14. 10. 2017

Kdo s koho! V bitvě o všechno se Chrudimi postaví maďarský Györ

Nesmírně důležité utkání, ve kterém se podle očekávání rozhodne o posledním postupujícím do elitní fáze UEFA Futsal Cupu, je tu!

V sobotu 14. října od 18:00 se proti sobě postaví futsalisté ERA-PACKu Chrudim a maďarského Györu, bohužel vše nasvědčuje tomu, že utkání budete moci sledovat pouze v textové podobě na serveru onlajny.com!

Chrudim využila den volna k odpočinku

Po dvou velmi náročných bitvách s italským Luparense a španělskou Barcelonou, ve kterých se chrudimští futsalisté vydali ze všech sil, byl jeden volný den velmi prospěšný. Hráči doléčili šrámy z obou duelů, nabrali nové síly a jsou připraveni se naplno porvat v nejdůležitějším zápase Main round o postupový výsledek. Trenér Conde naordinoval během volného dne odpočinek, přesto k večeru došlo na lehkou tréninkovou jednotku, na které byla kromě drobných taktických pokynů k vidění i velká spousta legrace a dobrá nálada.

K postupu stačí ERA-PACKu remíza

Postupová matematika je naprosto jasná, Barcelona a Luparense zvládli úvodní zápasy bez porážky a z toho důvodu je před jejich vzájemným utkáním nemůže nikdo o postup připravit. O třetím postupujícím se tak rozhodne přímo na palubovce mezi Chrudimí a Györem. V případě vítězství maďarského mistra ERA-PACK v UEFA Futsal Cupu končí, výhra Chrudimi či remízový výsledek posune do elitní fáze svěřence trenéra Felipe Condeho.

Obě mužstva se velmi dobře znají, v UEFA Futsal Cupu poměřila své síly před dvěma lety. Tehdy již v Elite round na půdě Györe uhrál ERA-PACK remízu 3:3, když v duelu třikrát vedl, nakonec se ale se soupeřem rozešel smírně. Podobný výsledek by mu stačil i nyní.

zdroj: fkerapack.cz