Ligová komise SF ČR › 2018 Q1A › 1. liga U-19

Q1A - 1. liga U-19

  VÝSLEDKY
Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
Q1A0513Démoni Č.LípaSvarog Teplice4:0 (1:0)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Milner Michal; Delegát: Kudrna Ladislav
Q1A0514FT ZS LiberecSvarog Teplice12:1 (4:0)
Rozhodčí: Pivoňka Petr, Trlida Zdeněk; Delegát: Kudrna Ladislav
Q1A0501ASM D.LoučkyEP Chrudim1:4 (1:1)60
Branky: Ševčík František - Šibal Dominik 2, Havrda Filip, Mates Ondřej; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Vala Michal; Delegát: Pavlas Jan; ŽK: 0 - Rajnoch Marek, Havrda Filip; ČK: 0 - Javorski Daniel
Q1A0502AC JeseníkVysoké Mýto1:4 (0:1)60
Branky: Hudeček Lukáš - Štanglica Šimon, Kavka Martin, Klenor Daniel, Vařečka Vojtěch; Rozhodčí: Petr Zdeněk, Sýkora Tomáš; Delegát: Svědiroh Miroslav
Q1A0503AC JeseníkEP Chrudim1:1 (1:1)60
Branky: Křižák Jan - Šibal Dominik; Rozhodčí: Vaněk Tomáš, Vala Michal; Delegát: Svědiroh Miroslav; ŽK: Hudeček Lukáš - Šibal Dominik, Unger Jaroslav
Q1A0504ASM D.LoučkyVysoké Mýto4:6 (2:4)60
Branky: Ševčík František 2, Cimbálník Jan, Hoffmann Filip - Vácha David 2, Zikmunda Matěj 2, Kavka Martin, Vařečka Vojtěch; Rozhodčí: Petr Zdeněk, Sýkora Tomáš; Delegát: Pavlas Jan; ŽK: Cimbálník Jan, Ševčík František - Kavka Martin, Pácalt Tomáš
Q1A0505Tango HodonínInterobal Plzeň0:5 (0:1)115
Branky: Zajíček Petr 2, Buchta Tomáš, Shklyarskyy Bohdan, Paul Marek; Rozhodčí: Gasnárek Michal, Hřebíček Zdeněk; Delegát: Bednář Kamil; ŽK: 0 - Zajíček Petr
Q1A0506Helas BrnoOlympik Mělník4:0 (1:0)105
Branky: Sznapka Jakub 2, Horký Ondřej, Špička Zbyněk; Rozhodčí: Kabeláč Martin, Čep Radim; Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Šperka Tomáš - Šanda Martin, Šmejkal Radek, Babovák Michal; ČK: 0 - Babovák Michal
Q1A0507Helas BrnoInterobal Plzeň1:1 (0:0)70
Branky: Šperka Tomáš - Paul Marek; Rozhodčí: Gasnárek Michal, Hřebíček Zdeněk; Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Mikeš Miroslav - Paul Marek
Q1A0508Tango HodonínOlympik Mělník8:2 (5:1)115
Branky: Hromek Jan 4, Hodonský Jan 2, Weigl Roman, Prčík Pavel - Demeter Václav, Ježek Jaromír; Rozhodčí: Kabeláč Martin, Čep Radim; Delegát: Bednář Kamil; ŽK: 0 - Miřatský Radek, Daniel Ivan, Demeter Václav
Q1A0509AC SPARTA PrahaBaník Chomutov2:3 (1:1)30
Branky: Formánek Tomáš, Kárník Štěpán - Šlégr Patrik, Nejedlý Jan, Treml Lukáš; Rozhodčí: Lafek David, Velebil Tomáš; Delegát: Chyba Michal; ŽK: 0 - Nejedlý Jan
Q1A0510SK SLAVIA PrahaRapid Ústí n.L.5:0 (1:0)30
Branky: Beneš Michal 2, Klíma Daniel 2, Vlastní; Rozhodčí: Černý Ondřej, Laštovička Stanislav; Delegát: Chyba Michal
Q1A0511SK SLAVIA PrahaBaník Chomutov4:0 (0:0)30
Branky: Trojan Jan 2, Sita Zdeněk, Beneš Michal; Rozhodčí: Lafek David, Velebil Tomáš; Delegát: Chyba Michal
Q1A0512AC SPARTA PrahaRapid Ústí n.L.15:0 (7:0)30
Branky: Průcha Štěpán 3, Formánek Tomáš 2, Žiga Marco 2, Vlastní, Fejzullahi Arton, Kasal Matyáš, Kruťa Jiří, Vokoun Martin, Kubů Jakub, Kárník Štěpán, Šulc Kryštof; Rozhodčí: Černý Ondřej, Laštovička Stanislav; Delegát: Chyba Michal


  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.Helas Brno10820 48: 1026 ( 11)
2.EP Chrudim10721 43: 2123 ( 11)
3.SK SLAVIA Praha10712 39: 1822 ( 10)
4.Interobal Plzeň10622 47: 1520 ( 5)
5.Vysoké Mýto10622 39: 2320 ( 8)
6.FT ZS Liberec10523 38: 2217 ( 8)
7.Baník Chomutov11524 26: 3117 ( -4)
8.Tango Hodonín10505 56: 2315 ( -3)
9.AC SPARTA Praha10424 41: 3014 ( -1)
10.AC Jeseník10424 27: 2714 ( -7)
11.Olympik Mělník10415 39: 3113 ( -5)
12.ASM D.Loučky10406 26: 2612 ( -6)
13.Démoni Č.Lípa10109 13: 623 ( -9)
14.Svarog Teplice10109 12: 963 ( -9)
15.Rapid Ústí n.L.110011 11: 700 (-18)


  NÁSLEDUJÍCÍ KOLO
Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Q1A0601Vysoké MýtoSvarog Teplice19.01. 10:40SODM Vysoké Mýto
Q1A0602EP ChrudimSvarog Teplice19.01. 11:30SODM Vysoké Mýto
Q1A0603Vysoké MýtoEP Chrudim19.01. 13:10SODM Vysoké Mýto
Q1A0604Baník ChomutovDémoni Č.Lípa19.01. 10:10SOMSH Chomutov
Q1A0605Rapid Ústí n.L.FT ZS Liberec19.01. 11:00SOMSH Chomutov
Q1A0606Rapid Ústí n.L.Démoni Č.Lípa19.01. 13:30SOMSH Chomutov
Q1A0607Baník ChomutovFT ZS Liberec19.01. 14:20SOMSH Chomutov
Q1A0608Olympik MělníkAC SPARTA Praha19.01. 11:40SOSH Mělník, Gymnázium
Q1A0609Interobal PlzeňSK SLAVIA Praha19.01. 12:30SOSH Mělník, Gymnázium
Q1A0610Interobal PlzeňAC SPARTA Praha19.01. 15:00SOSH Mělník, Gymnázium
Q1A0611Olympik MělníkSK SLAVIA Praha19.01. 15:50SOSH Mělník, Gymnázium
Q1A0612AC JeseníkHelas Brno20.01. 10:40NESH Jeseník
Q1A0613ASM D.LoučkyTango Hodonín20.01. 11:30NESH Jeseník
Q1A0614ASM D.LoučkyHelas Brno20.01. 14:00NESH Jeseník
Q1A0615AC JeseníkTango Hodonín20.01. 14:50NESH Jeseník