Ligová komise SF ČR › 2018 R1A › 1. liga U-17

R1A - 1. liga U-17

1. kolo 24.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
R1A0101Baník ChomutovEP Chrudim24.11. 08:30SOSH Březenecká, Chomutov
R1A0102Rapid Ústí n.L.Vysoké Mýto24.11. 09:20SOSH Březenecká, Chomutov
R1A0103Rapid Ústí n.L.EP Chrudim24.11. 11:50SOSH Březenecká, Chomutov
R1A0104Baník ChomutovVysoké Mýto24.11. 12:40SOSH Březenecká, Chomutov
R1A0105Baník ChomutovRapid Ústí n.L.24.11. 15:10SOSH Březenecká, Chomutov
R1A0106Olympik MělníkSvarog Teplice24.11. 10:00SOSH Neratovice
R1A0107Interobal PlzeňSvarog Teplice24.11. 11:40SOSH Neratovice
R1A0108Olympik MělníkInterobal Plzeň24.11. 13:20SOSH Neratovice
R1A0109AC JeseníkDémoni Č.Lípa25.11. 09:00NESH Jeseník
R1A0110ASM D.LoučkyFT ZS Liberec25.11. 09:50NESH Jeseník
R1A0111ASM D.LoučkyDémoni Č.Lípa25.11. 12:20NESH Jeseník
R1A0112AC JeseníkFT ZS Liberec25.11. 13:10NESH Jeseník
R1A0113AC JeseníkASM D.Loučky09.12. 15:40NESH Tišnov
R1A0114Helas BrnoAC SPARTA Praha24.11. 10:00SOSH KP Brno, Vodova 1
R1A0115Tango HodonínSK SLAVIA Praha24.11. 10:00SOSH KP Brno, Vodova 2
R1A0116Tango HodonínAC SPARTA Praha24.11. 12:30SOSH KP Brno, Vodova 1
R1A0117Helas BrnoSK SLAVIA Praha24.11. 13:20SOSH KP Brno, Vodova 1


2. kolo 01.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
R1A0201Vysoké MýtoSK SLAVIA Praha01.12. 09:00SODM Vysoké Mýto
R1A0202EP ChrudimAC SPARTA Praha01.12. 09:50SODM Vysoké Mýto
R1A0203EP ChrudimSK SLAVIA Praha01.12. 12:20SODM Vysoké Mýto
R1A0204Vysoké MýtoAC SPARTA Praha01.12. 13:10SODM Vysoké Mýto
R1A0205Démoni Č.LípaFT ZS Liberec01.12. 10:00SOMSH Česká Lípa
R1A0206Démoni Č.LípaHelas Brno01.12. 11:40SOMSH Česká Lípa
R1A0207FT ZS LiberecTango Hodonín01.12. 12:30SOMSH Česká Lípa
R1A0208FT ZS LiberecHelas Brno01.12. 15:00SOMSH Česká Lípa
R1A0209Démoni Č.LípaTango Hodonín01.12. 15:50SOMSH Česká Lípa
R1A0210Svarog TepliceASM D.Loučky01.12. 10:00SOSH Krupka
R1A0211Svarog TepliceAC Jeseník01.12. 11:40SOSH Krupka
R1A0212Rapid Ústí n.L.Olympik Mělník02.12. 09:00NESH WHC Krásné Březno
R1A0213Baník ChomutovInterobal Plzeň02.12. 09:50NESH WHC Krásné Březno
R1A0214Baník ChomutovOlympik Mělník02.12. 12:20NESH WHC Krásné Březno
R1A0215Rapid Ústí n.L.Interobal Plzeň02.12. 13:10NESH WHC Krásné Březno


3. kolo 08.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
R1A0301Interobal PlzeňVysoké Mýto08.12. 10:00SOSH Lokomotiva Plzeň 3
R1A0302Olympik MělníkEP Chrudim08.12. 10:50SOSH Lokomotiva Plzeň 3
R1A0303Olympik MělníkVysoké Mýto08.12. 13:20SOSH Lokomotiva Plzeň 3
R1A0304Interobal PlzeňEP Chrudim08.12. 14:10SOSH Lokomotiva Plzeň 3
R1A0305ASM D.LoučkyRapid Ústí n.L.09.12. 09:00NESH Tišnov
R1A0306AC JeseníkBaník Chomutov09.12. 09:50NESH Tišnov
R1A0307AC JeseníkRapid Ústí n.L.09.12. 12:20NESH Tišnov
R1A0308ASM D.LoučkyBaník Chomutov09.12. 13:10NESH Tišnov
R1A0309Tango HodonínSvarog Teplice09.12. 10:00NESH TEZA Hodonín
R1A0310Helas BrnoSvarog Teplice09.12. 11:40NESH TEZA Hodonín
R1A0311Tango HodonínHelas Brno09.12. 13:20NESH TEZA Hodonín
R1A0312AC SPARTA PrahaFT ZS Liberec08.12. 09:00SOMSH Zruč n.Sáz.
R1A0313SK SLAVIA PrahaDémoni Č.Lípa08.12. 09:50SOMSH Zruč n.Sáz.
R1A0314SK SLAVIA PrahaFT ZS Liberec08.12. 12:20SOMSH Zruč n.Sáz.
R1A0315AC SPARTA PrahaDémoni Č.Lípa08.12. 13:10SOMSH Zruč n.Sáz.
R1A0316AC SPARTA PrahaSK SLAVIA Praha08.12. 15:40SOMSH Zruč n.Sáz.


4. kolo 05.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
R1A0401EP ChrudimFT ZS Liberec05.01. 09:00SOMSH Chrudim
R1A0402Vysoké MýtoDémoni Č.Lípa05.01. 09:50SOMSH Chrudim
R1A0403Vysoké MýtoFT ZS Liberec05.01. 11:30SOMSH Chrudim
R1A0404EP ChrudimDémoni Č.Lípa05.01. 13:10SOMSH Chrudim
R1A0405Svarog TepliceAC SPARTA Praha05.01. 09:00SOSH Krupka
R1A0406Svarog TepliceSK SLAVIA Praha05.01. 10:40SOSH Krupka
R1A0407Rapid Ústí n.L.Tango Hodonín05.01. 10:50SOSH WHC Krásné Březno
R1A0408Baník ChomutovHelas Brno05.01. 10:00SOSH WHC Krásné Březno
R1A0409Baník ChomutovTango Hodonín05.01. 13:20SOSH WHC Krásné Březno
R1A0410Rapid Ústí n.L.Helas Brno05.01. 14:10SOSH WHC Krásné Březno
R1A0411Interobal PlzeňASM D.Loučky05.01. 10:00SOSH Lokomotiva Plzeň
R1A0412Olympik MělníkAC Jeseník05.01. 10:50SOSH Lokomotiva Plzeň
R1A0413Olympik MělníkASM D.Loučky05.01. 13:20SOSH Lokomotiva Plzeň
R1A0414Interobal PlzeňAC Jeseník05.01. 14:10SOSH Lokomotiva Plzeň


5. kolo 12.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
R1A0501ASM D.LoučkyEP Chrudim13.01. 09:00NESH Tišnov
R1A0502AC JeseníkVysoké Mýto13.01. 09:50NESH Tišnov
R1A0503AC JeseníkEP Chrudim13.01. 12:20NESH Tišnov
R1A0504ASM D.LoučkyVysoké Mýto13.01. 13:10NESH Tišnov
R1A0505Tango HodonínInterobal Plzeň13.01. 10:00NESH TEZA Hodonín
R1A0506Helas BrnoOlympik Mělník13.01. 10:50NESH TEZA Hodonín
R1A0507Helas BrnoInterobal Plzeň13.01. 13:20NESH TEZA Hodonín
R1A0508Tango HodonínOlympik Mělník13.01. 14:10NESH TEZA Hodonín
R1A0509AC SPARTA PrahaBaník Chomutov13.01. 09:00NEMSH Zruč n.Sáz.
R1A0510SK SLAVIA PrahaRapid Ústí n.L.13.01. 09:50NEMSH Zruč n.Sáz.
R1A0511SK SLAVIA PrahaBaník Chomutov13.01. 12:20NEMSH Zruč n.Sáz.
R1A0512AC SPARTA PrahaRapid Ústí n.L.13.01. 13:10NEMSH Zruč n.Sáz.
R1A0513Démoni Č.LípaSvarog Teplice12.01. 10:00SOMSH Česká Lípa
R1A0514FT ZS LiberecSvarog Teplice12.01. 11:40SOMSH Česká Lípa


6. kolo 19.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
R1A0601Vysoké MýtoSvarog Teplice19.01. 09:00SODM Vysoké Mýto
R1A0602EP ChrudimSvarog Teplice19.01. 09:50SODM Vysoké Mýto
R1A0603Vysoké MýtoEP Chrudim19.01. 12:20SODM Vysoké Mýto
R1A0604Baník ChomutovDémoni Č.Lípa19.01. 08:30SOMSH Chomutov
R1A0605Rapid Ústí n.L.FT ZS Liberec19.01. 09:20SOMSH Chomutov
R1A0606Rapid Ústí n.L.Démoni Č.Lípa19.01. 11:50SOMSH Chomutov
R1A0607Baník ChomutovFT ZS Liberec19.01. 12:40SOMSH Chomutov
R1A0608Olympik MělníkAC SPARTA Praha19.01. 10:00SOSH Mělník, Gymnázium
R1A0609Interobal PlzeňSK SLAVIA Praha19.01. 10:50SOSH Mělník, Gymnázium
R1A0610Interobal PlzeňAC SPARTA Praha19.01. 13:20SOSH Mělník, Gymnázium
R1A0611Olympik MělníkSK SLAVIA Praha19.01. 14:10SOSH Mělník, Gymnázium
R1A0612AC JeseníkHelas Brno20.01. 09:00NESH Jeseník
R1A0613ASM D.LoučkyTango Hodonín20.01. 09:50NESH Jeseník
R1A0614ASM D.LoučkyHelas Brno20.01. 12:20NESH Jeseník
R1A0615AC JeseníkTango Hodonín20.01. 13:10NESH Jeseník


7. kolo 02.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
R1A0701Tango HodonínVysoké Mýto02.02. 10:00SOSH TEZA Hodonín
R1A0702Helas BrnoEP Chrudim02.02. 10:00SOSH TEZA Hodonín
R1A0703Helas BrnoVysoké Mýto02.02. 13:20SOSH TEZA Hodonín
R1A0704Tango HodonínEP Chrudim02.02. 14:10SOSH TEZA Hodonín
R1A0705SK SLAVIA PrahaASM D.Loučky02.02. 09:00SOSH SK Slavia Praha-Eden
R1A0706AC SPARTA PrahaAC Jeseník02.02. 09:50SOSH SK Slavia Praha-Eden
R1A0707AC SPARTA PrahaASM D.Loučky02.02. 12:20SOSH SK Slavia Praha-Eden
R1A0708SK SLAVIA PrahaAC Jeseník02.02. 13:10SOSH SK Slavia Praha-Eden
R1A0709FT ZS LiberecOlympik Mělník03.02. 09:00NESH TU Liberec, Harcov
R1A0710Démoni Č.LípaInterobal Plzeň03.02. 09:50NESH TU Liberec, Harcov
R1A0711Démoni Č.LípaOlympik Mělník03.02. 12:20NESH TU Liberec, Harcov
R1A0712FT ZS LiberecInterobal Plzeň03.02. 13:10NESH TU Liberec, Harcov
R1A0713Svarog TepliceRapid Ústí n.L.03.02. 13:30NESH Krupka
R1A0714Svarog TepliceBaník Chomutov03.02. 15:10NESH Krupka