Okresní svaz futsalu Chrudim › 2019 O1A › Okresní přebor

O1A - Okresní přebor

1. kolo 17.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101FK ERA-PACK Chrudim "B"Šmoulové Slatiňany17.11. 08:00NESlatiňany
O1A0102Šmoulové SlatiňanyTFT Pardubice17.11. 08:35NESlatiňany
O1A0103Předhradí RychmburkFK ERA-PACK Chrudim "B"17.11. 09:10NESlatiňany
O1A0104TFT PardubiceTJ Dynamo Rosice17.11. 09:45NESlatiňany
O1A0105ACS ChrudimPředhradí Rychmburk17.11. 10:20NESlatiňany
O1A0106TJ Dynamo RosiceFK Juniors Kočí17.11. 10:55NESlatiňany
O1A0107Aladin ChrudimACS Chrudim17.11. 11:30NESlatiňany
O1A0108FK Juniors KočíFK Rabštejnská Lhota17.11. 12:05NESlatiňany
O1A0109FC Kleopatra ChrudimAladin Chrudim17.11. 12:40NESlatiňany
O1A0110FK Rabštejnská LhotaFC Kleopatra Chrudim17.11. 13:15NESlatiňany


2. kolo 24.11.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201Aladin ChrudimPředhradí Rychmburk24.11. 08:00NESlatiňany
O1A0202FK Rabštejnská LhotaAladin Chrudim24.11. 08:35NESlatiňany
O1A0203Předhradí RychmburkŠmoulové Slatiňany24.11. 09:10NESlatiňany
O1A0204TJ Dynamo RosiceFK Rabštejnská Lhota24.11. 09:45NESlatiňany
O1A0205Šmoulové SlatiňanyTJ Dynamo Rosice24.11. 10:20NESlatiňany
O1A0206FC Kleopatra ChrudimACS Chrudim24.11. 10:55NESlatiňany
O1A0207ACS ChrudimFK ERA-PACK Chrudim "B"24.11. 11:30NESlatiňany
O1A0208FK Juniors KočíFC Kleopatra Chrudim24.11. 12:05NESlatiňany
O1A0209FK ERA-PACK Chrudim "B"TFT Pardubice24.11. 12:40NESlatiňany
O1A0210TFT PardubiceFK Juniors Kočí24.11. 13:15NESlatiňany


3. kolo 01.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301FK Rabštejnská LhotaACS Chrudim01.12. 08:00NESlatiňany
O1A0302TFT PardubiceFK Rabštejnská Lhota01.12. 08:35NESlatiňany
O1A0303ACS ChrudimŠmoulové Slatiňany01.12. 09:10NESlatiňany
O1A0304Předhradí RychmburkTFT Pardubice01.12. 09:45NESlatiňany
O1A0305Šmoulové SlatiňanyFK Juniors Kočí01.12. 10:20NESlatiňany
O1A0306FC Kleopatra ChrudimPředhradí Rychmburk01.12. 10:55NESlatiňany
O1A0307FK Juniors KočíAladin Chrudim01.12. 11:30NESlatiňany
O1A0308TJ Dynamo RosiceFC Kleopatra Chrudim01.12. 12:05NESlatiňany
O1A0309Aladin ChrudimFK ERA-PACK Chrudim "B"01.12. 12:40NESlatiňany
O1A0310FK ERA-PACK Chrudim "B"TJ Dynamo Rosice01.12. 13:15NESlatiňany


4. kolo 15.12.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401TFT PardubiceFC Kleopatra Chrudim15.12. 08:00NESlatiňany
O1A0402FC Kleopatra ChrudimFK ERA-PACK Chrudim "B"15.12. 08:35NESlatiňany
O1A0403ACS ChrudimTFT Pardubice15.12. 09:10NESlatiňany
O1A0404FK ERA-PACK Chrudim "B"FK Juniors Kočí15.12. 09:45NESlatiňany
O1A0405FK Juniors KočíACS Chrudim15.12. 10:20NESlatiňany
O1A0406Aladin ChrudimŠmoulové Slatiňany15.12. 10:55NESlatiňany
O1A0407TJ Dynamo RosiceAladin Chrudim15.12. 11:30NESlatiňany
O1A0408Šmoulové SlatiňanyFK Rabštejnská Lhota15.12. 12:05NESlatiňany
O1A0409Předhradí RychmburkTJ Dynamo Rosice15.12. 12:40NESlatiňany
O1A0410FK Rabštejnská LhotaPředhradí Rychmburk15.12. 13:15NESlatiňany


5. kolo 04.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501FK Juniors KočíPředhradí Rychmburk04.01. 08:00SOSlatiňany
O1A0502FK Rabštejnská LhotaFK Juniors Kočí04.01. 08:35SOSlatiňany
O1A0503Předhradí RychmburkACS Chrudim04.01. 09:10SOSlatiňany
O1A0504FK ERA-PACK Chrudim "B"FK Rabštejnská Lhota04.01. 09:45SOSlatiňany
O1A0505ACS ChrudimTJ Dynamo Rosice04.01. 10:20SOSlatiňany
O1A0506Šmoulové SlatiňanyFK ERA-PACK Chrudim "B"04.01. 10:55SOSlatiňany
O1A0507TJ Dynamo RosiceTFT Pardubice04.01. 11:30SOSlatiňany
O1A0508FC Kleopatra ChrudimŠmoulové Slatiňany04.01. 12:05SOSlatiňany
O1A0509TFT PardubiceAladin Chrudim04.01. 12:40SOSlatiňany
O1A0510Aladin ChrudimFC Kleopatra Chrudim04.01. 13:15SOSlatiňany


6. kolo 11.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601ACS ChrudimFC Kleopatra Chrudim11.01. 08:00SOSlatiňany
O1A0602FK ERA-PACK Chrudim "B"ACS Chrudim11.01. 08:35SOSlatiňany
O1A0603FC Kleopatra ChrudimFK Juniors Kočí11.01. 09:10SOSlatiňany
O1A0604TFT PardubiceFK ERA-PACK Chrudim "B"11.01. 09:45SOSlatiňany
O1A0605FK Juniors KočíTFT Pardubice11.01. 10:20SOSlatiňany
O1A0606FK Rabštejnská LhotaTJ Dynamo Rosice11.01. 10:55SOSlatiňany
O1A0607Aladin ChrudimFK Rabštejnská Lhota11.01. 11:30SOSlatiňany
O1A0608TJ Dynamo RosiceŠmoulové Slatiňany11.01. 12:05SOSlatiňany
O1A0609Předhradí RychmburkAladin Chrudim11.01. 12:40SOSlatiňany
O1A0610Šmoulové SlatiňanyPředhradí Rychmburk11.01. 13:15SOSlatiňany


7. kolo 19.01.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701TJ Dynamo RosiceFK ERA-PACK Chrudim "B"19.01. 08:00NESlatiňany
O1A0702FC Kleopatra ChrudimTJ Dynamo Rosice19.01. 08:35NESlatiňany
O1A0703FK ERA-PACK Chrudim "B"Aladin Chrudim19.01. 09:10NESlatiňany
O1A0704Předhradí RychmburkFC Kleopatra Chrudim19.01. 09:45NESlatiňany
O1A0705Aladin ChrudimFK Juniors Kočí19.01. 10:20NESlatiňany
O1A0706TFT PardubicePředhradí Rychmburk19.01. 10:55NESlatiňany
O1A0707FK Juniors KočíŠmoulové Slatiňany19.01. 11:30NESlatiňany
O1A0708FK Rabštejnská LhotaTFT Pardubice19.01. 12:05NESlatiňany
O1A0709Šmoulové SlatiňanyACS Chrudim19.01. 12:40NESlatiňany
O1A0710ACS ChrudimFK Rabštejnská Lhota19.01. 13:15NESlatiňany


8. kolo 01.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801Šmoulové SlatiňanyAladin Chrudim01.02. 08:00SOSlatiňany
O1A0802FK Rabštejnská LhotaŠmoulové Slatiňany01.02. 08:35SOSlatiňany
O1A0803Aladin ChrudimTJ Dynamo Rosice01.02. 09:10SOSlatiňany
O1A0804Předhradí RychmburkFK Rabštejnská Lhota01.02. 09:45SOSlatiňany
O1A0805TJ Dynamo RosicePředhradí Rychmburk01.02. 10:20SOSlatiňany
O1A0806TFT PardubiceACS Chrudim01.02. 10:55SOSlatiňany
O1A0807FC Kleopatra ChrudimTFT Pardubice01.02. 11:30SOSlatiňany
O1A0808ACS ChrudimFK Juniors Kočí01.02. 12:05SOSlatiňany
O1A0809FK ERA-PACK Chrudim "B"FC Kleopatra Chrudim01.02. 12:40SOSlatiňany
O1A0810FK Juniors KočíFK ERA-PACK Chrudim "B"01.02. 13:15SOSlatiňany


9. kolo 08.02.2020

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901FK Juniors KočíTJ Dynamo Rosice08.02. 08:00SOSlatiňany
O1A0902Předhradí RychmburkFK Juniors Kočí08.02. 08:35SOSlatiňany
O1A0903TJ Dynamo RosiceACS Chrudim08.02. 09:10SOSlatiňany
O1A0904FK ERA-PACK Chrudim "B"Předhradí Rychmburk08.02. 09:45SOSlatiňany
O1A0905ACS ChrudimAladin Chrudim08.02. 10:20SOSlatiňany
O1A0906FK Rabštejnská LhotaFK ERA-PACK Chrudim "B"08.02. 10:55SOSlatiňany
O1A0907Aladin ChrudimTFT Pardubice08.02. 11:30SOSlatiňany
O1A0908FC Kleopatra ChrudimFK Rabštejnská Lhota08.02. 12:05SOSlatiňany
O1A0909TFT PardubiceŠmoulové Slatiňany08.02. 12:40SOSlatiňany
O1A0910Šmoulové SlatiňanyFC Kleopatra Chrudim08.02. 13:15SOSlatiňany