Ligová komise SF ČR › 2018 O2V › 2. LIGA východ

O2V - 2. LIGA východ

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2V1701Ocel TřinecVysoké Mýto3:4 (2:1)150
Branky: Baron Lukáš 2, Przyczko Filip - Kubát Jaroslav 2, Lištván Jan, Rosůlek Jan; Rozhodčí: Havlík Přemysl (8.4), Klečacký Marek (8.2); Delegát: Venc Radek; ŽK: Baron Lukáš, Buryan Filip, Przyczko Filip- 0
O2V1702ASM D. LoučkyJakubčovice5:4 (2:0)150
Branky: Urbánek Jiří, Seyfert Václav, Malíř Miroslav, Mašek Jiří, Urbánek Petr - Hrubý Marek 2, Molnár David, Vavroš Daniel; Rozhodčí: Kolář Jaroslav (8.4), Slanina Tomáš (8.4); Delegát: Stejskal Ota
O2V1704FERRAM OpavaTango Hodonín4:3 (2:2)120
Branky: Rubý Patrik 2, Pospěch Zbyněk, Mičola Tomáš - Buršík Tomáš, Cenek Čeněk, Fessl David; Rozhodčí: Molík Jan (8.2), Čep Radim (8.2); Delegát: Honěk Jiří; ŽK: Vašek Petr, Pospěch Zbyněk - Svoboda Milan; ČK: Pospěch Zbyněk - 0
O2V1706VŠSK ZlínŽab.Vlci Brno8:8 (4:3)95
Branky: Foral Roman 4, Antošík Patrik 2, Krajča Pavel, Torma Dominik - Havlín Dominik 4, Mezník Michal 2, Starý Petr, Chráscina Tomáš; Rozhodčí: Gasnárek Michal (8.4), Štipčák Martin (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Vitásek Roman- 0
O2V1705USK OstravaAC Jeseník2:5 (2:3)130
Branky: Papadopulos Nikolas, Krejčí Martin - Vavrač Jan 2, Kozelský Marek, Macura David, Mráz Jiří; Rozhodčí: Krupa Jan (8.4), Filipský Radim (8.4); Delegát: Pivovarčík Miroslav; ŽK: Kolenko Jakub - Macura David, Mráz Jiří


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.AC Jeseník151311 81: 4940 ( 19)
2.Vysoké Mýto151221 92: 4338 ( 17)
3.Žab.Vlci Brno16925 80: 6429 ( 5)
4.Ocel Třinec15726 86: 7323 ( -1)
5.Tango Hodonín16727 79: 6623 ( -1)
6.Baník Ostrava14716 63: 5622 ( 4)
7.VŠSK Zlín16538 77: 8018 ( -6)
8.ASM D. Loučky15609 59: 8618 ( -3)
9.FERRAM Opava15429 67: 7314 (-10)
10.Jakubčovice153210 76:10211 (-13)
11.USK Ostrava162113 59:1277 (-20)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1202Baník OstravaAC Jeseník17.02. 17:00NESH ZŠ Bílovec
O2V1801Vysoké MýtoVŠSK Zlín22.02. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V1803AC JeseníkFERRAM Opava22.02. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V1805Baník OstravaJakubčovice22.02. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V1806ASM D. LoučkyOcel Třinec22.02. 20:00SH Tišnov, Riegrova