nevím Tomáš 3, Brodecký Marek, Zeman Roman; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.3), Horváth Ladislav (8.2); Delegát: Lasovský Květoslav


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Triangl Rájec-Jestřebí4400 19: 912 ( 9)
2.ASM Dolní Loučky C3300 13: 49 ( 6)
3.Květnice Tišnov3201 21: 66 ( 3)
4.Hombres Brno2200 8: 66 ( 3)
5.Gladiators Brno3102 14: 73 ( -3)
6.Orel Řečkovice2101 5: 133 ( 0)
7.Eliška Brno2002 5: 80 ( -3)
8.Amor Kloboučky B2002 5: 90 ( -6)
9.Nasan Brno2002 4: 80 ( -3)
10.West Žab Brno1001 0: 40 ( 0)
11.Inexis Bučovice2002 1: 210 ( -6)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0406Orel ŘečkoviceKvětnice Tišnov14.10. 20:00STTišnov
O2A0302Nasan BrnoHombres Brno16.10. 19:30Brno Bohunice
O2A0303West Žab BrnoOrel Řečkovice16.10. 20:30Brno Bohunice
O2A0301Eliška BrnoAmor Kloboučky B18.10. 10:00NEBrno Maloměřice
O2A0402Hombres BrnoWest Žab Brno24.10. 15:00SOBrno Maloměřice
O2A0404Amor Kloboučky BGladiators Brno24.10. 17:45SORousínov
O2A0405Inexis BučoviceEliška Brno24.10. 18:45SORousínov
O2A0503Nasan BrnoAmor Kloboučky B30.10. 20:30Brno Bohunice
O2A0504West Žab BrnoASM Dolní Loučky C30.10. 19:30Brno Bohunice
O2A0505Triangl Rájec-JestřebíOrel Řečkovice31.10. 19:00SOBlansko
O2A0501Eliška BrnoKvětnice Tišnov01.11. 19:15NEBrno Střední
O2A0502Gladiators BrnoInexis Bučovice01.11. 20:15NEBrno Střední