Ligová komise SF ČR › 2018 Q1A › 1. liga U-19

Q1A - 1. liga U-19

1. kolo 24.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Q1A0101Baník ChomutovEP Chrudim24.11. 10:10SOSH Březenecká, Chomutov
Q1A0102Rapid Ústí n.L.Vysoké Mýto24.11. 11:00SOSH Březenecká, Chomutov
Q1A0103Rapid Ústí n.L.EP Chrudim24.11. 13:30SOSH Březenecká, Chomutov
Q1A0104Baník ChomutovVysoké Mýto24.11. 14:20SOSH Březenecká, Chomutov
Q1A0105Baník ChomutovRapid Ústí n.L.24.11. 16:00SOSH Březenecká, Chomutov
Q1A0106Olympik MělníkSvarog Teplice24.11. 10:50SOSH Neratovice
Q1A0107Interobal PlzeňSvarog Teplice24.11. 12:30SOSH Neratovice
Q1A0108Olympik MělníkInterobal Plzeň24.11. 14:10SOSH Neratovice
Q1A0109AC JeseníkDémoni Č.Lípa25.11. 10:40NESH Jeseník
Q1A0110ASM D.LoučkyFT ZS Liberec25.11. 11:30NESH Jeseník
Q1A0111ASM D.LoučkyDémoni Č.Lípa25.11. 14:00NESH Jeseník
Q1A0112AC JeseníkFT ZS Liberec25.11. 14:50NESH Jeseník
Q1A0113AC JeseníkASM D.Loučky25.11. 15:40NESH Jeseník
Q1A0114Helas BrnoAC SPARTA Praha24.11. 10:50SOSH KP Brno, Vodova 1
Q1A0115Tango HodonínSK SLAVIA Praha24.11. 11:40SOSH KP Brno, Vodova 1
Q1A0116Tango HodonínAC SPARTA Praha24.11. 14:10SOSH KP Brno, Vodova 1
Q1A0117Helas BrnoSK SLAVIA Praha24.11. 15:00SOSH KP Brno, Vodova 1


2. kolo 01.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Q1A0201Vysoké MýtoSK SLAVIA Praha01.12. 10:40SODM Vysoké Mýto
Q1A0202EP ChrudimAC SPARTA Praha01.12. 11:30SODM Vysoké Mýto
Q1A0203EP ChrudimSK SLAVIA Praha01.12. 14:00SODM Vysoké Mýto
Q1A0204Vysoké MýtoAC SPARTA Praha01.12. 14:50SODM Vysoké Mýto
Q1A0205Démoni Č.LípaFT ZS Liberec01.12. 10:50SOMSH Česká Lípa
Q1A0206Démoni Č.LípaHelas Brno01.12. 13:20SOMSH Česká Lípa
Q1A0207FT ZS LiberecTango Hodonín01.12. 14:10SOMSH Česká Lípa
Q1A0208FT ZS LiberecHelas Brno01.12. 16:40SOMSH Česká Lípa
Q1A0209Démoni Č.LípaTango Hodonín01.12. 17:30SOMSH Česká Lípa
Q1A0210Svarog TepliceASM D.Loučky01.12. 10:50SOSH Krupka
Q1A0211Svarog TepliceAC Jeseník01.12. 12:30SOSH Krupka
Q1A0212Rapid Ústí n.L.Olympik Mělník02.12. 10:40NESH WHC Krásné Březno
Q1A0213Baník ChomutovInterobal Plzeň02.12. 11:30NESH WHC Krásné Březno
Q1A0214Baník ChomutovOlympik Mělník02.12. 14:00NESH WHC Krásné Březno
Q1A0215Rapid Ústí n.L.Interobal Plzeň02.12. 14:50NESH WHC Krásné Březno


3. kolo 08.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Q1A0301Interobal PlzeňVysoké Mýto08.12. 11:40SOSH Lokomotiva Plzeň 3
Q1A0302Olympik MělníkEP Chrudim08.12. 12:30SOSH Lokomotiva Plzeň 3
Q1A0303Olympik MělníkVysoké Mýto08.12. 15:00SOSH Lokomotiva Plzeň 3
Q1A0304Interobal PlzeňEP Chrudim08.12. 15:50SOSH Lokomotiva Plzeň 3
Q1A0305ASM D.LoučkyRapid Ústí n.L.09.12. 10:40NESH Tišnov
Q1A0306AC JeseníkBaník Chomutov09.12. 11:30NESH Tišnov
Q1A0307AC JeseníkRapid Ústí n.L.09.12. 14:00NESH Tišnov
Q1A0308ASM D.LoučkyBaník Chomutov09.12. 14:50NESH Tišnov
Q1A0309Tango HodonínSvarog Teplice09.12. 10:50NESH TEZA Hodonín
Q1A0310Helas BrnoSvarog Teplice09.12. 12:30NESH TEZA Hodonín
Q1A0311Tango HodonínHelas Brno09.12. 14:10NESH TEZA Hodonín
Q1A0312AC SPARTA PrahaFT ZS Liberec08.12. 10:40SOMSH Zruč n.Sáz.
Q1A0313SK SLAVIA PrahaDémoni Č.Lípa08.12. 11:30SOMSH Zruč n.Sáz.
Q1A0314SK SLAVIA PrahaFT ZS Liberec08.12. 14:00SOMSH Zruč n.Sáz.
Q1A0315AC SPARTA PrahaDémoni Č.Lípa08.12. 14:50SOMSH Zruč n.Sáz.
Q1A0316AC SPARTA PrahaSK SLAVIA Praha08.12. 16:30SOMSH Zruč n.Sáz.


4. kolo 05.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Q1A0401EP ChrudimFT ZS Liberec05.01. 10:40SOMSH Chrudim
Q1A0402Vysoké MýtoDémoni Č.Lípa05.01. 12:20SOMSH Chrudim
Q1A0403Vysoké MýtoFT ZS Liberec05.01. 14:00SOMSH Chrudim
Q1A0404EP ChrudimDémoni Č.Lípa05.01. 14:50SOMSH Chrudim
Q1A0405Svarog TepliceAC SPARTA Praha05.01. 09:50SOSH Krupka
Q1A0406Svarog TepliceSK SLAVIA Praha05.01. 11:30SOSH Krupka
Q1A0407Rapid Ústí n.L.Tango Hodonín05.01. 11:40SOSH WHC Krásné Březno
Q1A0408Baník ChomutovHelas Brno05.01. 12:30SOSH WHC Krásné Březno
Q1A0409Baník ChomutovTango Hodonín05.01. 15:00SOSH WHC Krásné Březno
Q1A0410Rapid Ústí n.L.Helas Brno05.01. 15:50SOSH WHC Krásné Březno
Q1A0411Interobal PlzeňASM D.Loučky05.01. 11:40SOSH Lokomotiva Plzeň
Q1A0412Olympik MělníkAC Jeseník05.01. 12:30SOSH Lokomotiva Plzeň
Q1A0413Olympik MělníkASM D.Loučky05.01. 15:00SOSH Lokomotiva Plzeň
Q1A0414Interobal PlzeňAC Jeseník05.01. 15:50SOSH Lokomotiva Plzeň


5. kolo 12.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Q1A0501ASM D.LoučkyEP Chrudim13.01. 10:40NESH Tišnov
Q1A0502AC JeseníkVysoké Mýto13.01. 11:30NESH Tišnov
Q1A0503AC JeseníkEP Chrudim13.01. 14:00NESH Tišnov
Q1A0504ASM D.LoučkyVysoké Mýto13.01. 14:50NESH Tišnov
Q1A0505Tango HodonínInterobal Plzeň13.01. 11:40NESH TEZA Hodonín
Q1A0506Helas BrnoOlympik Mělník13.01. 12:30NESH TEZA Hodonín
Q1A0507Helas BrnoInterobal Plzeň13.01. 15:00NESH TEZA Hodonín
Q1A0508Tango HodonínOlympik Mělník13.01. 15:50NESH TEZA Hodonín
Q1A0509AC SPARTA PrahaBaník Chomutov13.01. 10:40NEMSH Zruč n.Sáz.
Q1A0510SK SLAVIA PrahaRapid Ústí n.L.13.01. 11:30NEMSH Zruč n.Sáz.
Q1A0511SK SLAVIA PrahaBaník Chomutov13.01. 14:00NEMSH Zruč n.Sáz.
Q1A0512AC SPARTA PrahaRapid Ústí n.L.13.01. 14:50NEMSH Zruč n.Sáz.
Q1A0513Démoni Č.LípaSvarog Teplice12.01. 10:50SOMSH Česká Lípa
Q1A0514FT ZS LiberecSvarog Teplice12.01. 12:30SOMSH Česká Lípa


6. kolo 19.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Q1A0601Vysoké MýtoSvarog Teplice19.01. 10:40SODM Vysoké Mýto
Q1A0602EP ChrudimSvarog Teplice19.01. 11:30SODM Vysoké Mýto
Q1A0603Vysoké MýtoEP Chrudim19.01. 13:10SODM Vysoké Mýto
Q1A0604Baník ChomutovDémoni Č.Lípa19.01. 10:10SOMSH Chomutov
Q1A0605Rapid Ústí n.L.FT ZS Liberec19.01. 11:00SOMSH Chomutov
Q1A0606Rapid Ústí n.L.Démoni Č.Lípa19.01. 13:30SOMSH Chomutov
Q1A0607Baník ChomutovFT ZS Liberec19.01. 14:20SOMSH Chomutov
Q1A0608Olympik MělníkAC SPARTA Praha19.01. 11:40SOSH Mělník, Gymnázium
Q1A0609Interobal PlzeňSK SLAVIA Praha19.01. 12:30SOSH Mělník, Gymnázium
Q1A0610Interobal PlzeňAC SPARTA Praha19.01. 15:00SOSH Mělník, Gymnázium
Q1A0611Olympik MělníkSK SLAVIA Praha19.01. 15:50SOSH Mělník, Gymnázium
Q1A0612AC JeseníkHelas Brno20.01. 10:40NESH Jeseník
Q1A0613ASM D.LoučkyTango Hodonín20.01. 11:30NESH Jeseník
Q1A0614ASM D.LoučkyHelas Brno20.01. 14:00NESH Jeseník
Q1A0615AC JeseníkTango Hodonín20.01. 14:50NESH Jeseník


7. kolo 02.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
Q1A0701Tango HodonínVysoké Mýto02.02. 11:40SOSH TEZA Hodonín
Q1A0702Helas BrnoEP Chrudim02.02. 12:30SOSH TEZA Hodonín
Q1A0703Helas BrnoVysoké Mýto02.02. 15:00SOSH TEZA Hodonín
Q1A0704Tango HodonínEP Chrudim02.02. 15:50SOSH TEZA Hodonín
Q1A0705SK SLAVIA PrahaASM D.Loučky02.02. 10:40SOSH SK Slavia Praha-Eden
Q1A0706AC SPARTA PrahaAC Jeseník02.02. 11:30SOSH SK Slavia Praha-Eden
Q1A0707AC SPARTA PrahaASM D.Loučky02.02. 14:00SOSH SK Slavia Praha-Eden
Q1A0708SK SLAVIA PrahaAC Jeseník02.02. 14:50SOSH SK Slavia Praha-Eden
Q1A0709FT ZS LiberecOlympik Mělník03.02. 10:40NESH TU Liberec, Harcov
Q1A0710Démoni Č.LípaInterobal Plzeň03.02. 11:30NESH TU Liberec, Harcov
Q1A0711Démoni Č.LípaOlympik Mělník03.02. 14:00NESH TU Liberec, Harcov
Q1A0712FT ZS LiberecInterobal Plzeň03.02. 14:50NESH TU Liberec, Harcov
Q1A0713Svarog TepliceRapid Ústí n.L.03.02. 14:20NESH Krupka
Q1A0714Svarog TepliceBaník Chomutov03.02. 16:00NESH Krupka