4. 11. 2019

Kompletní výsledky šestého kola 2. lig futsalu

Podívejte se na kompletní výsledky 6. kola druholigových futsalových soutěží.

ZÁPAD

Jerigo 1994 Plzeň - SK Interobal Plzeň B 10:3 (6:3)
Branky: 3. Koc, 8. Palka (Šebek), 12. Vitouš (Koc), 12. J. Rous (Lenk), 14. Bendl, 19. Palka (Bendl), 22. Šebek (pen.), 22. Koc, 26. Koc (Lenk), 39. Pekník (Šebek) – 5. Voves (Künstner), 7. Maur (Shlyarskyy), 13. Mižár (Matas).

FC Baník Chomutov - Wizards DDM Praha 6:3 (0:3)
Branky: 22. Nový (Novák), 23. Nový (Novák), 33. Jelínek (Kopta), 34. Kopta (Nový), 39. Nový, 40. Gedeon – 6. Čerbačeský (Koudelka), 12. Čerbačeský, 20. Vácha (Tomek).

TJ FC Dalmach Turnov - Rapid Ústí n. L. 4:8 (1:3)
Branky: 8. Hurt D. (Pařízek), 21. Randák, 26. Šimek (Hurt V.), 27. Havel (Pařízek) – 5. Krok, 7. Novák (vla.), 15. Hrdý, 30. Výborný, 31. Krok, 35. Hrdý (10 m kop), 37. Krok, 37. Hrdý.

FK Boca Chotěboř - GMM Jablonec n. N. 2:4 (0:1)
Branky: 27. Novotný (Novotný), 40. Staněk (Moravec) – 14. Mečíř (Jákl), 24. Kukla, 32. Mečíř (Mečíř), 40. Mečíř (Mečíř).

Malibu Mladá Boleslav FK Kladno 0:6 (0:2)
Branky: 6. Vašak (Cajzl), 8. Jaráb (Kaválek), 30. Vašák, 31. Jaráb (Tetour), 37. Vašák (10 m kop), 40. Vašák (10 m kop).

VÝCHOD

SKP Ocel Třinec - VŠSK Futsal Zlín 12:1 (7:1)
Branky: 9. Opluštil (Baron), 9. Kantor (Kisza), 10. Buryan (Kantor), 11. Przyczko (Buryan), 11. Przyczko, 14. Buryan (Baron), 14. Buryan, 23. Kisza (Opluštil), 29. Opluštil (Przyczko), 30. Godfryd (Kantor), 31. Opluštil (Przyczko), 37. Opluštil (Przyczko) – 4. Torma (Gillern).

AC Gamaspol Jeseník - ASM Dolní Loučky 7:0 (2:0)
Branky: 18. Mráz (Vavrač), 20. Bajza (Schneider), 21. Mráz (Vavrač), 30. Plhák (Mráz), 36. Mráz (Tiep), 39. Vavrač (Schneider), 40. Vavrač (Plhák).

Ferram Opava - VŠB-TU Ostrava 2:10 (2:5)
Branky: 12. Žurek (Pospěch), 16. Hudeček (Tůma) – 9. Tížek, 9. Fendrich (Petr), 12. Kisza (Petr), 14. Kapsa (Černohorský), 17. Fendrich (pen.), 26. Petr (Kisza), 29. Kisza (Petr), 33. Fendrich (Janita), 38. Uher (Tížek), 38. Kapsa.

Tatran Baracuda Jakubčovice n. O. - FC Baník Ostrava 1:2 (0:0)
Branky: 28. Murín (Vavroš) – 29. Galus (Maleňák), 34. Galus (Polášek).

Amor Kloboučky Vyškov - Žabinští Vlci Brno 2:6 (0:4)
Branky: 29. Palla (Rozehnal), 40. Handlíř – 1. Hansl (Pšurný), 6. Havlín (Chráscina), 8. Havlín, 11. Havlín (Svoboda), 34. Pokorný (Pšurný), 36. Kratochvíl (Pšurný).

FC Tango Hodonín B - SK UP Olomouc 6:6 (5:2)
Branky: 4. Bidmon (Michalec), 12. Janulík, 16. Jakubíček (Michalec), 19. Jakubíček, 20. Krejčiřík, 35. Rehák – 17. Janečka, 18. Kováč, 22. Šipka, 23. Lošťák, 24. Minx (M.), 29. Lošťák.