Středočeský kraj › 2018 O1A › Středočeský krajský přebor

O1A - Středočeský krajský přebor

1. kolo 26.10.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0101TJTZ Atlantic RakovníkPK Třebusice26.10. 20:30SH Stochov
O1A0102FC Mazáci PřeloučFK VIVA Příbram03.11. 19:30SOSH Přelouč
O1A0103Futsal Club BrandýsekSokol Dobřichovice26.10. 19:15SH Kladno
O1A0104R. S. C. Čechie SlanýFC Brazil Kladno28.10. 11:00NESH BIOS Slaný
O1A0105MCE SlanýAFC Kralupy n/Vl26.10. 19:30SH BIOS Slaný


2. kolo 02.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0201PK TřebusiceAFC Kralupy n/Vl02.11. 20:45SH BIOS Slaný
O1A0202FC Brazil KladnoMCE Slaný03.11. 19:15SOSH Kladno
O1A0203Sokol DobřichoviceR. S. C. Čechie Slaný02.11. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A0204FK VIVA PříbramFutsal Club Brandýsek04.11. 20:15NESH Příbram
O1A0205TJTZ Atlantic RakovníkFC Mazáci Přelouč02.11. 20:30SH Stochov


3. kolo 09.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0301FC Mazáci PřeloučPK Třebusice10.11. 19:30SOSH Přelouč
O1A0302Futsal Club BrandýsekTJTZ Atlantic Rakovník09.11. 19:15SH Kladno
O1A0303R. S. C. Čechie SlanýFK VIVA Příbram11.11. 11:00NESH BIOS Slaný
O1A0304MCE SlanýSokol Dobřichovice09.11. 20:45SH BIOS Slaný
O1A0305AFC Kralupy n/VlFC Brazil Kladno11.11. 18:00NESH Kralupy


4. kolo 16.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0401PK TřebusiceFC Brazil Kladno16.11. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0402Sokol DobřichoviceAFC Kralupy n/Vl16.11. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A0403FK VIVA PříbramMCE Slaný21.11. 20:15STSH Příbram
O1A0404TJTZ Atlantic RakovníkR. S. C. Čechie Slaný16.11. 20:30SH Stochov
O1A0405FC Mazáci PřeloučFutsal Club Brandýsek17.11. 18:00SOSH Přelouč


5. kolo 23.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0501Futsal Club BrandýsekPK Třebusice23.11. 19:15SH Kladno
O1A0502R. S. C. Čechie SlanýFC Mazáci Přelouč25.11. 11:00NESH BIOS Slaný
O1A0503MCE SlanýTJTZ Atlantic Rakovník24.11. 19:30SOSH BIOS Slaný
O1A0504AFC Kralupy n/VlFK VIVA Příbram25.11. 18:00NESH Kralupy
O1A0505FC Brazil KladnoSokol Dobřichovice25.11. 19:15NESH Kladno


6. kolo 30.11.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0601PK TřebusiceSokol Dobřichovice30.11. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0602FK VIVA PříbramFC Brazil Kladno01.12. 20:15SOSH Příbram
O1A0603TJTZ Atlantic RakovníkAFC Kralupy n/Vl30.11. 20:30SH Stochov
O1A0604FC Mazáci PřeloučMCE Slaný01.12. 19:30SOSH Přelouč
O1A0605Futsal Club BrandýsekR. S. C. Čechie Slaný01.12. 19:15SOSH Kladno


7. kolo 07.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0701R. S. C. Čechie SlanýPK Třebusice09.12. 11:00NESH BIOS Slaný
O1A0702MCE SlanýFutsal Club Brandýsek08.12. 19:30SOSH BIOS Slaný
O1A0703AFC Kralupy n/VlFC Mazáci Přelouč09.12. 18:00NESH Kralupy
O1A0704FC Brazil KladnoTJTZ Atlantic Rakovník09.12. 19:15NESH Kladno
O1A0705FK VIVA PříbramSokol Dobřichovice07.12. 20:15SH Příbram


8. kolo 14.12.2018

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0801PK TřebusiceFK VIVA Příbram14.12. 19:15SH BIOS Slaný
O1A0802TJTZ Atlantic RakovníkSokol Dobřichovice14.12. 20:30SH Stochov
O1A0803FC Mazáci PřeloučFC Brazil Kladno15.12. 19:30SOSH Přelouč
O1A0804Futsal Club BrandýsekAFC Kralupy n/Vl15.12. 19:15SOSH Kladno
O1A0805R. S. C. Čechie SlanýMCE Slaný16.12. 11:00NESH BIOS Slaný


9. kolo 04.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A0901MCE SlanýPK Třebusice05.01. 19:30SOSH BIOS Slaný
O1A0902AFC Kralupy n/VlR. S. C. Čechie Slaný06.01. 19:00NESH Kralupy
O1A0903FC Brazil KladnoFutsal Club Brandýsek05.01. 20:15SOSH Kladno
O1A0904Sokol DobřichoviceFC Mazáci Přelouč04.01. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A0905FK VIVA PříbramTJTZ Atlantic Rakovník05.01. 20:15SOSH Příbram


10. kolo 11.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1001PK TřebusiceTJTZ Atlantic Rakovník11.01. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1002FK VIVA PříbramFC Mazáci Přelouč12.01. 20:15SOSH Příbram
O1A1003Sokol DobřichoviceFutsal Club Brandýsek11.01. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A1004FC Brazil KladnoR. S. C. Čechie Slaný13.01. 20:15NESH Kladno
O1A1005AFC Kralupy n/VlMCE Slaný13.01. 19:00NESH Kralupy


11. kolo 18.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1101AFC Kralupy n/VlPK Třebusice20.01. 18:00NESH Kralupy
O1A1102MCE SlanýFC Brazil Kladno19.01. 19:30SOSH BIOS Slaný
O1A1103R. S. C. Čechie SlanýSokol Dobřichovice20.01. 14:00NESH BIOS Slaný
O1A1104Futsal Club BrandýsekFK VIVA Příbram19.01. 19:15SOSH Kladno
O1A1105FC Mazáci PřeloučTJTZ Atlantic Rakovník19.01. 19:30SOSH Přelouč


12. kolo 25.01.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1201PK TřebusiceFC Mazáci Přelouč25.01. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1202TJTZ Atlantic RakovníkFutsal Club Brandýsek25.01. 20:30SH Stochov
O1A1203FK VIVA PříbramR. S. C. Čechie Slaný26.01. 20:15SOSH Příbram
O1A1204Sokol DobřichoviceMCE Slaný25.01. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A1205FC Brazil KladnoAFC Kralupy n/Vl27.01. 20:15NESH Kladno


13. kolo 01.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1301FC Brazil KladnoPK Třebusice02.02. 20:15SOSH Kladno
O1A1302AFC Kralupy n/VlSokol Dobřichovice03.02. 18:00NESH Kralupy
O1A1303MCE SlanýFK VIVA Příbram01.02. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1304R. S. C. Čechie SlanýTJTZ Atlantic Rakovník03.02. 11:00NESH BIOS Slaný
O1A1305Futsal Club BrandýsekFC Mazáci Přelouč02.02. 18:15SOSH Kladno


14. kolo 08.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1401PK TřebusiceFutsal Club Brandýsek08.02. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1402FC Mazáci PřeloučR. S. C. Čechie Slaný09.02. 19:30SOSH Přelouč
O1A1403TJTZ Atlantic RakovníkMCE Slaný08.02. 20:30SH Stochov
O1A1404FK VIVA PříbramAFC Kralupy n/Vl09.02. 20:15SOSH Příbram
O1A1405Sokol DobřichoviceFC Brazil Kladno08.02. 20:00SH BIOS Dobřichovice


15. kolo 15.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1501Sokol DobřichovicePK Třebusice15.02. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A1502FC Brazil KladnoFK VIVA Příbram16.02. 18:15SOSH Kladno
O1A1503AFC Kralupy n/VlTJTZ Atlantic Rakovník17.02. 18:00NESH Kralupy
O1A1504MCE SlanýFC Mazáci Přelouč15.02. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1505R. S. C. Čechie SlanýFutsal Club Brandýsek17.02. 11:00NESH BIOS Slaný


16. kolo 22.02.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1601PK TřebusiceR. S. C. Čechie Slaný22.02. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1602Futsal Club BrandýsekMCE Slaný23.02. 19:15SOSH Kladno
O1A1603FC Mazáci PřeloučAFC Kralupy n/Vl23.02. 19:00SOSH Přelouč
O1A1604TJTZ Atlantic RakovníkFC Brazil Kladno22.02. 20:30SH Stochov
O1A1605Sokol DobřichoviceFK VIVA Příbram22.02. 20:00SH BIOS Dobřichovice


17. kolo 01.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1701FK VIVA PříbramPK Třebusice02.03. 20:15SOSH Příbram
O1A1702Sokol DobřichoviceTJTZ Atlantic Rakovník01.03. 20:00SH BIOS Dobřichovice
O1A1703FC Brazil KladnoFC Mazáci Přelouč03.03. 20:15NESH Kladno
O1A1704AFC Kralupy n/VlFutsal Club Brandýsek03.03. 18:00NESH Kralupy
O1A1705MCE SlanýR. S. C. Čechie Slaný01.03. 19:15SH BIOS Slaný


18. kolo 08.03.2019

Zápas DomácíHostéTermínDenHřiště
O1A1801PK TřebusiceMCE Slaný08.03. 19:15SH BIOS Slaný
O1A1802R. S. C. Čechie SlanýAFC Kralupy n/Vl08.03. 21:00SH BIOS Slaný
O1A1803Futsal Club BrandýsekFC Brazil Kladno08.03. 20:00SH Kladno
O1A1804FC Mazáci PřeloučSokol Dobřichovice08.03. 20:00SH Přelouč
O1A1805TJTZ Atlantic RakovníkFK VIVA Příbram08.03. 20:30SH Stochov