Středočeský krajský svaz futsalu › 2021 O1A › Středočeský krajský přebor - základní část

O1A - Středočeský krajský přebor - základní část

TABULKA STŘELCŮ ke dni 02.05.2022
JménoOddílPočet
Volf LiborMCE Slaný27
Vymětalík VladimírAFC Kralupy26
Hink JaroslavPK Třebusice25
Fedrhanc AdamPK Třebusice24
Čičmanec LukášFC Brazil Kladno18
Sklenička MartinTenisáci Benešov18
VlastníPK Třebusice17
Průcha ŠtěpánTenisáci Benešov16
Havlíček RobinFC Brazil Kladno15
Kuba OndřejHrasl Slaný14
Dlouhý PavelFC Brazil Kladno13
Junek PetrAFC Kralupy13
Neumann RadislavFC Brazil Kladno13
Nykl MichalMCE Slaný13
Valda DavidAFC Kralupy13
Klusáček PetrHrasl Slaný12
Kovařík JakubSKP Kolín12
Motrunich ArtemSKP Kolín12
Laštovka LukášN.P.C. Kutná Hora11
Mareš VáclavTenisáci Benešov10
Váňa PetrSKP Kolín10
Zelenka MartinFC Brazil Kladno10
Eichler TomášHrasl Slaný9
Mukařovský DavidN.P.C. Kutná Hora9
Slezák LukášSKP Kolín9
Biroš MartinN.P.C. Kutná Hora8
Čampulka DavidFC Brazil Kladno8
Král MichalN.P.C. Kutná Hora8
Landvojtovič VítHrasl Slaný8
Pacák MartinN.P.C. Kutná Hora8
Dvořák DanielTenisáci Benešov7
Koláček LiborAFC Kralupy7
Maroušek JanMCE Slaný7
Šerák MartinPK Třebusice7
Tetiva MartinAFC Kralupy7
Žahour MartinMCE Slaný7
Hocek PetrTenisáci Benešov6
Lytvynenko RomanSKP Kolín6
Měkota OndřejPK Třebusice6
Menčl DominikAFC Kralupy6
Peška JanHrasl Slaný6
Říčka Jiří ml.MCE Slaný6
Santler DominikFC Brazil Kladno6
Šlejmar JakubTenisáci Benešov6
Vojtíšek MatějN.P.C. Kutná Hora6
Danylych DenysFC Brazil Kladno5
Harmáček DanielAFC Kralupy5
Krunert MichalTenisáci Benešov5
Šulc KryštofPK Třebusice5
Landvojtovič Jan ml.Hrasl Slaný4
Mára MichalAFC Kralupy4
Stibůrek DavidTenisáci Benešov4
Stibůrek FilipTenisáci Benešov4
Šerák RadekPK Třebusice4
Černohlávek FrantišekN.P.C. Kutná Hora3
Hájek TomášHrasl Slaný3
Hejduk ZdeněkSKP Kolín3
Koláček TomášAFC Kralupy3
Koula ŠtěpánMCE Slaný3
Laštovka DavidN.P.C. Kutná Hora3
Marek MatyášMCE Slaný3
Nesládek AlešFC Brazil Kladno3
Novotný FilipMCE Slaný3
Sedlák MichalPK Třebusice3
Tugsmandakh MunkhbayasakN.P.C. Kutná Hora3
Velčovský LubomírSKP Kolín3
Bednárik JanAFC Kralupy2
Duda JanMCE Slaný2
Havlena TomášFC Brazil Kladno2
Hrdlička JiříHrasl Slaný2
Kala LukášPK Třebusice2
Kinský LukášPK Třebusice2
Kopecký MiroslavSKP Kolín2
Kubín MartinPK Třebusice2
Lengál DominikSKP Kolín2
Lupač AdamTenisáci Benešov2
Pěkný PetrTenisáci Benešov2
Rabiňák OndraTenisáci Benešov2
Srba MartinSKP Kolín2
Teplý JosefSKP Kolín2
Bardoň LukášHrasl Slaný1
Bělohradský TomášPK Třebusice1
Bláža LukášSKP Kolín1
Bora AleksandrSKP Kolín1
Bosca Sospedra S.Hrasl Slaný1
Dráb VáclavPK Třebusice1
Franěk MichalTenisáci Benešov1
Horáček MartinSKP Kolín1
Jehlička AlešSKP Kolín1
Jeřábek RadimN.P.C. Kutná Hora1
Jílek MiroslavSKP Kolín1
Kabele PetrFC Brazil Kladno1
Kisil VladislavSKP Kolín1
Kott TomášFC Brazil Kladno1
Krček MarekHrasl Slaný1
Kubín JanPK Třebusice1
Kubín PavelPK Třebusice1
Metlushko RamanSKP Kolín1
Moravec LukášAFC Kralupy1
Piskač VítN.P.C. Kutná Hora1
Pospíšil Miroslav ml.MCE Slaný1
Procházka DavidHrasl Slaný1
Rosendorf StanislavSKP Kolín1
Rozsypal LukášTenisáci Benešov1
Shpuryk OleksandrSKP Kolín1
Snovický Jan ml.MCE Slaný1
Suk VojtěchTenisáci Benešov1
Šváb TomášSKP Kolín1
Tůma DavidN.P.C. Kutná Hora1
Vokoun LukášN.P.C. Kutná Hora1
Žarnecki RobertTenisáci Benešov1