Ligová komise SF ČR › 2018 O2Z › 2. LIGA západ

O2Z - 2. LIGA západ

1. kolo 28.09.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0101GMM JablonecFK Kladno21.09. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z0102Wizards DDM PrahaJerigo 1994 Plzeň29.09. 20:30SOSH Jižní Město, Praha 11
O2Z0103Rapid Ústí n.L.Legie Příbram29.09. 20:00SOSC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z0104MALIBU M.BoleslavBaník Chomutov29.09. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z0105BOCA ChotěbořOlympik Mělník B29.09. 20:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z0106Pampuch LiberecDynamo Č.Buděj.30.09. 19:00NESH TU Liberec, Harcov


2. kolo 05.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0201FK KladnoDynamo Č.Buděj.05.10. 20:00MSH Kladno
O2Z0202Olympik Mělník BPampuch Liberec07.10. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z0203Baník ChomutovBOCA Chotěboř06.10. 19:00SOMSH Chomutov
O2Z0204Rapid Ústí n.L.MALIBU M.Boleslav07.10. 20:00NESC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z0205Jerigo 1994 PlzeňLegie Příbram07.10. 19:00NESH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z0206GMM JablonecWizards DDM Praha05.10. 20:30MSH Jablonec n.Nisou


3. kolo 12.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0301Wizards DDM PrahaFK Kladno13.10. 20:30SOSH Jižní Město, Praha 11
O2Z0302Legie PříbramGMM Jablonec12.10. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z0303MALIBU M.BoleslavJerigo 1994 Plzeň14.10. 19:00NEMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z0304BOCA ChotěbořRapid Ústí n.L.13.10. 20:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z0305Pampuch LiberecBaník Chomutov14.10. 19:00NESH TU Liberec, Harcov
O2Z0306Dynamo Č.Buděj.Olympik Mělník B14.10. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB


4. kolo 19.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0401FK KladnoOlympik Mělník B19.10. 21:00SH BIOS Kladno
O2Z0402Baník ChomutovDynamo Č.Buděj.20.10. 18:00SOMSH Chomutov
O2Z0403Pampuch LiberecRapid Ústí n.L.19.10. 19:30SH TU Liberec, Harcov
O2Z0404Jerigo 1994 PlzeňBOCA Chotěboř20.10. 18:30SOSH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z0405GMM JablonecMALIBU M.Boleslav19.10. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z0406Wizards DDM PrahaLegie Příbram20.10. 20:30SOSH Jižní Město, Praha 11


5. kolo 26.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0501Legie PříbramFK Kladno26.10. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z0502MALIBU M.BoleslavWizards DDM Praha27.10. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z0503BOCA ChotěbořGMM Jablonec27.10. 20:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z0504Pampuch LiberecJerigo 1994 Plzeň26.10. 19:30SH TU Liberec, Harcov
O2Z0505Dynamo Č.Buděj.Rapid Ústí n.L.28.10. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z0506Olympik Mělník BBaník Chomutov28.10. 18:00NESH Mělník, Gymnázium


6. kolo 02.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0601FK KladnoBaník Chomutov02.11. 20:00MSH Kladno
O2Z0602Rapid Ústí n.L.Olympik Mělník B02.11. 20:30SH Krásné Březno
O2Z0603Jerigo 1994 PlzeňDynamo Č.Buděj.03.11. 20:00SOSH Slavia VŠ Plzeň
O2Z0604GMM JablonecPampuch Liberec02.11. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z0605Wizards DDM PrahaBOCA Chotěboř03.11. 20:30SOSH Jižní Město, Praha 11
O2Z0606Legie PříbramMALIBU M.Boleslav04.11. 20:15NESH Sedlčany, Gymnázium


7. kolo 09.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0701MALIBU M.BoleslavFK Kladno10.11. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z0702BOCA ChotěbořLegie Příbram11.11. 17:00NESH Jiskra Havl.Brod
O2Z0703Wizards DDM PrahaPampuch Liberec10.11. 18:00SOSH Jižní Město, Praha 11
O2Z0704Dynamo Č.Buděj.GMM Jablonec11.11. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z0705Olympik Mělník BJerigo 1994 Plzeň11.11. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z0706Baník ChomutovRapid Ústí n.L.10.11. 18:00SOMSH Chomutov


8. kolo 16.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0801FK KladnoRapid Ústí n.L.16.11. 20:00MSH Kladno
O2Z0802Jerigo 1994 PlzeňBaník Chomutov17.11. 19:00SOSH Slavia VŠ Plzeň
O2Z0803GMM JablonecOlympik Mělník B16.11. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z0804Wizards DDM PrahaDynamo Č.Buděj.16.11. 20:30SH Jižní Město, Praha 11
O2Z0805Legie PříbramPampuch Liberec16.11. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z0806MALIBU M.BoleslavBOCA Chotěboř17.11. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu


9. kolo 23.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z0901BOCA ChotěbořFK Kladno24.11. 20:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z0902Pampuch LiberecMALIBU M.Boleslav25.11. 19:00NESH TU Liberec, Harcov
O2Z0903Dynamo Č.Buděj.Legie Příbram25.11. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z0904Olympik Mělník BWizards DDM Praha25.11. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z0905Baník ChomutovGMM Jablonec24.11. 18:00SOSH Březenecká, Chomutov
O2Z0906Rapid Ústí n.L.Jerigo 1994 Plzeň24.11. 20:00SOSC Sluneta Ústí n.Labem


10. kolo 30.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1001FK KladnoJerigo 1994 Plzeň30.11. 20:00MSH Kladno
O2Z1002GMM JablonecRapid Ústí n.L.30.11. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z1003Wizards DDM PrahaBaník Chomutov01.12. 20:30SOSH Jižní Město, Praha 11
O2Z1004Legie PříbramOlympik Mělník B30.11. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z1005MALIBU M.BoleslavDynamo Č.Buděj.02.12. 18:00NEMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z1006BOCA ChotěbořPampuch Liberec01.12. 20:00SOSH Jiskra Havl.Brod


11. kolo 07.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1101Pampuch LiberecFK Kladno09.12. 19:00NESH TU Liberec, Harcov
O2Z1102Dynamo Č.Buděj.BOCA Chotěboř09.12. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z1103Olympik Mělník BMALIBU M.Boleslav09.12. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z1104Baník ChomutovLegie Příbram08.12. 18:00SOMSH Chomutov
O2Z1105Rapid Ústí n.L.Wizards DDM Praha09.12. 12:30NESC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z1106Jerigo 1994 PlzeňGMM Jablonec08.12. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň


12. kolo 14.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1201FK KladnoGMM Jablonec14.12. 20:00MSH Kladno
O2Z1202Jerigo 1994 PlzeňWizards DDM Praha15.12. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z1203Legie PříbramRapid Ústí n.L.14.12. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z1204Baník ChomutovMALIBU M.Boleslav15.12. 18:00SOMSH Chomutov
O2Z1205Olympik Mělník BBOCA Chotěboř16.12. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z1206Dynamo Č.Buděj.Pampuch Liberec16.12. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB


13. kolo 11.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1301Dynamo Č.Buděj.FK Kladno13.01. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z1302Pampuch LiberecOlympik Mělník B11.01. 19:30SH TU Liberec, Harcov
O2Z1303BOCA ChotěbořBaník Chomutov12.01. 18:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z1304MALIBU M.BoleslavRapid Ústí n.L.12.01. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z1305Legie PříbramJerigo 1994 Plzeň11.01. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z1306Wizards DDM PrahaGMM Jablonec12.01. 19:30SOSH Jižní Město, Praha 11


14. kolo 18.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1401FK KladnoWizards DDM Praha18.01. 20:00MSH Kladno
O2Z1402GMM JablonecLegie Příbram18.01. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z1403Jerigo 1994 PlzeňMALIBU M.Boleslav18.01. 20:00SH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z1404Rapid Ústí n.L.BOCA Chotěboř20.01. 20:00NESC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z1405Baník ChomutovPampuch Liberec19.01. 18:00SOMSH Chomutov
O2Z1406Olympik Mělník BDynamo Č.Buděj.20.01. 18:00NESH Mělník, Gymnázium


15. kolo 25.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1501Olympik Mělník BFK Kladno27.01. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z1502Dynamo Č.Buděj.Baník Chomutov27.01. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z1503Rapid Ústí n.L.Pampuch Liberec27.01. 20:00NESC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z1504BOCA ChotěbořJerigo 1994 Plzeň27.01. 18:30NESH Jiskra Havl.Brod
O2Z1505MALIBU M.BoleslavGMM Jablonec27.01. 18:00NEMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z1506Legie PříbramWizards DDM Praha25.01. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium


16. kolo 01.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1601FK KladnoLegie Příbram01.02. 20:00MSH Kladno
O2Z1602Wizards DDM PrahaMALIBU M.Boleslav02.02. 18:30SOSH Jižní Město, Praha 11
O2Z1603GMM JablonecBOCA Chotěboř01.02. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z1604Jerigo 1994 PlzeňPampuch Liberec02.02. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z1605Rapid Ústí n.L.Dynamo Č.Buděj.03.02. 20:00NESC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z1606Baník ChomutovOlympik Mělník B02.02. 18:00SOMSH Chomutov


17. kolo 08.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1701Baník ChomutovFK Kladno09.02. 18:00SOMSH Chomutov
O2Z1702Olympik Mělník BRapid Ústí n.L.10.02. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z1703Dynamo Č.Buděj.Jerigo 1994 Plzeň10.02. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z1704Pampuch LiberecGMM Jablonec10.02. 19:00NESH TU Liberec, Harcov
O2Z1705BOCA ChotěbořWizards DDM Praha09.02. 18:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z1706MALIBU M.BoleslavLegie Příbram09.02. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu


18. kolo 22.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1801FK KladnoMALIBU M.Boleslav22.02. 20:00MSH Kladno
O2Z1802Legie PříbramBOCA Chotěboř22.02. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z1803Pampuch LiberecWizards DDM Praha22.02. 19:30SH TU Liberec, Harcov
O2Z1804GMM JablonecDynamo Č.Buděj.22.02. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z1805Jerigo 1994 PlzeňOlympik Mělník B23.02. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z1806Rapid Ústí n.L.Baník Chomutov24.02. 20:00NESC Sluneta Ústí n.Labem


19. kolo 01.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z1901Rapid Ústí n.L.FK Kladno03.03. 20:00NESC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z1902Baník ChomutovJerigo 1994 Plzeň02.03. 18:00SOMSH Chomutov
O2Z1903Olympik Mělník BGMM Jablonec03.03. 18:00NESH Mělník, Gymnázium
O2Z1904Dynamo Č.Buděj.Wizards DDM Praha03.03. 19:00NESH TJ Lokomotiva ČB
O2Z1905Pampuch LiberecLegie Příbram03.03. 19:00NESH TU Liberec, Harcov
O2Z1906BOCA ChotěbořMALIBU M.Boleslav02.03. 18:00SOSH Jiskra Havl.Brod


20. kolo 15.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z2001FK KladnoBOCA Chotěboř15.03. 20:00MSH Kladno
O2Z2002MALIBU M.BoleslavPampuch Liberec16.03. 20:30SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z2003Legie PříbramDynamo Č.Buděj.15.03. 20:15SH Sedlčany, Gymnázium
O2Z2004Wizards DDM PrahaOlympik Mělník B16.03. 19:30SOSH Jedenáctka VS, PHA 11
O2Z2005GMM JablonecBaník Chomutov15.03. 20:30MSH Jablonec n.Nisou
O2Z2006Jerigo 1994 PlzeňRapid Ústí n.L.16.03. 19:00SOSH Lokomotiva 3, Plzeň


21. kolo 22.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z2101Jerigo 1994 PlzeňFK Kladno22.03. 20:00SH Lokomotiva 3, Plzeň
O2Z2102Rapid Ústí n.L.GMM Jablonec22.03. 20:00SC Sluneta Ústí n.Labem
O2Z2103Baník ChomutovWizards DDM Praha22.03. 20:00MSH Chomutov
O2Z2104Olympik Mělník BLegie Příbram22.03. 20:00SH Mělník, Gymnázium
O2Z2105Dynamo Č.Buděj.MALIBU M.Boleslav22.03. 20:00SH TJ Lokomotiva ČB
O2Z2106Pampuch LiberecBOCA Chotěboř22.03. 20:00SH TU Liberec, Harcov


22. kolo 30.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O2Z2201FK KladnoPampuch Liberec30.03. 20:00SOMSH Kladno
O2Z2202BOCA ChotěbořDynamo Č.Buděj.30.03. 20:00SOSH Jiskra Havl.Brod
O2Z2203MALIBU M.BoleslavOlympik Mělník B30.03. 20:00SOMSH Ml.Boleslav, U Stadiónu
O2Z2204Legie PříbramBaník Chomutov30.03. 20:00SOSH Sedlčany, Gymnázium
O2Z2205Wizards DDM PrahaRapid Ústí n.L.30.03. 20:00SOSH Jedenáctka VS, PHA 11
O2Z2206GMM JablonecJerigo 1994 Plzeň30.03. 20:00SOMSH Jablonec n.Nisou