Ligová komise SFČR › 2020 O2Z › 2. LIGA západ

O2Z - 2. LIGA západ

1. kolo 25.09.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0101Wizards DDM PrahaBOCA Chotěboř25.09. 19:30SH ZŠ Praha-Kunratice
O2Z0103GMM JablonecBoca Jun. Krupka25.09. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z0104MALIBU M.BoleslavJerigo 1994 Plzeň19.09. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z0105Spartak PerštějnAbsolut Černý Dub27.09. 18:00NEMSH Kadaň
O2Z0106FK KladnoBaník Chomutov25.09. 20:00MSH Kladno


2. kolo 02.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0201BOCA ChotěbořBaník Chomutov02.10. 20:30SH Světlá nad Sázavou
O2Z0202Spartak PerštějnFK Kladno04.10. 18:00NEMSH Kadaň
O2Z0203Jerigo 1994 PlzeňAbsolut Černý Dub04.10. 19:00NESH Slavia VŠ Plzeň-Bory
O2Z0204Boca Jun. KrupkaMALIBU M.Boleslav03.10. 18:30SOSH Krupka
O2Z0206Wizards DDM PrahaDalmach Turnov02.10. 19:30SH ZŠ Praha-Kunratice


3. kolo 09.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0301Dalmach TurnovBOCA Chotěboř11.10. 19:00NESH TJ Turnov
O2Z0302GMM JablonecWizards DDM Praha11.10. 20:30NEMSH Jablonec n.Nisou
O2Z0304Absolut Černý DubBoca Jun. Krupka09.10. 20:30MSH Stromovka Č.B.
O2Z0305FK KladnoJerigo 1994 Plzeň09.10. 20:00MSH Kladno
O2Z0306Baník ChomutovSpartak Perštějn10.10. 19:00SOMSH Chomutov


4. kolo 16.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0401BOCA ChotěbořSpartak Perštějn16.10. 20:30SH Světlá nad Sázavou
O2Z0402Jerigo 1994 PlzeňBaník Chomutov17.10. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z0403Boca Jun. KrupkaFK Kladno17.10. 18:30SOSH Krupka
O2Z0405Wizards DDM PrahaMALIBU M.Boleslav16.10. 19:30SH ZŠ Praha-Kunratice
O2Z0406Dalmach TurnovGMM Jablonec18.10. 19:00NESH TJ Turnov


5. kolo 23.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0501GMM JablonecBOCA Chotěboř23.10. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z0502MALIBU M.BoleslavDalmach Turnov25.10. 18:30NEMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z0503Absolut Černý DubWizards DDM Praha23.10. 20:30MSH Stromovka Č.B.
O2Z0505Baník ChomutovBoca Jun. Krupka24.10. 20:00SOMSH Chomutov
O2Z0506Spartak PerštějnJerigo 1994 Plzeň25.10. 18:00NEMSH Kadaň


6. kolo 30.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0601BOCA ChotěbořJerigo 1994 Plzeň30.10. 20:30SH Světlá nad Sázavou
O2Z0602Boca Jun. KrupkaSpartak Perštějn31.10. 18:30SOSH Krupka
O2Z0604Wizards DDM PrahaFK Kladno30.10. 19:30SH ZŠ Praha-Kunratice
O2Z0605Dalmach TurnovAbsolut Černý Dub01.11. 19:00NESH TJ Turnov
O2Z0606GMM JablonecMALIBU M.Boleslav30.10. 20:30MSH Jablonec n.Nisou


7. kolo 06.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0701MALIBU M.BoleslavBOCA Chotěboř08.11. 18:30NEMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z0702Absolut Černý DubGMM Jablonec06.11. 20:30MSH Stromovka Č.B.
O2Z0703FK KladnoDalmach Turnov08.11. 19:00NEMSH Kladno
O2Z0704Baník ChomutovWizards DDM Praha07.11. 20:00SOMSH Chomutov
O2Z0706Jerigo 1994 PlzeňBoca Jun. Krupka07.11. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň


8. kolo 13.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0801BOCA ChotěbořBoca Jun. Krupka13.11. 20:30SH Světlá nad Sázavou
O2Z0803Wizards DDM PrahaSpartak Perštějn13.11. 19:30SH ZŠ Praha-Kunratice
O2Z0804Dalmach TurnovBaník Chomutov15.11. 19:00NESH TJ Turnov
O2Z0805GMM JablonecFK Kladno13.11. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z0806MALIBU M.BoleslavAbsolut Černý Dub14.11. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu


9. kolo 20.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0901Absolut Černý DubBOCA Chotěboř20.11. 20:30MSH Stromovka Č.B.
O2Z0902FK KladnoMALIBU M.Boleslav22.11. 19:00NEMSH Kladno
O2Z0903Baník ChomutovGMM Jablonec21.11. 19:00SOMSH Chomutov
O2Z0904Spartak PerštějnDalmach Turnov22.11. 18:00NEMSH Kadaň
O2Z0905Jerigo 1994 PlzeňWizards DDM Praha21.11. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň


10. kolo 27.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1002Wizards DDM PrahaBoca Jun. Krupka27.11. 19:30SH ZŠ Praha-Kunratice
O2Z1003Dalmach TurnovJerigo 1994 Plzeň29.11. 19:00NESH TJ Turnov
O2Z1004GMM JablonecSpartak Perštějn27.11. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z1005MALIBU M.BoleslavBaník Chomutov28.11. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z1006FK KladnoAbsolut Černý Dub27.11. 20:00SH BIOS Kladno


11. kolo 04.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1101FK KladnoBOCA Chotěboř04.12. 20:00MSH Kladno
O2Z1102Baník ChomutovAbsolut Černý Dub05.12. 19:00SOMSH Chomutov
O2Z1103Spartak PerštějnMALIBU M.Boleslav04.12. 20:00MSH Kadaň
O2Z1104Jerigo 1994 PlzeňGMM Jablonec05.12. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z1105Boca Jun. KrupkaDalmach Turnov05.12. 18:30SOSH Krupka


12. kolo 11.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1201BOCA ChotěbořWizards DDM Praha11.12. 20:30SH Světlá nad Sázavou
O2Z1203Boca Jun. KrupkaGMM Jablonec12.12. 18:30SOSH Krupka
O2Z1204Jerigo 1994 PlzeňMALIBU M.Boleslav12.12. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z1205Absolut Černý DubSpartak Perštějn11.12. 20:30MSH Stromovka Č.B.
O2Z1206Baník ChomutovFK Kladno12.12. 19:00SOMSH Chomutov


13. kolo 18.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1301Baník ChomutovBOCA Chotěboř19.12. 19:00SOMSH Chomutov
O2Z1302FK KladnoSpartak Perštějn18.12. 20:00MSH Kladno
O2Z1303Absolut Černý DubJerigo 1994 Plzeň18.12. 21:00MSH Stromovka Č.B.
O2Z1304MALIBU M.BoleslavBoca Jun. Krupka19.12. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z1306Dalmach TurnovWizards DDM Praha19.12. 19:00SOSH TJ Turnov


14. kolo 08.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1401BOCA ChotěbořDalmach Turnov08.01. 20:30SH Světlá nad Sázavou
O2Z1402Wizards DDM PrahaGMM Jablonec08.01. 19:30SH ZŠ Praha-Kunratice
O2Z1404Boca Jun. KrupkaAbsolut Černý Dub09.01. 18:30SOSH Krupka
O2Z1405Jerigo 1994 PlzeňFK Kladno10.01. 18:30NESH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z1406Spartak PerštějnBaník Chomutov10.01. 18:00NEMSH Kadaň


15. kolo 15.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1501Spartak PerštějnBOCA Chotěboř15.01. 20:00MSH Kadaň
O2Z1502Baník ChomutovJerigo 1994 Plzeň16.01. 20:00SOMSH Chomutov
O2Z1503FK KladnoBoca Jun. Krupka15.01. 20:00MSH Kladno
O2Z1505MALIBU M.BoleslavWizards DDM Praha16.01. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z1506GMM JablonecDalmach Turnov15.01. 20:30MSH Jablonec n.Nisou


16. kolo 22.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1601BOCA ChotěbořGMM Jablonec22.01. 20:30SH Světlá nad Sázavou
O2Z1602Dalmach TurnovMALIBU M.Boleslav24.01. 19:00NESH TJ Turnov
O2Z1603Wizards DDM PrahaAbsolut Černý Dub22.01. 19:30SH ZŠ Praha-Kunratice
O2Z1605Boca Jun. KrupkaBaník Chomutov23.01. 18:30SOSH Krupka
O2Z1606Jerigo 1994 PlzeňSpartak Perštějn23.01. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň


17. kolo 29.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1701Jerigo 1994 PlzeňBOCA Chotěboř30.01. 19:30SOSH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z1702Spartak PerštějnBoca Jun. Krupka29.01. 20:00MSH Kadaň
O2Z1704FK KladnoWizards DDM Praha29.01. 20:00MSH Kladno
O2Z1705Absolut Černý DubDalmach Turnov29.01. 21:00MSH Stromovka Č.B.
O2Z1706MALIBU M.BoleslavGMM Jablonec30.01. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu


18. kolo 05.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1801BOCA ChotěbořMALIBU M.Boleslav05.02. 20:30SH Světlá nad Sázavou
O2Z1802GMM JablonecAbsolut Černý Dub05.02. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z1803Dalmach TurnovFK Kladno07.02. 19:00NESH TJ Turnov
O2Z1804Wizards DDM PrahaBaník Chomutov05.02. 19:30SH ZŠ Praha-Kunratice
O2Z1806Boca Jun. KrupkaJerigo 1994 Plzeň06.02. 18:30SOSH Krupka


19. kolo 12.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1901Boca Jun. KrupkaBOCA Chotěboř13.02. 18:30SOSH Krupka
O2Z1903Spartak PerštějnWizards DDM Praha14.02. 19:00NEMSH Kadaň
O2Z1904Baník ChomutovDalmach Turnov13.02. 20:00SOMSH Chomutov
O2Z1905FK KladnoGMM Jablonec12.02. 20:00MSH Kladno
O2Z1906Absolut Černý DubMALIBU M.Boleslav12.02. 21:00MSH Stromovka Č.B.


20. kolo 19.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z2001BOCA ChotěbořAbsolut Černý Dub19.02. 20:30SH Světlá nad Sázavou
O2Z2002MALIBU M.BoleslavFK Kladno20.02. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z2003GMM JablonecBaník Chomutov19.02. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z2004Dalmach TurnovSpartak Perštějn21.02. 19:00NESH TJ Turnov
O2Z2005Wizards DDM PrahaJerigo 1994 Plzeň19.02. 19:30SH ZŠ Praha-Kunratice


21. kolo 26.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z2102Boca Jun. KrupkaWizards DDM Praha27.02. 18:30SOSH Krupka
O2Z2103Jerigo 1994 PlzeňDalmach Turnov27.02. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z2104Spartak PerštějnGMM Jablonec28.02. 18:00NEMSH Kadaň
O2Z2105Baník ChomutovMALIBU M.Boleslav26.02. 20:00MSH Chomutov
O2Z2106Absolut Černý DubFK Kladno26.02. 21:00MSH Stromovka Č.B.


22. kolo 05.03.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z2201BOCA ChotěbořFK Kladno05.03. 20:00SH Světlá nad Sázavou
O2Z2202Absolut Černý DubBaník Chomutov05.03. 20:00MSH Stromovka Č.B.
O2Z2203MALIBU M.BoleslavSpartak Perštějn05.03. 20:00MSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z2204GMM JablonecJerigo 1994 Plzeň05.03. 20:00MSH Jablonec n.Nisou
O2Z2205Dalmach TurnovBoca Jun. Krupka05.03. 20:00SH TJ Turnov