Ligová komise futsalu žen › 2019 U1Z › 1. liga žen 2019/2020

U1Z - 1. liga žen 2019/2020

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
U1Z0401FC Tango HodonínTequilky Chlebičov5:0 (0:0)80
Rozhodčí: Slanina Tomáš, Štipčák Martin; Delegát: Brtníček Miroslav
U1Z0402Nástěnky BrnoAC Gamaspol Jeseník3:2 (1:2)65
Branky: Vlastní, Koplíková Markéta, Odehnalová Iva - Marková Leona, Janů Adéla; Rozhodčí: Štipčák Martin, Kolář Jaroslav; Delegát: Brtníček Miroslav; ŽK: 0 - Hastíková Kamila, Nečesalová Helena
U1Z0403FC Tango HodonínFC Baník Ostrava1:1 (0:0)85
Branky: Pavková Sabina - Kütnerová Veronika; Rozhodčí: Kolář Jaroslav, Slanina Tomáš; Delegát: Brtníček Miroslav
U1Z0404Nástěnky BrnoTequilky Chlebičov5:0 (0:0)70kontumace
Rozhodčí: Slanina Tomáš, Štipčák Martin; Delegát: Brtníček Miroslav
U1Z0405FC Tango HodonínAC Gamaspol Jeseník1:1 (0:1)95
Branky: Podrazilová Ilona - Marková Leona; Rozhodčí: Štipčák Martin, Kolář Jaroslav; Delegát: Brtníček Miroslav; ŽK: Horáčková Klára - Plháková Lucie
U1Z0406Nástěnky BrnoFC Baník Ostrava4:0 (2:0)55
Branky: Koplíková Markéta, Šturmová Adéla, Odehnalová Iva, Jílková Karolína; Rozhodčí: Kolář Jaroslav, Slanina Tomáš; Delegát: Brtníček Miroslav
U1Z0105Black Bridge PrahaInterobal Plzeň4:2 (0:1)60
Branky: Dobrevová Věra, Mádlíková Nikola, Kotlánová Michaela, Tulachová Aneta - Mirtlová Natálie, Beštová Jana; Rozhodčí: Lafek David, Šebek Milan; Delegát: Herzog Antonín


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Tequilky Chlebičov9702 32: 1421 ( 6)
2.Nástěnky Brno8521 25: 1217 ( 8)
3.Interobal Plzeň8503 27: 2015 ( 0)
4.AC Sparta Praha8503 24: 1815 ( 6)
5.FC Baník Ostrava10334 20: 2112 ( -6)
6.FC Tango Hodonín8233 18: 239 ( 0)
7.Technika Praha8215 16: 407 ( 1)
8.AC Gamaspol Jeseník9135 22: 256 (-12)
9.Black Bridge Praha8206 16: 276 ( -9)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
U1Z0501Interobal PlzeňFC Baník Ostrava25.01. 15:00SOSH 31.ZŠ Plzeň
U1Z0502Black Bridge PrahaTequilky Chlebičov25.01. 15:50SOSH 31.ZŠ Plzeň
U1Z0503Interobal PlzeňAC Gamaspol Jeseník25.01. 16:40SOSH 31.ZŠ Plzeň
U1Z0504Black Bridge PrahaFC Baník Ostrava25.01. 17:30SOSH 31.ZŠ Plzeň
U1Z0505Interobal PlzeňTequilky Chlebičov25.01. 18:20SOSH 31.ZŠ Plzeň
U1Z0506Black Bridge PrahaAC Gamaspol Jeseník25.01. 19:10SOSH 31.ZŠ Plzeň
U1Z0507FC Tango HodonínTechnika Praha26.01. 12:00NESH TEZA Hodonín
U1Z0508Nástěnky BrnoAC Sparta Praha26.01. 12:50NESH TEZA Hodonín
U1Z0509Nástěnky BrnoTechnika Praha26.01. 13:50NESH TEZA Hodonín
U1Z0510FC Tango HodonínAC Sparta Praha26.01. 14:40NESH TEZA Hodonín
U1Z0511FC Tango HodonínNástěnky Brno26.01. 15:40NESH TEZA Hodonín
U1Z0601Tequilky ChlebičovBlack Bridge Praha08.02. 10:00SOSH Ostrava Čapkárna
U1Z0602AC Gamaspol JeseníkInterobal Plzeň08.02. 10:50SOSH Ostrava Čapkárna
U1Z0603FC Baník OstravaBlack Bridge Praha08.02. 11:40SOSH Ostrava Čapkárna
U1Z0604Tequilky ChlebičovInterobal Plzeň08.02. 12:30SOSH Ostrava Čapkárna
U1Z0605AC Gamaspol JeseníkBlack Bridge Praha08.02. 13:20SOSH Ostrava Čapkárna
U1Z0606FC Baník OstravaInterobal Plzeň08.02. 14:10SOSH Ostrava Čapkárna
U1Z0607Tequilky ChlebičovAC Gamaspol Jeseník08.02. 15:00SOSH Ostrava Čapkárna
U1Z0608Technika PrahaNástěnky Brno09.02. 10:00NESH ČVUT Praha
U1Z0609AC Sparta PrahaFC Tango Hodonín09.02. 10:50NESH ČVUT Praha
U1Z0610AC Sparta PrahaNástěnky Brno09.02. 11:50NESH ČVUT Praha
U1Z0611Technika PrahaFC Tango Hodonín09.02. 12:40NESH ČVUT Praha
U1Z0612Technika PrahaAC Sparta Praha09.02. 13:40NESH ČVUT Praha