Ligová komise futsalu žen › 2020 U1Z › 1. liga žen 2020/2021

U1Z - 1. liga žen 2020/2021

1. kolo 21.11.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
U1Z0101Tequilky ChlebičovNástěnky Brno21.11. 10:00SOSH Malé Hoštice
U1Z0102FC Baník OstravaFC Tango Hodonín21.11. 10:50SOSH Malé Hoštice
U1Z0103FC Baník OstravaNástěnky Brno21.11. 12:00SOSH Malé Hoštice
U1Z0104Tequilky ChlebičovFC Tango Hodonín21.11. 12:50SOSH Malé Hoštice
U1Z0105Interobal PlzeňFK Pardubice z.s.21.11. 10:00SOSH Lokomotiva Plzeň
U1Z0106Technika PrahaAC Gamaspol Jeseník21.11. 10:50SOSH Lokomotiva Plzeň
U1Z0107Technika PrahaFK Pardubice z.s.21.11. 12:00SOSH Lokomotiva Plzeň
U1Z0108Interobal PlzeňAC Gamaspol Jeseník21.11. 12:50SOSH Lokomotiva Plzeň
U1Z0109SK Slavia PrahaBlack Bridge Praha22.11. 09:00NESH Slávie Praha
U1Z0110SKPŠ PrahaAC Sparta Praha22.11. 09:50NESH Slávie Praha
U1Z0111SKPŠ PrahaBlack Bridge Praha22.11. 11:00NESH Slávie Praha
U1Z0112SK Slavia PrahaAC Sparta Praha22.11. 11:50NESH Slávie Praha


2. kolo 12.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
U1Z0201FK Pardubice z.s.Tequilky Chlebičov12.12. 12:00SOSH Heřmanův Měštec
U1Z0202AC Gamaspol JeseníkFC Baník Ostrava12.12. 12:50SOSH Heřmanův Měštec
U1Z0203AC Gamaspol JeseníkTequilky Chlebičov12.12. 14:00SOSH Heřmanův Měštec
U1Z0204FK Pardubice z.s.FC Baník Ostrava12.12. 14:50SOSH Heřmanův Měštec
U1Z0205Interobal PlzeňAC Sparta Praha12.12. 10:00SOSH Lokomotiva Plzeň
U1Z0206Technika PrahaBlack Bridge Praha12.12. 10:50SOSH Lokomotiva Plzeň
U1Z0207Technika PrahaAC Sparta Praha12.12. 12:00SOSH Lokomotiva Plzeň
U1Z0208Interobal PlzeňBlack Bridge Praha12.12. 12:50SOSH Lokomotiva Plzeň
U1Z0209Nástěnky BrnoSK Slavia Praha13.12. 10:00NESH Rousínov
U1Z0210FC Tango HodonínSKPŠ Praha13.12. 10:50NESH Rousínov
U1Z0211FC Tango HodonínSK Slavia Praha13.12. 12:00NESH Rousínov
U1Z0212Nástěnky BrnoSKPŠ Praha13.12. 12:50NESH Rousínov


3. kolo 19.12.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
U1Z0301AC Sparta PrahaFC Baník Ostrava19.12. 10:00SOPraha UNYP Aréna
U1Z0302Black Bridge PrahaTequilky Chlebičov19.12. 10:50SOPraha UNYP Aréna
U1Z0303Black Bridge PrahaFC Baník Ostrava19.12. 12:00SOPraha UNYP Aréna
U1Z0304AC Sparta PrahaTequilky Chlebičov19.12. 12:50SOPraha UNYP Aréna
U1Z0305Interobal PlzeňSK Slavia Praha20.12. 10:00NESH Lokomotiva Plzeň
U1Z0306Technika PrahaSKPŠ Praha20.12. 10:50NESH Lokomotiva Plzeň
U1Z0307Technika PrahaSK Slavia Praha20.12. 12:00NESH Lokomotiva Plzeň
U1Z0308Interobal PlzeňSKPŠ Praha20.12. 12:50NESH Lokomotiva Plzeň
U1Z0309Interobal PlzeňTechnika Praha20.12. 14:00NESH Lokomotiva Plzeň
U1Z0310AC Gamaspol JeseníkNástěnky Brno20.12. 10:00NESH Jeseník
U1Z0311FK Pardubice z.s.FC Tango Hodonín20.12. 10:50NESH Jeseník
U1Z0312FK Pardubice z.s.Nástěnky Brno20.12. 12:00NESH Jeseník
U1Z0313AC Gamaspol JeseníkFC Tango Hodonín20.12. 12:50NESH Jeseník
U1Z0314AC Gamaspol JeseníkFK Pardubice z.s.20.12. 14:00NESH Jeseník


4. kolo 09.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
U1Z0401Tequilky ChlebičovTechnika Praha09.01. 10:00SOSH Malé Hoštice
U1Z0402FC Baník OstravaInterobal Plzeň09.01. 10:50SOSH Malé Hoštice
U1Z0403FC Baník OstravaTechnika Praha09.01. 12:00SOSH Malé Hoštice
U1Z0404Tequilky ChlebičovInterobal Plzeň09.01. 12:50SOSH Malé Hoštice
U1Z0405Tequilky ChlebičovFC Baník Ostrava09.01. 14:00SOSH Malé Hoštice
U1Z0406SK Slavia PrahaAC Gamaspol Jeseník09.01. 17:00SOSH Slávie Praha
U1Z0407SKPŠ PrahaFK Pardubice z.s.09.01. 17:50SOSH Slávie Praha
U1Z0408SKPŠ PrahaAC Gamaspol Jeseník09.01. 19:00SOSH Slávie Praha
U1Z0409SK Slavia PrahaFK Pardubice z.s.09.01. 19:50SOSH Slávie Praha
U1Z0410Black Bridge PrahaFC Tango Hodonín10.01. 10:00NESH Praha Třebešín
U1Z0411AC Sparta PrahaNástěnky Brno10.01. 10:50NESH Praha Třebešín
U1Z0412AC Sparta PrahaFC Tango Hodonín10.01. 12:00NESH Praha Třebešín
U1Z0413Black Bridge PrahaNástěnky Brno10.01. 12:50NESH Praha Třebešín
U1Z0414Black Bridge PrahaAC Sparta Praha10.01. 14:00NESH Praha Třebešín


5. kolo 16.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
U1Z0501AC Gamaspol JeseníkInterobal Plzeň16.01. 10:00SOSH Jeseník
U1Z0502FK Pardubice z.s.Technika Praha16.01. 10:50SOSH Jeseník
U1Z0503FK Pardubice z.s.Interobal Plzeň16.01. 12:00SOSH Jeseník
U1Z0504AC Gamaspol JeseníkTechnika Praha16.01. 12:50SOSH Jeseník
U1Z0505FC Tango HodonínBlack Bridge Praha17.01. 10:00NESH TEZA Hodonín
U1Z0506Nástěnky BrnoAC Sparta Praha17.01. 10:50NESH TEZA Hodonín
U1Z0507Nástěnky BrnoBlack Bridge Praha17.01. 12:00NESH TEZA Hodonín
U1Z0508FC Tango HodonínAC Sparta Praha17.01. 12:50NESH TEZA Hodonín
U1Z0509FC Tango HodonínNástěnky Brno17.01. 14:00NESH TEZA Hodonín
U1Z0510FC Baník OstravaSKPŠ Praha17.01. 10:00NESH Ostrava Čapkárna
U1Z0511Tequilky ChlebičovSK Slavia Praha17.01. 10:50NESH Ostrava Čapkárna
U1Z0512Tequilky ChlebičovSKPŠ Praha17.01. 12:00NESH Ostrava Čapkárna
U1Z0513FC Baník OstravaSK Slavia Praha17.01. 12:50NESH Ostrava Čapkárna


6. kolo 23.01.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
U1Z0601FK Pardubice z.s.AC Sparta Praha23.01. 11:00SOSH Heřmanuv Městec
U1Z0602AC Gamaspol JeseníkBlack Bridge Praha23.01. 11:50SOSH Heřmanuv Městec
U1Z0603AC Gamaspol JeseníkAC Sparta Praha23.01. 13:00SOSH Heřmanuv Městec
U1Z0604FK Pardubice z.s.Black Bridge Praha23.01. 13:50SOSH Heřmanuv Městec
U1Z0605FK Pardubice z.s.AC Gamaspol Jeseník23.01. 15:00SOSH Heřmanuv Městec
U1Z0606SKPŠ PrahaFC Baník Ostrava23.01. 10:00SOSH Praha Strašnice
U1Z0607SK Slavia PrahaTequilky Chlebičov23.01. 10:50SOSH Praha Strašnice
U1Z0608SK Slavia PrahaFC Baník Ostrava23.01. 12:00SOSH Praha Strašnice
U1Z0609SKPŠ PrahaTequilky Chlebičov23.01. 12:50SOSH Praha Strašnice
U1Z0610SKPŠ PrahaSK Slavia Praha23.01. 14:00SOSH Praha Strašnice
U1Z0611Nástěnky BrnoInterobal Plzeň24.01. 10:00NESH Rousínov
U1Z0612FC Tango HodonínTechnika Praha24.01. 10:50NESH Rousínov
U1Z0613FC Tango HodonínInterobal Plzeň24.01. 12:00NESH Rousínov
U1Z0614Nástěnky BrnoTechnika Praha24.01. 12:50NESH Rousínov


7. kolo 07.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
U1Z0701SK Slavia PrahaTechnika Praha07.02. 10:30NESH Slávie Praha
U1Z0702SKPŠ PrahaInterobal Plzeň07.02. 11:20NESH Slávie Praha
U1Z0703SKPŠ PrahaTechnika Praha07.02. 12:30NESH Slávie Praha
U1Z0704SK Slavia PrahaInterobal Plzeň07.02. 13:20NESH Slávie Praha
U1Z0705SK Slavia PrahaSKPŠ Praha15.01. 18:30SH Slávie Praha
U1Z0706AC Sparta PrahaBlack Bridge Praha06.02. 09:00SOPraha UNYP Aréna
U1Z0707AC Sparta PrahaFK Pardubice z.s.06.02. 10:00SOPraha UNYP Aréna
U1Z0708Black Bridge PrahaAC Gamaspol Jeseník06.02. 10:50SOPraha UNYP Aréna
U1Z0709Black Bridge PrahaFK Pardubice z.s.06.02. 12:00SOPraha UNYP Aréna
U1Z0710AC Sparta PrahaAC Gamaspol Jeseník06.02. 12:50SOPraha UNYP Aréna
U1Z0711Nástěnky BrnoFC Tango Hodonín07.02. 09:00NESH Rousínov
U1Z0712Nástěnky BrnoFC Baník Ostrava07.02. 10:00NESH Rousínov
U1Z0713FC Tango HodonínTequilky Chlebičov07.02. 10:50NESH Rousínov
U1Z0714FC Tango HodonínFC Baník Ostrava07.02. 12:00NESH Rousínov
U1Z0715Nástěnky BrnoTequilky Chlebičov07.02. 12:50NESH Rousínov


8. kolo 13.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
U1Z0801AC Gamaspol JeseníkSK Slavia Praha13.02. 10:00SOSH Jeseník
U1Z0802FK Pardubice z.s.SKPŠ Praha13.02. 10:50SOSH Jeseník
U1Z0803FK Pardubice z.s.SK Slavia Praha13.02. 12:00SOSH Jeseník
U1Z0804AC Gamaspol JeseníkSKPŠ Praha13.02. 12:50SOSH Jeseník
U1Z0805FC Baník OstravaBlack Bridge Praha14.02. 10:00NESH Ostrava Čapkárna
U1Z0806Tequilky ChlebičovAC Sparta Praha14.02. 10:50NESH Ostrava Čapkárna
U1Z0807Tequilky ChlebičovBlack Bridge Praha14.02. 12:00NESH Ostrava Čapkárna
U1Z0808FC Baník OstravaAC Sparta Praha14.02. 12:50NESH Ostrava Čapkárna
U1Z0809FC Baník OstravaTequilky Chlebičov14.02. 14:00NESH Ostrava Čapkárna
U1Z0810Technika PrahaFC Tango Hodonín14.02. 13:00NESH ČVUT Praha
U1Z0811Interobal PlzeňNástěnky Brno14.02. 13:50NESH ČVUT Praha
U1Z0812Interobal PlzeňFC Tango Hodonín14.02. 15:00NESH ČVUT Praha
U1Z0813Technika PrahaNástěnky Brno14.02. 15:50NESH ČVUT Praha
U1Z0814Technika PrahaInterobal Plzeň14.02. 17:00NESH ČVUT Praha


9. kolo 27.02.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
U1Z0901FC Tango HodonínAC Gamaspol Jeseník27.02. 14:00SOSH TEZA Hodonín
U1Z0902Nástěnky BrnoFK Pardubice z.s.27.02. 14:50SOSH TEZA Hodonín
U1Z0903Nástěnky BrnoAC Gamaspol Jeseník27.02. 16:00SOSH TEZA Hodonín
U1Z0904FC Tango HodonínFK Pardubice z.s.27.02. 16:50SOSH TEZA Hodonín
U1Z0905Technika PrahaFC Baník Ostrava28.02. 13:00NESH ČVUT Praha
U1Z0906Interobal PlzeňTequilky Chlebičov28.02. 13:50NESH ČVUT Praha
U1Z0907Interobal PlzeňFC Baník Ostrava28.02. 15:00NESH ČVUT Praha
U1Z0908Technika PrahaTequilky Chlebičov28.02. 15:50NESH ČVUT Praha
U1Z0909Black Bridge PrahaSKPŠ Praha28.02. 15:00NESH Praha Třebešín
U1Z0910AC Sparta PrahaSK Slavia Praha28.02. 15:50NESH Praha Třebešín
U1Z0911AC Sparta PrahaSKPŠ Praha28.02. 17:00NESH Praha Třebešín
U1Z0912Black Bridge PrahaSK Slavia Praha28.02. 17:50NESH Praha Třebešín


10. kolo 06.03.2021

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
U1Z1001SKPŠ PrahaFC Tango Hodonín06.03. 10:30SOSH Slávie Praha
U1Z1002SK Slavia PrahaNástěnky Brno06.03. 11:20SOSH Slávie Praha
U1Z1003SK Slavia PrahaFC Tango Hodonín06.03. 12:30SOSH Slávie Praha
U1Z1004SKPŠ PrahaNástěnky Brno06.03. 13:20SOSH Slávie Praha
U1Z1005AC Sparta PrahaTechnika Praha06.03. 09:00SOPraha UNYP Aréna
U1Z1006Black Bridge PrahaInterobal Plzeň06.03. 09:50SOPraha UNYP Aréna
U1Z1007Black Bridge PrahaTechnika Praha06.03. 11:00SOPraha UNYP Aréna
U1Z1008AC Sparta PrahaInterobal Plzeň06.03. 11:50SOPraha UNYP Aréna
U1Z1009FC Baník OstravaAC Gamaspol Jeseník07.03. 10:00NESH Ostrava Čapkárna
U1Z1010Tequilky ChlebičovFK Pardubice z.s.07.03. 10:50NESH Ostrava Čapkárna
U1Z1011Tequilky ChlebičovAC Gamaspol Jeseník07.03. 12:00NESH Ostrava Čapkárna
U1Z1012FC Baník OstravaFK Pardubice z.s.07.03. 12:50NESH Ostrava Čapkárna