Divize E › 2019 O2A › Krajský přebor jižní Moravy

O2A - Krajský přebor jižní Moravy

1. kolo 05.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0101ASM Dolní Loučky CAmor Kloboučky B05.10. 09:00SOTišnov
O2A0102Květnice TišnovAmor Kloboučky B05.10. 10:00SOTišnov
O2A0103ASM Dolní Loučky CInexis Bučovice05.10. 11:00SOTišnov
O2A0104Květnice TišnovInexis Bučovice05.10. 12:00SOTišnov
O2A0105Kobra BlanskoKalábek Brno B13.10. 13:00NEKuřim
O2A0106Orel ŘečkoviceKalábek Brno B13.10. 14:00NEKuřim
O2A0107Kobra BlanskoGladiators Brno13.10. 15:00NEKuřim
O2A0108Orel ŘečkoviceGladiators Brno13.10. 16:00NEKuřim
O2A0109BPA BrnoNapoleon Prace12.10. 17:00SOBrno Tuřany
O2A0110Hombres BrnoNapoleon Prace12.10. 18:00SOBrno Tuřany
O2A0111BPA BrnoHombres Brno12.10. 19:00SOBrno Tuřany


2. kolo 19.10.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0201Amor Kloboučky BKobra Blansko26.10. 09:00SOVyškov
O2A0202Inexis BučoviceKobra Blansko26.10. 10:00SOVyškov
O2A0203Amor Kloboučky BOrel Řečkovice26.10. 11:00SOVyškov
O2A0204Inexis BučoviceOrel Řečkovice26.10. 12:00SOVyškov
O2A0205Kalábek Brno BGladiators Brno19.10. 18:00SORousínov
O2A0206Gladiators BrnoBPA Brno19.10. 19:00SORousínov
O2A0207Kalábek Brno BBPA Brno19.10. 20:00SORousínov
O2A0208Napoleon PraceASM Dolní Loučky C27.10. 09:00NERousínov
O2A0209Hombres BrnoASM Dolní Loučky C27.10. 10:00NERousínov
O2A0210Napoleon PraceKvětnice Tišnov27.10. 11:00NERousínov
O2A0211Hombres BrnoKvětnice Tišnov27.10. 12:00NERousínov


3. kolo 02.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0301Květnice TišnovKobra Blansko09.11. 10:00SOTišnov
O2A0302ASM Dolní Loučky CKobra Blansko09.11. 09:00SOTišnov
O2A0303Květnice TišnovOrel Řečkovice09.11. 12:00SOTišnov
O2A0304ASM Dolní Loučky COrel Řečkovice09.11. 11:00SOTišnov
O2A0305Gladiators BrnoNapoleon Prace02.11. 09:00SORousínov
O2A0306Kalábek Brno BNapoleon Prace02.11. 10:00SORousínov
O2A0307Gladiators BrnoHombres Brno02.11. 11:00SORousínov
O2A0308Kalábek Brno BHombres Brno02.11. 12:00SORousínov
O2A0309BPA BrnoAmor Kloboučky B09.11. 17:00SOBrno Tuřany
O2A0310Inexis BučoviceAmor Kloboučky B09.11. 18:00SOBrno Tuřany
O2A0311BPA BrnoInexis Bučovice09.11. 19:00SOBrno Tuřany


4. kolo 16.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0401ASM Dolní Loučky CKalábek Brno B16.11. 09:00SOTišnov
O2A0402Květnice TišnovKalábek Brno B16.11. 10:00SOTišnov
O2A0403ASM Dolní Loučky CGladiators Brno16.11. 11:00SOTišnov
O2A0404Květnice TišnovGladiators Brno16.11. 12:00SOTišnov
O2A0405Inexis BučoviceNapoleon Prace16.11. 11:00SOVyškov
O2A0406Amor Kloboučky BNapoleon Prace16.11. 12:00SOVyškov
O2A0407Inexis BučoviceHombres Brno16.11. 09:00SOVyškov
O2A0408Amor Kloboučky BHombres Brno16.11. 10:00SOVyškov
O2A0409Orel ŘečkoviceBPA Brno24.11. 14:00NEKuřim
O2A0410Kobra BlanskoBPA Brno24.11. 15:00NEKuřim
O2A0411Orel ŘečkoviceKobra Blansko24.11. 16:00NEKuřim


5. kolo 30.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0501Kalábek Brno BAmor Kloboučky B01.12. 09:00NERousínov
O2A0502Gladiators BrnoAmor Kloboučky B01.12. 10:00NERousínov
O2A0503Kalábek Brno BInexis Bučovice01.12. 11:00NERousínov
O2A0504Gladiators BrnoInexis Bučovice01.12. 12:00NERousínov
O2A0505BPA BrnoASM Dolní Loučky C07.12. 17:00SOBrno Tuřany
O2A0506ASM Dolní Loučky CKvětnice Tišnov07.12. 18:00SOBrno Tuřany
O2A0507BPA BrnoKvětnice Tišnov07.12. 19:00SOBrno Tuřany
O2A0508Hombres BrnoKobra Blansko08.12. 17:00NEKuřim
O2A0509Napoleon PraceKobra Blansko08.12. 18:00NEKuřim
O2A0510Hombres BrnoOrel Řečkovice08.12. 19:00NEKuřim
O2A0511Napoleon PraceOrel Řečkovice08.12. 20:00NEKuřim


6. kolo 11.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0601Amor Kloboučky BASM Dolní Loučky C11.01. 17:00SOVyškov
O2A0602Inexis BučoviceASM Dolní Loučky C11.01. 18:00SOVyškov
O2A0603Amor Kloboučky BKvětnice Tišnov11.01. 19:00SOVyškov
O2A0604Inexis BučoviceKvětnice Tišnov11.01. 20:00SOVyškov
O2A0605Gladiators BrnoKobra Blansko12.01. 14:00NEKuřim
O2A0606Kalábek Brno BKobra Blansko12.01. 15:00NEKuřim
O2A0607Gladiators BrnoOrel Řečkovice12.01. 16:00NEKuřim
O2A0608Kalábek Brno BOrel Řečkovice12.01. 17:00NEKuřim
O2A0609Napoleon PraceBPA Brno18.01. 17:00SOBrno Tuřany
O2A0610Hombres BrnoBPA Brno18.01. 18:00SOBrno Tuřany
O2A0611Napoleon PraceHombres Brno18.01. 19:00SOBrno Tuřany


7. kolo 25.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0701Kobra BlanskoAmor Kloboučky B02.02. 17:00NEKuřim
O2A0702Orel ŘečkoviceAmor Kloboučky B02.02. 18:00NEKuřim
O2A0703Kobra BlanskoInexis Bučovice02.02. 19:00NEKuřim
O2A0704Orel ŘečkoviceInexis Bučovice02.02. 20:00NEKuřim
O2A0705BPA BrnoKalábek Brno B02.02. 09:00NEBrno Tuřany
O2A0706Gladiators BrnoKalábek Brno B02.02. 10:00NEBrno Tuřany
O2A0707BPA BrnoGladiators Brno02.02. 11:00NEBrno Tuřany
O2A0708Květnice TišnovNapoleon Prace25.01. 09:00SOTišnov
O2A0709ASM Dolní Loučky CNapoleon Prace25.01. 10:00SOTišnov
O2A0710Květnice TišnovHombres Brno25.01. 11:00SOTišnov
O2A0711ASM Dolní Loučky CHombres Brno25.01. 12:00SOTišnov


8. kolo 08.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0801Orel ŘečkoviceASM Dolní Loučky C09.02. 14:00NEKuřim
O2A0802Kobra BlanskoASM Dolní Loučky C09.02. 15:00NEKuřim
O2A0803Orel ŘečkoviceKvětnice Tišnov09.02. 16:00NEKuřim
O2A0804Kobra BlanskoKvětnice Tišnov09.02. 17:00NEKuřim
O2A0805Hombres BrnoKalábek Brno B16.02. 09:00NEBrno Tuřany
O2A0806Napoleon PraceKalábek Brno B16.02. 10:00NEBrno Tuřany
O2A0807Hombres BrnoGladiators Brno16.02. 11:00NEBrno Tuřany
O2A0808Napoleon PraceGladiators Brno16.02. 12:00NEBrno Tuřany
O2A0809Inexis BučoviceBPA Brno15.02. 09:00SOVyškov
O2A0810Amor Kloboučky BBPA Brno15.02. 10:00SOVyškov
O2A0811Inexis BučoviceAmor Kloboučky B15.02. 11:00SOVyškov


9. kolo 29.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A0901Gladiators BrnoASM Dolní Loučky C01.03. 09:00NEKuřim
O2A0902Kalábek Brno BASM Dolní Loučky C01.03. 10:00NEKuřim
O2A0903Gladiators BrnoKvětnice Tišnov01.03. 11:00NEKuřim
O2A0904Kalábek Brno BKvětnice Tišnov01.03. 12:00NEKuřim
O2A0905Napoleon PraceAmor Kloboučky B29.02. 09:00SORousínov
O2A0906Hombres BrnoAmor Kloboučky B29.02. 10:00SORousínov
O2A0907Napoleon PraceInexis Bučovice29.02. 11:00SORousínov
O2A0908Hombres BrnoInexis Bučovice29.02. 12:00SORousínov
O2A0909BPA BrnoKobra Blansko29.02. 17:00SOBrno Tuřany
O2A0910Orel ŘečkoviceKobra Blansko29.02. 18:00SOBrno Tuřany
O2A0911BPA BrnoOrel Řečkovice29.02. 19:00SOBrno Tuřany


10. kolo 07.03.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2A1001Amor Kloboučky BKalábek Brno B07.03. 16:30SOVyškov
O2A1002Inexis BučoviceKalábek Brno B07.03. 17:30SOVyškov
O2A1003Amor Kloboučky BGladiators Brno07.03. 18:30SOVyškov
O2A1004Inexis BučoviceGladiators Brno07.03. 19:30SOVyškov
O2A1005ASM Dolní Loučky CKvětnice Tišnov07.03. 09:00SOTišnov
O2A1006Květnice TišnovBPA Brno07.03. 10:00SOTišnov
O2A1007ASM Dolní Loučky CBPA Brno07.03. 11:00SOTišnov
O2A1008Orel ŘečkoviceNapoleon Prace08.03. 13:00NEKuřim
O2A1009Kobra BlanskoNapoleon Prace08.03. 14:00NEKuřim
O2A1010Orel ŘečkoviceHombres Brno08.03. 15:00NEKuřim
O2A1011Kobra BlanskoHombres Brno08.03. 16:00NEKuřim