Ligová komise SFČR › 2019 O2V › 2. LIGA východ

O2V - 2. LIGA východ

1. kolo 27.09.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0101JakubčoviceOcel Třinec27.09. 20:30MSH Odry
O2V0102SK Amor VyškovFERRAM Opava28.09. 20:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V0103AC JeseníkTango Hodonín B27.09. 20:00MSH Jeseník
O2V0104ASM D. LoučkyVŠSK Zlín28.09. 20:00SOSH Tišnov
O2V0105Žab.Vlci BrnoSKUP Olomouc28.09. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0106Baník OstravaVŠB-TU Ostrava27.09. 19:30SH ZŠ Brušperk


2. kolo 04.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0201Ocel TřinecVŠB-TU Ostrava04.10. 20:00SH STARS Třinec
O2V0202SKUP OlomoucBaník Ostrava06.10. 19:00NESH UP Olomouc
O2V0203VŠSK ZlínŽab.Vlci Brno05.10. 20:00SOSH Euronics Zlín
O2V0204Tango Hodonín BASM D. Loučky06.10. 19:00NESH TEZA Hodonín
O2V0205FERRAM OpavaAC Jeseník04.10. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V0206JakubčoviceSK Amor Vyškov04.10. 20:30MSH Odry


3. kolo 11.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0301SK Amor VyškovOcel Třinec12.10. 20:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V0302AC JeseníkJakubčovice11.10. 20:00MSH Jeseník
O2V0303ASM D. LoučkyFERRAM Opava11.10. 20:00SH Tišnov
O2V0304Žab.Vlci BrnoTango Hodonín B12.10. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0305Baník OstravaVŠSK Zlín11.10. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V0306VŠB-TU OstravaSKUP Olomouc11.10. 20:00SH VŠB-TU Ostrava


4. kolo 18.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0401Ocel TřinecSKUP Olomouc18.10. 20:00SH STARS Třinec
O2V0402VŠSK ZlínVŠB-TU Ostrava19.10. 20:00SOSH Euronics Zlín
O2V0403Tango Hodonín BBaník Ostrava18.10. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V0404FERRAM OpavaŽab.Vlci Brno18.10. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V0405JakubčoviceASM D. Loučky18.10. 20:30MSH Odry
O2V0406SK Amor VyškovAC Jeseník19.10. 20:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova


5. kolo 25.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0501AC JeseníkOcel Třinec25.10. 20:00MSH Jeseník
O2V0502ASM D. LoučkySK Amor Vyškov26.10. 20:00SOSH Tišnov
O2V0503Žab.Vlci BrnoJakubčovice26.10. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0504Baník OstravaFERRAM Opava25.10. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V0505VŠB-TU OstravaTango Hodonín B25.10. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O2V0506SKUP OlomoucVŠSK Zlín24.10. 18:30ČTSH UP Olomouc


6. kolo 01.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0601Ocel TřinecVŠSK Zlín01.11. 20:00SH STARS Třinec
O2V0602Tango Hodonín BSKUP Olomouc03.11. 19:00NESH TEZA Hodonín
O2V0603FERRAM OpavaVŠB-TU Ostrava01.11. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V0604JakubčoviceBaník Ostrava01.11. 20:30MSH Odry
O2V0605SK Amor VyškovŽab.Vlci Brno02.11. 20:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V0606AC JeseníkASM D. Loučky01.11. 20:00MSH Jeseník


7. kolo 08.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0701ASM D. LoučkyOcel Třinec09.11. 20:00SOSH Tišnov
O2V0702Žab.Vlci BrnoAC Jeseník09.11. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0703Baník OstravaSK Amor Vyškov08.11. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V0704VŠB-TU OstravaJakubčovice08.11. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O2V0705SKUP OlomoucFERRAM Opava10.11. 20:00NESH UP Olomouc
O2V0706VŠSK ZlínTango Hodonín B09.11. 20:00SOSH Euronics Zlín


8. kolo 15.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0801Ocel TřinecTango Hodonín B17.11. 18:00NESH STARS Třinec
O2V0802FERRAM OpavaVŠSK Zlín15.11. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V0803JakubčoviceSKUP Olomouc15.11. 20:30MSH Odry
O2V0804SK Amor VyškovVŠB-TU Ostrava16.11. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V0805AC JeseníkBaník Ostrava15.11. 20:00MSH Jeseník
O2V0806ASM D. LoučkyŽab.Vlci Brno16.11. 20:00SOSH Tišnov


9. kolo 22.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0901Žab.Vlci BrnoOcel Třinec23.11. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0902Baník OstravaASM D. Loučky22.11. 20:00SH Bílovec
O2V0903VŠB-TU OstravaAC Jeseník22.11. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O2V0904SKUP OlomoucSK Amor Vyškov24.11. 19:00NESH UP Olomouc
O2V0905VŠSK ZlínJakubčovice24.11. 20:00NESH Euronics Zlín
O2V0906Tango Hodonín BFERRAM Opava24.11. 19:00NESH TEZA Hodonín


10. kolo 29.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1001Ocel TřinecFERRAM Opava29.11. 20:00SH STARS Třinec
O2V1002JakubčoviceTango Hodonín B29.11. 20:30MSH Odry
O2V1003SK Amor VyškovVŠSK Zlín30.11. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V1004AC JeseníkSKUP Olomouc29.11. 20:00MSH Jeseník
O2V1005ASM D. LoučkyVŠB-TU Ostrava30.11. 20:00SOSH Tišnov
O2V1006Žab.Vlci BrnoBaník Ostrava30.11. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice


11. kolo 06.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1101Baník OstravaOcel Třinec06.12. 19:30SH ZŠ Brušperk
O2V1102VŠB-TU OstravaŽab.Vlci Brno06.12. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O2V1103SKUP OlomoucASM D. Loučky08.12. 19:00NESH UP Olomouc
O2V1104VŠSK ZlínAC Jeseník08.12. 20:00NESH Euronics Zlín
O2V1105Tango Hodonín BSK Amor Vyškov06.12. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V1106FERRAM OpavaJakubčovice06.12. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava


12. kolo 13.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1201Ocel TřinecJakubčovice13.12. 20:00SH STARS Třinec
O2V1202FERRAM OpavaSK Amor Vyškov13.12. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V1203Tango Hodonín BAC Jeseník13.12. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V1204VŠSK ZlínASM D. Loučky14.12. 20:00SOSH Euronics Zlín
O2V1205SKUP OlomoucŽab.Vlci Brno15.12. 19:00NESH UP Olomouc
O2V1206VŠB-TU OstravaBaník Ostrava13.12. 20:00SH VŠB-TU Ostrava


13. kolo 20.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1301VŠB-TU OstravaOcel Třinec20.12. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O2V1302Baník OstravaSKUP Olomouc20.12. 20:00SH Bílovec
O2V1303Žab.Vlci BrnoVŠSK Zlín21.12. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V1304ASM D. LoučkyTango Hodonín B20.12. 20:00SH Tišnov
O2V1305AC JeseníkFERRAM Opava20.12. 20:00MSH Jeseník
O2V1306SK Amor VyškovJakubčovice21.12. 18:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova


14. kolo 10.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1401Ocel TřinecSK Amor Vyškov10.01. 20:00SH STARS Třinec
O2V1402JakubčoviceAC Jeseník10.01. 20:30MSH Odry
O2V1403FERRAM OpavaASM D. Loučky10.01. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V1404Tango Hodonín BŽab.Vlci Brno12.01. 19:00NESH TEZA Hodonín
O2V1405VŠSK ZlínBaník Ostrava11.01. 20:00SOSH Euronics Zlín
O2V1406SKUP OlomoucVŠB-TU Ostrava12.01. 19:00NESH UP Olomouc


15. kolo 17.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1501SKUP OlomoucOcel Třinec19.01. 19:00NESH UP Olomouc
O2V1502VŠB-TU OstravaVŠSK Zlín17.01. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O2V1503Baník OstravaTango Hodonín B17.01. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V1504Žab.Vlci BrnoFERRAM Opava18.01. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V1505ASM D. LoučkyJakubčovice18.01. 20:00SOSH Tišnov
O2V1506AC JeseníkSK Amor Vyškov17.01. 20:00MSH Jeseník


16. kolo 24.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1601Ocel TřinecAC Jeseník24.01. 20:00SH STARS Třinec
O2V1602SK Amor VyškovASM D. Loučky25.01. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V1603JakubčoviceŽab.Vlci Brno24.01. 20:30MSH Odry
O2V1604FERRAM OpavaBaník Ostrava24.01. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V1605Tango Hodonín BVŠB-TU Ostrava26.01. 19:00NESH TEZA Hodonín
O2V1606VŠSK ZlínSKUP Olomouc25.01. 20:00SOSH Euronics Zlín


17. kolo 31.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1701VŠSK ZlínOcel Třinec01.02. 20:00SOSH Euronics Zlín
O2V1702SKUP OlomoucTango Hodonín B02.02. 19:00NESH UP Olomouc
O2V1703VŠB-TU OstravaFERRAM Opava31.01. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O2V1704Baník OstravaJakubčovice31.01. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V1705Žab.Vlci BrnoSK Amor Vyškov01.02. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V1706ASM D. LoučkyAC Jeseník31.01. 20:00SH Tišnov


18. kolo 07.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1801Ocel TřinecASM D. Loučky07.02. 20:00SH STARS Třinec
O2V1802AC JeseníkŽab.Vlci Brno07.02. 20:00MSH Jeseník
O2V1803SK Amor VyškovBaník Ostrava08.02. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V1804JakubčoviceVŠB-TU Ostrava07.02. 20:30MSH Odry
O2V1805FERRAM OpavaSKUP Olomouc07.02. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V1806Tango Hodonín BVŠSK Zlín07.02. 20:30SH TEZA Hodonín


19. kolo 21.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1901Tango Hodonín BOcel Třinec21.02. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V1902VŠSK ZlínFERRAM Opava22.02. 20:00SOSH Euronics Zlín
O2V1903SKUP OlomoucJakubčovice23.02. 19:00NESH UP Olomouc
O2V1904VŠB-TU OstravaSK Amor Vyškov21.02. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O2V1905Baník OstravaAC Jeseník21.02. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V1906Žab.Vlci BrnoASM D. Loučky22.02. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice


20. kolo 28.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V2001Ocel TřinecŽab.Vlci Brno28.02. 20:00SH STARS Třinec
O2V2002ASM D. LoučkyBaník Ostrava28.02. 20:00SH Tišnov
O2V2003AC JeseníkVŠB-TU Ostrava28.02. 20:00MSH Jeseník
O2V2004SK Amor VyškovSKUP Olomouc29.02. 19:00SOSH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V2005JakubčoviceVŠSK Zlín28.02. 20:30MSH Odry
O2V2006FERRAM OpavaTango Hodonín B28.02. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava


21. kolo 06.03.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V2101FERRAM OpavaOcel Třinec06.03. 20:30SH ZŠ Mařádková, Opava
O2V2102Tango Hodonín BJakubčovice06.03. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V2103VŠSK ZlínSK Amor Vyškov08.03. 20:00NESH Euronics Zlín
O2V2104SKUP OlomoucAC Jeseník08.03. 19:00NESH UP Olomouc
O2V2105VŠB-TU OstravaASM D. Loučky06.03. 20:00SH VŠB-TU Ostrava
O2V2106Baník OstravaŽab.Vlci Brno06.03. 20:00SC Ostrava-Dubina


22. kolo 13.03.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V2201Ocel TřinecBaník Ostrava13.03. 20:00SH STARS Třinec
O2V2202Žab.Vlci BrnoVŠB-TU Ostrava13.03. 20:00SH Tatran Brno-Bohunice
O2V2203ASM D. LoučkySKUP Olomouc13.03. 20:00SH Tišnov
O2V2204AC JeseníkVŠSK Zlín13.03. 20:00MSH Jeseník
O2V2205SK Amor VyškovTango Hodonín B13.03. 20:00SH ZŠ Vyškov, Purkyňova
O2V2206JakubčoviceFERRAM Opava13.03. 20:00MSH Odry