Moravskoslezský kraj › 2020 O1A › Moravskoslezský krajský přebor

O1A - Moravskoslezský krajský přebor

1. kolo 31.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101FC NH OstravaComProMiS13.12. 08:00NESH Bílovec
O1A0102TTT Budišov n. B.Shooters Bolatice13.12. 08:50NESH Bílovec
O1A0103TTT Budišov n. B.ComProMiS13.12. 09:40NESH Bílovec
O1A0104FC NH OstravaShooters Bolatice13.12. 10:30NESH Bílovec
O1A0105C.I.P. ELKA NOVA1.FC Tornádo Nový Jičín13.12. 11:20NESH Bílovec
O1A0106LW Malibu1.FSC Callibrum Fr.Míste13.12. 12:10NESH Bílovec
O1A0107LW Malibu1.FC Tornádo Nový Jičín13.12. 13:00NESH Bílovec
O1A0108C.I.P. ELKA NOVA1.FSC Callibrum Fr.Míste13.12. 13:50NESH Bílovec


2. kolo 15.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201ComProMiSC.I.P. ELKA NOVA15.11. 08:00NEHala a termín budou upřesněny
O1A0202Shooters BolaticeLW Malibu15.11. 08:50NEHala a termín budou upřesněny
O1A0203Shooters BolaticeC.I.P. ELKA NOVA15.11. 09:40NEHala a termín budou upřesněny
O1A0204ComProMiSLW Malibu15.11. 10:30NEHala a termín budou upřesněny
O1A0205Beach Boys BFC NH Ostrava15.11. 11:20NEHala a termín budou upřesněny
O1A0206Roub Vítkovice BTTT Budišov n. B.15.11. 12:10NEHala a termín budou upřesněny
O1A0207Roub Vítkovice BFC NH Ostrava15.11. 13:00NEHala a termín budou upřesněny
O1A0208Beach Boys BTTT Budišov n. B.15.11. 13:50NEHala a termín budou upřesněny


3. kolo 22.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301LW MalibuBeach Boys B22.11. 08:00NEHala a termín budou upřesněny
O1A0302C.I.P. ELKA NOVARoub Vítkovice B22.11. 08:50NEHala a termín budou upřesněny
O1A0303C.I.P. ELKA NOVABeach Boys B22.11. 09:40NEHala a termín budou upřesněny
O1A0304LW MalibuRoub Vítkovice B22.11. 10:30NEHala a termín budou upřesněny
O1A03051.FC Tornádo Nový JičínComProMiS22.11. 11:20NEHala a termín budou upřesněny
O1A03061.FSC Callibrum Fr.MísteShooters Bolatice22.11. 12:10NEHala a termín budou upřesněny
O1A03071.FSC Callibrum Fr.MísteComProMiS22.11. 13:00NEHala a termín budou upřesněny
O1A03081.FC Tornádo Nový JičínShooters Bolatice22.11. 13:50NEHala a termín budou upřesněny


4. kolo 29.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401Roub Vítkovice B1.FC Tornádo Nový Jičín29.11. 08:00NESH Varenská
O1A0402Beach Boys B1.FSC Callibrum Fr.Míste29.11. 08:50NESH Varenská
O1A0403Beach Boys B1.FC Tornádo Nový Jičín29.11. 09:40NESH Varenská
O1A0404Roub Vítkovice B1.FSC Callibrum Fr.Míste29.11. 10:30NESH Varenská
O1A0405TTT Budišov n. B.C.I.P. ELKA NOVA29.11. 11:20NESH Varenská
O1A0406FC NH OstravaLW Malibu29.11. 12:10NESH Varenská
O1A0407FC NH OstravaC.I.P. ELKA NOVA29.11. 13:00NESH Varenská
O1A0408TTT Budišov n. B.LW Malibu29.11. 13:50NESH Varenská


5. kolo 19.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A05011.FSC Callibrum Fr.MísteFC NH Ostrava19.12. 08:00SOSH Bílovec
O1A05021.FC Tornádo Nový JičínTTT Budišov n. B.19.12. 08:50SOSH Bílovec
O1A05031.FC Tornádo Nový JičínFC NH Ostrava19.12. 09:40SOSH Bílovec
O1A05041.FSC Callibrum Fr.MísteTTT Budišov n. B.19.12. 10:30SOSH Bílovec
O1A0505Shooters BolaticeBeach Boys B19.12. 11:20SOSH Bílovec
O1A0506ComProMiSRoub Vítkovice B19.12. 12:10SOSH Bílovec
O1A0507ComProMiSBeach Boys B19.12. 13:00SOSH Bílovec
O1A0508Shooters BolaticeRoub Vítkovice B19.12. 13:50SOSH Bílovec


6. kolo 10.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601ComProMiSFC NH Ostrava10.01. 08:00NESH Bílovec
O1A0602Shooters BolaticeTTT Budišov n. B.10.01. 08:50NESH Bílovec
O1A0603Shooters BolaticeFC NH Ostrava10.01. 09:40NESH Bílovec
O1A0604ComProMiSTTT Budišov n. B.10.01. 10:30NESH Bílovec
O1A06051.FC Tornádo Nový JičínC.I.P. ELKA NOVA10.01. 11:20NESH Bílovec
O1A06061.FSC Callibrum Fr.MísteLW Malibu10.01. 12:10NESH Bílovec
O1A06071.FSC Callibrum Fr.MísteC.I.P. ELKA NOVA10.01. 13:00NESH Bílovec
O1A06081.FC Tornádo Nový JičínLW Malibu10.01. 13:50NESH Bílovec


7. kolo 16.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701C.I.P. ELKA NOVALW Malibu16.01. 08:00SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0702ComProMiSShooters Bolatice16.01. 08:50SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0703LW MalibuC.I.P. ELKA NOVA16.01. 09:40SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0704Shooters BolaticeComProMiS16.01. 10:30SOSH Čapkárna Ostrava
O1A07051.FC Tornádo Nový Jičín1.FSC Callibrum Fr.Míste16.01. 11:20SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0706Beach Boys BRoub Vítkovice B16.01. 12:10SOSH Čapkárna Ostrava
O1A07071.FSC Callibrum Fr.Míste1.FC Tornádo Nový Jičín16.01. 13:00SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0708FC NH OstravaTTT Budišov n. B.16.01. 13:50SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0709Roub Vítkovice BBeach Boys B16.01. 14:40SOSH Čapkárna Ostrava
O1A0710TTT Budišov n. B.FC NH Ostrava16.01. 15:30SOSH Čapkárna Ostrava


8. kolo 24.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801C.I.P. ELKA NOVAComProMiS24.01. 08:00NESH Bílovec
O1A0802LW MalibuShooters Bolatice24.01. 08:50NESH Bílovec
O1A0803LW MalibuComProMiS24.01. 09:40NESH Bílovec
O1A0804C.I.P. ELKA NOVAShooters Bolatice24.01. 10:30NESH Bílovec
O1A0805FC NH OstravaBeach Boys B24.01. 11:20NESH Bílovec
O1A0806TTT Budišov n. B.Roub Vítkovice B24.01. 12:10NESH Bílovec
O1A0807TTT Budišov n. B.Beach Boys B24.01. 13:00NESH Bílovec
O1A0808FC NH OstravaRoub Vítkovice B24.01. 13:50NESH Bílovec


9. kolo 01.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901Beach Boys BC.I.P. ELKA NOVA01.02. 08:00POHala a termín budou upřesněny
O1A0902Roub Vítkovice BLW Malibu01.02. 08:50POHala a termín budou upřesněny
O1A0903Roub Vítkovice BC.I.P. ELKA NOVA01.02. 09:40POHala a termín budou upřesněny
O1A0904Beach Boys BLW Malibu01.02. 10:30POHala a termín budou upřesněny
O1A0905Shooters Bolatice1.FC Tornádo Nový Jičín01.02. 11:20POHala a termín budou upřesněny
O1A0906ComProMiS1.FSC Callibrum Fr.Míste01.02. 12:10POHala a termín budou upřesněny
O1A0907ComProMiS1.FC Tornádo Nový Jičín01.02. 13:00POHala a termín budou upřesněny
O1A0908Shooters Bolatice1.FSC Callibrum Fr.Míste01.02. 13:50POHala a termín budou upřesněny


10. kolo 02.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A10011.FSC Callibrum Fr.MísteBeach Boys B02.02. 08:00ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A10021.FC Tornádo Nový JičínRoub Vítkovice B02.02. 08:50ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A10031.FC Tornádo Nový JičínBeach Boys B02.02. 09:40ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A10041.FSC Callibrum Fr.MísteRoub Vítkovice B02.02. 10:30ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A1005C.I.P. ELKA NOVAFC NH Ostrava02.02. 11:20ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A1006LW MalibuTTT Budišov n. B.02.02. 12:10ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A1007LW MalibuFC NH Ostrava02.02. 13:00ÚTHala a termín budou upřesněny
O1A1008C.I.P. ELKA NOVATTT Budišov n. B.02.02. 13:50ÚTHala a termín budou upřesněny


11. kolo 03.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101TTT Budišov n. B.1.FC Tornádo Nový Jičín03.02. 08:00STHala a termín budou upřesněny
O1A1102FC NH Ostrava1.FSC Callibrum Fr.Míste03.02. 08:50STHala a termín budou upřesněny
O1A1103FC NH Ostrava1.FC Tornádo Nový Jičín03.02. 09:40STHala a termín budou upřesněny
O1A1104TTT Budišov n. B.1.FSC Callibrum Fr.Míste03.02. 10:30STHala a termín budou upřesněny
O1A1105Roub Vítkovice BComProMiS03.02. 11:20STHala a termín budou upřesněny
O1A1106Beach Boys BShooters Bolatice03.02. 12:10STHala a termín budou upřesněny
O1A1107Beach Boys BComProMiS03.02. 13:00STHala a termín budou upřesněny
O1A1108Roub Vítkovice BShooters Bolatice03.02. 13:50STHala a termín budou upřesněny