6. 2. 2020

Kdy pokračuje po reprezentační kvalifikaci VARTA futsal liga?

VARTA futsal liga se po reprezentační přestávce vrací na scénu. Zahájí jedním pátečním zápasem 16. kola. Pokračovat se bude v neděli.

Pátek 20:00 | Svarog FC Teplice - SK Olympik Mělník

Jiří Baran, hráč Svarog FC: "V pátek hostime Mělník. Je to nepříjemný soupeř, který se nebojí fyzické hry a pokud má den, dokáže potrápit i velké favority. My nicméně jdeme do zápasu s vidinou zisku tří bodů, nic jiného z tohoto utkání nebereme. Je důležité správně nastavit hlavu, pak věřím, že body zůstanou doma."

Jakub Němec, trenér Olympiku: "V Teplicích nás čeká velmi náročné utkání. Naše pozice v boji o záchranu není dobrá a proto každý bod, který bychom získali z venkovních utkání se silnými soupeři je pro nás zlatý. V minulém utkání nás Teplice porazili jejich power-play, která je velmi silná. Před tímto utkáním Teplice přivedli 3 velmi zajímavé hráče ze zahraničí a já předpokládám, že jejich síla ještě vzroste."

První letošní zápas: 8:4
Historická bilance: 5-0-0, skóre 35:14

Neděle 19:00 | Dynamo PCO České Budějovice - SK Interobal Plzeň

Ondřej Hačka, hráč Českých Budějovic: "V neděli k nám přijede jeden z aspirantů na titul a my se budeme snažit mu cestu co nejvíce znepříjemnit. Po vítězství v minulém kole ve Vysokém Mýtě jsme se dostali do klidnějších vod tabulky a proti Plzni nemáme co ztratit. Ostatně jestli jsme uhráli bod proti Spartě, proč bychom nemohli proti Plzni?

Marek Kopecký, trenér Plzně: "Nečeká nás nic jednoduchého. Budějovice jsou doma nepříjemné, bude to zápas po reprezentační pauze, ale věřím, že nic nepodceníme a odvezeme si všechny body."

První letošní zápas: 2:11
Historická bilance: 0-0-1, skóre 2:11