Zápas se však ze startu utkání nevyvíjel, jak si domácí celek představoval. Domácí sice byli více na míči, ale větší šance ze startu utkání měli hosté, kteří hrozili z brejkových situací, které však v prvním poločase nedokázali proměnit. Domácí celek následně uklidnil Velička, který v 10. minutě otevřel skóre zápasu. MUNI pak do poločasu přidalo další 2 branky, o které se postaral nejlepší střelec zápasu Šmerda.

Do druhého poločasu futsalisté z MUNI vstoupili již mnohem sebevědoměji a ukazovali rozdíl kvalit mezi oběma celky. Ve 29. minutě přidal další branku domácích Sehnal a zdálo se být po zápase.

Hosté se však nesmířili s takovým výsledkem a ve 37. minutě zdramatizovali po brance Pajera utkání na 4:1. MUNI vzápětí rychle zareagovalo a pár sekund po obdržené brance zvýšilo své vedení po trefě Sznapky na 5:1 .

Oba celky v závěrečných minutách mírně ochladly, ve 41. minutě vstřelil poslední branku MUNI Kuchař a hostům se do konce utkání podařilo vstřelit ještě 2 góly a upravit konečné skóre na 6:3.

MUNI – UNOB 6:3 (3:0)

Branky: 10' Velička (Sehnal), 22' Šmerda (Sznapka), 24' Šmerda (Bílý), 29' Sehnal (Velička), 38' Sznapka (Velička), 41' Kuchař (Velička) – 37' Pajer (Levíček), 44' Wajshajtl (Maleta), 46' Wajshajtl (Levíček) Rozhodčí: Jurča – Čep Diváci: 30

MUNI: Mosler – Sehnal, Hromek (K), Bílý, Kuchař, Velička, Šmerda, Sznapka, Sameš Trenér: Bokůvka
UNOB: Dostál – Fiedler, Maleta, Bikar, Levíček (K), Štětina, Pajer, Wajshajtl, Klimeš, Komůrka Trenér: Gögh

Ohlasy po utkání:
Kuchař (MUNI): „Dařilo se nám od začátku, dali jsme rychlé branky, na které soupeř sice dokázal odpovědět, ale my jsme se nezalekli, pokračovali jsme ve své hře a dotáhli jsme to k vítěznému konci.“
Wajshajtl (UNOB): „Zápas nebyl vůbec špatný. Od začátku jsme hráli výborně, měli jsme spoustu šancí, které jsme bohužel neproměnili a dostali jsme branky po jednoduchých akcích. MUNI byla lepší a připravenější, to rozhodlo.“