1. 6. 2018

Na rozdílový kurz trenérské UEFA B licence jsou první přihlášení

Futsaloví trenéři dostávají další mimořádnou příležitost k získání UEFA B licence trenérství futsalu. Komise futsalu rozhodla o prodloužení termínu uzávěrky pro podání přihlášek do 10. června 2018.

Rozdílový kurz UEFA B licence je jedinečnou příležitostí pro všechny dosavadní absolventy trenérského vzdělávání futsalu u FTVS a FAČR k získání mezinárodně uznávané licence, jejíž vlastnictví bude výhledově nezbytné pro všechny trenéry 1. ligy futsalu. V dalších ročnících kurzu UEFA B licence již budou muset i dosavadní držitelé licence FAČR absolvovat jeho kompletní rozsah. Přes nespornou výhodnost zkráceného vzdělávacího programu, který nabízí právě rozdílový kurz, je aktuální počet přihlášených trenérů překvapivě nízký.

„K poslednímu květnu eviduje Komise futsalu pouze sedm přihlášených včetně trenéra Chrudimi Felipe Condeho, jenž sice licenci už má, ale vidí v účasti na kurzu smysl v obohacení svých vědomostí,“ řekl sekretář Svazu futsalu Martin Průša a dodal: „Očekáváme, že možnost přihlásit se do kurzu v prodlouženém termínu nyní využijí i další z řady perspektivních trenérů.“

Pokud tedy máte chuť věnovat se trénování futsalu na nejvyšší úrovni, máte základní licenci a propásli jste první vlnu přihlášení, neváhejte tak učinit nyní!

VÍCE INFORMACÍ O KURZU NAJDETE ZDE.

Přihlášení trenéři k 31. 5. 2018
Barbara Straková           
Martin Brůna                  
Jakub Němec
Pavel Šuba                       
Marian Berky
Karel Krakovčík

Hosté:
Felipe Conde