Ligová komise SF ČR › 2018 O2V › 2. LIGA východ

O2V - 2. LIGA východ

1. kolo 28.09.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0101Tango HodonínVysoké Mýto27.09. 20:30ČTSH TEZA Hodonín
O2V0102AC JeseníkBaník Ostrava28.09. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V0103Žab.Vlci BrnoASM D. Loučky29.09. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0104VŠSK ZlínOcel Třinec27.09. 20:00ČTSH Radostova Luhačovice
O2V0105USK OstravaJakubčovice30.09. 16:30NESH Várenská, Přívoz


2. kolo 05.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0202JakubčoviceFERRAM Opava05.10. 19:30MSH Odry, Komenského
O2V0203Ocel TřinecUSK Ostrava05.10. 20:00SH STARS Třinec
O2V0204ASM D. LoučkyVŠSK Zlín06.10. 20:00SOSH Tišnov, Riegrova
O2V0205Baník OstravaŽab.Vlci Brno05.10. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V0206Tango HodonínAC Jeseník07.10. 19:00NESH TEZA Hodonín


3. kolo 12.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0301AC JeseníkVysoké Mýto12.10. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V0302Žab.Vlci BrnoTango Hodonín13.10. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0303VŠSK ZlínBaník Ostrava12.10. 20:00SH Euronics Zlín
O2V0304USK OstravaASM D. Loučky13.10. 20:00SOSH Várenská, Přívoz
O2V0305FERRAM OpavaOcel Třinec14.10. 17:30NESH ZŠ Mařádkova, Opava


4. kolo 19.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0401Vysoké MýtoJakubčovice19.10. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V0403ASM D. LoučkyFERRAM Opava28.10. 17:30NESH Tišnov, Riegrova
O2V0404Baník OstravaUSK Ostrava19.10. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V0405Tango HodonínVŠSK Zlín19.10. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V0406AC JeseníkŽab.Vlci Brno19.10. 20:00SH Jeseník, Dukelská


5. kolo 26.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0501Žab.Vlci BrnoVysoké Mýto27.10. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0502VŠSK ZlínAC Jeseník27.10. 19:00SOSH Euronics Zlín
O2V0503USK OstravaTango Hodonín28.10. 16:30NESH Várenská, Přívoz
O2V0504FERRAM OpavaBaník Ostrava14.11. 20:15STSH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V0506JakubčoviceOcel Třinec26.10. 19:30MSH Odry, Komenského


6. kolo 02.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0601Vysoké MýtoOcel Třinec02.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V0602JakubčoviceASM D. Loučky02.11. 19:30MSH Odry, Komenského
O2V0604Tango HodonínFERRAM Opava04.11. 18:30NESH TEZA Hodonín
O2V0605AC JeseníkUSK Ostrava02.11. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V0606Žab.Vlci BrnoVŠSK Zlín03.11. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice


7. kolo 09.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0701VŠSK ZlínVysoké Mýto09.11. 20:00SH Radostova Luhačovice
O2V0702USK OstravaŽab.Vlci Brno11.11. 16:30NESH Várenská, Přívoz
O2V0703FERRAM OpavaAC Jeseník10.11. 18:30SOSH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V0705JakubčoviceBaník Ostrava09.11. 19:30MSH Odry, Komenského
O2V0706Ocel TřinecASM D. Loučky09.11. 20:00SH STARS Třinec


8. kolo 16.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0801Vysoké MýtoASM D. Loučky16.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V0802Baník OstravaOcel Třinec17.11. 20:00SOSC Ostrava-Dubina
O2V0803Tango HodonínJakubčovice16.11. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V0805Žab.Vlci BrnoFERRAM Opava17.11. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V0806VŠSK ZlínUSK Ostrava28.11. 20:30STSH Euronics Zlín


9. kolo 23.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V0901USK OstravaVysoké Mýto25.11. 16:30NESH Várenská, Přívoz
O2V0902FERRAM OpavaVŠSK Zlín23.11. 20:00SH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V0904JakubčoviceAC Jeseník23.11. 19:30MSH Odry, Komenského
O2V0905Ocel TřinecTango Hodonín23.11. 20:00SH STARS Třinec
O2V0906ASM D. LoučkyBaník Ostrava24.11. 20:00SOSH Tišnov, Riegrova


10. kolo 30.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1001Vysoké MýtoBaník Ostrava30.11. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V1002Tango HodonínASM D. Loučky30.11. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V1003AC JeseníkOcel Třinec30.11. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V1004Žab.Vlci BrnoJakubčovice01.12. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V1006USK OstravaFERRAM Opava02.12. 16:30NESH Várenská, Přívoz


11. kolo 07.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1101FERRAM OpavaVysoké Mýto09.12. 17:30NESH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V1103JakubčoviceVŠSK Zlín10.12. 18:20POMSH Odry, Komenského
O2V1104Ocel TřinecŽab.Vlci Brno07.12. 20:00SH STARS Třinec
O2V1105ASM D. LoučkyAC Jeseník08.12. 20:00SOSH Tišnov, Riegrova
O2V1106Baník OstravaTango Hodonín07.12. 20:00SC Ostrava-Dubina


12. kolo 14.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1201Vysoké MýtoTango Hodonín14.12. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V1202Baník OstravaAC Jeseník16.12. 15:00NESC Ostrava-Dubina
O2V1203ASM D. LoučkyŽab.Vlci Brno14.12. 20:00SH Tišnov, Riegrova
O2V1204Ocel TřinecVŠSK Zlín14.12. 20:00SH STARS Třinec
O2V1205JakubčoviceUSK Ostrava14.12. 19:30MSH Odry, Komenského


13. kolo 11.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1302FERRAM OpavaJakubčovice13.01. 17:30NESH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V1303USK OstravaOcel Třinec13.01. 16:30NESH Várenská, Přívoz
O2V1304VŠSK ZlínASM D. Loučky11.01. 20:00SH Radostova Luhačovice
O2V1305Žab.Vlci BrnoBaník Ostrava12.01. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V1306AC JeseníkTango Hodonín11.01. 20:00SH Jeseník, Dukelská


14. kolo 18.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1401Vysoké MýtoAC Jeseník18.01. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V1402Tango HodonínŽab.Vlci Brno18.01. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V1403Baník OstravaVŠSK Zlín18.01. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V1404ASM D. LoučkyUSK Ostrava18.01. 20:00SH Tišnov, Riegrova
O2V1405Ocel TřinecFERRAM Opava20.01. 18:00NESH STARS Třinec


15. kolo 25.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1501JakubčoviceVysoké Mýto25.01. 19:30MSH Odry, Komenského
O2V1503FERRAM OpavaASM D. Loučky25.01. 20:00SH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V1504USK OstravaBaník Ostrava27.01. 16:30NESH Várenská, Přívoz
O2V1505VŠSK ZlínTango Hodonín26.01. 12:00SOSH Radostova Luhačovice
O2V1506Žab.Vlci BrnoAC Jeseník26.01. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice


16. kolo 01.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1601Vysoké MýtoŽab.Vlci Brno01.02. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V1602AC JeseníkVŠSK Zlín01.02. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V1603Tango HodonínUSK Ostrava01.02. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V1604Baník OstravaFERRAM Opava01.02. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V1606Ocel TřinecJakubčovice01.02. 20:00SH STARS Třinec


17. kolo 08.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1701Ocel TřinecVysoké Mýto08.02. 20:00SH STARS Třinec
O2V1702ASM D. LoučkyJakubčovice08.02. 20:00SH Tišnov, Riegrova
O2V1704FERRAM OpavaTango Hodonín08.02. 20:15SH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V1705USK OstravaAC Jeseník10.02. 16:30NESH Várenská, Přívoz
O2V1706VŠSK ZlínŽab.Vlci Brno09.02. 16:00SOSH Radostova Luhačovice


18. kolo 22.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1801Vysoké MýtoVŠSK Zlín22.02. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V1802Žab.Vlci BrnoUSK Ostrava23.02. 19:15SOSH Tatran Brno-Bohunice
O2V1803AC JeseníkFERRAM Opava22.02. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V1805Baník OstravaJakubčovice22.02. 20:00SC Ostrava-Dubina
O2V1806ASM D. LoučkyOcel Třinec22.02. 20:00SH Tišnov, Riegrova


19. kolo 01.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V1901ASM D. LoučkyVysoké Mýto01.03. 20:00SH Tišnov, Riegrova
O2V1902Ocel TřinecBaník Ostrava01.03. 20:00SH STARS Třinec
O2V1903JakubčoviceTango Hodonín01.03. 19:30MSH Odry, Komenského
O2V1905FERRAM OpavaŽab.Vlci Brno03.03. 15:30NESH ZŠ Mařádkova, Opava
O2V1906USK OstravaVŠSK Zlín03.03. 16:30NESH Várenská, Přívoz


20. kolo 15.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V2001Vysoké MýtoUSK Ostrava15.03. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V2002VŠSK ZlínFERRAM Opava15.03. 20:00SH Euronics Zlín
O2V2004AC JeseníkJakubčovice15.03. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V2005Tango HodonínOcel Třinec15.03. 20:30SH TEZA Hodonín
O2V2006Baník OstravaASM D. Loučky15.03. 20:00SC Ostrava-Dubina


21. kolo 23.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V2101Baník OstravaVysoké Mýto23.03. 20:00SOSC Ostrava-Dubina
O2V2102ASM D. LoučkyTango Hodonín23.03. 20:00SOSH Tišnov, Riegrova
O2V2103Ocel TřinecAC Jeseník23.03. 20:00SOSH STARS Třinec
O2V2104JakubčoviceŽab.Vlci Brno23.03. 20:00SOMSH Odry, Komenského
O2V2106FERRAM OpavaUSK Ostrava23.03. 20:00SOSH ZŠ Mařádkova, Opava


22. kolo 29.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2V2201Vysoké MýtoFERRAM Opava29.03. 20:00DM Vysoké Mýto
O2V2203VŠSK ZlínJakubčovice29.03. 20:00SH Radostova Luhačovice
O2V2204Žab.Vlci BrnoOcel Třinec29.03. 20:00SH Tatran Brno-Bohunice
O2V2205AC JeseníkASM D. Loučky29.03. 20:00SH Jeseník, Dukelská
O2V2206Tango HodonínBaník Ostrava29.03. 20:00SH TEZA Hodonín