29. 3. 2018

Konferenční finále Moravy ŠkoFL 7. a 9. tříd ovládly Ostrava a Pardubice

Konferenční finále Moravy ŠkoFL 7. a 9. tříd se odehrálo 27. 3. od 8:30 hodin v Rousínovské sportovní hale, ze kterého postoupily do celorepublikového finále ze 7. tříd Ostrava a Pardubice a z 9. tříd Pardubice a Ostrava.

Konferenční finále Moravy ŠkoFL 7. a 9. tříd se odehrálo 27. 3. od 8:30 hodin v Rousínovské sportovní hale, ze kterého postoupily do celorepublikového finále ze 7. tříd Ostrava a Pardubice a z 9. tříd Pardubice a Ostrava.

Nejlepším střelcem mezi sedmáky se muselo rozhodnout při rozstřelu, kdy čtyři hráči Obuch Maxim, Remiáš Jiří, Solnička Miroslav a Záruba Vojtěch měli shodně po 3 brankách. V následném rozstřelu byl nejúspěšnější Solnička Miroslav z Pardubic a obdržel sošku na památku.

Mezi deváťáky se stal s 5 brankami nejlepším střelcem Mustafa Ilir z Uherského Hradiště a obdržel sošku na památku.

O pořádek na hrací ploše postaralo trio rozhodčích - Radim Čep, Zdeněk Vala a Lukáš Jurča.

 

Výsledky 7. třídy:

F6-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - H3-ZŠ Mládeže Znojmo 1:2 (1:0)

Remiáš Jiří – Hamza Jiří a Tůma Daniel

ŽK: Pracuch Adam - 0

E12-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice - G1-ZŠ Jana Husa a MŠ Písek 2:1 (2:1)

Tecl Jakub a Dalecký Radek – Pilný Ondřej

H3-ZŠ Mládeže Znojmo - G1-ZŠ Jana Husa a MŠ Písek 7:1 (3:1)

Nezveda David 2, Vybíral Stanislav 3, Navrátil Mikuláš a Beno Jakub – Leipner Petr

F6-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - E12-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice 3:1 (2:1)

Obuch Maxim, Michlík Karel a Dulínek Adam – Solnička Miroslav

ŽK. Remiáš Jiří – Gamper Filip

ČK: 0 – Gamper Filip

E12-ZŠ a MŠ Pardubice-Ohrazenice - H3-ZŠ Mládeže Znojmo 3:1 (3:0)

Záruba Vojtěch a Solnička Miroslav – Štanek Petr

G1-ZŠ Jana Husa a MŠ Písek - F6-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 0:8 (0:5)

0 – Remiáš Jiří 2, Obuch Maxim 2, Šebesta Jan 2, Michlík Karel a Sirotek Tomáš

ŽK: Šanda Vojtěch - 0

 

1. Ostrava
2. Pardubice
3. Znojmo
4. Písek

 

 

Výsledky 9. třídy:

F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - H12-ZŠ Sportovní Uherské Hradiště 2:1 (1:0)

Buryan Jan 2 – Valášek David

ŽK: 0 – Bartošek Štefan a Mustafa Ilir

E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice - G6-ZŠ Komenského Pelhřimov 9:1 (6:0)

Vítek Ondřej, Hrnčíř Tomáš, Štichauer Jakub 3, Juliš Petr 3 a Miláček Štěpán – Vopálenský Lukáš

ŽK: Slavík Václav – Glejtek Dominik

H12-ZŠ Sportovní Uherské Hradiště - G6-ZŠ Komenského Pelhřimov 6:1 (3:0)

Mustafa Ilir 5 a Bartošek Štefan – Vopálenský Lukáš

F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava - E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice 11:2 (1:1)

Látal Denis – Vítek Ondřej a Miláček Štěpán

ŽK: 0 – Miláček Štěpán

E16-Zš a Mš Pardubice-Ohrazenice - H12-ZŠ Sportovní Uherské Hradiště 1:1 (0:0)

Štichauer Jakub – Kratochvíla Jakub

ŽK: 0 – Macháček Lukáš

G6-ZŠ Komenského Pelhřimov - F11-ZŠ Jana Šoupala Ostrava 0:6 (0:1)

Piecha Vít, Buryan Jan, Látal denis 2, Puchala Marek a Michna Martin – 0

ČK: 0 – Vanhasselle David

 

1. Pardubic
2. Ostrava
3. Uherské Hradiště
4. Pelhřimov

 

 

Celorepublikové finále se uskuteční 4.4.2018 od 9:00 – 15:30 ve SH Žďár nad Sázavou: Jungmannova 1495/8

Odkaz na videa z loňského SFL, a to jak se fandilo, proto prosím představitele škol, aby případně umožnili na tento turnaj odcestovat co největšímu počtu žáků, aby vytvořili co nejlepší atmosféru.

https://www.youtube.com/watch?v=JD0TK0LQtSs

https://www.youtube.com/watch?v=HKkGQ7ZILXk

https://www.facebook.com/SFLSkoFL/

Text+foto: Kamil Bednář