Ligová komise SFČR › 2019 O1A › VARTA futsal liga

O1A - VARTA futsal liga

1. kolo 06.09.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101ERA-PACK ChrudimSvarog Teplice05.09. 18:10ČTMSH Chrudim, ČT sport
O1A0102Helas BrnoDémoni Č.Lípa06.09. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A0103Olympik MělníkFTZS Liberec06.09. 20:00SH Mělník, Gymnázium
O1A0104AC Sparta PrahaPCO Dynamo Č.Bud.05.09. 20:00ČTArena Sparta, Praha 9
O1A0105Tango HodonínInterobal Plzeň06.09. 20:30SH TEZA Hodonín
O1A0106SK Slavia PrahaVysoké Mýto06.09. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden


2. kolo 13.09.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201Svarog TepliceVysoké Mýto13.09. 20:00MSH Teplice
O1A0202Interobal PlzeňSK Slavia Praha13.09. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O1A0203PCO Dynamo Č.Bud.Tango Hodonín15.09. 19:00NESH Lokomotiva ČB
O1A0204FTZS LiberecAC Sparta Praha15.09. 19:30NESH Dukla Liberec
O1A0205Démoni Č.LípaOlympik Mělník13.09. 20:30MSH Česká Lípa
O1A0206ERA-PACK ChrudimHelas Brno13.09. 20:00MSH Chrudim


3. kolo 20.09.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301Helas BrnoSvarog Teplice14.10. 19:30POSH KP Brno, Vodova
O1A0302Olympik MělníkERA-PACK Chrudim20.09. 20:30SH Mělník, Gymnázium
O1A0303AC Sparta PrahaDémoni Č.Lípa20.09. 20:00Arena Sparta, Praha 9
O1A0304Tango HodonínFTZS Liberec22.09. 19:30NESH TEZA Hodonín
O1A0305SK Slavia PrahaPCO Dynamo Č.Bud.20.09. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A0306Vysoké MýtoInterobal Plzeň20.09. 20:00DM Vysoké Mýto


4. kolo 04.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401Svarog TepliceInterobal Plzeň04.10. 20:00MSH Teplice
O1A0402PCO Dynamo Č.Bud.Vysoké Mýto06.10. 19:00NESH Lokomotiva ČB
O1A0403FTZS LiberecSK Slavia Praha06.10. 19:30NESH Dukla Liberec
O1A0404Démoni Č.LípaTango Hodonín04.10. 20:30MSH Česká Lípa
O1A0405ERA-PACK ChrudimAC Sparta Praha04.10. 20:00MSH Chrudim
O1A0406Helas BrnoOlympik Mělník04.10. 19:30SH KP Brno, Vodova


5. kolo 11.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501Olympik MělníkSvarog Teplice11.10. 20:30SH Mělník, Gymnázium
O1A0502AC Sparta PrahaHelas Brno04.11. 20:30POUNYP Arena Praha
O1A0503Tango HodonínERA-PACK Chrudim11.10. 20:30SH TEZA Hodonín
O1A0504SK Slavia PrahaDémoni Č.Lípa10.10. 20:30ČTSH SK Slavia Praha-Eden
O1A0505Vysoké MýtoFTZS Liberec11.10. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0506Interobal PlzeňPCO Dynamo Č.Bud.11.10. 20:00SH Lokomotiva Plzeň


6. kolo 18.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601Svarog TeplicePCO Dynamo Č.Bud.18.10. 20:00MSH Teplice
O1A0602FTZS LiberecInterobal Plzeň16.10. 20:00STSH Dukla Liberec
O1A0603Démoni Č.LípaVysoké Mýto25.10. 20:30MSH Česká Lípa
O1A0604ERA-PACK ChrudimSK Slavia Praha17.10. 18:10ČTMSH Chrudim, ČT sport
O1A0605Helas BrnoTango Hodonín18.10. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A0606Olympik MělníkAC Sparta Praha18.10. 20:30SH Mělník, Gymnázium


7. kolo 01.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701AC Sparta PrahaSvarog Teplice31.10. 18:10ČTUNYP Arena Praha, ČTsport
O1A0702Tango HodonínOlympik Mělník01.11. 20:30SH TEZA Hodonín
O1A0703SK Slavia PrahaHelas Brno01.11. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A0704Vysoké MýtoERA-PACK Chrudim01.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A0705Interobal PlzeňDémoni Č.Lípa01.11. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O1A0706PCO Dynamo Č.Bud.FTZS Liberec03.11. 19:00NESH Lokomotiva ČB


8. kolo 08.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801Svarog TepliceFTZS Liberec08.11. 20:00MSH Teplice
O1A0802Démoni Č.LípaPCO Dynamo Č.Bud.08.11. 20:30MSH Česká Lípa
O1A0803ERA-PACK ChrudimInterobal Plzeň08.11. 20:00MSH Chrudim
O1A0804Helas BrnoVysoké Mýto11.11. 19:30POSH KP Brno, Vodova
O1A0805Olympik MělníkSK Slavia Praha08.11. 20:30SH Mělník, Gymnázium
O1A0806AC Sparta PrahaTango Hodonín08.11. 20:00MSH Zruč n.Sáz.


9. kolo 15.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901Tango HodonínSvarog Teplice15.11. 20:30SH TEZA Hodonín
O1A0902SK Slavia PrahaAC Sparta Praha15.11. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A0903Vysoké MýtoOlympik Mělník15.11. 20:15DM Vysoké Mýto, ČT sport
O1A0904Interobal PlzeňHelas Brno19.11. 20:15ÚTSH Lokomotiva Plzeň, ČTsport
O1A0905PCO Dynamo Č.Bud.ERA-PACK Chrudim17.11. 19:00NESH Lokomotiva ČB
O1A0906FTZS LiberecDémoni Č.Lípa17.11. 19:30NESH Dukla Liberec


10. kolo 22.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001Svarog TepliceDémoni Č.Lípa22.11. 20:00MSH Teplice
O1A1002ERA-PACK ChrudimFTZS Liberec22.11. 20:00MSH Chrudim
O1A1003Helas BrnoPCO Dynamo Č.Bud.22.11. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A1004Olympik MělníkInterobal Plzeň22.11. 20:30SH Mělník, Gymnázium
O1A1005AC Sparta PrahaVysoké Mýto30.06. 00:00ÚT
O1A1006Tango HodonínSK Slavia Praha22.11. 20:30SH TEZA Hodonín


11. kolo 13.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101SK Slavia PrahaSvarog Teplice13.12. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A1102Vysoké MýtoTango Hodonín13.12. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1103Interobal PlzeňAC Sparta Praha15.12. 20:00NESH Lokomotiva Plzeň
O1A1104PCO Dynamo Č.Bud.Olympik Mělník15.12. 19:00NESH Lokomotiva ČB
O1A1105FTZS LiberecHelas Brno15.12. 19:30NESH Dukla Liberec
O1A1106Démoni Č.LípaERA-PACK Chrudim13.12. 20:30MSH Česká Lípa


12. kolo 20.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201Svarog TepliceERA-PACK Chrudim20.12. 20:00MSH Teplice
O1A1202Démoni Č.LípaHelas Brno20.12. 20:30MSH Česká Lípa
O1A1203FTZS LiberecOlympik Mělník22.12. 19:30NESH Dukla Liberec
O1A1204PCO Dynamo Č.Bud.AC Sparta Praha22.12. 19:00NESH Lokomotiva ČB
O1A1205Interobal PlzeňTango Hodonín21.12. 20:00SOSH Lokomotiva Plzeň
O1A1206Vysoké MýtoSK Slavia Praha20.12. 20:00DM Vysoké Mýto


13. kolo 10.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1301Vysoké MýtoSvarog Teplice10.01. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1302SK Slavia PrahaInterobal Plzeň10.01. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A1303Tango HodonínPCO Dynamo Č.Bud.10.01. 20:30SH TEZA Hodonín
O1A1304AC Sparta PrahaFTZS Liberec10.01. 20:00UNYP Arena Praha
O1A1305Olympik MělníkDémoni Č.Lípa10.01. 20:30SH Mělník, Gymnázium
O1A1306Helas BrnoERA-PACK Chrudim10.01. 19:30SH KP Brno, Vodova


14. kolo 17.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401Svarog TepliceHelas Brno17.01. 20:00MSH Teplice
O1A1402ERA-PACK ChrudimOlympik Mělník17.01. 20:00MSH Chrudim
O1A1403Démoni Č.LípaAC Sparta Praha17.01. 20:30MSH Česká Lípa
O1A1404FTZS LiberecTango Hodonín19.01. 19:30NESH Dukla Liberec
O1A1405PCO Dynamo Č.Bud.SK Slavia Praha19.01. 19:00NESH Lokomotiva ČB
O1A1406Interobal PlzeňVysoké Mýto17.01. 20:00SH Lokomotiva Plzeň


15. kolo 24.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1501Interobal PlzeňSvarog Teplice24.01. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O1A1502Vysoké MýtoPCO Dynamo Č.Bud.24.01. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1503SK Slavia PrahaFTZS Liberec24.01. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A1504Tango HodonínDémoni Č.Lípa24.01. 20:30SH TEZA Hodonín
O1A1505AC Sparta PrahaERA-PACK Chrudim24.01. 20:00UNYP Arena Praha
O1A1506Olympik MělníkHelas Brno24.01. 20:30SH Mělník, Gymnázium


16. kolo 07.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1601Svarog TepliceOlympik Mělník07.02. 20:00MSH Teplice
O1A1602Helas BrnoAC Sparta Praha07.02. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A1603ERA-PACK ChrudimTango Hodonín07.02. 20:00MSH Chrudim
O1A1604Démoni Č.LípaSK Slavia Praha07.02. 20:30MSH Česká Lípa
O1A1605FTZS LiberecVysoké Mýto09.02. 19:30NESH Dukla Liberec
O1A1606PCO Dynamo Č.Bud.Interobal Plzeň09.02. 19:00NESH Lokomotiva ČB


17. kolo 14.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1701PCO Dynamo Č.Bud.Svarog Teplice16.02. 19:00NESH Lokomotiva ČB
O1A1702Interobal PlzeňFTZS Liberec15.02. 20:00SOSH Lokomotiva Plzeň
O1A1703Vysoké MýtoDémoni Č.Lípa14.02. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1704SK Slavia PrahaERA-PACK Chrudim14.02. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A1705Tango HodonínHelas Brno18.02. 20:00ÚTSH TEZA Hodonín
O1A1706AC Sparta PrahaOlympik Mělník15.02. 20:00SOUNYP Arena Praha


18. kolo 21.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1801Svarog TepliceAC Sparta Praha21.02. 20:00MSH Teplice
O1A1802Olympik MělníkTango Hodonín21.02. 20:30SH Mělník, Gymnázium
O1A1803Helas BrnoSK Slavia Praha21.02. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A1804ERA-PACK ChrudimVysoké Mýto21.02. 20:00MSH Chrudim
O1A1805Démoni Č.LípaInterobal Plzeň21.02. 20:30MSH Česká Lípa
O1A1806FTZS LiberecPCO Dynamo Č.Bud.23.02. 19:30NESH Dukla Liberec


19. kolo 28.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1901FTZS LiberecSvarog Teplice01.03. 19:30NESH Dukla Liberec
O1A1902PCO Dynamo Č.Bud.Démoni Č.Lípa01.03. 19:00NESH Lokomotiva ČB
O1A1903Interobal PlzeňERA-PACK Chrudim27.02. 18:30ČTSH Lokomotiva Plzeň
O1A1904Vysoké MýtoHelas Brno28.02. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A1905SK Slavia PrahaOlympik Mělník28.02. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden
O1A1906Tango HodonínAC Sparta Praha28.02. 20:30SH TEZA Hodonín


20. kolo 06.03.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2001Svarog TepliceTango Hodonín06.03. 20:00MSH Teplice
O1A2002AC Sparta PrahaSK Slavia Praha06.03. 20:00UNYP Arena Praha
O1A2003Olympik MělníkVysoké Mýto06.03. 20:30SH Mělník, Gymnázium
O1A2004Helas BrnoInterobal Plzeň06.03. 19:30SH KP Brno, Vodova
O1A2005ERA-PACK ChrudimPCO Dynamo Č.Bud.06.03. 20:00MSH Chrudim
O1A2006Démoni Č.LípaFTZS Liberec06.03. 20:30MSH Česká Lípa


21. kolo 13.03.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2101Démoni Č.LípaSvarog Teplice13.03. 20:00MSH Česká Lípa
O1A2102FTZS LiberecERA-PACK Chrudim13.03. 20:00SH Dukla Liberec
O1A2103PCO Dynamo Č.Bud.Helas Brno13.03. 20:00SH Lokomotiva ČB
O1A2104Interobal PlzeňOlympik Mělník13.03. 20:00SH Lokomotiva Plzeň
O1A2105Vysoké MýtoAC Sparta Praha13.03. 20:00DM Vysoké Mýto
O1A2106SK Slavia PrahaTango Hodonín13.03. 20:00SH SK Slavia Praha-Eden


22. kolo 27.03.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A2201Svarog TepliceSK Slavia Praha27.03. 20:00MSH Teplice
O1A2202Tango HodonínVysoké Mýto27.03. 20:00SH TEZA Hodonín
O1A2203AC Sparta PrahaInterobal Plzeň27.03. 20:00UNYP Arena Praha
O1A2204Olympik MělníkPCO Dynamo Č.Bud.27.03. 20:00SH Mělník, Gymnázium
O1A2205Helas BrnoFTZS Liberec27.03. 20:00SH KP Brno, Vodova
O1A2206ERA-PACK ChrudimDémoni Č.Lípa27.03. 20:00MSH Chrudim