Divize F › 2020 O1A › Divize F

O1A - Divize F

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0102Ferram OpavaBaracuda Jakubčovice30.10. 19:30SH Malé Hoštice
O1A0106Baník Ostrava BG.T. Trojanovice30.10. 19:45SH gymnázium Orlová
O1A0107VŠB TU OstravaTop Dogs Nový Jičín30.10. 20:00SH VŠB Ostrava
O1A0103VŠSK ZlínFC Smíšené 2003 Fulnek31.10. 18:00SOSH Zlín Datart
O1A0108SK KrmelínFU Kopřivnice31.10. 16:00SOSH Brušperk
O1A0101AC Gamaspol Jeseník BBeach Boys Odry01.11. 14:00NESH Jeseník
O1A0104Amatér KomároviceMedvědi Malé Hoštice01.11. 18:15NESH Hustopeče n. Bečvou
O1A0105USK OstravaFC Jokerit Kopřivnice01.11. 20:30NESH Sareza Ostrava
O1A0201Baracuda JakubčoviceAC Gamaspol Jeseník B06.11. 19:30SH Odry
O1A0203Medvědi Malé HošticeVŠSK Zlín06.11. 19:00SH Malé Hoštice
O1A0204FC Smíšené 2003 FulnekAmatér Komárovice06.11. 20:00SH Komenského Bílovec
O1A0207FU KopřivniceVŠB TU Ostrava06.11. 18:45SH SOUS Kopřivnice
O1A0202Beach Boys OdryFerram Opava07.11. 18:00SOSH Odry
O1A0206FC Jokerit KopřivniceBaník Ostrava B07.11. 18:30SOSH E. Z. Kopřivnice
O1A0205G.T. TrojanoviceUSK Ostrava08.11. 18:00NESH Čeladná
O1A0208Top Dogs Nový JičínSK Krmelín08.11. 15:00NESH ABC Nový Jičín
O1A0302FC Smíšené 2003 FulnekVŠB TU Ostrava13.11. 20:00SH VŠB Ostrava
O1A0303Baník Ostrava BMedvědi Malé Hoštice13.11. 19:45SH gymnázium Orlová
O1A0304Ferram OpavaSK Krmelín13.11. 19:30SH Malé Hoštice
O1A0305VŠSK ZlínFU Kopřivnice14.11. 19:45SOSH Zlín Datart
O1A0307Beach Boys OdryFC Jokerit Kopřivnice14.11. 18:00SOSH Odry
O1A0301AC Gamaspol Jeseník BUSK Ostrava15.11. 14:00NESH Jeseník
O1A0306Amatér KomároviceTop Dogs Nový Jičín15.11. 18:15NESH Hustopeče n. Bečvou
O1A0308G.T. TrojanoviceBaracuda Jakubčovice15.11. 18:00NESH Čeladná
O1A0401Baník Ostrava BAC Gamaspol Jeseník B20.11. 19:45SH gymnázium Orlová
O1A0402SK KrmelínFC Smíšené 2003 Fulnek20.11. 19:30SH Brušperk
O1A0403VŠB TU OstravaFerram Opava20.11. 20:00SH VŠB Ostrava
O1A0404Medvědi Malé HošticeUSK Ostrava20.11. 19:00SH Malé Hoštice
O1A0408Baracuda JakubčoviceFC Jokerit Kopřivnice20.11. 19:30SH Odry