Futsalový svaz oblasti A › 2022 O1A › Divize A 2022-2023

O1A - Divize A 2022-2023

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A1304Wizards DDM Praha 10Pampuch Liberec3:0 (1:0)15
Branky: Vácha Zdeněk, Hodžič Dino, Shkirych Kiril; Rozhodčí: Borek Alexandr (8.3), Chyba Michal (8.4); Delegát: Ing. Hora Jan
O1A1302Liberecké GazelyFC Sapa Praha7:4 (1:1)30
Branky: Henzl Pavel 3, Bohata Tomáš 2, Abrahám Radek 2 - Nguyen Dinh Nam, Nguyen Sy Martin, Tran Huy Anh, Bělčický Martin; Rozhodčí: Zlatník Jakub (8.4), Řeháček Lubomír (8.4); Delegát: Houška Zbyněk; ŽK: 0 - Nguyen Sy Martin
O1A1301Futsal Club BrandýsekFC NY Tiradores Ústí n/L3:4 (0:2)34
Branky: Steinbach Vojtěch, Zíka Jan, Vaněk Oliver - Guth Petr, Šmejkal Patrik, Dvořák Dominik, Vondráček Michal; Rozhodčí: Orálek Kamil (8.4), Polák Ivo (8.4); Delegát: Laštovička Stanislav; ŽK: Houha Lukáš - Guth Petr, Dvořák Dominik
O1A1303SK Olympik Mělník BFC Brazil Kladno2:4 (1:3)30
Branky: Balog Tomáš, Nedostup Alexandr - Neumann Radislav 2, Čičmanec Lukáš, Nesládek Aleš; Rozhodčí: Vlašič Jiří (8.4), Bázler Jiří (8.4); Delegát: Nepil Pavel
O1A1305Reas Česká LípaArsenal Benešov4:11 (1:4)30
Branky: Halbich David 3, Konečný Petr - Januška Jiří ml. 4, Rataj Ondřej 2, Kouklík Jakub 2, vlastní (Kýček D.), Novotný Ondřej, Matoušek Lukáš; Rozhodčí: Mollinger Lukáš (8.4), Hanzlík Jiří (8.4); Delegát: Milner Michal; ŽK: Kýček Daniel, Nevrlý Ladislav, Halbich David - Kouklík Jakub; ČK: Kýček Daniel - 0


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Wizards DDM Praha 1013931 70: 3930 ( 9)
2.Arsenal Benešov13823 84: 5626 ( 8)
3.Pampuch Liberec13733 61: 4624 ( 3)
4.FC NY Tiradores Ústí n/L13733 61: 4824 ( 6)
5.Liberecké Gazely13724 78: 6223 ( 2)
6.FC Brazil Kladno13454 58: 7017 ( -1)
7.SK Olympik Mělník B13427 60: 6814 ( -4)
8.FC Sapa Praha13337 55: 7212 ( -6)
9.Futsal Club Brandýsek13229 49: 658 (-13)
10.Reas Česká Lípa130310 41: 913 (-18)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1402Arsenal BenešovWizards DDM Praha 1003.02. 20:45SH Neveklov
O1A1405FC Sapa PrahaFutsal Club Brandýsek03.02. 20:15SH Děkanka Praha
O1A1401FC NY Tiradores Ústí n/LReas Česká Lípa04.02. 18:00SOSH Krásné Březno
O1A1403SK Olympik Mělník BPampuch Liberec05.02. 18:00NESH Mělník
O1A1404FC Brazil KladnoLiberecké Gazely05.02. 18:15NESH Kladno
O1A1501FC Sapa PrahaFC NY Tiradores Ústí n/L10.02. 20:15SH Děkanka Praha
O1A1502Futsal Club BrandýsekFC Brazil Kladno10.02. 20:45SH Kladno
O1A1505Wizards DDM Praha 10Reas Česká Lípa10.02. 19:30SH ZŠ Kunratice
O1A1503Liberecké GazelyPampuch Liberec11.02. 18:00SOSH Arena Liberec
O1A1504SK Olympik Mělník BArsenal Benešov12.02. 18:00NESH Mělník
O1A1604Pampuch LiberecFutsal Club Brandýsek15.02. 20:30STSH Arena Liberec
O1A1601FC NY Tiradores Ústí n/LWizards DDM Praha 1017.02. 20:30SH Krásné Březno
O1A1603Arsenal BenešovLiberecké Gazely17.02. 20:00SH Neveklov
O1A1602Reas Česká LípaSK Olympik Mělník B18.02. 20:00SOSH Nový Bor
O1A1605FC Brazil KladnoFC Sapa Praha19.02. 18:15NESH Kladno
O1A1702FC Sapa PrahaPampuch Liberec24.02. 20:15SH Děkanka Praha