Ligová komise SFČR › 2019 Q1A › 1. liga U-19

Q1A - 1. liga U-19

KARTY ke dni 12.03.2020
OddílJménoŽKČK
AC JeseníkBitomský Ondřej20
AC JeseníkKmínek Patrik10
AC JeseníkKostera Daniel10
AC JeseníkŠimeček Vojtěch10
AC JeseníkTůma Jakub20
AC SPARTA PrahaFejzullahi Arton20
AC SPARTA PrahaFormánek Tomáš20
AC SPARTA PrahaHora Martin10
AC SPARTA PrahaKratochvíl Michal10
AC SPARTA PrahaPlecitý Pavel10
AC SPARTA PrahaRuml Matěj10
AC SPARTA PrahaŠtudent Petr20
AC SPARTA PrahaToman Matěj10
AC SPARTA PrahaVeselovský Matěj40
AC SPARTA PrahaŽiga Marco10
Baník ChomutovDolechek Danyil30
Baník ChomutovJanda Petr10
Baník ChomutovJelínek Radek20
Baník ChomutovKlíma Bohumil30
Baník ChomutovLoukota Tomáš10
Baník ChomutovNáhlovský David10
Baník ChomutovNejedlý Jan11
Baník ChomutovRulf Daniel01
Baník ChomutovSedláček Vít10
Baník ChomutovTykal Tomáš20
Démoni Č.LípaBaláž Ladislav01
Démoni Č.LípaGurra Joshua20
Démoni Č.LípaHapiak Ondřej20
Démoni Č.LípaHippmann Dominik10
Démoni Č.LípaKohout Jakub10
Démoni Č.LípaKučera Tomáš10
Démoni Č.LípaŠimanovský Petr10
EP ChrudimBalog Dominik10
EP ChrudimGočaltovský Dominik10
EP ChrudimJavorski Daniel10
EP ChrudimKejř Marek20
EP ChrudimKrotil Daniel10
EP ChrudimMagušin Patrik20
EP ChrudimNemšovský Adrian11
EP ChrudimRajnoch Marek31
FT ZS LiberecBulejko Martin20
FT ZS LiberecDaněk Jakub20
FT ZS LiberecDlask Jakub10
FT ZS LiberecJelínek David20
FT ZS LiberecKaiser Matyáš10
FT ZS LiberecPolyák Tomáš10
FT ZS LiberecŠorsák Jakub20
FT ZS LiberecŽižka Martin10
Helas BrnoDaněk Ondřej10
Helas BrnoHruška Jan30
Helas BrnoMikeš Miroslav30
Helas BrnoPeška Dominik10
Helas BrnoŠpička Zbyněk20
Interobal PlzeňMaur Matěj10
Interobal PlzeňRybař Matěj10
Interobal PlzeňSvoboda Lukáš20
Olympik MělníkBonaventura Filip30
Olympik MělníkGombáš Jakub10
Olympik MělníkLehner Lukáš10
Olympik MělníkMachytka Patrik30
Olympik MělníkNečas Lukáš10
Olympik MělníkŠanda Martin30
Olympik MělníkŠmejkal Radek31
PCO Dynamo Č.Bud.Bečvář Tadeáš10
PCO Dynamo Č.Bud.Hudeček Jakub20
PCO Dynamo Č.Bud.Jedlička Matyáš10
PCO Dynamo Č.Bud.Lerch Tomáš10
PCO Dynamo Č.Bud.Schönbauer Jan10
Rapid Ústí n.L.Balaž Marek10
Rapid Ústí n.L.Bezděk Jakub10
Rapid Ústí n.L.Dvořák Martin20
Rapid Ústí n.L.Gajdoš Jan30
Rapid Ústí n.L.Kugler Jaroslav20
Rapid Ústí n.L.Maxa Dominik20
Rapid Ústí n.L.Miko Martin10
Rapid Ústí n.L.Peter Daniel10
Rapid Ústí n.L.Smolař Daniel50
Rapid Ústí n.L.Tamáš Marek20
SK SLAVIA PrahaHruška Filip30
SK SLAVIA PrahaPlíšek Svatopluk12
SK SLAVIA PrahaPytlíček Martin20
SK SLAVIA PrahaSita Zdeněk10
SK SLAVIA PrahaSlavata David40
SK SLAVIA PrahaŠprungl Jaroslav10
SK SLAVIA PrahaVondráček Adam10
SK SLAVIA PrahaŽežulka Jan20
Svarog TepliceBaláž Alexandr10
Svarog TepliceKasjan Jaroslav10
Tango HodonínBlažek Martin11
Tango HodonínČech Vojtěch11
Tango HodonínDemela Jindřich30
Tango HodonínHromek Jan10
Tango HodonínNechvátal Michal20
Tango HodonínPolách Ondra10
Vysoké MýtoBednár David10
Vysoké MýtoJeřábek Matěj10
Vysoké MýtoKlofanda Tomáš10
Vysoké MýtoRajnoch Erik01
Vysoké MýtoSekanina Lukáš10
Vysoké MýtoŠtanglica Šimon10
Vysoké MýtoZachař Jan20