15. 6. 2020

Moravské divizní superfinále ovládl tým ASM Dolní Loučky B

V sobotu proběhlo v tišnovské hale SSK již páté moravské divizní Superfinále. Tentokráte hostil vítěz Divize E - rezerva dolnoloučského ASM vítěze Divize F - FÚ Kopřivnici.

Asi 50 diváků mohlo po dlouhé futsalové pauze vidět velmi kvalitní utkání, ve kterém se hosté ujali v 9. minutě vedení brankou Střelce. Domácí dokázali do pauzy zápas otočit, když ve 14. minutě po tečovaném trestném kopu vyrovnal Marvan a v poslední minutě skóroval Krejčíř.

Kopřivnice hned v první minutě druhého dějství výstavní ranou vyrovnala opět Střelcem. Během 23. minuty však ASM odskočilo na rozdíl dvou branek. Stříleli Marvan a Seyfert. Kopřivnice ve 26. minutě opět snižovala Petrášem, aby minutu nato Panovský posunul výsledek opět na rozdíl dvou zásahů pro rezervu ASM. Ve 28. minutě po průniku zpečetil svůj dnešní hattrick Marvan a domácí již vedli - 6:3. Psala se 31. minuta a kapitán Kopřivnice Bartoň chytrou patičkou křesal naději. Od 33. minuty hrála Kopřivnice bez brankáře a dobývala domácí tvrz. Až 33 vteřin před koncem po chybě domácích dosáhla FÚ korekce na rozdíl jediné branky, na vyrovnání již ale neměla čas - hattrick zapečetil také hostující Střelec.

Domácí ASM Dolní Loučky B tedy zvítězilo těsně 6:5 a snižuje tak pomyslné vedení Severní Moravy na 2:3.

Autor: Kamil Bednář