28. 10. 2018

Obrat v zápase Slováci Čechům oplatili

Zajímavý zápas na závěr Ostrava Cupu 2018 sehráli čeští futsalisté do 19 let se Slovenskem. Nakonec však svěřenci Martina Brůny prohráli 4:5.

Češi nevstoupili do utkání dobře a první poločas prohráli 0:3. Jenže po přestávce přišel skvělý obrat Brůnovy družiny. Postupně se trefili Dziuba, Blahuta, Sita a Zajíček. Ve 28. minutě tak Češi rázem vedli 4:3. Jenže výsledek neudrželi. Slovákům se povedl podobný kousek. Čtyři minuty před koncem zápasu srovnal Koricina a dvě minuty před závěrečným hvizdem utkání rozhodl Ševčík.

Nástup hráčů a hymny v rámci oslav Československa

Rozhovor s trenérem Martinem Brůnou

Rozhovor s Matyášem Blahutou

Česká republika – Slovensko 4:5 (0:3)

Branky: 24. Dziuba, 24. Blahuta, 25. Sita, 28. Zajíček - 6. Vrábel, 11. Marton, 12. Ševčík, 36. Koricina, 38. Ševčík.
Sestava ČR: Lecjaks (Žežulka) – Slepčík, Špička, Zajíček, Buchta, Balog, Blahuta, Dziuba, Krakovčík, Demeter, Vokulič, Sita, Škljarskyj. Trenér Martin Brůna.

Futsal U19: Česká republika - Slovensko 4:5 (28. 10. 2018)