Divize F › 2020 O1A › Divize F

O1A - Divize F

1. kolo 30.10.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101AC Gamaspol Jeseník BBeach Boys Odry01.11. 14:00NESH Jeseník
O1A0102Ferram OpavaBaracuda Jakubčovice30.10. 19:30SH Malé Hoštice
O1A0103VŠSK ZlínFC Smíšené 2003 Fulnek31.10. 18:00SOSH Zlín Datart
O1A0104Amatér KomároviceMedvědi Malé Hoštice01.11. 18:15NESH Hustopeče n. Bečvou
O1A0105USK OstravaFC Jokerit Kopřivnice01.11. 20:30NESH Sareza Ostrava
O1A0106Baník Ostrava BG.T. Trojanovice30.10. 19:45SH gymnázium Orlová
O1A0107VŠB TU OstravaTop Dogs Nový Jičín30.10. 20:00SH VŠB Ostrava
O1A0108SK KrmelínFU Kopřivnice31.10. 16:00SOSH Brušperk


2. kolo 06.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201Baracuda JakubčoviceAC Gamaspol Jeseník B06.11. 19:30SH Odry
O1A0202Beach Boys OdryFerram Opava07.11. 18:00SOSH Odry
O1A0203Medvědi Malé HošticeVŠSK Zlín06.11. 19:00SH Malé Hoštice
O1A0204FC Smíšené 2003 FulnekAmatér Komárovice06.11. 20:00SH Komenského Bílovec
O1A0205G.T. TrojanoviceUSK Ostrava08.11. 18:00NESH Čeladná
O1A0206FC Jokerit KopřivniceBaník Ostrava B07.11. 18:30SOSH E. Z. Kopřivnice
O1A0207FU KopřivniceVŠB TU Ostrava06.11. 18:45SH SOUS Kopřivnice
O1A0208Top Dogs Nový JičínSK Krmelín08.11. 15:00NESH ABC Nový Jičín


3. kolo 13.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301AC Gamaspol Jeseník BUSK Ostrava15.11. 14:00NESH Jeseník
O1A0302FC Smíšené 2003 FulnekVŠB TU Ostrava13.11. 20:00SH VŠB Ostrava
O1A0303Baník Ostrava BMedvědi Malé Hoštice13.11. 19:45SH gymnázium Orlová
O1A0304Ferram OpavaSK Krmelín13.11. 19:30SH Malé Hoštice
O1A0305VŠSK ZlínFU Kopřivnice14.11. 19:45SOSH Zlín Datart
O1A0306Amatér KomároviceTop Dogs Nový Jičín15.11. 18:15NESH Hustopeče n. Bečvou
O1A0307Beach Boys OdryFC Jokerit Kopřivnice14.11. 18:00SOSH Odry
O1A0308G.T. TrojanoviceBaracuda Jakubčovice15.11. 18:00NESH Čeladná


4. kolo 20.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401Baník Ostrava BAC Gamaspol Jeseník B20.11. 19:45SH gymnázium Orlová
O1A0402SK KrmelínFC Smíšené 2003 Fulnek20.11. 19:30SH Brušperk
O1A0403VŠB TU OstravaFerram Opava20.11. 20:00SH VŠB Ostrava
O1A0404Medvědi Malé HošticeUSK Ostrava20.11. 19:00SH Malé Hoštice
O1A0405VŠSK ZlínG.T. Trojanovice21.11. 19:45SOSH Zlín Datart
O1A0406Amatér KomároviceFU Kopřivnice22.11. 18:15NESH Hustopeče n. Bečvou
O1A0407Top Dogs Nový JičínBeach Boys Odry21.11. 20:30SOSH ABC Nový Jičín
O1A0408Baracuda JakubčoviceFC Jokerit Kopřivnice20.11. 19:30SH Odry


5. kolo 27.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501Ferram OpavaBaník Ostrava B27.11. 19:30SH Malé Hoštice
O1A0502SK KrmelínAC Gamaspol Jeseník B27.11. 19:30SH Brušperk
O1A0503VŠB TU OstravaMedvědi Malé Hoštice27.11. 20:00SH VŠB Ostrava
O1A0504USK OstravaFC Smíšené 2003 Fulnek27.11. 20:30SH Sareza Ostrava
O1A0505Top Dogs Nový JičínVŠSK Zlín28.11. 16:30SOSH ABC Nový Jičín
O1A0506FC Jokerit KopřivniceAmatér Komárovice28.11. 20:20SOSH E. Z. Kopřivnice
O1A0507FU KopřivniceBaracuda Jakubčovice27.11. 18:45SH SOUS Kopřivnice
O1A0508Beach Boys OdryG.T. Trojanovice27.11. 19:30SH Odry


6. kolo 04.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601AC Gamaspol Jeseník BVŠB TU Ostrava06.12. 14:00NESH Jeseník
O1A0602FC Smíšené 2003 FulnekBaník Ostrava B04.12. 20:00SH VŠB Ostrava
O1A0603Medvědi Malé HošticeSK Krmelín04.12. 19:00SH Malé Hoštice
O1A0604USK OstravaFerram Opava06.12. 18:30NESH Sareza Ostrava
O1A0605Baracuda JakubčoviceTop Dogs Nový Jičín04.12. 00:00
O1A0606FC Jokerit KopřivniceVŠSK Zlín05.12. 18:30SOSH E. Z. Kopřivnice
O1A0607FU KopřivniceBeach Boys Odry04.12. 18:45SH SOUS Kopřivnice
O1A0608G.T. TrojanoviceAmatér Komárovice06.12. 18:00NESH Čeladná


7. kolo 11.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701AC Gamaspol Jeseník BFerram Opava13.12. 14:00NESH Jeseník
O1A0702FC Smíšené 2003 FulnekMedvědi Malé Hoštice11.12. 20:00SH Komenského Bílovec
O1A0703SK KrmelínBaník Ostrava B11.12. 19:30SH Brušperk
O1A0704USK OstravaVŠB TU Ostrava12.12. 18:30SOSH Sareza Ostrava
O1A0705FC Jokerit KopřivniceTop Dogs Nový Jičín12.12. 20:20SOSH E. Z. Kopřivnice
O1A0706G.T. TrojanoviceFU Kopřivnice12.12. 18:00SOSH Čeladná
O1A0707Amatér KomároviceVŠSK Zlín13.12. 18:15NESH Hustopeče n. Bečvou
O1A0708Beach Boys OdryBaracuda Jakubčovice12.12. 18:00SOSH Odry


8. kolo 18.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801AC Gamaspol Jeseník BMedvědi Malé Hoštice20.12. 15:00NESH Jeseník
O1A0802Ferram OpavaFC Smíšené 2003 Fulnek18.12. 19:30SH Malé Hoštice
O1A0803SK KrmelínVŠB TU Ostrava18.12. 19:30SH Brušperk
O1A0804Baník Ostrava BUSK Ostrava18.12. 19:45SH gymnázium Orlová
O1A0805FC Jokerit KopřivniceFU Kopřivnice19.12. 18:30SOSH E. Z. Kopřivnice
O1A0806Top Dogs Nový JičínG.T. Trojanovice19.12. 16:30SOSH ABC Nový Jičín
O1A0807Amatér KomároviceBaracuda Jakubčovice20.12. 18:15NESH Hustopeče n. Bečvou
O1A0808VŠSK ZlínBeach Boys Odry18.12. 20:00SH Zlín Datart


9. kolo 08.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901FC Smíšené 2003 FulnekAC Gamaspol Jeseník B08.01. 20:00SH Komenského Bílovec
O1A0902Medvědi Malé HošticeFerram Opava08.01. 19:00SH Malé Hoštice
O1A0903USK OstravaSK Krmelín10.01. 19:30NESH Krmelín
O1A0904VŠB TU OstravaBaník Ostrava B08.01. 20:00SH VŠB Ostrava
O1A0905G.T. TrojanoviceFC Jokerit Kopřivnice09.01. 18:00SOSH Čeladná
O1A0906FU KopřivniceTop Dogs Nový Jičín08.01. 18:45SH SOUS Kopřivnice
O1A0907Beach Boys OdryAmatér Komárovice09.01. 18:00SOSH Odry
O1A0908Baracuda JakubčoviceVŠSK Zlín08.01. 19:30SH Odry


10. kolo 15.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001AC Gamaspol Jeseník BFC Jokerit Kopřivnice17.01. 14:00NESH Jeseník
O1A1002Ferram OpavaG.T. Trojanovice15.01. 21:00SH Malé Hoštice
O1A1003FC Smíšené 2003 FulnekTop Dogs Nový Jičín15.01. 00:00
O1A1004Medvědi Malé HošticeFU Kopřivnice15.01. 19:00SH Malé Hoštice
O1A1005SK KrmelínBeach Boys Odry15.01. 19:30SH Brušperk
O1A1006VŠB TU OstravaBaracuda Jakubčovice15.01. 20:00SH VŠB Ostrava
O1A1007USK OstravaVŠSK Zlín16.01. 18:30SOSH Sareza Ostrava
O1A1008Baník Ostrava BAmatér Komárovice15.01. 19:45SH gymnázium Orlová


11. kolo 22.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101FC Jokerit KopřivniceFerram Opava23.01. 18:30SOSH E. Z. Kopřivnice
O1A1102G.T. TrojanoviceAC Gamaspol Jeseník B24.01. 18:00NESH Čeladná
O1A1103FU KopřivniceFC Smíšené 2003 Fulnek22.01. 18:45SH SOUS Kopřivnice
O1A1104Top Dogs Nový JičínMedvědi Malé Hoštice22.01. 00:00
O1A1105Beach Boys OdryVŠB TU Ostrava23.01. 18:00SOSH Odry
O1A1106Baracuda JakubčoviceSK Krmelín22.01. 19:30SH Odry
O1A1107VŠSK ZlínBaník Ostrava B23.01. 19:45SOSH Zlín Datart
O1A1108Amatér KomároviceUSK Ostrava23.01. 19:15SOSH Hustopeče n. Bečvou