Divize F › 2018 O1A › Divize F

O1A - Divize F

1. kolo 02.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101KFV Roub VítkoviceTop Dogs Nový Jičín02.11. 20:15SH Sareza Ostrava
O1A0102Jokerit KopřivniceHukvaldy31.10. 20:30STSH Emila Zátopka Kopřivnice
O1A0103Amatér KomároviceFU Kopřivnice04.11. 19:15NESH Hustopeče n. Bečvou
O1A0104FC Oskarol OrlováBeach Boys Odry02.11. 19:45SH Orlová
O1A0105AC Gamaspol Jeseník BG.T. Trojanovice09.01. 19:00STSH Jeseník
O1A0106SK Krmelín1. FC Tornádo Nový Jičín02.11. 19:00SH Brušperk


2. kolo 09.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201Top Dogs Nový Jičín1. FC Tornádo Nový Jičín10.11. 00:00SOODLOŽENO
O1A0202G.T. TrojanoviceSK Krmelín08.11. 20:45ČTSH Čeladná
O1A0203Beach Boys OdryAC Gamaspol Jeseník B10.11. 18:00SOSH Odry
O1A0204FU KopřivniceFC Oskarol Orlová09.11. 18:45SH SOUS Kopřivnice
O1A0205HukvaldyAmatér Komárovice28.12. 17:30SH Brušperk
O1A0206KFV Roub VítkoviceJokerit Kopřivnice11.11. 19:15NESH Sareza Ostrava


3. kolo 16.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301Jokerit KopřivniceTop Dogs Nový Jičín17.11. 18:30SOSH Emila Zátopka Kopřivnice
O1A0302Amatér KomároviceKFV Roub Vítkovice18.11. 18:15NESH Hustopeče n. Bečvou
O1A0303FC Oskarol OrlováHukvaldy16.11. 19:45SH Orlová
O1A0304AC Gamaspol Jeseník BFU Kopřivnice16.11. 20:00SH Jeseník
O1A0305SK KrmelínBeach Boys Odry16.11. 19:00SH Brušperk
O1A03061. FC Tornádo Nový JičínG.T. Trojanovice17.11. 17:15SOSH ABC Nový Jičín


4. kolo 23.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401Top Dogs Nový JičínG.T. Trojanovice24.11. 17:00SOSH ABC Nový Jičín
O1A0402Beach Boys Odry1. FC Tornádo Nový Jičín24.11. 18:00SOSH Odry
O1A0403FU KopřivniceSK Krmelín23.11. 18:45SH SOUS Kopřivnice
O1A0404HukvaldyAC Gamaspol Jeseník B25.11. 19:00NESH Brušperk
O1A0405KFV Roub VítkoviceFC Oskarol Orlová23.11. 20:15SH Sareza Ostrava
O1A0406Jokerit KopřivniceAmatér Komárovice24.11. 20:20SOSH Emila Zátopka Kopřivnice


5. kolo 30.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501Amatér KomároviceTop Dogs Nový Jičín01.12. 16:00SOSH Hustopeče n. Bečvou
O1A0502FC Oskarol OrlováJokerit Kopřivnice30.11. 19:45SH Orlová
O1A0503AC Gamaspol Jeseník BKFV Roub Vítkovice02.12. 14:00NESH Jeseník
O1A0504SK KrmelínHukvaldy30.11. 19:00SH Brušperk
O1A05051. FC Tornádo Nový JičínFU Kopřivnice01.12. 17:00SOSH ABC Nový Jičín
O1A0506G.T. TrojanoviceBeach Boys Odry29.11. 20:45ČTSH Čeladná


6. kolo 07.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601Top Dogs Nový JičínBeach Boys Odry08.12. 18:00SOSH ABC Nový Jičín
O1A0602FU KopřivniceG.T. Trojanovice07.12. 18:45SH SOUS Kopřivnice
O1A0603Hukvaldy1. FC Tornádo Nový Jičín09.12. 19:00NESH Brušperk
O1A0604KFV Roub VítkoviceSK Krmelín07.12. 20:15SH Sareza Ostrava
O1A0605Jokerit KopřivniceAC Gamaspol Jeseník B08.12. 18:15SOSH Emila Zátopka Kopřivnice
O1A0606Amatér KomároviceFC Oskarol Orlová09.12. 19:15NESH Hustopeče n. Bečvou


7. kolo 14.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701FC Oskarol OrlováTop Dogs Nový Jičín14.12. 19:45SH Orlová
O1A0702AC Gamaspol Jeseník BAmatér Komárovice06.01. 14:00NESH Jeseník
O1A0703SK KrmelínJokerit Kopřivnice14.12. 19:00SH Brušperk
O1A07041. FC Tornádo Nový JičínKFV Roub Vítkovice15.12. 17:00SOSH ABC Nový Jičín
O1A0705G.T. TrojanoviceHukvaldy13.12. 20:45ČTSH Čeladná
O1A0706Beach Boys OdryFU Kopřivnice15.12. 18:00SOSH Odry


8. kolo 21.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801Top Dogs Nový JičínFU Kopřivnice22.12. 16:00SOSH ABC Nový Jičín
O1A0802HukvaldyBeach Boys Odry21.12. 19:00SH Brušperk
O1A0803KFV Roub VítkoviceG.T. Trojanovice21.12. 20:15SH Sareza Ostrava
O1A0804Jokerit Kopřivnice1. FC Tornádo Nový Jičín22.12. 18:30SOSH Emila Zátopka Kopřivnice
O1A0805Amatér KomároviceSK Krmelín23.12. 16:15NESH Hustopeče n. Bečvou
O1A0806FC Oskarol OrlováAC Gamaspol Jeseník B21.12. 19:45SH Orlová


9. kolo 04.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901AC Gamaspol Jeseník BTop Dogs Nový Jičín04.01. 20:00SH Jeseník
O1A0902SK KrmelínFC Oskarol Orlová04.01. 19:00SH Brušperk
O1A09031. FC Tornádo Nový JičínAmatér Komárovice05.01. 15:00SOSH ABC Nový Jičín
O1A0904G.T. TrojanoviceJokerit Kopřivnice04.01. 21:00SH Čeladná
O1A0905Beach Boys OdryKFV Roub Vítkovice05.01. 18:00SOSH Odry
O1A0906FU KopřivniceHukvaldy04.01. 18:45SH SOUS Kopřivnice


10. kolo 11.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001Top Dogs Nový JičínHukvaldy12.01. 00:00SOSH ABC Nový Jičín
O1A1002KFV Roub VítkoviceFU Kopřivnice11.01. 20:15SH Sareza Ostrava
O1A1003Jokerit KopřivniceBeach Boys Odry12.01. 18:30SOSH Emila Zátopka Kopřivnice
O1A1004Amatér KomároviceG.T. Trojanovice13.01. 18:15NESH Hustopeče n. Bečvou
O1A1005FC Oskarol Orlová1. FC Tornádo Nový Jičín11.01. 19:45SH Orlová
O1A1006AC Gamaspol Jeseník BSK Krmelín12.01. 14:00SOSH Jeseník


11. kolo 18.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101SK KrmelínTop Dogs Nový Jičín18.01. 18:30SH Brušperk
O1A11021. FC Tornádo Nový JičínAC Gamaspol Jeseník B18.01. 00:00SH ABC Nový Jičín
O1A1103G.T. TrojanoviceFC Oskarol Orlová18.01. 21:00SH Čeladná
O1A1104Beach Boys OdryAmatér Komárovice19.01. 18:00SOSH Odry
O1A1105FU KopřivniceJokerit Kopřivnice18.01. 18:45SH SOUS Kopřivnice
O1A1106HukvaldyKFV Roub Vítkovice18.01. 20:15SH Brušperk